Хімія для чистки салона авто

Знайдено: 48 - 95 серед 130 товарів
Номер: K117М
 
Призначений для очищення з автомобільного скла, ламп, екранів телевізорів та інших скляних, хромованих, пластикових поверхонь важких забруднень, таких як залишки комах, деревна смола і ін. Препарат нейтральний по відношенню до лаку, гумі, пластику. Чистить швидко і якісно. Не залишає розводів.
52грн.
Номер: K507M
 
Дуже ефективний препарат для миття автомобільного скла, а також багатьох інших скляних поверхонь. K2 Nuta простий і економічний у використанні, його можна використовувати, тримаючи вверх дном.
37грн.
Номер: K150
 
Супер ефективний препарат для очищення, відновлення та захисту всіх поверхонь із пластику, вінілу, гуми і т.д. Очищає, відновлює і захищає поверхні із пластику, вінілу, гуми. Ідеально підходить для очищення бамперів, спойлерів та інших пластмасових деталей автомобіля. Довготривала захист від вицвітання і УФ-променів. Володіє антистатичними властивостями захисту від відкладень пилу і бруду.
54грн.
Номер: NX5216
 
NANOX - серія автокосметики premium-класу, створена на основі нанотехнологій. Дбайливо очищає і кондиціонує покриття з натуральної шкіри, надовго додає їм свіжість і еластичність. Формує захисний шар.
167грн.
Номер: NX5195
 
NANOX - серія автокосметики premium-класу, створена на основі нанотехнологій. З легкістю видаляє забруднення, в тому числі застарілі, з тканої оббивки і килимових покриттів салону автомобіля. Надає їм оновлений вигляд і свіжість.
231грн.
Номер: NX5264
 
NANOX - серія автокосметики premium-класу, створена на основі нанотехнологій. Очисник пластику, нанотехнологія швидко, дбайливо і ефективно очищує панель приладів, пластикові деталі салону автомобіля. Забезпечує їм тривалий захист. Засіб для очищення пластику буквально перетворює потьмянілу поверхню, усуваючи локальні дефекти (потертості, дрібні подряпини) і надаючи їй оновлений вигляд.
220грн.
Номер: SP5133
 
Ефективно усуває різноманітні забруднення і плями з матеріалів автомобільної оббивки (тканих і килимових, нетканих і вінілових, зі штучного хутра та інших). Виводить жирові, масляні і чорнильні плями. Видаляє сліди шоколаду, соусів, ягід, вина, соку, кави, жувальної гумки, губної помади (та іншої косметики) і навіть крові. Очищає від копоті та інших забруднень. Видаляє навіть застарілі забруднення з затертих і засмальцьованих ділянок автообивки. Використовується в повсякденному догляді за інтер'єром автомобіля, а також для оновлення салону при передпродажної підготовки. Нейтралізує в салоні неприємні запахи. Надає оббивці антистатичні властивості, розправляє ворс тканини. Містить блокувач ультрафіолету FadeStop, що оберігає оббивку від вигорання і передчасного старіння. Відновлює натуральний колір матеріалу. Формує мономолекулярний захисний шар, що оберігає тканину від забруднення та вологи. Застосування: Оброблювані ділянки і плями змочіть водою. Струсніть балон і нанесіть піну на забруднену поверхню. За допомогою губки або щітки ретельно зітріть забруднення. Видаліть залишки піни м'якою тканиною. Дайте висохнути оббивці. Застарілі плями можуть вимагати повторної обробки. Перед використанням перевірте сумісність препарату на непомітній ділянці поверхні, щоб уникнути зміни кольору неякісних барвників. Уникайте попадання на шкіру, замшу і декоративний прозорий пластик. Склад: поверхнево активні речовини, 2-бутоксіетанол, що розчиняють і миючі інгредієнти, функціональні добавки, складові ноу-хау компанії.
192грн.
Номер: SP5118
 
Швидко очищує панель приладів, "торпеду", обробку з пластику та інших матеріалів (вініл, шкіру, пластик). Містить блокувач ультрафіолету FadeStop, що оберігає вініл, шкіру і пластик від вигорання і передчасного старіння. Оновлює і захищає поверхні від розтріскування, надає їм антистатичні властивості. Запобігає перегрів оброблених матеріалів, продовжуючи термін експлуатації. Надає поверхні м'який блиск, не залишає маслянистої плівки. Оброблена поверхня менше забруднюється. Очищувач має приємний тонкий цитрусовий аромат. Може бути використаний в побуті для очищення і оновлення будь-яких виробів із пластику, вінілу, натуральної та штучної шкіри.
147грн.
Номер: SP5101
 
Незамінний засіб для швидкого і легкого очищення тканих і килимових оббивок від забруднень і плям. Оновлює зовнішній вигляд і фактуру матеріалу, розправляє ворс і відновлює колір. Містить блокіратор ультрафіолету FadeStop, що оберігає оббивку від вигорання і передчасного старіння. Надає поверхні антистатичні властивості, усуває сторонні запахи, освіжає повітря в салоні. Пінна формула з високою проникаючою здатністю очищує плями від кави і чаю, молока і губної помади, масла та інших забруднень. Ефективність очищувача досягнута завдяки використанню унікальної суміші розчинників і поверхнево-активних речовин, комплексоутворювачів і стабілізаторів - оригінальної рецептури компанії StepUp. Одна упаковка розрахована на обробку 1-2 салонів легкового автомобіля (300-400 дм? поверхні). Застосування: Струсіть балон і нанесіть піну на забруднену поверхню. Через 2-3 хвилини інтенсивно потріть поверхню щіткою (губкою, тканиною), видаляючи піну і забруднення. Протріть сухою тканиною, піднімаючи ворс. Дайте оббивці висохнути. Одна упаковка очищає 1-2 салону легкового автомобіля (300-400дм? поверхні). У рідкісних випадках очищувач може змінювати колір оббивки, обробленої неякісним барвником. Перед використанням перевірте на непомітній ділянці оббивки. Якщо окремі забруднення хімічно впливають з фарбою оббивки, то сліди від них не зможуть бути видалені повністю. Склад: Гліколевий ефір 2-бутоксіетанола, пропан, бутан, ПАР, функціональні добавки, складові ноу-хау компанії. Не містить озоноруйнуючих компонентів! Увага: Вогненебезпечно! Не розпилюйте поблизу відкритого вогню. Балон під тиском! Не допускайте механічних пошкоджень балона! Використовуйте в умовах гарної вентиляції. При попаданні в очі промийте водою. Після використання засобу вимийте руки з милом. Зберігайте в сухому прохолодному місці. Не нагрівайте балон вище +50 ° С.
134грн.
Номер: SP5122
 
Натуральне шкіряне і штучне вінілове оздоблення при експлуатації деформується і стирається, старіє під дією ультрафіолету сонця і перепадів температури, стає жорсткою, розсихається, електризується і притягує пил, на поверхні з'являються тріщини, накопичуються забруднення, погіршується зовнішній вигляд. Іонізатор допоможе повернути початковий стан оздоблення і зробить автомобіль привабливим. PH-збалансована формула складу відрізняється підвищеною чистячою здатністю. Засіб проникає глибоко в структуру шкіри, пом'якшує її і видаляє забруднення. Відновлює еластичність, повертає шкірі пружність і блиск, додає поверхні свіжий запах. Формує на поверхні найтонший водо-і брудовідштовхуючий, захисний шар. Містить антистатичні добавки та блокувач ультрафіолету FadeStop, що оберігає шкіряне і вінілове оздоблення від вигорання і передчасного старіння. Універсальна формула використовується в автосалонах і майстерень для поновлення кольору і фактури оздоблення з різних видів натуральної шкіри, вінілу і полімерів (включаючи гумову обробку, панель приладів, молдинги та ін.) Знаходить активне застосування для чищення шкіряних меблів, одягу, сумок, ременів, взуття, спортінвентаря, обробки катерів і яхт. Застосування: Використовуйте при температурі від +15 °С до +25 °С. Щіткою видаліть з оброблюваної поверхні видимі забруднення. Струсніть балон, рівномірно нанесіть засіб на очищаються поверхні, через кілька хвилин видаліть м'якою фланеллю або серветкою забруднення і залишки піни, відполіруйте до виникнення м'якого глянцю. Сильно засмальцьовані ділянки зажадають повторної обробки. Не використовуйте для очищення замші або інших видів пористої шкіри, що темніє при намоканні. Попередньо перевірте препарат на непомітній ділянці оброблюваної поверхні, оскільки в окремих випадках очищувач може вступати в реакцію з барвником шкіри. Склад: миючі компоненти, нафтенові розчинники, емульгатори, антистатик, функціональні добавки, складові ноу-хау компанії. Не містить озоноруйнівних компонентів! УВАГА: Вогненебезпечно! Не розпилюйте поблизу відкритого вогню. Балон під тиском! Не допускайте механічних пошкоджень балона! Використовуйте в умовах гарної вентиляції. При попаданні в очі промийте водою. Після використання засобу вимийте руки з милом. Зберігайте в сухому прохолодному місці. Не нагрівайте балон вище +50 ° С.
183грн.