Хімія для чистки салона авто

Знайдено: 48 - 96 серед 144 товари
Номер: K413
 
Прекрасно очищує, оновлює і захищає панель приладів, оббивки з вінілу, шкіри, пластику, дерева. Захищає від пилу, бруду і засолення. Володіє антистатичним ефектом. Залишає м'який блиск і ненав'язливий аромат. Не створює маслянистого глянцю. У побуті використовується для оновлення шкіряних меблів, взуття, сумок і т.д.
48грн.
Номер: K117М
 
Призначений для очищення з автомобільного скла, ламп, екранів телевізорів та інших скляних, хромованих, пластикових поверхонь важких забруднень, таких як залишки комах, деревна смола і ін. Препарат нейтральний по відношенню до лаку, гумі, пластику. Чистить швидко і якісно. Не залишає розводів.
48грн.
Номер: K507M
 
Дуже ефективний препарат для миття автомобільного скла, а також багатьох інших скляних поверхонь. K2 Nuta простий і економічний у використанні, його можна використовувати, тримаючи вверх дном.
35грн.
Номер: K150
 
Супер ефективний препарат для очищення, відновлення та захисту всіх поверхонь із пластику, вінілу, гуми і т.д. Очищає, відновлює і захищає поверхні із пластику, вінілу, гуми. Ідеально підходить для очищення бамперів, спойлерів та інших пластмасових деталей автомобіля. Довготривала захист від вицвітання і УФ-променів. Володіє антистатичними властивостями захисту від відкладень пилу і бруду.
54грн.
Номер: HG5200
 
Видаляє більшість свіжих плям від чаю, кави, молока, соків, крові, губної помади, машинного масла і т. д. Може використовуватися для очищення всього інтер'єру автомобіля, включаючи вінілові і пластикові оббивки, панель приладів, молдинги, деталі з хрому, кераміки.
110грн.
Номер: HG5202
 
Видаляє більшість свіжих плям від чаю, кави, молока, соків, крові, губної помади, машинного масла і т. д. Може використовуватися для очищення всього інтер'єру автомобіля, включаючи вінілові і пластикові оббивки, панель приладів, молдинги, деталі з хрому, кераміки.
178грн.
Номер: HG5352
 
Швидко очищає і оновлює колісні диски. Новітня активна формула ефективно видаляє дорожній наліт, пил, бітум, сліди технічних рідин і протиожеледних реагентів. Проникаючи в мікротріщини, дозволяє проводити глибоке очищення. При цьому поверхня диска покривається шаром особливого високотехнологічного синтетичного полімеру, який надає їй діамантовий блиск і створює надійний довготривалий захисний бар'єр від забруднень і дорожніх реагентів. Застосування: використовуйте препарат при температурі від +15 до +25 °С. Нанесіть піну на диск і почекайте 2-3 хвилини. Сильно в'їдаються забруднення видаліть щіткою. Не допускайте висихання складу на поверхні диска. Змийте піну струменем води і протріть диски тканиною з бавовни або мікрофібри.
141грн.
Номер: HG5616
 
Прекрасно очищує, оновлює і захищає торпедо, панель приладів, оббивку з вінілу, шкіри, пластику, дерева. Використовується для поновлення гумових ущільнювачів, молдингів, пластикових деталей. Оберігає їх від старіння і розтріскування, відновлює структуру. Захищає від пилу, бруду і засалювання. Володіє антистатичним ефектом. Не створює маслянистого глянцю. Широко використовується в побуті - для оновлення шкіряних меблів, взуття, сумок і т. д.
116грн.
Номер: HG5618
 
Прекрасно очищує, оновлює і захищає торпедо, панель приладів, оббивку з вінілу, шкіри, пластику, дерева. Використовується для поновлення гумових ущільнювачів, молдингів, пластикових деталей. Оберігає їх від старіння і розтріскування, відновлює структуру. Захищає від пилу, бруду і засалювання. Володіє антистатичним ефектом. Не створює маслянистого глянцю. Широко використовується в побуті - для оновлення шкіряних меблів, взуття, сумок і т. д.
114грн.
Номер: HG5217
 
Прекрасно очищає і оновлює шкіряну і вінілову оббивку, панель приладів та пластикові деталі салону, гумові молдинги і ущільнювачі. Відновлює колір і фактуру всіх типів шкіряних оббивок сидінь, дверей, панелей. Утворює на поверхні шкіри захисний шар, що оберігає від забруднень і руйнівного впливу ультрафіолетових променів, надає водовідштовхувальні властивості. Широко використовується в побуті.
137грн.
Номер: HG5611
 
Прекрасно очищає, оновлює і захищає торпедо, панель приладів, оббивку з вінілу, шкіри, пластику, дерева. Використовується для поновлення гумових ущільнювачів, молдингів, пластикових деталей. Оберігає їх від старіння і розтріскування, відновлює структуру. Захищає від пилу, бруду і засалювання. Володіє антистатичним ефектом. Не створює маслянистого глянцю. Широко використовується в побуті - для оновлення шкіряних меблів, взуття, сумок і т. д.
116грн.
Номер: HG5330
 
Професійний препарат для ефективного очищення і захисту бічних поверхонь автомобільних покришок. Проникаючи в мікротріщини гуми, швидко і якісно видаляє в'їдаються забруднення. При цьому оброблювана поверхня покривається шаром особливого високотехнологічного синтетичного полімеру, який надає їй «мокрий» блиск і створює надійний довготривалий захисний бар'єр від вологи, забруднень і дорожніх реагентів. Попереджає передчасне старіння і розтріскування шин. Застосування: використовуйте препарат при температурі від +15 до +25 °С. Нанесіть піну на бічну поверхню покришки круговими рухами. Дайте складу вбратися, стекти і висохнути до появи блискучої чорної плівки. Не наносіть на гальмівні диски і колодки, не застосовуйте для обробки гумових килимків салону, педалей, рульового управління, протекторів шин. Уникайте потрапляння складу на лакофарбове покриття і пластик.
154грн.
Номер: DW8301
 
Ефективний засіб, що дозволяє усунути дрібні подряпини на забарвлених поверхнях кузова, ліквідувати сліди негативного впливу на лакофарбове покриття кислотних дощів, сольових і лужних розчинів від ожеледиці, ультрафіолетового випромінювання, пилу і абразивних частинок. Дозволяє провести ретельне глибоке очищення поверхні від всіляких забруднень, повністю підготувавши її до нанесення поліруючих складів. Видаляє агресивні речовини, іржу і оксиди з мікротріщин. Прибирає неглибокі подряпини, розводи («голограми»), що утворилися після підфарбовування кузова та інші дефекти лакофарбового покриття. Освіжає і відновлює колір покриття, додає поверхні блиск. Максимальний результат досягається при подальшій обробці одним з поліруючих складів DW8217, DW8227, DW8239, що дозволяють створити надійний захисний шар на основі воску і полімерів, а також надати покриттю глибокий блиск і довговічність. Очищуюча поліроль рекомендована для всіх типів лакофарбових покриттів, включаючи металізовані емалі з лаковим шаром. Ідеально очищає від іржі, окислення і забруднень будь хромовані, алюмінієві, лаковані деталі.
176грн.
Номер: DW5210
 
Очисник та кондиціонер для шкіри. Високотехнологічний склад, що дозволяє без особливих зусиль, за одну операцію, очистити і відновити структуру шкіряних оббивок. Препарат містить натуральні компоненти, що відновлюють структурний баланс, підживлюють і зволожують поверхню шкіри. Спеціальний додаток FadeStop на довгий час захищає оброблену поверхню від руйнівного впливу ультрафіолетового випромінювання. Швидко вбирається без залишку, не залишає жирної плівки. Видаляє забруднення з тріщин і пор шкіри. Надає шкіряній оббивці неповторний запах і вигляд «нової шкіри». Охороняє оббивку від розтріскування, вигорання, стирання, втрати «товарного вигляду». Використовується повсюдно в майстернях з детейлінгу, а також у побуті для чищення шкіряних меблів, взуття, одягу, сумок, спортивного інвентарю. Може використовуватися для вінілових оббивок і пластикових панелей, гуми.
132грн.
Номер: DW5248
 
Очищувач «Протектант» для вінілу, шкіри, пластику, гуми, з ароматом лимона Оновлює зовнішній вигляд і відновлює структуру шкіряних, вінілових і пластикових оббивок, молдингів, бамперів. Оберігає їх від старіння і розтріскування. Очищає і захищає за одне застосування. Не залишає жирної плівки. Затікає в мікротріщини поверхонь, витісняючи і видаляючи забруднення. Містить FadeStop, що захищає вініл, пластик і шкіру від ультрафіолету. Видаляє з салону запах синтетики і знімає статичну напругу.
110грн.
Номер: DW5171
 
Екологічно чистий поглинач запахів «Подих Альп». Нетоксичний. На відміну від ароматизаторів повітря не маскує, а поглинає неприємні запахи синтетики, тютюнового диму, затхлості, тварин, продуктів, поту. Особливо ефективний для підтримки свіжого запаху в салонах легкових і вантажних автомобілів, човнів - скрізь, де велика кількість пористих і ворсистих матеріалів які створюють умови для зростання бактерій, які виробляють неприємні запахи. Дія однієї упаковки препарату поширюється на 36 м2 площі і триває до 3 місяців. У салоні автомобіля тримається до півроку.
135грн.