Букcирувальні троси

Знайдено: 1 - 2 серед 3 товари
Номер: TR710/P
 

Буксирувальний трос Carlife TR710/P, недооцінений, але вкрай важливий та ефективний пристрій, який має бути в автомобільному наборі кожного водія. Дана модель буксирувального троса з обох кінців оснащена металевими гаками-карабінами, за допомогою яких відбувається жорстке зчеплення.

Модель TR710/P відноситься до тросів стрічкового типу. Такі троси зручно згортаються і не займають багато місця у багажнику. Довжина представленого пристрою становить 5 метрів, а допустиме навантаження не повинно перевищувати 5 тонн.

Модель підходить для буксирування транспортного засобу як при жорсткому, так і гнучкому зчепленні. Трос має яскравий оранжевий колір, добре помітний при поганому освітленні і на великій відстані. Поставляється TR710/P у фірмовому блістерному впакуванні. Користуючись такого роду пристроями, слід дотримуватися запобіжних заходів.

Буксирування забороняється:

  • Коли фактична вага буксированого транспортного засобу з несправною гальмівною системою вдвічі більша за фактичну вагу автомобіля, що буксирує;
  • На гнучкому зчепленні під час ожеледиці;
  • Якщо загальна довжина зчеплених транспортних засобів перевищує 22 метри;
  • Якщо зчеплені мотоцикли без бічних причепів;
  • Більше одного транспортного засобу;
  • Причепи будь-якого типу автобусами.
305грн.
Номер: ТР-206-5-1
 

Трос для буксирування автомобіля це обов'язковий атрибут будь-якого предбачливого автовласника. Снігові замети, болотиста місцевість або просто сильний дощ, що застав вас на ґрунтовій дорозі, може змусити застрягти будь-який, навіть позашляховий автомобіль і тут ніяк не обійтися без вірної допомоги та буксирувального троса.

Трос ST-206-E виконаний з міцного поліпропелену. Ширина стрічки становить 50 мм, що гарантує цілісність троса при п'ятитонному зусиллі на розрив. Довжина троса за п'ять метрів дозволяє буксирувати великогабаритні автомобілі.

На кінцях троса розташовані металеві гаки з фіксатором, лямки троса в місцях кріплення гаків прострочені міцною нейлоновою ниткою, що повністю запобігає розриву від навантажень.

Буксируючи автомобіль слідуйте ППД No 23 буксирування та експлуатації транспортних складів. Пам'ятайте, що як для новачків так і для професіоналів одним із завдань, що викликають складності, при буксируванні автомобіля – це правильно рушити з місця. Невірні рухи можуть завдати пошкодження зчепленню автомобіля, а різкий ривок троса може його порвати. Тому стартувати потрібно плавно і після того, як буксирувальний трос натягнеться додати газу більше ніж зазвичай у почати буксирування.

269грн.
Номер: ТР-208-2-2
 

Синій буксирувальний трос ST215B - це надійний та міцний продукт, який в потрібний момент прийде на допомогу.

Дана модель троса розрахована на максимальне навантаження в 2 тонни, при цьому ширина стрічки становить 45 мм, що робить трос міцним і надійним, довжина становить 5 метрів.

Трос виготовлений з надміцної поліпропіленової тканини. З двох кінців на тросі зафіксовані надійні карабіни, виконані з високоякісного металу, який захищає від корозії нейлоновий шар.

Аби запобігти розриву при навантаженні лямки троса в місцях кріплення карабінів прострочені міцною нейлоновою ниткою.

159грн.

Трос для буксирування: виберіть відповідний аксесуар для свого автомобіля

Трос для буксирування хоч і не входить до переліку обов'язкових автомобільних аксесуарів, але все ж його краще мати в наявності. Він може знадобитися в будь-який момент. Трос повинен бути надійним, тому що металеві кріплення, що відірвалися при буксируванні, летять в лобове скло, і це не найприємніше видовище. Тому при покупці варто звернути увагу на виробника і оригінальність товару.

Трос для буксирування

Види і переваги тросів для буксирування

У практиці водіння використовуються троси двох видів:

  • металеві: сталеві вироби є міцними і надійними. Вони можуть витримувати великі навантаження. Використовуються для буксирування важких транспортних засобів. Недоліки — жорсткість і нездатність пом'якшити інерційний момент. Якщо буксирування здійснює недосвідчений водій, це може призвести до пошкодження автомобіля. Згодом сталеві троси іржавіють, їхні окремі елементи рвуться. Щоб не поранитися і не забруднитися, доводиться користуватися тросами у рукавичках. У багажнику вони займають багато місця, тому практично не застосовуються власниками легкових авто;
  • текстильні: виготовляються з нейлону та інших синтетичних матеріалів, для підвищення міцності прошиваються стропами. Мають невелику вагу, компактні, добре очищаються. Тканинні буксирувальні троси дешевше металевих, але вони і не витримують таких навантажень. Якщо придбати виріб низької якості, то на заявлені характеристики не варто розраховувати.

Інтернет-магазин Lido здійснює продаж тросів для буксирування автомобілів брендів Condor, CarLife, БелАвто. Відвідавши сайт, ви можете дізнатися, скільки коштує хороший аксесуар, і вибрати необхідний. Ми гарантуємо достовірність та якість товарів, а також ціни від виробників. Пропонуємо купити буксирувальний трос в Україні недорого з доставкою по Львову, до Києва, Харкова, у Дніпро, Одесу та інші міста України.

Буксирний трос

Вибираємо надійний буксирний трос

Якщо ви плануєте купити аварійний трос для буксирування, то треба врахувати такі особливості під час вибору:

  • вага автомобіля: вибирайте з запасом. Заявлені характеристики по навантаженню повинні перевищувати вагу вашої машини. Особливо це стосується власників авто offroad, які люблять екстремальну їзду по бездоріжжю. Оптимальне рішення для них — купити динамічний трос, зазначене навантаження якого перевищує вагу автомобіля в 2-2,5 раза;
  • довжина троса: оптимальними вважаються показники 4-6 метрів. Цього буде достатньо для безпечного буксирування автомобіля по трасі і по міських вулицях. 8-20 метрові аксесуари підходять для того, щоб, наприклад, вирвати угрузлий в бездоріжжі джип, не ризикуючи самому опинитися в пастці. Але з ними буде складно вписуватися в повороти;
  • особливості кріплення: від цього залежать безпека і зручність використання. Це можуть бути петлі з тієї ж тканини, з якої виготовлено сам аксесуар, або ж металеві елементи — гаки, скоби. Іноді виробники або самі автовласники поєднують різні види кріплень. Тканинні петлі буває складно накинути, тому доведеться в'язати вузли. Застосування шаклів значно спростить їх використання. При виборі металевих елементів зверніть увагу на їхню якість, інакше вони можуть зламатися і пошкодити автомобіль навіть при невеликому навантаженні.

Якщо у вас ще немає буксирувального тросу, ми готові запропонувати вам аксесуар високої якості. Тканинний трос не займе багато місця, але може виручити вас або когось зі знайомих автомобілістів.