Сервісні продукти для мототехніки та підвисних двигунів

Знайдено: 1 - 2 серед 3 товари
Номер: Y5-CHNSPOR-X400
 
Chain Spray O-R - білий, повністю синтетичний змащувальний матеріал у вигляді спрея для ланцюгів мотоциклів з і без О- і X-видними кільцями ущільнювачів. Максимальна ефективність Chain Spray O-R досягається при попередній обробці ланцюга що очищає спреем Castrol Chain Cleaner. Після нанесення Chain Spray O-R слідує перед поїздкою на мотоциклі почекати 10-20хв., залежно від температури довколишнього повітря, для випару розчинника.
281грн.
Номер: MZ-GTECBK-6X1L
 
Castrol Greentec Bike Cleaner - спеціально розроблений миючий склад для очищення деталей мотоциклів і скутерів від різних видів забруднень, у тому числі і масляних. Забезпечує ефективне і безпечне очищення забарвлених поверхонь, різних видів металів і їх сплавів, а також виробів з пластика і гуми. Не забруднює довкілля розчинниками і фосфатами. Castrol Greentec Bike Cleaner не використовувати на гарячих поверхнях і при попаданні прямих сонячних променів. Застосовувати препарат нерозбавленим. Після нанесення почекати 1-3 хвилини для розчинення забруднень, буде помітно після потемніння нанесеної рідини. Потім розчинені забруднення слід змити проточною водою або під тиском.
304грн.
Номер: EB-CACHF-12X1L
 
Castrol Chain Cleaner - високоефективний очищаючий спрей для ланцюгів мотоциклів з і без О- і X-видними кільцями ущільнювачів. Перед використанням струсіть балончик Castrol Chain Cleaner і рясно нанесіть на ланцюг. При необхідності для зняття сильних забруднень використовуйте щітку або тканину. Після використання очищаючого спрея почекайте до повного його випарування, Потім акуратно нанесіть мастило для ланцюга (наприклад Castrol Chain Spray O-R).
424грн.