Сервісні продукти для мототехніки та підвисних двигунів

Знайдено: 1 - 26 серед 27 товарів
Артикул: 15AABC
 
Миючий склад для очищення деталей мотоциклів і скутерів від різних видів забруднень, в тому числі і масляних. Забезпечує ефективне і безпечне очищення пофарбованих поверхонь, різних видів металів і їх сплавів, а також виробів з пластика і гуми.
369грн.
Артикул: 832476
 

Трансмісійне масло Motul Scooter Gear 85W-140, 175мл 110870

Спеціально розроблений для важких навантажених умов роботи трансмісій скутерів і мопедів. Адаптований розмір упаковки для зручності перенесення на скутері чи мопеді та легкої доливання масла.

Особливо рекомендовано для трансмісій скутерів SYM, бортових передач MOTO GUZZI, а також для будь-яких інших трансмісій або коробок передач, для яких потрібна олива з класом в’язкості SAE 85W-140.

Специфікації:

 • API GL-4
 • API GL-5
298грн.
Артикул: 314101
 

Трансмісійне масло для мотоциклетних коробок передач з мокрим зчепленням - відокремлених від картера двигуна. Універсально підходить для двох і чотиритактних спортивних і дорожніх мотоциклів, а також скутерів, мопедів і квадроциклів. MOTUL TRANSOIL 10W-30 314101 може використовуватися, коли виробником обладнання запропоновані моторні масла класу SAE 10W-30 або трансмісійні класу SAE 80. MOTUL TRANSOIL 10W-30 314101 забезпечує чудовий захист всіх рухомих вузлів трансмісії від зносу і механічних дефектів при будь-яких стилях водіння, в тому числі в спортивному режимі або при русі по пересіченій місцевості, завдяки високій стійкості до бічного зсуву, ударних і вібраційних навантажень. MOTUL TRANSOIL 10W-30 314101 мінімізує шум під час роботи і сприяє більш комфортної їзди на мотоциклі.

Переваги:

 • Підтримує цілісність і стійкість мастильної плівки в місцях контакту при будь-яких стилях водіння.
 • Захищає синхронізатори, шестерні, підшипники і інші елементи від зносу.
 • Гарантує стабільний коефіцієнт тертя і перешкоджає прослизанню зчеплення.
 • Покращені диспергуючі властивості зберігають трансмісію в чистоті.
 • Стійке до окислення і піноутворення.

Специфікації та допуски: API GL-4

567грн.
Артикул: 815616
 

Мастильний матеріал для ланцюгів мотоциклів. Білого кольору. Високоадгезійний. Спрей.

Застосовується для всіх типів ланцюгів: стандартних і з O,X,Z-кільцями. Випробуваний командою Motul в мотоперегонах. Використовувати лише в дорожніх умовах. Спеціально розроблене для використання в спорті: трекові перегони, перегони на витривалість. Особливо рекомендується для швидкісних мотоциклів: Motul Chain Lube Factory Line залишається на ланцюзі навіть на високих швидкостях.

 • Завдяки протизношувальним додаткам Motul Chain Lube Factory Line витримує надвисокі тиски, знижує опір коченню, підвищує ефективність передачі і зберігає свої мастильні властивості за високих температур.
 • Збільшує термін експлуатації ланцюга.
 • Захищає O,X,Z-кільця.
 • Містить розчинник для видалення старого мастила і підсилення проникнення.
 • Для полегшення використання окрашений в білий колір.

Рекомендації по застосуванню:

 • Перед використанням знежирити ланцюг очисником Motul Chain Clean.
 • Струснути перед розпиленням.
 • Нанесіть мастило на всю довжину ланцюга: Motul Chain Lube Road повністю «прилипає» до ланцюга після декількох хвилин.
695грн.
Артикул: 815901
 

Адгезійна олива для поролонових повітряних фільтрів.

Motul Air Filter Oil – це специфічний мастильний матеріал, спеціально розроблений для поролонових повітряних фільтрів позашляхових мотоциклів і квадроциклів типу ATV. Використовуйте Motul Air Filter Clean для кращого очищення вашого повітряного фільтру перед змащенням.

Відповідає вимогам Suzuki. Використовується при першому обслуговуванні Suzuki RM.

 • Захист від води, ефективно затримує пил, бруд, пісок протягом тривалої роботи двигуна.
 • Зменшенні втрати у повітрозабірнику: підвищує потужність двигуна.
 • Запобігає засміченню.
 • Запобігає потраплянню води до камери згорання, при проходженні водойм.
 • Швидке висихання зволоженого фільтру.
 • Для полегшеного використання забарвлює фільтр в голубий колір

Застосування:

Для отримання кращого ефекту, застосовуйте Motul Air Filter Clean. Налийте до чистої ємності Motul Air Filter Oil. Занурьте туди поролоновий фільтр. Вийміть і зіжміть фільтр для видалення надлишку продукту. Задля покращення фільтрації змастіть обід і корпус фільтру продуктом Motul Tech Grease 300.

935грн.
Артикул: 815416
 

Мастильний матеріал для ланцюгів мотоциклів. Безбарвний. Високоадгезійний. Спрей.

Застосовується для всіх типів ланцюгів: стандартних і з O,X,Z-кільцями. Вуличні мотоцикли, картинги. Особливо рекомендується для швидкісних мотоциклів: Motul Chain Lube Road залишається на ланцюзі навіть на високих швидкостях.

 • Зменшує коефіцієнт тертя і втрати потужності двигуна.
 • Збільшує міцність ланцюга.
 • Не взаємодіє з ущільненнями.
 • Містить розчинник для видалення старого мастила і підсилення проникнення.

Рекомендації по застосуванню:
Перед використанням знежирити ланцюг очисником Motul Chain Clean. Струснути перед розпиленням.
Нанесіть мастило на всю довжину ланцюга: Motul Chain Lube Road повністю «прилипає» до ланцюга після декількох хвилин.

631грн.
Артикул: 815516
 

Мастильний матеріал для ланцюгів мотоциклів. Маслянистий. Жовтого кольору. Спрей.

Застосовується для всіх типів ланцюгів: стандартних і з O,X,Z-кільцями. Cross, enduro, trial мотоцикли, квадроцикли, мотопозашляховики. Особливо рекомендується для позашляхової техніки: Motul Chain Lube Off Road відштовхує бруд і пісок.

 • Зменшує коефіцієнт тертя і втрати потужності двигуна.
 • Збільшує міцність ланцюга.
 • Водостійке. Захищає від ржавчини.
 • Не взаємодіє з О-кільцями.
 • Містить розчинник для видалення старого мастила і підсилення проникнення.
 • Для легкості використання, окрашений у жовтий флуоресцентний колір.

Застосування:

Перед використанням знежирити ланцюг очисником Motul Chain Clean.
Струснути перед розпиленням.
Нанесіть мастило на всю довжину ланцюга: Motul Chain Lube Off Road повністю «прилипає» до ланцюга після декількох хвилин.

644грн.
Артикул: 822301
 

Гідравлічна рідина для усіх типів телескопічних стійок (Technosynthese)

Містить пакет антифрикційних додатків, які спеціально розроблений компанією Motul, що знижує тертя, уникаючи заїдання вилки. Завдяки своїй основі, залишає стабільну в’язкість на великому інтервалі температур. Захищає ущільнювачів: відмінна сумісність оливи/еластомери. Володіє протизношувальними, антикорозійними, антипінними властивостями.

Motul Fork Oil можна змішувати для досягнення необхідного ефекту амортизації в вільному порядку. Використовувати в кількості вказаному виробником вилки.

413грн.
Артикул: 305311
 

Діемульгуюча трансмісійна олія з високими експлуатаційними властивостями, спеціально розроблена для змащування редукторів підвісних човнових двигунів: EVINRUDE, FORCE, JOHNSON, MARIMER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA, і т.д.

Спеціально розроблене для редукторів великих підвісних двигунів, які працюють з ударними навантаженнями, при високих навантаженнях та низькій швидкості обертання або при помірних навантаженнях та високих швидкостях обертання.

Специфікації та допуски:
API GL-5 та GL-4
MIL-L-2105D

Олія Technosynthese посилена присадкою “Extreme Pressure” для забезпечення ефективного захисту від зношування, підвищеного опору при високих температурах та для забезпечення тривалого періоду експлуатації. Продукт посилений синтетичними базовими компонентами для підвищення стійкості масляної плівки навіть у екстремальних умовах експлуатації. Високі змащувальні властивості, для зниження тертя та зношування при високих температурах. Клас в'язкості 90 забезпечує високу стійкість масляної плівки при високій температурі та при високих навантаженнях, а також зменшує шумність роботи передач. Має антикорозійні, протипінні, високі діемульгуруючі властивості.

Рекомендації щодо застосування

Міжзмінний інтервал вибирається згідно з рекомендаціями виробника техніки і може бути змінено з урахуванням індивідуальних умов експлуатації.
Рекомендована заміна – 1 раз на рік. Не може застосовуватись з електричними системами заднього ходу.

625грн.
Артикул: 822201
 

Гідравлічна рідина для усіх типів телескопічних стійок. Technosynthese.

Спеціально розроблена для всіх типів телескопічних стійок.

Містить пакет антифрикційних додатків, які спеціально розроблений компанією Motul, що знижує тертя, уникаючи заїдання вилки. Завдяки своїй основі, залишає стабільну в’язкість на великому інтервалі температур. Захищає ущільнювачів: відмінна сумісність оливи/еластомери. Володіє протизношувальними, антикорозійними, антипінними властивостями.

Motul Fork Oil можна змішувати для досягнення необхідного ефекту амортизації в вільному порядку. Використовувати в кількості вказаному виробником вилки.

417грн.
Артикул: 102984
 

Motul C5 Chain Paste — мастило для ланцюгів дорожніх спортивних мотоциклів. Білого кольору. Високоадгезійний. Один тюбик розрахований на 10 використань.

Застосовується для всіх типів ланцюгів: стандартних і з O,X,Z-кільцями. Особливо рекомендується для швидкісних мотоциклів: Motul Chain Lube Road залишається на ланцюзі навіть на високих швидкостях.

Переваги

 • Тюбик обладнаний пензликом для нанесення.
 • Сумісна з ланцюгами позашляхових мотоциклів і картів.
 • Водостійка. Захищає від утворення ржавчини.
 • Зменшує тертя й знижує втрату потужності двигуна.
 • Збільшує термін експлуатації ланцюга.
 • Захищає ланцюг від вологи та корозії.
 • Не руйнує ущільнення.

Рекомендації по застосуванню:

Перед використанням знежирити ланцюг очисником Motul Chain Clean. Нанесіть мастило на всю довжину ланцюга, використовуючи щітку тюбика. Не використовувати товстого шару мастила. Малої кількості достатньо для мащення всього ланцюга. Зачекати доки на ланцюзі не утвориться тонкий рівномірний шар. Motul Chain Paste повністю «прилипає» до ланцюга після декількох хвилин.

428грн.
Артикул: 807801
 

Мастило для коробок передач зі зчепленням в масляній ванні Technosynthese

Спеціально створено для коробок передач із зчепленням, що працює у масляній ванні, для яких призначене інше мастило ніж у двигуні, тобто картери двигуна і коробки передач виконані роздільно.
Коробки передач, що працюють в складних умовах: змагання, високі температури, високі навантаження.
Всі потужні мотоцикли, дорожні, позашляхові, крос, ендуро, мопеди, скутери, квадроцикли.
Застосовується, якщо виробники рекомендують використовувати моторне мастило - SAE 10W-40 або трансмісійне - SAE 80.
Мастила створені процесом Technosynthese посилені синтетичною базовою основою.

Специфікації та допуски: API GL-4

Переваги:

 • Дуже легке перемикання передач.
 • Дуже висока стійкість до екстремальних умов (тиск, температура), завдяки високому класу високотемпературної в'язкості SAE 40.
 • Посилене спеціальними присадками для зубчастих передач.
 • Ефективно запобігає буксування зчеплення.
 • Диспергуючі властивості підтримують зчеплення в чистоті.
 • Витримує екстремальні тиску, протизношувальне. Має антикорозійні і протипінні властивості.

Рекомендації щодо застосування
Заміна проводиться відповідно до рекомендацій виробника техніки або на власний розсуд залежно від умов експлуатації.

519грн.
Артикул: 822001
 

Спеціальне гідравлічне масло, розроблене за технологією Technosynthese для застосування у всіх видах телескопічних вилок мотоциклів, включаючи реверсивні, класичні та з картриджем. MOTUL Fork Oil Expert heavy 20W 822001 містить в складі особливий модифікатор тертя, який покращує ковзання і підвищує плавність ходу мотоциклетної підвіски як при їзді по трасі, так і під час руху по пересіченій місцевості. Завдяки використанню високостабільних синтетичних і ретельно очищених мінеральних базових компонентів, MOTUL Fork Oil Expert heavy 20W 822001 підтримує оптимальну в'язкість і мастильні властивості в дуже широкому діапазоні температур, в тому числі в холодну пору року, що дозволяє використовувати продукт для амортизаторів снігоходів.

Переваги:

 • Універсально підходить для всіх видів телескопічних вилок і амортизаторів дорожніх і позашляхових мотоциклів.
 • Гарантує плавний хід амортизатора і підвищує комфорт під час керування мотоциклом.
 • Повністю сумісний з усіма видами ущільнювачів з гуми або полімерів.
 • Надійно захищає деталі вилки від зносу і поразки іржею.
 • Відрізняється високою стійкістю до утворення піни.
411грн.
Артикул: 821701
 

Motul Fork Oil Light/Medium Factory Line SAE 7.5W - гідравлічне масло для використання у швидкісних змаганнях. Спеціально розроблена для виделок KAYABA, SHOWA, OHLINS, WP та всіх інших типів телескопічних інверсивних та звичайних виделок.

Застосування

 • Вилкові масла MOTUL Fork Oil Factory Line можуть змішуватися між собою для досягнення оптимального ефекту амортизації;
 • Використовувати у кількості, рекомендованій виробником.

Переваги

Внутрішнє тертя, зокрема між занурювальними трубками та з'єднанням, знижується завдяки ексклюзивному антифрикційному присадному комплексу, розробленому в MOTUL.
Дуже високі та стабільні характеристики з першого обороту колеса. Високі характеристики неуспенення запобігають переміщенню повітря та дегазофікації в пневмокамері, що дозволяє зберегти характеристики підвіски. Підвищені протизношувальні якості та якості надтиску. Антикорозійне. Захист з'єднань.

965грн.
Артикул: 822101
 

Спеціальне гідравлічне масло, розроблене за технологією Technosynthese для застосування у всіх видах телескопічних вилок мотоциклів, включаючи реверсивні, класичні та з картриджем. MOTUL Fork Oil Expert medium/heavy 15W 822101 містить в складі особливий модифікатор тертя, який покращує ковзання і підвищує плавність ходу мотоциклетної підвіски як при їзді по трасі, так і під час руху по пересіченій місцевості. Завдяки використанню високостабільних синтетичних і ретельно очищених мінеральних базових компонентів, MOTUL Fork Oil Expert medium/heavy 15W 822101 підтримує оптимальну в'язкість і мастильні властивості в дуже широкому діапазоні температур, в тому числі в холодну пору року, що дозволяє використовувати продукт для амортизаторів снігоходів.

Переваги:

 • Універсально підходить для всіх видів телескопічних вилок і амортизаторів дорожніх і позашляхових мотоциклів.
 • Гарантує плавний хід амортизатора і підвищує комфорт під час керування мотоциклом.
 • Повністю сумісний з усіма видами ущільнювачів з гуми або полімерів.
 • Надійно захищає деталі вилки від зносу і поразки іржею.
 • Відрізняється високою стійкістю до утворення піни.
415грн.
Артикул: 832376
 

Трансмісійне масло з високою стійкістю масляної плівки

Розроблено спеціально для важких умов експлуатації трансмісій скутерів і мопедів. Об'єм упаковки адаптований для зручності користування при заповненні трансмісії скутера і мопеда.

Специфікації та допуски: API GL-4

Змащувальні властивості максимально підвищені, для захисту трансмісії в умовах міського режиму руху: різкі зупинки та різкий старт. Достатня товщина масляної плівки за різних умов руху: холостий хід, інтенсивне прискорення, рух з повним газом. Комплекс протизадирних і протизносних присадок розрахований на продовження терміну служби трансмісії при високих оборотах, а також при ударних навантаженнях (блокування заднього колеса). Має антиокислювальні, протипінні та антикорозійні властивості.

281грн.
Артикул: 821801
 

Високотехнологічне гідравлічне масло для всіх типів телескопічних вилок, синтетичне

Гідравлічне масло для спортивного використання Cпеціально розроблене для вилок SHOWA, KAYABA, OHLINS, WP, а також будь-яких інверсивних телескопічних і класичних вилок.

Містить антифрикційну присадку, спеціально розроблену MOTUL для зменшення тертя і поліпшення ковзання. Зберігає свої властивості в процесі всього часу роботи в спортивній підвісці. Прекрасні антипінні властивості запобігають попаданню повітряних бульбашок в спортивну вилку. Властивості протизносу масла забезпечуються високою стійкістю масляної плівки. Антикорозійне, захищає ушільнення.

Для досягнення бажаного ефекту амортизації можна змішувати вказані продукти в довільному порядку. Використовувати в кількості вказаному виробником вилки.

949грн.
Артикул: 194973
 
Спеціально розроблено для телескопічних вилок різного типу і гідравлічних амортизаторів мотоциклів.
179грн.
Артикул: Y5-CHNSPOR-X400
 
Chain Spray O-R - білий, повністю синтетичний змащувальний матеріал у вигляді спрея для ланцюгів мотоциклів з і без О- і X-видними кільцями ущільнювачів. Максимальна ефективність Chain Spray O-R досягається при попередній обробці ланцюга що очищає спреем Castrol Chain Cleaner. Після нанесення Chain Spray O-R слідує перед поїздкою на мотоциклі почекати 10-20хв., залежно від температури довколишнього повітря, для випару розчинника.
405грн.
Артикул: 821901
 

Високотехнологічне гідравлічне масло для усіх типів телескопічних вилок, синтетичне

Гідравлічне масло для спортивного використання Спеціально розроблене для вилок SHOWA, KAYABA, OHLINS, WP, а також будь-яких інверсивних телескопічних і класичних вилок.

Містить антифрикційну присадку, спеціально розроблену MOTUL для зменшення тертя і поліпшення ковзання. Зберігає свої властивості в процесі всього часу роботи в спортивній підвісці. Прекрасні антипінні властивості запобігають попаданню повітряних бульбашок в спортивну вилку Завдяки властивості, що надійного захищае від зносу, масло забезпечується високою стійкістю масляної плівки. Антикорозійне, захищає ущільнення.

Для досягнення бажаного ефекту амортизації можна змішувати вказані продукти в довільному порядку. Використовувати в кількості вказаному виробником вилки.

939грн.
Артикул: 815550
 

Мастильний матеріал для ланцюгів мотоциклів. Маслянистий. Жовтого кольору. Спрей.

Застосовується для всіх типів ланцюгів: стандартних і з O,X,Z-кільцями. Cross, enduro, trial мотоцикли, квадроцикли, мотопозашляховики. Особливо рекомендується для позашляхової техніки: Motul Chain Lube Off Road відштовхує бруд і пісок.

 • Зменшує коефіцієнт тертя і втрати потужності двигуна.
 • Збільшує міцність ланцюга.
 • Водостійке. Захищає від ржавчини.
 • Не взаємодіє з О-кільцями.
 • Містить розчинник для видалення старого мастила і підсилення проникнення.
 • Для легкості використання, окрашений у жовтий флуоресцентний колір.

Застосування:

Перед використанням знежирити ланцюг очисником Motul Chain Clean.
Струснути перед розпиленням.
Нанесіть мастило на всю довжину ланцюга: Motul Chain Lube Off Road повністю «прилипає» до ланцюга після декількох хвилин.

259грн.