Мото масло

Знайдено: 1 - 46 серед 161 товар
Артикул: 0020229
 
Всесезонне напівсинтетичне двохтактне масло. Призначене для всіх типів двохтактних двигунів мотоциклів і скутерів європейських і японських виробників, а також моторних човнів, підвісних двигунів, газонокосарок і бензопил. Добре змішується з усіма видами палива в пропорції 1:50. Допуски і специфікації: API TC, JACO FC
306грн.
Артикул: M4T 10W-40 1L
 
Напівсинтетичне моторне масло для всіх типів 4-тактних двигунів мотоциклетної техніки, з інтегрованою або неінтегрованою коробкою перемикання швидкостей, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням. Рекомендується для швидкісних і дорожніх мотоциклів, скутерів, квадроциклів, мопедів та іншої техніки. Допуски: API SM, JASOMAT2 T903: 2006 4T
260грн.
Артикул: 2T RAC (RED) 1L
 
Напівсинтетичне моторне масло для 2-тактних двигунів. Підходить для роздільних і суміщених систем мастила. Рекомендується для мотоциклів, мопедів, мотосаней, бензопил, газонокосарок та ін т. Забарвлене в червоний колір. Рекомендоване змішування з бензином в пропорції 1:50. Дотримуйтесь вимоги виробника, якщо потрібна більша дозування. Додавати в бак перед заправкою палива. Допуски: API TC, JASO FC.
271грн.
Артикул: 2T BIO (GREEN) 1L
 
Біорозчинне напівсинтетичне масло для 2-тактних двигунів. Призначено для використання в двигунах мотоциклів, моторолерів, човнів, бензопил, газонокосарок та іншої техніки, оснащеної двотактними бензиновими двигунами. Для роздільної і змішаної систем мастила. Забарвлене в зелений колір. Рекомендоване змішування з бензином в пропорції 1:50. Задовольняє вимоги біологічного розпаду CEC-L-33-A-93. Допуски: API TC, JASO FC
271грн.
Артикул: 8301803
 

Для сучасних двотактних двигунів з повітряним охолодженням та високою питомою потужністю. Знижує димоутворення.

Стандарти: API: TC; ISO: L-EGB; JASO: FB

Це напівсинтетичний мастильний матеріал, створений на основі ретельно відібраних базових масел високого ступеня очищення, призначений для мастила 2-тактних бензинових двигунів високої питомої потужності. Це масло поєднує в собі високу змащувальну здатність та високу теплову стійкість. Просто поєднується з бензином і чудово захищає від утворення відкладень.

Переваги:
Захист двигуна: висока продуктивність двигуна.
Захист від корозії: повноцінний захист від корозії.
Запобігання утворенню диму: зниження димності.

276грн.
Артикул: 1043808
 

Завдяки стійким мінеральним та синтетичним базовим маслам та вдосконаленим присадкам це масло для чотиритактних двигунів мотоциклів гарантує плавний та стабільний рух. Збалансована формула розроблена для задоволення потреб любителів мотоциклів, яким важливим є оптимальний комфорт під час руху.

Специфікації: API SL, JASO MA2.

351грн.
Артикул: 1043806
 

Синтетична олія для чотиритактних двигунів мототехніки, яка експлуатується як у нормальних, так і інтенсивних умовах, наприклад, міські та шосейні мотоцикли, кросові, позашляхові, а також квадроцикли.

Спеціальна формула з особливими присадками дозволяє використовувати масло WOLF Moto 4T 10W-30 в моторах з інтегрованою коробкою передач і гарантує високий ступінь захисту елементів від зносу, сколів та задирок навіть при ударних, вібраційних або ривкових навантаженнях.

Мийно-диспергувальні властивості WOLF Moto 4T 10W-30 видаляють небажані утворення та перешкоджають їх появі надалі, підтримуючи чистоту двигуна. Переваги: Високий ступінь захисту від зношування та стійкість до високотемпературного окислення мінімізує зношування та продовжує термін служби двигуна.

Підтримує оптимальну товщину мастильної плівки навіть при гарячій олії при високих навантаженнях. Підтримує двигун у чистоті на дуже тривалий термін. Знижує коефіцієнт тертя та підвищує прийомистість та динамічність двигуна.

Покращує паливну економічність та скорочує кількість диму та чаду у вихлопних газах. Відповідає вимогам класифікацій API SL та JASO MA/MA-2.

323грн.
Артикул: 213949
 

MOTO 4 TECH 10W-50 – високоякісна моторна олія для 4-тактних мотоциклів нового покоління, що забезпечує ефективну та тривалу роботу двигуна на повній потужності. Продукт успішно пройшов випробування у змаганнях. В'язкість моторної олії для мотоциклів 10W-50 адаптована до застосування при температурах від –25°С (холодний запуск) до +330°С (верхні поршневі кільця). Моторне ELF MOTO 4 TECH 10W-50 ідеально підходить для застосування в умовах міської експлуатації та високошвидкісної їзди.

Переваги

 • Гарна термічна та окислювальна стабільність.
 • Високий рівень змащувальних властивостей та забезпечення роботи двигуна на максимальній потужності.
 • Протизносні та протизадирні властивості.
 • М'яке перемикання передач.

Застосування

Моторна олія ELF MOTO 4 TECH 10W-50 – мастильний матеріал, призначений для застосування у всіх сучасних мотоциклах, обладнаних 4-тактними двигунами, з рівнем властивостей відповідно до міжнародних специфікацій API SL та JASO MA2.

444грн.
Артикул: 213957
 

Олія для 4-тактних мотоциклів 10W40 ELF MOTO4 ROAD 10W-40 повністю сумісна з каталітичними нейтралізаторами. Потрібно дотримуватися інтервалів заміни масла, рекомендованих виробниками, та мінімальної в'язкості. Олія сумісна з паливом, яке не містить свинцю. Цей багатоцільовий мастильний матеріал відповідає жорстким вимогам їзди в місті та на далекі відстані. Олія ELF MOTO4 ROAD 10W-40 посилена за допомогою синтетичних базових масел, що забезпечує гідродинамічне мастило та чудову чистоту двигуна. ELF MOTO4 ROAD 10W-40 має відповідне реагування на коливання температури. Його максимальна плинність при низьких температурах покращує впорскування та гарантує, що тиск олії швидко зросте.

Специфікації: API SN/SL JASO MA2

313грн.
Артикул: 213942
 

Олія для 2-тактних мотоциклів рівня ТЗ для використання в умовах бездоріжжя ELF MOTO2 OFF ROAD рекомендується для їзди в міських та сільських умовах та для важкого позашляхового використання. Склад ELF MOTO2 OFF ROAD сумісний із паливом, яке не містить свинцю. Продукт попередньо розбавлений для спрощення роздільного мастила та змішування. Відрегулюйте вміст олії відповідно до рекомендацій виробника. Олія ELF MOTO2 OFF ROAD посилена за допомогою синтетичних базових олій. Це забезпечує гідродинамічне мастило і зберігає потужність та оригінальну продуктивність двигуна. Вибрана в'язкість рідини та розчинники полегшують змішування між мастильним матеріалом та паливом, навіть у транспортних засобах з роздільними баками пального/мастильного матеріалу.

Специфікації: API TC/JASO FD/ISO L-EGD

303грн.
Артикул: O5451E
 

Високоякісна спеціальна моторна олива SAE 30 була спеціально розроблена для використання в двигунах косарок, ротаційних культиваторів, малих тракторів, машин для миття підлоги та аналогічного високошвидкісного обладнання.

Особливості та переваги

Олива серії K2 Hybrid, забезпечує гарне змащування, зменшує знос компонентів двигуна, має дуже хорошу термічну стабільність, запобігає утворенню високотемпературних відкладень, завдяки чому підтримує чистоту двигуна. Відмінно захищає від іржі та корозії.

Технічні характеристики

API: SJ/CF, але також ідеально працює в двигунах, що вимагають нижчого класу якості SG/CD.

Зберігайте в недоступному для дітей місці.

199грн.
Артикул: O4831E
 

Особливості продукції

K2 4T Stroke Oil 10W-40 - сучасна олива, розроблена спеціально для чотиритактних двигунів мотоциклів, особливо тих, що працюють в екстремальних умовах. Містить синтетичні базові оливи найвищої якості та пакет присадок, що забезпечує повний захист усіх елементів, що піддаються надмірному зносу (двигун, зчеплення, коробка передач).

Забезпечує безпроблемний запуск навіть при низьких температурах навколишнього середовища. Подовжує термін служби двигуна. Його можна використовувати як у двигунах з повітряним і рідинним охолодженням, так і в двигунах з каталітичними нейтралізаторами. Підходить для шосейних мотоциклів, крос-байків, ендуро-байків, квадроциклів скрізь, де потрібне використання високоякісної оливи для змащування чотиритактних двигунів.

Спосіб застосування
Замінити оливу відповідно до рекомендацій виробника.

Специфікація
Відповідає вимогам наступних стандартів: API: SG, JASO: MA, CCMC: G5.

264грн.
Артикул: O528GREENML100E
 

Особливості продукції

Напівсинтетична олива K2 2T Stroke для двотактних двигунів з повітряним і водяним охолодженням. Ідеально підходить для скутерів, мотоциклів, пил, кущорізів і бензинових тримерів, а також усюди, де використовується двотактний двигун. Сучасна формула оливи характеризується низьким виділенням диму та дуже хорошими змащувальними властивостями. Запобігає утворенню відкладень на свічках запалювання. Збагачена добавками, що запобігають заїданню кілець.

Олива K2 2T Stroke містить синтетичний розчинник, який полегшує змішування з паливом. Можна заливати безпосередньо в паливний бак. Може використовуватися в обладнанні провідних виробників обладнання, наприклад Stihl, Stiga, Husqvarna та інші.

Спосіб застосування
Якщо виробник двигуна не рекомендує інакше дозування 1:50, тобто 50 мл достатньо для 2,5 л бензину.

Специфікація API: TC, JASO: FC, ISO: EGD

50грн.
Артикул: 15AABC
 
Миючий склад для очищення деталей мотоциклів і скутерів від різних видів забруднень, в тому числі і масляних. Забезпечує ефективне і безпечне очищення пофарбованих поверхонь, різних видів металів і їх сплавів, а також виробів з пластика і гуми.
369грн.
Артикул: 832476
 

Трансмісійне масло Motul Scooter Gear 85W-140, 175мл 110870

Спеціально розроблений для важких навантажених умов роботи трансмісій скутерів і мопедів. Адаптований розмір упаковки для зручності перенесення на скутері чи мопеді та легкої доливання масла.

Особливо рекомендовано для трансмісій скутерів SYM, бортових передач MOTO GUZZI, а також для будь-яких інших трансмісій або коробок передач, для яких потрібна олива з класом в’язкості SAE 85W-140.

Специфікації:

 • API GL-4
 • API GL-5
315грн.
Артикул: 314101
 

Трансмісійне масло для мотоциклетних коробок передач з мокрим зчепленням - відокремлених від картера двигуна. Універсально підходить для двох і чотиритактних спортивних і дорожніх мотоциклів, а також скутерів, мопедів і квадроциклів. MOTUL TRANSOIL 10W-30 314101 може використовуватися, коли виробником обладнання запропоновані моторні масла класу SAE 10W-30 або трансмісійні класу SAE 80. MOTUL TRANSOIL 10W-30 314101 забезпечує чудовий захист всіх рухомих вузлів трансмісії від зносу і механічних дефектів при будь-яких стилях водіння, в тому числі в спортивному режимі або при русі по пересіченій місцевості, завдяки високій стійкості до бічного зсуву, ударних і вібраційних навантажень. MOTUL TRANSOIL 10W-30 314101 мінімізує шум під час роботи і сприяє більш комфортної їзди на мотоциклі.

Переваги:

 • Підтримує цілісність і стійкість мастильної плівки в місцях контакту при будь-яких стилях водіння.
 • Захищає синхронізатори, шестерні, підшипники і інші елементи від зносу.
 • Гарантує стабільний коефіцієнт тертя і перешкоджає прослизанню зчеплення.
 • Покращені диспергуючі властивості зберігають трансмісію в чистоті.
 • Стійке до окислення і піноутворення.

Специфікації та допуски: API GL-4

598грн.
Артикул: 835941
 

Призначений для спортивних мотоциклів, які оснащені 4-тактними двигунами, з інтегрованими чи неінтегрованими коробками перемикання передач. Сумісна як з сухим, так і мокрим зчепленням. Застосовується в спортивних двигунах, які вимагають використання малов’язких моторних олив: speed bikes, MotoGP, SuperSport, Superbike, uphill, hill climb. Інше використання: вуличні мотоцикли з каталітичними нейтралізаторами, ATV, UTV.

Специфікації та допуски:
Перевищує вимоги усіх стандартів
Сумісність з мокрим зчепленням протестовано за регламентом JASO T903

Протягом десятиліть компанія Motul розробляла мастильні матеріали з високими експлуатаційними характеристиками на основі складних ефірів. Обравши складні ефіри і інноваційний пакет додатків, Motul досягнула ідеальної взаємодії. Технологія ESTER Core® дозволяє досягнути максимальної потужності двигуна без інтенсифікації зношування і зменшення надійності.

- До 1.3% збільшення потужності двигуна, зберігаючи продуктивність мокрого зчеплення. Відмінний захист коробки перемикання передач, завдяки інноваційним протизношувальним додаткам. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.
- Забезпечується стабільний тиск оливи на всіх режимах роботи двигуна.

4 544грн.
Артикул: 851751
 

Розроблена для позабортових 2-тактних двигунів. Придатна як для попереднього змішування, так і для системи автоматичної подачі оливи. Використовується в двигунах виробництва EVINRUDE, JOHNSON, MARINER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA. Сумісна з 2-тактними двигунами водних мотоциклів виробництва KAWASAKI JET SKI, YAMAHA. Рекомендується використовувати з неетильованими бензинами.

Специфікації та допуски:

 • API TSC 4
 • NMMA TC-W
 • NMMA TC WII
 • NMMA TC-W3 от n° RL-38000W

Перевищує вимоги стандарту асоціаціації NMMA TC-W3 (National Marine Manufacturing Association - колишня BIA), яка об’єднує основних виробників позабортових двигунів та двигунів водних мотоциклів. Формула підсилена основою створеною за технологією Technosynthese для забезпечення підвищеного захисту і подовження терміну безвідмовності двигуна. Сумісна з усіма системами впорскування. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним. Специфічний пакет додатків дозволяє уникнути утворення відкладень, зберігаючи чистоту двигуна Забарвлює бензин в голубий колір.

2 012грн.
Артикул: 837411
 

Призначений для всіх 2-тактних мотоциклів, спортивних мотоциклів, replicas, trails, позашляхових мотоциклів, enduro, мопедів, які працюють на підвищених обертах. Сумісний з системами подачі оливи чи для попереднього змішування, з етильованими і неетильованими бензинами Сумісний з каталітичними нейтралізаторами Інше використання: скутери, мотопозашляховики ATV.

Специфікації та допуски:
API TC
ISO-L-EGD
JASO FD

Мастильний матеріал, створений за технологією Technosynthese, підсилений специфічною синтетичною основою, задля покращеного захисту від зношування. Синтетична основа володіє високою здатністю до згорання, що дозволяє мінімізувати димність і відкладення. Японський стандарт JASO регламентує 4 стендові випробовування для оцінки мастильного матеріалу. Оцінюються мастильні, миючі, протидимні властивості і захист від утворення відкладень. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним.

481грн.
Артикул: 815616
 

Мастильний матеріал для ланцюгів мотоциклів. Білого кольору. Високоадгезійний. Спрей.

Застосовується для всіх типів ланцюгів: стандартних і з O,X,Z-кільцями. Випробуваний командою Motul в мотоперегонах. Використовувати лише в дорожніх умовах. Спеціально розроблене для використання в спорті: трекові перегони, перегони на витривалість. Особливо рекомендується для швидкісних мотоциклів: Motul Chain Lube Factory Line залишається на ланцюзі навіть на високих швидкостях.

 • Завдяки протизношувальним додаткам Motul Chain Lube Factory Line витримує надвисокі тиски, знижує опір коченню, підвищує ефективність передачі і зберігає свої мастильні властивості за високих температур.
 • Збільшує термін експлуатації ланцюга.
 • Захищає O,X,Z-кільця.
 • Містить розчинник для видалення старого мастила і підсилення проникнення.
 • Для полегшення використання окрашений в білий колір.

Рекомендації по застосуванню:

 • Перед використанням знежирити ланцюг очисником Motul Chain Clean.
 • Струснути перед розпиленням.
 • Нанесіть мастило на всю довжину ланцюга: Motul Chain Lube Road повністю «прилипає» до ланцюга після декількох хвилин.
724грн.
Артикул: 815901
 

Адгезійна олива для поролонових повітряних фільтрів.

Motul Air Filter Oil – це специфічний мастильний матеріал, спеціально розроблений для поролонових повітряних фільтрів позашляхових мотоциклів і квадроциклів типу ATV. Використовуйте Motul Air Filter Clean для кращого очищення вашого повітряного фільтру перед змащенням.

Відповідає вимогам Suzuki. Використовується при першому обслуговуванні Suzuki RM.

 • Захист від води, ефективно затримує пил, бруд, пісок протягом тривалої роботи двигуна.
 • Зменшенні втрати у повітрозабірнику: підвищує потужність двигуна.
 • Запобігає засміченню.
 • Запобігає потраплянню води до камери згорання, при проходженні водойм.
 • Швидке висихання зволоженого фільтру.
 • Для полегшеного використання забарвлює фільтр в голубий колір

Застосування:

Для отримання кращого ефекту, застосовуйте Motul Air Filter Clean. Налийте до чистої ємності Motul Air Filter Oil. Занурьте туди поролоновий фільтр. Вийміть і зіжміть фільтр для видалення надлишку продукту. Задля покращення фільтрації змастіть обід і корпус фільтру продуктом Motul Tech Grease 300.

1 001грн.
Артикул: 815416
 

Мастильний матеріал для ланцюгів мотоциклів. Безбарвний. Високоадгезійний. Спрей.

Застосовується для всіх типів ланцюгів: стандартних і з O,X,Z-кільцями. Вуличні мотоцикли, картинги. Особливо рекомендується для швидкісних мотоциклів: Motul Chain Lube Road залишається на ланцюзі навіть на високих швидкостях.

 • Зменшує коефіцієнт тертя і втрати потужності двигуна.
 • Збільшує міцність ланцюга.
 • Не взаємодіє з ущільненнями.
 • Містить розчинник для видалення старого мастила і підсилення проникнення.

Рекомендації по застосуванню:
Перед використанням знежирити ланцюг очисником Motul Chain Clean. Струснути перед розпиленням.
Нанесіть мастило на всю довжину ланцюга: Motul Chain Lube Road повністю «прилипає» до ланцюга після декількох хвилин.

652грн.
Артикул: 828007
 

Призначена для усіх 2-тактних двигунів водних мотоциклів, з безпосереднім впорскуванням чи карбюраторами. Придатна як для попереднього змішування, так і для систем автоматичної подачі оливи. Рекомендується до застосування в двигунах KAWASAKI, YAMAHA, POLARIS. Сумісна з етильованими і неетильованими бензинами.

Специфікації та допуски:
NMMA TC-W3 / TC-WII / TC-W

Підсилена формула Technosynthese відмінний захист двигуна і підвищує його безвідмовність. Перевищує вимоги стандарту NMMA TC-W3, бездимна. Беззольна технологія дозволяє уникнути відкладень всередині двигуна, в системі випуску відпрацьованих газів і запобігає заляганню кілець. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним. Забарвлює бензин в голубий колір.

2 025грн.
Артикул: 837311
 

Призначений для всіх 2-тактних мотоциклів, спортивних мотоциклів, replicas, trails, позашляхових мотоциклів, enduro, мопедів…., які працюють на підвищених обертах в складних умовах, з інжектором чи карбюратором. Сумісний з автоматичними системами подачі мастильного матеріалу чи для попереднього змішування, з етильованими і неетильованими бензинами Сумісний з каталітичними нейтралізаторами Інше використання: скутери, мотопозашляховики ATV.

Специфікації та допуски:
API TC
ISO-L-EGD
JASO FD

100% синтетичний мастильний матеріал, створений за технологією Ester. Спеціально розроблений для потужних двигунів, які працюють при підвищених обертах. Стійка оливна плівка задля покращеного захисту від зношування. Дозволяє отримати від двигуна повну потужність, мінімізує коефіцієнт тертя. Японський стандарт JASO регламентує 4 стендові випробовування для оцінки мастильного матеріалу. Оцінюються мастильні, миючі, протидимні властивості і захист від утворення відкладень. Відповідність високому стандарту JASO FD забезпечує кращу чистоту двигуна, в порівнянні із стандартом JASO FC. Мастильний матеріал створений на синтетичній основі, що дозволяє робочій суміші краще згоряти, що мінімізує димність і утворення відкладень. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним.

719грн.
Артикул: 850641
 

ATV – мотовсюдиходи, квадроцикли спортивні чи утилітарні, обладнані 4-тактними двигунами, з інтегрованою коробкою переміни передач чи ні, з сухим чи мокрим зчепленням, з двигунами, які відповідають нормам Euro 2 чи Euro 3, в тому числі обладнані системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичними конверторами, нагнітанням повітря у систему випуску відпрацьованих газів. Квадроцикли і мотовсюдиходи… для відпочинку та дозвілля. Сумісна з усіма типами бензинів, в тому числі етильованими, біопаливами.

Специфікації і допуски:
API SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

100% синтетичний мастильний матеріал, використання якого забезпечує поліпшену стійкість оливної плівки за високих температур. Поліпшені протизношувальні властивості і підвищена стійкість зсуву сприяє забезпеченню захисту зубчатих передач і подовжує строк експлуатації. Відповідність експлуатаційним властивостям JASO MA забезпечує оптимальний рівень тертя при роботі зчеплення під час трьох наступних режимів роботи: початок руху, прискорення і рух з постійною швидкістю. Оптимізовано вміст Сульфуру і Фосфору для поліпшення умов роботи каталітичних конверторів, необхідних для задоволення вимог екологічних норм.

2 094грн.
Артикул: 838011
 

Мастильний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками. Призначений для мотоциклів, спортивних мотоциклів, street і road мотоциклів, trails, позашляхових мотоциклів, enduro, які оснащені 4-тактними двигунами, з інтегрованою чи неінтегрованою коробкою перемикання передач, з сухим та мокрим зчепленням. Сумісна з двигунами, які відповідають екологічним стандартам Euro 2 чи Euro 3 і обладнанні системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичним нейтралізатором, системою нагнітання повітря до випускного трубопроводу.. Рекомендується до використання в двигунах BMW, APRILIA, MOTO GUZZI, GAS в яких вимагається використання олив в класі в’язкості SAE 5W-40. Інше використання: вуличні мотоцикли без каталітичних нейтралізаторів, скутери, ATV i UTV техніка.

Специфікації і допуски:
API SN / SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Естерова технологія:

 • Зниження коефіцієнта тертя, завдяки складним ефірам, дозволяє мінімізувати втрати потужності на тертя і поліпшити продуктивність двигуна;
 • Взаємодія естерів і протизношувальних додатків дозволяють мінімізувати зношування деталей і забезпечити довговічність роботи деталей двигуна.

100% синтетична основа забезпечує надійну стійкість оливної плівки до високих температур і високих обертів двигуна. Задля забезпечення надійної роботи каталітичного нейтралізатора, оптимізується вміст фосфору і сульфуру (JASO MA2 < 1200 ppm). Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченняс ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.

JASO запровадив свій стандарт для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості.

660грн.
Артикул: 852222
 

Мастильний матеріал Technosynthese спеціально розроблений для використання в бензинових двигунах, які вимагають від мастильних матеріалів дотримання стандарту NMMA FC-W. Використовується в позабортових і відкидних гребеневих двигунах виробників: BOMBARDIER, HONDA, MARINER, MERCURY, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA.

Специфікації та допуски:
API SL
NMMA FC-W от n° FB-14800W

Стандарт FC-W, спеціально розроблений для мастильних матеріалів, які призначенні для двигунів водної техніки. Більш суворіші вимоги відносно:

 • Високої динамічної в’язкості при 150°C, задля забезпечення стійкості оливної плівки за високих температур і компенсувати розрідження оливи паливом, при довгостроковій роботі двигуна на холостому ході.
 • Клас в’язкості 40 використовується в складних умовах експлуатації і жаркому кліматі.
 • Високого опору зсуву, задля забезпечення високих характеристик мастильного матеріалу при високій температурі роботи.
 • Захисту двигуна від корозії морської води, яка потрапляє до камери згорання через системи випуску відпрацьованих газів. Відмінні антикорозійні властивості в зимній період.
 • Покращених антиокислювальних властивостей.
 • Антипінних властивостей, задля запобігання утворення повітряного затору в системі мащення двигуна.
 • Підвищеної стійкості до утворення відкладень, що подовжує роботу оливного фільтру.
6 028грн.
Артикул: 836341
 

100% синтетичне високотехнологічне моторне мастило для мотоциклів на основі складних естерів. Сучасні високотехнологічні дорожні та позашляхові мотоцикли, ендуро, тріал, оснащені 4-х тактними двигунами з інтегрованою і не інтегрованої коробкою перемикання передач, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням. Застосовується для специфічних двигунів SUZUKI, YAMAHA, KAWASAKI, що вимагають масла з класом в'язкості SAE 10W -40. Інше застосування: мотоцикли без каталітичних конверторів, скутери, мотовсюдиходи, мопеди.

Рекомендації щодо застосування
Заміна проводиться відповідно до рекомендацій виробника і на власний розсуд.
Може змішуватися з мінеральними та синтетичними мастилами.

Класифікація API: SG , SH , SJ , SL , SM , SN
Класифікація JASO: MA-2

2 508грн.
Артикул: 836311
 

100% синтетичне високотехнологічне моторне мастило для мотоциклів на основі складних естерів. Сучасні високотехнологічні дорожні та позашляхові мотоцикли, ендуро, тріал, оснащені 4-х тактними двигунами з інтегрованою і не інтегрованої коробкою перемикання передач, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням. Застосовується для специфічних двигунів SUZUKI, YAMAHA, KAWASAKI, що вимагають масла з класом в'язкості SAE 10W -40. Інше застосування: мотоцикли без каталітичних конверторів, скутери, мотовсюдиходи, мопеди.

Рекомендації щодо застосування
Заміна проводиться відповідно до рекомендацій виробника і на власний розсуд.
Може змішуватися з мінеральними та синтетичними мастилами.

Класифікація API: SG , SH , SJ , SL , SM , SN
Класифікація JASO: MA-2

655грн.
Артикул: 836741
 

Дорожні і позашляхові мотоцикли, ендуро, тріал, оснащені 4-х тактними двигунами з інтегрованою і не інтегрованої коробкою перемикання передач, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням. Використовується в двигунах, які відповідають екологічним стандартам Euro 2 чи Euro 3 і обладнанні системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичним нейтралізатором, системою нагнітання повітря до вихлопної труби.. Рекомендується до використання в двигунах BMW, DUCATI в яких вимагається використання олив в класі в’язкості SAE 15W-50. Інше використання: вуличні мотоцикли без каталітичних нейтралізаторів, скутери, ATV i UTV техніка.

Специфікації і допуски:
API SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Оливи створені за технологією Technosynthese® на основі естерів забезпечують відмінні протизношувальні властивості, забезпечуючи захист і довговічність роботи трансмісії. Висока стійкість оливної плівки до високих температур і обертів двигуна. Задля забезпечення надійної роботи каталітичного нейтралізатора, оптимізується вміст фосфору і сульфуру (JASO MA2 < 1200 ppm). Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.

JASO запровадив свій стандарт для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості.

1 758грн.
Артикул: 836841
 

Дорожні і позашляхові мотоцикли, ендуро, тріал, оснащені 4-х тактними двигунами з інтегрованою і не інтегрованої коробкою перемикання передач, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням. Використовується в двигунах, які відповідають екологічним стандартам Euro 2 чи Euro 3 і обладнанні системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичним нейтралізатором, системою нагнітання повітря до вихлопної труби.. Рекомендується до використання в двигунах KTM, HUSQVARNA в яких вимагається використання олив в класі в’язкості SAE 10W-50. Інше використання: вуличні мотоцикли без каталітичних нейтралізаторів, скутери, ATV i UTV техніка.

Специфікації і допуски:
API SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Оливи створені за технологією Technosynthese на основі естерів забезпечують відмінні протизношувальні властивості, забезпечуючи захист і довговічність роботи трансмісії. Висока стійкість оливної плівки до високих температур і обертів двигуна. Задля забезпечення надійної роботи каталітичного нейтралізатора, оптимізується вміст фосфору і сульфуру (JASO MA2 < 1200 ppm). Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.

JASO запровадив свій стандарт для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості.

1 825грн.
Артикул: 845411
 

Мастильний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками. Призначений для мотоциклів, спортивних мотоциклів, street і road мотоциклів, trails, позашляхових мотоциклів, enduro, trial,… , які оснащенні 4-тактними двигунами, з інтегрованою чи неінтегрованою коробкою перемикання передач, з сухим та мокрим зчепленням. Сумісний з двигунами, які відповідають екологічним стандартам Euro 2 чи Euro 3 і обладнанні системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичним нейтралізатором, системою нагнітання повітря до вихлопної труби.. Рекомендується до використання в двигунах HONDA, YAMAHA, в яких вимагається використання олив в класі в’язкості SAE 10W-30. Інше використання: вуличні мотоцикли без каталітичних нейтралізаторів, скутери, ATV i UTV техніка.

Специфікації і допуски:
API SN / SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Естерова технологія:

 • Зниження коефіцієнта тертя, завдяки естерам, дозволяє мінімізувати втрати потужності на тертя і поліпшити продуктивність двигуна;
 • Взаємодія естерів і протизношувальних додатків дозволяють мінімізувати зношування деталей і забезпечити довговічність роботи деталей двигуна.

100% синтетична основа забезпечує надійну стійкість оливної плівки до високих температур і високих обертів двигуна. Задля забезпечення надійної роботи каталітичного нейтралізатора, оптимізується вміст фосфору і сульфуру (JASO MA2 < 1200 ppm). Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.

JASO запровадив свій стандарт для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості.

671грн.
Артикул: 837511
 

Призначений для всіх 2-тактних мотоциклів, мопедів, які оснащенні малими 2-тактними двигунами. Сумісна з системами автоматичної подачі мастильного матеріалу чи для попереднього змішування.

Специфікації та допуски:
API TC
JASO FB

Мастильний матеріал сумісний з системами автоматичної подачі. Мінімізує відкладення в двигуні і в випускних колекторах Запобігає обростанню свічки запалювання. Миттєво змішується з бензином і залишається стабільним.

320грн.
Артикул: 815516
 

Мастильний матеріал для ланцюгів мотоциклів. Маслянистий. Жовтого кольору. Спрей.

Застосовується для всіх типів ланцюгів: стандартних і з O,X,Z-кільцями. Cross, enduro, trial мотоцикли, квадроцикли, мотопозашляховики. Особливо рекомендується для позашляхової техніки: Motul Chain Lube Off Road відштовхує бруд і пісок.

 • Зменшує коефіцієнт тертя і втрати потужності двигуна.
 • Збільшує міцність ланцюга.
 • Водостійке. Захищає від ржавчини.
 • Не взаємодіє з О-кільцями.
 • Містить розчинник для видалення старого мастила і підсилення проникнення.
 • Для легкості використання, окрашений у жовтий флуоресцентний колір.

Застосування:

Перед використанням знежирити ланцюг очисником Motul Chain Clean.
Струснути перед розпиленням.
Нанесіть мастило на всю довжину ланцюга: Motul Chain Lube Off Road повністю «прилипає» до ланцюга після декількох хвилин.

687грн.
Артикул: 852211
 

Мастильний матеріал Technosynthese спеціально розроблений для використання в бензинових двигунах, які вимагають від мастильних матеріалів дотримання стандарту NMMA FC-W. Використовується в позабортових і відкидних гребеневих двигунах виробників: BOMBARDIER, HONDA, MARINER, MERCURY, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA.

Специфікації та допуски:
API SL
NMMA FC-W от n° FB-14800W

Стандарт FC-W, спеціально розроблений для мастильних матеріалів, які призначенні для двигунів водної техніки. Більш суворіші вимоги відносно:

 • Високої динамічної в’язкості при 150°C, задля забезпечення стійкості оливної плівки за високих температур і компенсувати розрідження оливи паливом, при довгостроковій роботі двигуна на холостому ході.
 • Клас в’язкості 40 використовується в складних умовах експлуатації і жаркому кліматі.
 • Високого опору зсуву, задля забезпечення високих характеристик мастильного матеріалу при високій температурі роботи.
 • Захисту двигуна від корозії морської води, яка потрапляє до камери згорання через системи випуску відпрацьованих газів. Відмінні антикорозійні властивості в зимній період.
 • Покращених антиокислювальних властивостей.
 • Антипінних властивостей, задля запобігання утворення повітряного затору в системі мащення двигуна.
 • Підвищеної стійкості до утворення відкладень, що подовжує роботу оливного фільтру.
391грн.
Артикул: 852111
 

Мастильний матеріал Technosynthese спеціально розроблений для використання в бензинових двигунах, які вимагають дотримання від мастильних матеріалів стандарту NMMA FC-W. Використовується в позабортових і відкидних гребеневих двигунах виробників: BOMBARDIER, HONDA, MARINER, MERCURY, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA.

Специфікації та допуски:
API SJ / SG
NMMA FC-W от n° FB-38003W двигунів водної техніки.

Більш суворіші вимоги відносно:

 • Високої динамічної в’язкості при 150°C, задля забезпечення стійкості оливної плівки за високих температур і компенсувати розрідження оливи паливом, при довгостроковій роботі двигуна на холостому ході.
 • Високого опору зсуву, задля забезпечення високих характеристик мастильного матеріалу при високій температурі роботи.
 • Захисту двигуна від корозії морської води, яка потрапляє до камери згорання через системи випуску відпрацьованих газів. Відмінні антикорозійні властивості в зимній період.
 • Покращених антиокислювальних властивостей.
 • Антипінних властивостей, задля запобігання утворення повітряного затору в системі мащення двигуна.
 • Підвищеної стійкості до утворення відкладень, що подовжує роботу оливного фільтру.
400грн.
Артикул: 822301
 

Гідравлічна рідина для усіх типів телескопічних стійок (Technosynthese)

Містить пакет антифрикційних додатків, які спеціально розроблений компанією Motul, що знижує тертя, уникаючи заїдання вилки. Завдяки своїй основі, залишає стабільну в’язкість на великому інтервалі температур. Захищає ущільнювачів: відмінна сумісність оливи/еластомери. Володіє протизношувальними, антикорозійними, антипінними властивостями.

Motul Fork Oil можна змішувати для досягнення необхідного ефекту амортизації в вільному порядку. Використовувати в кількості вказаному виробником вилки.

428грн.
Артикул: 851711
 

Розроблена для позабортових 2-тактних двигунів. Придатна як для попереднього змішування, так і для системи автоматичної подачі оливи. Використовується в двигунах виробництва EVINRUDE, JOHNSON, MARINER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA. Сумісна з 2-тактними двигунами водних мотоциклів виробництва KAWASAKI JET SKI, YAMAHA. Рекомендується використовувати з неетильованими бензинами.

Специфікації та допуски:

 • API TSC 4
 • NMMA TC-W
 • NMMA TC WII
 • NMMA TC-W3 от n° RL-38000W

Перевищує вимоги стандарту асоціаціації NMMA TC-W3 (National Marine Manufacturing Association - колишня BIA), яка об’єднує основних виробників позабортових двигунів та двигунів водних мотоциклів. Формула підсилена основою створеною за технологією Technosynthese для забезпечення підвищеного захисту і подовження терміну безвідмовності двигуна. Сумісна з усіма системами впорскування. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним. Специфічний пакет додатків дозволяє уникнути утворення відкладень, зберігаючи чистоту двигуна. Забарвлює бензин в голубий колір.

468грн.
Артикул: 305311
 

Діемульгуюча трансмісійна олія з високими експлуатаційними властивостями, спеціально розроблена для змащування редукторів підвісних човнових двигунів: EVINRUDE, FORCE, JOHNSON, MARIMER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA, і т.д.

Спеціально розроблене для редукторів великих підвісних двигунів, які працюють з ударними навантаженнями, при високих навантаженнях та низькій швидкості обертання або при помірних навантаженнях та високих швидкостях обертання.

Специфікації та допуски:
API GL-5 та GL-4
MIL-L-2105D

Олія Technosynthese посилена присадкою “Extreme Pressure” для забезпечення ефективного захисту від зношування, підвищеного опору при високих температурах та для забезпечення тривалого періоду експлуатації. Продукт посилений синтетичними базовими компонентами для підвищення стійкості масляної плівки навіть у екстремальних умовах експлуатації. Високі змащувальні властивості, для зниження тертя та зношування при високих температурах. Клас в'язкості 90 забезпечує високу стійкість масляної плівки при високій температурі та при високих навантаженнях, а також зменшує шумність роботи передач. Має антикорозійні, протипінні, високі діемульгуруючі властивості.

Рекомендації щодо застосування

Міжзмінний інтервал вибирається згідно з рекомендаціями виробника техніки і може бути змінено з урахуванням індивідуальних умов експлуатації.
Рекомендована заміна – 1 раз на рік. Не може застосовуватись з електричними системами заднього ходу.

657грн.
Артикул: 837141
 

Розроблена для команд мотокросу Гранд-прі. Сумісна із звичайним чи неетильованим бензином з виском октановим числом 124. Підходить для всіх потужних спортивних 2-тактних двигунів, без систем безпосередньої подачі мастильного матеріалу (попереднє змішування): Мотокрос, ендуро, тріали, квадри, водні мотоцикли, супер легка техніка. Для дорожніх мотоциклів використовувати продукт Motul 800 2T Road Racing. Для систем автоматичної подачі оливи використовувати продукт Motul 710 2T.

Специфікації та допуски: API TC

Мастильний матеріал для мотокросу Гран-прі. Високі змащувальні властивості, що зменшує тертя і зношення. Покращена формула: посилені водовіштовхуючі властивості, що запобігає утворенню наростів в карбюраторі і забезпечує відмінне мащення у вологих умовах. Відмінно змащує двигун і випускні клапани. Запобігає залягання поршневих кілець. Забарвлює паливо в червоний колір.

4 241грн.
Артикул: 845741
 

Мастильний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками. Розроблений для «Factory Team’s». Створений для забезпечення відмінного зчеплення і захисту двигуна та трансмісії при експлуатації в складних умовах бездоріжжя. Призначений для 4-тактних двигунів з інтегрованою чи неінтегрованою коробкою перемикання передач. Сумісний як з мокрим, так і з сухим зчепленням. Призначений для спортивних двигунів, які працюють при високих температурах і від низьких до високих обертів: dirt bikes, cross bikes, MX. Інше використання: ATV і UTV техніка.

Специфікації та допуски:

- Перевищує вимоги усіх стандартів
- Сумісність з мокрим зчепленням протестовано згідно регламенту JASO T903

Технологія ESTER Core:

Протягом десятиліть компанія Motul розробляла мастильні матеріали з високими експлуатаційними характеристиками на основі складних ефірів. Обравши складні ефіри і інноваційний пакет додатків, Motul досягнула ідеальної взаємодії. Технологія ESTER Core дозволяє досягнути максимальної потужності двигуна без інтенсифікації зношування і зменшення надійності.

 • Збільшення крутного моменту двигуна до 2.5%.
 • Оптимізований коефіцієнт тертя в зчепленні дозволяє збільшити довговічність агрегату і забезпечує відмінне зчеплення в складних умовах експлуатації: пісок, сніг. Відмінний захист коробки перемикання передач, завдяки інноваційним протизношувальним додаткам. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.
 • Забезпечується стабільний тиск оливи на всіх режимах роботи двигуна.
4 052грн.
Артикул: 845241
 

Мастильний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками. Призначений для мотоциклів, спортивних мотоциклів, street і road мотоциклів, trails, позашляхових мотоциклів, enduro, trial,… сумісна з 4-тактними двигунами, з інтегрованою чи неінтегрованою коробкою перемикання передач, з сухим та мокрим зчепленням. Сумісний з двигунами, які відповідають екологічним стандартам Euro 2 чи Euro 3 і обладнанні системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичним нейтралізатором, системою нагнітання повітря до вихлопної труби.. Рекомендується до використання в двигунах DUCATI, KTM, BMW в яких вимагається використання олив в класі в’язкості SAE 15W-50. Інше використання: вуличні мотоцикли без каталітичних нейтралізаторів, скутери, ATV i UTV техніка.

Специфікації і допуски:
API SN / SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Естерова технологія:
- Зниження коефіцієнта тертя, завдяки естерам, дозволяє мінімізувати втрати потужності на тертя і поліпшити продуктивність двигуна;
- Взаємодія естерів і протизношувальних додатків дозволяють мінімізувати зношування деталей і забезпечити довговічність роботи деталей двигуна.

100% синтетична основа забезпечує надійну стійкість оливної плівки до високих температур і високих обертів двигуна. Задля забезпечення надійної роботи каталітичного нейтралізатора, оптимізується вміст фосфору і сульфуру (JASO MA2 < 1200 ppm). Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.

JASO запровадив свій стандарт для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості.

2 539грн.
Артикул: 822201
 

Гідравлічна рідина для усіх типів телескопічних стійок. Technosynthese.

Спеціально розроблена для всіх типів телескопічних стійок.

Містить пакет антифрикційних додатків, які спеціально розроблений компанією Motul, що знижує тертя, уникаючи заїдання вилки. Завдяки своїй основі, залишає стабільну в’язкість на великому інтервалі температур. Захищає ущільнювачів: відмінна сумісність оливи/еластомери. Володіє протизношувальними, антикорозійними, антипінними властивостями.

Motul Fork Oil можна змішувати для досягнення необхідного ефекту амортизації в вільному порядку. Використовувати в кількості вказаному виробником вилки.

433грн.
Артикул: 102984
 

Motul C5 Chain Paste — мастило для ланцюгів дорожніх спортивних мотоциклів. Білого кольору. Високоадгезійний. Один тюбик розрахований на 10 використань.

Застосовується для всіх типів ланцюгів: стандартних і з O,X,Z-кільцями. Особливо рекомендується для швидкісних мотоциклів: Motul Chain Lube Road залишається на ланцюзі навіть на високих швидкостях.

Переваги

 • Тюбик обладнаний пензликом для нанесення.
 • Сумісна з ланцюгами позашляхових мотоциклів і картів.
 • Водостійка. Захищає від утворення ржавчини.
 • Зменшує тертя й знижує втрату потужності двигуна.
 • Збільшує термін експлуатації ланцюга.
 • Захищає ланцюг від вологи та корозії.
 • Не руйнує ущільнення.

Рекомендації по застосуванню:

Перед використанням знежирити ланцюг очисником Motul Chain Clean. Нанесіть мастило на всю довжину ланцюга, використовуючи щітку тюбика. Не використовувати товстого шару мастила. Малої кількості достатньо для мащення всього ланцюга. Зачекати доки на ланцюзі не утвориться тонкий рівномірний шар. Motul Chain Paste повністю «прилипає» до ланцюга після декількох хвилин.

450грн.