Мото масло

Знайдено: 1 - 46 серед 126 товарів
Номер: 0020229
 
Всесезонне напівсинтетичне двохтактне масло. Призначене для всіх типів двохтактних двигунів мотоциклів і скутерів європейських і японських виробників, а також моторних човнів, підвісних двигунів, газонокосарок і бензопил. Добре змішується з усіма видами палива в пропорції 1:50. Допуски і специфікації: API TC, JACO FC
278грн.
Номер: M4T 10W-40 1L
 
Напівсинтетичне моторне масло для всіх типів 4-тактних двигунів мотоциклетної техніки, з інтегрованою або неінтегрованою коробкою перемикання швидкостей, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням. Рекомендується для швидкісних і дорожніх мотоциклів, скутерів, квадроциклів, мопедів та іншої техніки. Допуски: API SM, JASOMAT2 T903: 2006 4T
234грн.
Номер: 2T RAC (RED) 1L
 
Напівсинтетичне моторне масло для 2-тактних двигунів. Підходить для роздільних і суміщених систем мастила. Рекомендується для мотоциклів, мопедів, мотосаней, бензопил, газонокосарок та ін т. Забарвлене в червоний колір. Рекомендоване змішування з бензином в пропорції 1:50. Дотримуйтесь вимоги виробника, якщо потрібна більша дозування. Додавати в бак перед заправкою палива. Допуски: API TC, JASO FC.
244грн.
Номер: 2T BIO (GREEN) 1L
 
Біорозчинне напівсинтетичне масло для 2-тактних двигунів. Призначено для використання в двигунах мотоциклів, моторолерів, човнів, бензопил, газонокосарок та іншої техніки, оснащеної двотактними бензиновими двигунами. Для роздільної і змішаної систем мастила. Забарвлене в зелений колір. Рекомендоване змішування з бензином в пропорції 1:50. Задовольняє вимоги біологічного розпаду CEC-L-33-A-93. Допуски: API TC, JASO FC
244грн.
Номер: 15AABC
 
Миючий склад для очищення деталей мотоциклів і скутерів від різних видів забруднень, в тому числі і масляних. Забезпечує ефективне і безпечне очищення пофарбованих поверхонь, різних видів металів і їх сплавів, а також виробів з пластика і гуми.
369грн.
Номер: 851711
 

Розроблена для позабортових 2-тактних двигунів. Придатна як для попереднього змішування, так і для системи автоматичної подачі оливи. Використовується в двигунах виробництва EVINRUDE, JOHNSON, MARINER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA. Сумісна з 2-тактними двигунами водних мотоциклів виробництва KAWASAKI JET SKI, YAMAHA. Рекомендується використовувати з неетильованими бензинами.

Специфікації та допуски:

 • API TSC 4
 • NMMA TC-W
 • NMMA TC WII
 • NMMA TC-W3 от n° RL-38000W

Перевищує вимоги стандарту асоціаціації NMMA TC-W3 (National Marine Manufacturing Association - колишня BIA), яка об’єднує основних виробників позабортових двигунів та двигунів водних мотоциклів. Формула підсилена основою створеною за технологією Technosynthese для забезпечення підвищеного захисту і подовження терміну безвідмовності двигуна. Сумісна з усіма системами впорскування. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним. Специфічний пакет додатків дозволяє уникнути утворення відкладень, зберігаючи чистоту двигуна. Забарвлює бензин в голубий колір.

451грн.
Номер: 305311
 

Діемульгуюча трансмісійна олія з високими експлуатаційними властивостями, спеціально розроблена для змащування редукторів підвісних човнових двигунів: EVINRUDE, FORCE, JOHNSON, MARIMER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA, і т.д.

Спеціально розроблене для редукторів великих підвісних двигунів, які працюють з ударними навантаженнями, при високих навантаженнях та низькій швидкості обертання або при помірних навантаженнях та високих швидкостях обертання.

Специфікації та допуски:
API GL-5 та GL-4
MIL-L-2105D

Олія Technosynthese посилена присадкою “Extreme Pressure” для забезпечення ефективного захисту від зношування, підвищеного опору при високих температурах та для забезпечення тривалого періоду експлуатації. Продукт посилений синтетичними базовими компонентами для підвищення стійкості масляної плівки навіть у екстремальних умовах експлуатації. Високі змащувальні властивості, для зниження тертя та зношування при високих температурах. Клас в'язкості 90 забезпечує високу стійкість масляної плівки при високій температурі та при високих навантаженнях, а також зменшує шумність роботи передач. Має антикорозійні, протипінні, високі діемульгуруючі властивості.

Рекомендації щодо застосування

Міжзмінний інтервал вибирається згідно з рекомендаціями виробника техніки і може бути змінено з урахуванням індивідуальних умов експлуатації.
Рекомендована заміна – 1 раз на рік. Не може застосовуватись з електричними системами заднього ходу.

643грн.
Номер: 837141
 

Розроблена для команд мотокросу Гранд-прі. Сумісна із звичайним чи неетильованим бензином з виском октановим числом 124. Підходить для всіх потужних спортивних 2-тактних двигунів, без систем безпосередньої подачі мастильного матеріалу (попереднє змішування): Мотокрос, ендуро, тріали, квадри, водні мотоцикли, супер легка техніка. Для дорожніх мотоциклів використовувати продукт Motul 800 2T Road Racing. Для систем автоматичної подачі оливи використовувати продукт Motul 710 2T.

Специфікації та допуски: API TC

Мастильний матеріал для мотокросу Гран-прі. Високі змащувальні властивості, що зменшує тертя і зношення. Покращена формула: посилені водовіштовхуючі властивості, що запобігає утворенню наростів в карбюраторі і забезпечує відмінне мащення у вологих умовах. Відмінно змащує двигун і випускні клапани. Запобігає залягання поршневих кілець. Забарвлює паливо в червоний колір.

4 091грн.
Номер: 836511
 

Дорожні і позашляхові мотоцикли, ендуро, тріал, оснащені 4-х тактними двигунами з інтегрованою і не інтегрованої коробкою перемикання передач, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням. Використовується в двигунах, які відповідають екологічним стандартам Euro 2 чи Euro 3 і обладнанні системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичним нейтралізатором, системою нагнітання повітря до вихлопної труби.. Рекомендується до використання в двигунах SUZUKI, YAMAHA, KAWASAKI в яких вимагається використання олив в класі в’язкості SAE 10W-40. Інше використання: вуличні мотоцикли без каталітичних нейтралізаторів, скутери, ATV i UTV техніка.

Специфікації і допуски:
API SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Оливи створені за технологією Technosynthese на основі естерів забезпечують відмінні протизношувальні властивості, забезпечуючи захист і довговічність роботи трансмісії. Висока стійкість оливної плівки до високих температур і обертів двигуна. Задля забезпечення надійної роботи каталітичного нейтралізатора, оптимізується вміст фосфору і сульфуру (JASO MA2 < 1200 ppm). Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.

JASO запровадив свій стандарт для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості.

476грн.
Номер: 845741
 

Мастильний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками. Розроблений для «Factory Team’s». Створений для забезпечення відмінного зчеплення і захисту двигуна та трансмісії при експлуатації в складних умовах бездоріжжя. Призначений для 4-тактних двигунів з інтегрованою чи неінтегрованою коробкою перемикання передач. Сумісний як з мокрим, так і з сухим зчепленням. Призначений для спортивних двигунів, які працюють при високих температурах і від низьких до високих обертів: dirt bikes, cross bikes, MX. Інше використання: ATV і UTV техніка.

Специфікації та допуски:

- Перевищує вимоги усіх стандартів
- Сумісність з мокрим зчепленням протестовано згідно регламенту JASO T903

Технологія ESTER Core:

Протягом десятиліть компанія Motul розробляла мастильні матеріали з високими експлуатаційними характеристиками на основі складних ефірів. Обравши складні ефіри і інноваційний пакет додатків, Motul досягнула ідеальної взаємодії. Технологія ESTER Core дозволяє досягнути максимальної потужності двигуна без інтенсифікації зношування і зменшення надійності.

 • Збільшення крутного моменту двигуна до 2.5%.
 • Оптимізований коефіцієнт тертя в зчепленні дозволяє збільшити довговічність агрегату і забезпечує відмінне зчеплення в складних умовах експлуатації: пісок, сніг. Відмінний захист коробки перемикання передач, завдяки інноваційним протизношувальним додаткам. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.
 • Забезпечується стабільний тиск оливи на всіх режимах роботи двигуна.
3 909грн.
Номер: 851601
 

Для всіх типів мотовсюдиходів (ATV), утилітарних мотовсюдиходів (UTV), квадроциклів, обладнаних 4-тактними двигунами, з інтегрованою коробкою переміни передач чи ні, з сухим чи мокрим зчепленням, з двигунами, які відповідають нормам Euro 2 чи Euro 3, в тому числі обладнані системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичними конверторами, нагнітанням повітря у систему відпрацьованих газів. Мотовсюдиходи (типу ATV і UTV) і квадроцикли для відпочинку та дозвілля. Сумісна з усіма типами бензинів, в тому числі етилованими, біопаливами.

Специфікації і допуски:
API API SM / SL / SJ
JASO MA2

Посилена синтетичними базовими компонентами моторна олива Technosynthese , використання якої забезпечує високий ступінь захисту і поліпшену стійкість оливної плівки. Поліпшені протизношувальні властивості і підвищена стійкість зсуву сприяє поліпшенню стійкості оливної плівки за високих температур. Відповідність експлуатаційним властивостям JASO MA забезпечує оптимальний рівень тертя при роботі зчеплення під час трьох наступних режимів роботи: початок руху, прискорення і рух з постійною швидкістю. Оптимізовано вміст Сульфуру і Фосфору для поліпшення умов роботи каталітичних конверторів, необхідних для задоволення вимог сучасних екологічних норм.

533грн.
Номер: 845241
 

Мастильний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками. Призначений для мотоциклів, спортивних мотоциклів, street і road мотоциклів, trails, позашляхових мотоциклів, enduro, trial,… сумісна з 4-тактними двигунами, з інтегрованою чи неінтегрованою коробкою перемикання передач, з сухим та мокрим зчепленням. Сумісний з двигунами, які відповідають екологічним стандартам Euro 2 чи Euro 3 і обладнанні системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичним нейтралізатором, системою нагнітання повітря до вихлопної труби.. Рекомендується до використання в двигунах DUCATI, KTM, BMW в яких вимагається використання олив в класі в’язкості SAE 15W-50. Інше використання: вуличні мотоцикли без каталітичних нейтралізаторів, скутери, ATV i UTV техніка.

Специфікації і допуски:
API SN / SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Естерова технологія:
- Зниження коефіцієнта тертя, завдяки естерам, дозволяє мінімізувати втрати потужності на тертя і поліпшити продуктивність двигуна;
- Взаємодія естерів і протизношувальних додатків дозволяють мінімізувати зношування деталей і забезпечити довговічність роботи деталей двигуна.

100% синтетична основа забезпечує надійну стійкість оливної плівки до високих температур і високих обертів двигуна. Задля забезпечення надійної роботи каталітичного нейтралізатора, оптимізується вміст фосфору і сульфуру (JASO MA2 < 1200 ppm). Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.

JASO запровадив свій стандарт для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості.

2 470грн.
Номер: 822201
 

Гідравлічна рідина для усіх типів телескопічних стійок. Technosynthese.

Спеціально розроблена для всіх типів телескопічних стійок.

Містить пакет антифрикційних додатків, які спеціально розроблений компанією Motul, що знижує тертя, уникаючи заїдання вилки. Завдяки своїй основі, залишає стабільну в’язкість на великому інтервалі температур. Захищає ущільнювачів: відмінна сумісність оливи/еластомери. Володіє протизношувальними, антикорозійними, антипінними властивостями.

Motul Fork Oil можна змішувати для досягнення необхідного ефекту амортизації в вільному порядку. Використовувати в кількості вказаному виробником вилки.

422грн.
Номер: 102984
 

Motul C5 Chain Paste — мастило для ланцюгів дорожніх спортивних мотоциклів. Білого кольору. Високоадгезійний. Один тюбик розрахований на 10 використань.

Застосовується для всіх типів ланцюгів: стандартних і з O,X,Z-кільцями. Особливо рекомендується для швидкісних мотоциклів: Motul Chain Lube Road залишається на ланцюзі навіть на високих швидкостях.

Переваги

 • Тюбик обладнаний пензликом для нанесення.
 • Сумісна з ланцюгами позашляхових мотоциклів і картів.
 • Водостійка. Захищає від утворення ржавчини.
 • Зменшує тертя й знижує втрату потужності двигуна.
 • Збільшує термін експлуатації ланцюга.
 • Захищає ланцюг від вологи та корозії.
 • Не руйнує ущільнення.

Рекомендації по застосуванню:

Перед використанням знежирити ланцюг очисником Motul Chain Clean. Нанесіть мастило на всю довжину ланцюга, використовуючи щітку тюбика. Не використовувати товстого шару мастила. Малої кількості достатньо для мащення всього ланцюга. Зачекати доки на ланцюзі не утвориться тонкий рівномірний шар. Motul Chain Paste повністю «прилипає» до ланцюга після декількох хвилин.

438грн.
Номер: 836411
 

Високотехнологічна моторна олива з високими експлуатаційними властивостями. Використовується для мотоциклів, спортивних мотоциклів, шосейних чи вуличних, ендуро, тріалів, які оснащенні 4-тактними двигунами, з інтегрованими чи неінтегрованими коробками перемикання передач, з сухим зчепленням чи з зчепленням в оливній ванні, які відповідають екологічним нормам Euro 2, Euro 3 та оснащуються системами доочищення відпрацьованих газів: каталітичні нейтралізатори, подача свіжого повітря до систем випуску відпрацьованих газів. Клас в’язкості 50 дозволяє забезпечити стабільність оливної плівки за умов високих робочих температур двигунів з великими робочими об’ємами чи twin-двигунів. Використовується також для вуличних мотоциклів, які не оснащенні каталітичними нейтралізаторами, скутерів, спортивних квадроциклів, утилітарних квадроциклів.

Специфікації і допуски:
API SN / SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2
Harley Davidson

Технологія складних ефірів (естерів):
- Естери володіють низьким коефіцієнтом тертя, що дозволяє знизити внутрішні втрати енергії та покращити вихідні характеристики двигуна
- Поєднання естерових компонентів та протизношувального комплексу додатків забезпечує високу стійкість оливної плівки до зсувних навантажень, захищаючи зубчасті передачі та подовжуючи термін їх безвідмовної експлуатації.

100% синтетичні базові компоненти оливи забезпечують високу стійкість оливної плівки за високих робочих температур та швидкостей обертання. Знижено вміст сульфуру і фосфору в оливі (JASO MA2 < 1200 ppm), задля сумісності з чутливими, до цих компонентів, системами доочищення відпрацьованих газів. Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту FZG: FLS>14. За допомогою тесту FZG (Forschungsstelle für Zahnrader und Getriebebau) оцінюють змащувальні властивості оливи та захисту від зношування зубчастих передач, за різних навантажень, шляхом проведення візуальної оцінки стану поверхні та виставлення рейтингу FLS, де 1 – дуже поганий результат, 14 – відмінний протизношувальний захист.

JASO запровадив свій стандарт – JASO T903 - для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує максимальні коефіцієнти тертя, для забезпечення ефективної та стабільної роботи дисків зчеплення в оливній ванні за трьох режимів експлуатації: запуск двигуна, прискорення та постійний швидкісний режим.

643грн.
Номер: 838141
 

Мастильний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками. Призначений для мотоциклів, спортивних мотоциклів, street і road мотоциклів, trails, позашляхових мотоциклів, enduro, trial,… сумісна з 4-тактними двигунами, з інтегрованою чи неінтегрованою коробкою перемикання передач, з сухим та мокрим зчепленням. Сумісний з двигунами, які відповідають екологічним стандартам Euro 2 чи Euro 3 і обладнанні системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичним нейтралізатором, системою нагнітання повітря до вихлопної труби.. Рекомендується до використання в двигунах DUCATI, KTM, BMW в яких вимагається використання олив в класі в’язкості SAE 10W-50. Інше використання: вуличні мотоцикли без каталітичних нейтралізаторів, скутери, ATV i UTV техніка.

Специфікації:
API SN / SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Рекомендовано для: DUCATI/KTM/BMW

Естерова технологія:
- Зниження коефіцієнта тертя, завдяки естерам, дозволяє мінімізувати втрати потужності на тертя і поліпшити продуктивність двигуна;
- Взаємодія естерів і протизношувальних додатків дозволяють мінімізувати зношування деталей і забезпечити довговічність роботи деталей двигуна.

100% синтетична основа забезпечує надійну стійкість оливної плівки до високих температур і високих обертів двигуна. Задля забезпечення надійної роботи каталітичного нейтралізатора, оптимізується вміст фосфору і сульфуру (JASO MA2 < 1200 ppm). Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.

JASO запровадив свій стандарт для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості.

2 466грн.
Номер: 852251
 

Motul Outboard Tech 4T SAE - спеціально створена за технологією Technosynthese моторна олія для 4-х тактних підвісних та кормових двигунів: BOMBARDIER, HONDA, MARINER, MERCURY, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA.

Застосування

 • Заміна мастила здійснюється відповідно до рекомендацій виробника або залежно від умов експлуатації;
 • Може змішуватись із синтетичними або мінеральними маслами.

Переваги
Стандарт FC-W спеціально розроблений для масел, що використовуються в двигунах водної техніки, стандарт суворіший ніж вимоги стандарту для водних двигунів за такими показниками:

 • Високі значення високотемпературної (150°C) в'язкості, щоб гарантувати кращу міцність масляної плівки при високій температурі та абсорбувати паливо в маслі при тривалих режимах холостого ходу;
 • Кращий опір зсуву при високих температурах;
 • Клас в'язкості SAE 10W - 40 для роботи в умовах теплого клімату;
 • Чудові антикорозійні властивості для нейтралізації впливу морської солоної води та впливу в зимовий період;
 • Зберігає високі експлуатаційні властивості при забрудненні морською водою;
 • Кращий захист від окислення;
 • Антипінні властивості для зниження впливу повітря при циркуляції олії;
 • Покращений захист від забиття масляного фільтра.

Допуски та специфікації:
Загальні стандарти
API SJ
API SG
NMMA FC-W
Рекомендації автовиробників
Honda
Bombardier
Mercury
Selva
Suzuki
Tohatsu
Yamaha

1 732грн.
Номер: 836821
 

Дорожні і позашляхові мотоцикли, ендуро, тріал, оснащені 4-х тактними двигунами з інтегрованою і не інтегрованої коробкою перемикання передач, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням. Використовується в двигунах, які відповідають екологічним стандартам Euro 2 чи Euro 3 і обладнанні системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичним нейтралізатором, системою нагнітання повітря до вихлопної труби.. Рекомендується до використання в двигунах KTM, HUSQVARNA в яких вимагається використання олив в класі в’язкості SAE 10W-50. Інше використання: вуличні мотоцикли без каталітичних нейтралізаторів, скутери, ATV i UTV техніка.

Специфікації і допуски:
API SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Оливи створені за технологією Technosynthese на основі естерів забезпечують відмінні протизношувальні властивості, забезпечуючи захист і довговічність роботи трансмісії. Висока стійкість оливної плівки до високих температур і обертів двигуна. Задля забезпечення надійної роботи каталітичного нейтралізатора, оптимізується вміст фосфору і сульфуру (JASO MA2 < 1200 ppm). Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.

JASO запровадив свій стандарт для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості.

1 020грн.
Номер: 836111
 

Спортивні мотоцикли, оснащені високотехнологічними 4-х тактних двигунів з інтегрованою або не інтегрована коробкою перемикання передач, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням. Гоночні та кваліфікаційні двигуни, спроектовані для роботи на маловязких оліях: шосейно-кільцеві гонки, Мото Гран Прі (MotoGP), суперспорт, Супербайк, підйом на пагорб. Інше використання: дорожні мотоцикли, оснащені каталітичним нейтралізатором.

Специфікації і допуски:

 • Перевершує всі існуючі спортивні стандарти.
 • Можливість роботи зі зчепленням в масляній ванні перевірена тестом JASO T903

Технологія ESTER Core:

Десятиліттями компанія MOTUL розробляє високотехнологічні масла на естеровій (складноефірного) основі. Застосування естеровій базового масла в поєднанні з інноваційним пакетом присадок, дає можливість отримати масло з неперевершеними характеристиками. Передова технологія ESTER Core дозволяє досягти максимальної потужності двигуна, забезпечити надійність і запобігти знос. Виграш в потужності до 1,3%. завдяки поліпшенню роботи зчеплення в масляній ванні. Чудовий захист коробки передач забезпечується завдяки інноваційному пакету протизносних присадок. Граничне навантаження до руйнування понад 14 (FLS> 14) відповідно до тестом FZG - науково-дослідного центру зубчастих коліс і передач (Forschungsstelle für Zahnrader und Getriebebau). Тест визначає змащувальні і протизносні властивості шляхом навантаження зубчастих коліс. Мастила класифікуються за граничним навантаженням до руйнування (Failure Load Stage - FLS) від FLS1 (дуже поганий результат) до FLS14 (чудовий результат). Забезпечується стабільний тиск масла в будь-яких умовах експлуатації.

1 201грн.
Номер: 837811
 

Дорожні і позашляхові мотоцикли, оснащені 4-х тактними двигунами з інтегрованою і не інтегрованої коробкою перемикання передач, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням, оснащені системою очищення вихлопних газів: каталітичні конвертори, підведення повітря в випускний тракт. Інше застосування: мотоцикли без каталітичних конверторів, мотоусюдиходи, мопеди.

Специфікації і допуски:
API SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Масло посилено основою HC-Tech, для гарантованого захисту двигуна і забезпечення довговічності коробки перемикання передач. Оптимальний вміст фосфору і сірки (менш як 1200 ppm відповідно до стандарту JASO MA2) забезпечує правильне функціонування систем нейтралізації відпрацьованих газів.

Класифікація JASO (Японська організація автомобільних стандартів) пропонує особливий стандарт для мотоциклів з 4-тактним двигуном - JASO T 903, що підрозділяється на три категорії MA, MA1 і MA2. JASO MA2 відрізняється високим коефіцієнтом тертя, що забезпечує чіткість роботи зчеплення при рушанні, розгоні і русі з постійною швидкістю.

348грн.
Номер: 846041
 

Призначений для вуличних і дорожніх, тріалів, позашляхових мотоциклів, які оснащенні 4- тактними двигунами, з інтегрованою чи неінтегрованою коробкою перемикання передач, із сухим і мокрим зчепленням, як з каталітичними нейтралізаторами, так і без них. Інше використання: ATVs, мопеди.

Специфікації і допуски:
API SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Мастильний матеріал підсилений додатками, які витримують екстремальні навантаження, для забезпечення захисту і довговічності роботи трансмісії. Володіє високими миючими і диспергуючими властивостями, для забезпечення двигуна.

JASO MA регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості.

1 163грн.
Номер: 807801
 

Мастило для коробок передач зі зчепленням в масляній ванні Technosynthese

Спеціально створено для коробок передач із зчепленням, що працює у масляній ванні, для яких призначене інше мастило ніж у двигуні, тобто картери двигуна і коробки передач виконані роздільно.
Коробки передач, що працюють в складних умовах: змагання, високі температури, високі навантаження.
Всі потужні мотоцикли, дорожні, позашляхові, крос, ендуро, мопеди, скутери, квадроцикли.
Застосовується, якщо виробники рекомендують використовувати моторне мастило - SAE 10W-40 або трансмісійне - SAE 80.
Мастила створені процесом Technosynthese посилені синтетичною базовою основою.

Специфікації та допуски: API GL-4

Переваги:

 • Дуже легке перемикання передач.
 • Дуже висока стійкість до екстремальних умов (тиск, температура), завдяки високому класу високотемпературної в'язкості SAE 40.
 • Посилене спеціальними присадками для зубчастих передач.
 • Ефективно запобігає буксування зчеплення.
 • Диспергуючі властивості підтримують зчеплення в чистоті.
 • Витримує екстремальні тиску, протизношувальне. Має антикорозійні і протипінні властивості.

Рекомендації щодо застосування
Заміна проводиться відповідно до рекомендацій виробника техніки або на власний розсуд залежно від умов експлуатації.

528грн.
Номер: 832001
 

Спеціально розроблена для потужних скутерів і максі-скутерів останнього покоління, що обладнані 4-тактними двигунами об’ємом від 50см3 до 650 см3 , в тому числі з каталітичними конвертерами. Всі типи скутерів, які використовують для щоденних поїздок і експлуатують в міських умовах. Сумісна з усіма типами бензинів, в тому числі етилованими.

Специфікації та допуски:
API SN / SM / SL / SJ
JASO MA

100% синтетична моторна олива, використання якої сприяє зменшенню внутрішнього тертя і механічних втрат, а також поліпшуються тягово-швидкісні показники. Приналежність оливи до класу JASO MA гарантує відмінні умови роботи і експлуатації зчеплення скутера, що працює в об’ємі оливи (мокре зчеплення). Відмінна стабільність за високих температур особливо необхідна для міської експлуатації: тривалий рух в режимі повних навантажень, і робота в режимі холостого ходу при зупинках на світлофорах. Клас в’язкості SAE 5W-40 відповідає найбільш сучасним вимогам та рекомендаціям виробників, а також поліпшує пуск двигуна за низьких температур, що сприяє мінімізації зносу. Дуже низька летючість сприяє зниженню витрати оливи в процесі експлуатації. Високі миючі і диспергуючі властивості забезпечують чистоту робочих поверхонь двигуна. Олива стійка до підвищення в’язкості, що мінімізує можливість утворення нагарів і відкладення продуктів зносу. Стійка до старіння. Антиокислювальні, антикорозійні і антипінні властивості.

512грн.
Номер: 831901
 

Спеціально розроблена для скутерів і максі-скутерів, що обладнані 4-тактними двигунами об’ємом від 50см3 до 650 см3 , в тому числі з каталітичними конвертерами. Всі типи скутерів, які використовують для щоденних поїздок і експлуатують в міських умовах.

Специфікації та допуски:
API SM / SL / SJ
JASO MA

Для забезпечення відмінного захисту, моторна олива Technosynthese посилена синтетичними базовими компонентами. Приналежність оливи до класу JASO MA гарантує відмінні умови роботи і експлуатації зчеплення скутера, що працює в об’ємі оливи (мокре зчеплення). Відмінна стабільність за високих температур особливо необхідна для міської експлуатації: тривалий рух в режимі повних навантажень, і робота в режимі холостого ходу при зупинках на світлофорах. Клас в’язкості SAE 10W-40 відповідає сучасним вимогам та рекомендаціям виробників, а також поліпшує пуск двигуна за низьких температур, що сприяє мінімізації зносу. Дуже низька летючість сприяє зниженню витрати оливи в процесі експлуатації. Високі миючі і диспергуючі властивості забезпечують чистоту робочих поверхонь двигуна. Олива стійка до підвищення в’язкості, що мінімізує можливість утворення нагарів і відкладення продуктів зносу. Стійка до старіння. Антиокислювальні, антикорозійні і антипінні властивості.

397грн.
Номер: 309700
 

Спеціально розроблена для моторизованої садової техніки і малої сільськогосподарської техніки. Призначена для всіх 4-тактних бензинових двигуні в і дизелів, з турбонагнітачами і атмосферних. Газонокосарки, мотокультиватори, міні-трактори, мотокосарки. Сумісна з усіма видами палива: етильовані і неетильовані бензини, дизельне пальне. Сумісна з системами доочистки відпрацьованих газів.

Специфікації та допуски: API SG / CD

Переваги

 • Підтримує двигун в чистому вигляді.
 • Захист в зимній період.
 • Покращенні детергентні і дисперсантні властивості.
 • Відмінна стабільність в «гарячих» двигунах.
 • Володіє антиокисними, антикорозійними, протизношувальними, протипінними властивостями.
225грн.
Номер: 836441
 

Високотехнологічна моторна олива з високими експлуатаційними властивостями. Використовується для мотоциклів, спортивних мотоциклів, шосейних чи вуличних, ендуро, тріалів, які оснащенні 4-тактними двигунами, з інтегрованими чи неінтегрованими коробками перемикання передач, з сухим зчепленням чи з зчепленням в оливній ванні, які відповідають екологічним нормам Euro 2, Euro 3 та оснащуються системами доочищення відпрацьованих газів: каталітичні нейтралізатори, подача свіжого повітря до систем випуску відпрацьованих газів. Клас в’язкості 50 дозволяє забезпечити стабільність оливної плівки за умов високих робочих температур двигунів з великими робочими об’ємами чи twin-двигунів. Використовується також для вуличних мотоциклів, які не оснащенні каталітичними нейтралізаторами, скутерів, спортивних квадроциклів, утилітарних квадроциклів.

Специфікації і допуски:
API SN / SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2
Harley Davidson

Технологія складних ефірів (естерів):

 • Естери володіють низьким коефіцієнтом тертя, що дозволяє знизити внутрішні втрати енергії та покращити вихідні характеристики двигуна
 • Поєднання естерових компонентів та протизношувального комплексу додатків забезпечує високу стійкість оливної плівки до зсувних навантажень, захищаючи зубчасті передачі та подовжуючи термін їх безвідмовної експлуатації.

100% синтетичні базові компоненти оливи забезпечують високу стійкість оливної плівки за високих робочих температур та швидкостей обертання. Знижено вміст сульфуру і фосфору в оливі (JASO MA2 < 1200 ppm), задля сумісності з чутливими, до цих компонентів, системами доочищення відпрацьованих газів. Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту FZG: FLS>14. За допомогою тесту FZG (Forschungsstelle für Zahnrader und Getriebebau) оцінюють змащувальні властивості оливи та захисту від зношування зубчастих передач, за різних навантажень, шляхом проведення візуальної оцінки стану поверхні та виставлення рейтингу FLS, де 1 – дуже поганий результат, 14 – відмінний протизношувальний захист.

JASO запровадив свій стандарт – JASO T903 - для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує максимальні коефіцієнти тертя, для забезпечення ефективної та стабільної роботи дисків зчеплення в оливній ванні за трьох режимів експлуатації: запуск двигуна, прискорення та постійний швидкісний режим.

2 466грн.
Номер: 836711
 

Дорожні і позашляхові мотоцикли, ендуро, тріал, оснащені 4-х тактними двигунами з інтегрованою і не інтегрованої коробкою перемикання передач, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням. Використовується в двигунах, які відповідають екологічним стандартам Euro 2 чи Euro 3 і обладнанні системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичним нейтралізатором, системою нагнітання повітря до вихлопної труби.. Рекомендується до використання в двигунах BMW, DUCATI в яких вимагається використання олив в класі в’язкості SAE 15W-50. Інше використання: вуличні мотоцикли без каталітичних нейтралізаторів, скутери, ATV i UTV техніка.

Специфікації і допуски:
API SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Оливи створені за технологією Technosynthese на основі естерів забезпечують відмінні протизношувальні властивості, забезпечуючи захист і довговічність роботи трансмісії. Висока стійкість оливної плівки до високих температур і обертів двигуна. Задля забезпечення надійної роботи каталітичного нейтралізатора, оптимізується вміст фосфору і сульфуру (JASO MA2 < 1200 ppm). Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.

JASO запровадив свій стандарт для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості.

512грн.
Номер: 845711
 

Мастильний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками. Розроблений для «Factory Team’s». Створений для забезпечення відмінного зчеплення і захисту двигуна та трансмісії при експлуатації в складних умовах бездоріжжя. Призначений для 4-тактних двигунів з інтегрованою чи неінтегрованою коробкою перемикання передач. Сумісний як з мокрим, так і з сухим зчепленням. Призначений для спортивних двигунів, які працюють при високих температурах і від низьких до високих обертів: dirt bikes, cross bikes, MX. Інше використання: ATV і UTV техніка.

Специфікації та допуски:

- Перевищує вимоги усіх стандартів
- Сумісність з мокрим зчепленням протестовано згідно регламенту JASO T903

Технологія ESTER Core:

Протягом десятиліть компанія Motul розробляла мастильні матеріали з високими експлуатаційними характеристиками на основі складних ефірів. Обравши складні ефіри і інноваційний пакет додатків, Motul досягнула ідеальної взаємодії. Технологія ESTER Core дозволяє досягнути максимальної потужності двигуна без інтенсифікації зношування і зменшення надійності.

 • Збільшення крутного моменту двигуна до 2.5%.
 • Оптимізований коефіцієнт тертя в зчепленні дозволяє збільшити довговічність агрегату і забезпечує відмінне зчеплення в складних умовах експлуатації: пісок, сніг. Відмінний захист коробки перемикання передач, завдяки інноваційним протизношувальним додаткам. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.
 • Забезпечується стабільний тиск оливи на всіх режимах роботи двигуна.
1 028грн.
Номер: 303001
 

Спеціально розроблена для спортивних картингів. Сумісна з усіма видами палива. Спортивні картинги, обладнанні 2-тактними високообертовими двигунами: ROTAX, ATK, PARILLA, PCR, YAMAHA, Ital System, TM.

Специфікації та допуски:
API TC
FIA - CIK

Спеціальна синтетична естерова основа забезпечує високі мастильні властивості і зменшує тертя та зношування. Покращує безвідмовність двигуна на високих обертах (23 000 об.) і високих температурах. Запобігає зависанню поршневих кілець. Зберігає чистоту двигуна, відповідаючи стандартів 2-тактних двигунів.

Рекомендації по застосуванню:
Змішати:
100 сс: 6%
125 сс: 4%

Зважати при змішуванні на рекомендації виробника техніки

1 021грн.
Номер: 837111
 

Розроблена для команд мотокросу Гранд-прі. Сумісна із звичайним чи неетильованим бензином з виском октановим числом 124. Підходить для всіх потужних спортивних 2-тактних двигунів, без систем безпосередньої подачі мастильного матеріалу (попереднє змішування): Мотокрос, ендуро, тріали, квадри, водні мотоцикли, супер легка техніка. Для дорожніх мотоциклів використовувати продукт Motul 800 2T Road Racing. Для систем автоматичної подачі оливи використовувати продукт Motul 710 2T.

Специфікації та допуски: API TC

Мастильний матеріал для мотокросу Гран-прі. Високі змащувальні властивості, що зменшує тертя і зношення. Покращена формула: посилені водовіштовхуючі властивості, що запобігає утворенню наростів в карбюраторі і забезпечує відмінне мащення у вологих умовах. Відмінно змащує двигун і випускні клапани. Запобігає залягання поршневих кілець. Забарвлює паливо в червоний колір.

1 196грн.
Номер: 822001
 

Спеціальне гідравлічне масло, розроблене за технологією Technosynthese для застосування у всіх видах телескопічних вилок мотоциклів, включаючи реверсивні, класичні та з картриджем. MOTUL Fork Oil Expert heavy 20W 822001 містить в складі особливий модифікатор тертя, який покращує ковзання і підвищує плавність ходу мотоциклетної підвіски як при їзді по трасі, так і під час руху по пересіченій місцевості. Завдяки використанню високостабільних синтетичних і ретельно очищених мінеральних базових компонентів, MOTUL Fork Oil Expert heavy 20W 822001 підтримує оптимальну в'язкість і мастильні властивості в дуже широкому діапазоні температур, в тому числі в холодну пору року, що дозволяє використовувати продукт для амортизаторів снігоходів.

Переваги:

 • Універсально підходить для всіх видів телескопічних вилок і амортизаторів дорожніх і позашляхових мотоциклів.
 • Гарантує плавний хід амортизатора і підвищує комфорт під час керування мотоциклом.
 • Повністю сумісний з усіма видами ущільнювачів з гуми або полімерів.
 • Надійно захищає деталі вилки від зносу і поразки іржею.
 • Відрізняється високою стійкістю до утворення піни.
417грн.
Номер: 851811
 

Призначена для усіх позабортових 2-тактних двигунів водної техніки. Придатна як для попереднього змішування, так і для систем автоматичної подачі оливи. Рекомендується до застосування в двигунах EVINRUDE, JOHNSON, MARINER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA. Застосовується в двигунах водних мотоциклів таких виробників як: KAWASAKI JET SKI, YAMAHA. Сумісна з етильованими і неетильованими бензинами.

Специфікації та допуски:

 • API TSC 4
 • NMMA TC-W
 • NMMA TC-WII
 • NMMA TC-W3 від n° RL-13899W

Перевищує вимоги стандарту асоціаціації NMMA TC-W3 (National Marine Manufacturing Association - колишня BIA), яка об’єднує основних виробників позабортових двигунів та двигунів водних мотоциклів. Знижує тертя та зношування, подовжуючи період безвідмовності двигуна. Сумісна з усіма системами впорскування. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним. Специфічний пакет додатків дозволяє уникнути утворення відкладень, зберігаючи чистоту двигуна Забарвлює бензин в голубий колір.

413грн.
Номер: 836561
 

Моторне масло Motul 5100 4T 10W-40 - Високоякісне напівсинтетичне мастило Motul 5100 спеціально розроблене для мотоциклів, обладнаних 4-тактними двигунами. Рекомендоване для специфічних двигунів Suzuki, Yamaha, Kawasaki, що вимагають мастила з класом в'язкості SAE 10W-40.

Мастило має допуск MA-2, що забезпечує бездоганну роботу коробки передач у мастильній ванні, незалежно від навантаження й температури. Високий вміст синтетичних мастил дає змогу знизити тертя і подовжити термін експлуатації двигуна.

Специфікації API: SM / SL / SJ / SH / SG
Класифікація JASO: MA-2

22 259грн.
Номер: 836541
 

Дорожні і позашляхові мотоцикли, ендуро, тріал, оснащені 4-х тактними двигунами з інтегрованою і не інтегрованої коробкою перемикання передач, а також зчепленням в масляній ванні або сухим зчепленням. Використовується в двигунах, які відповідають екологічним стандартам Euro 2 чи Euro 3 і обладнанні системами доочистки відпрацьованих газів: каталітичним нейтралізатором, системою нагнітання повітря до вихлопної труби.. Рекомендується до використання в двигунах SUZUKI, YAMAHA, KAWASAKI в яких вимагається використання олив в класі в’язкості SAE 10W-40. Інше використання: вуличні мотоцикли без каталітичних нейтралізаторів, скутери, ATV i UTV техніка.

Специфікації і допуски:
API SM / SL / SJ / SH / SG
JASO MA2

Оливи створені за технологією Technosynthese на основі естерів забезпечують відмінні протизношувальні властивості, забезпечуючи захист і довговічність роботи трансмісії. Висока стійкість оливної плівки до високих температур і обертів двигуна. Задля забезпечення надійної роботи каталітичного нейтралізатора, оптимізується вміст фосфору і сульфуру (JASO MA2 < 1200 ppm). Інноваційний пакет протизношувальних додатків забезпечує відмінний захист коробки перемикання передач. Результат тесту коробок передач FZG показав максимальне навантаження для руйнування оливної плівки (FLS) >14. Тест FLS оцінює мастильні матеріали за забезпеченням ними протизношувальних властивостей. Далі встановлюється рейтинг FLS від 1 до 14.

JASO запровадив свій стандарт для 4-тактних мотоциклів, який має три класи: МА, МА1, МА2. JASO MA2 регламентує найбільш ефективні коефіцієнти тертя, для забезпечення відмінного зчеплення на трьох режимах їзди: запуск двигуна, прискорення і режим постійної швидкості.

1 680грн.
Номер: 831701
 

Спеціально розроблена для скутерів і максі-скутерів, обладнаних 4-тактними двигунами (будьякого об’єму), тільки з сухим зчепленням, в тому числі з каталітичними конвертерами. Всі типи скутерів, які використовують для щоденних поїздок і експлуатують в міських умовах. Сумісна з усіма типами бензинів, в тому числі етилованими, біопаливами.

Специфікації та допуски:
API SM / SL / SJ
JASO MB

Посилена синтетичними базовими компонентами моторна олива Technosynthese , використання якої забезпечує високий ступінь захисту і поліпшену стійкість оливної плівки. Відмінна термостабільність особливо необхідна для міської експлуатації: тривалий рух в режимі повних навантажень, і рух в режимі «Старт-Стоп» із ускладненим охолодженням. Використання олив класу JASO MB забезпечує оптимальну продуктивність скутера і економію палива. Оливи класу JASO MB (в порівнянні з JASO MA) сприяють поліпшенню паливної економічності до 2,5% порівнюючи з оливою 20W-50 класу JASO MA, і до 2% економії порівнюючи з оливою 10W-40 класу JASO MA в міській експлуатації і режимі руху типу «СтартСтоп».

Використання олив класу JASO MB сприяє поліпшенню паливної економічності і, як наслідок, зменшенню викидів парникових газів (зведених до СО2) і шкідливих речовин із відпрацьованими газами. Клас в’язкості SAE 10W-40 відповідає більшості сучасних вимог та рекомендацій виробників. Низька летючість сприяє зниженню витрати оливи в процесі експлуатації. Високі миючі і диспергуючі властивості забезпечують чистоту робочих поверхонь двигуна. Олива стійка до підвищення в’язкості, що мінімізує можливість утворення нагарів і відкладення продуктів зносу. Стійка до старіння. Антиокислювальні, антикорозійні і антипінні властивості.

389грн.
Номер: 309701
 

Спеціально розроблена для моторизованої садової техніки і малої сільськогосподарської техніки. Призначена для всіх 4-тактних бензинових двигуні в і дизелів, з турбонагнітачами і атмосферних. Газонокосарки, мотокультиватори, міні-трактори, мотокосарки. Сумісна з усіма видами палива: етильовані і неетильовані бензини, дизельне пальне. Сумісна з системами доочистки відпрацьованих газів.

Специфікації та допуски:
API SG / CD

Підтримує двигун в чистому вигляді. Захист в зимній період. Покращенні детергентні і дисперсантні властивості. Відмінна стабільність в «гарячих» двигунах. Володіє антиокисними, антикорозійними, протизношувальними, протипінними властивостями.

316грн.
Номер: 828107
 

Спеціально розроблена для водних мотоциклів, які оснащенні 4-тактними двигунами, атмосферними чи з турбонагнітачами. Сумісна з каталітичними нейтралізаторами. Сумісна з етильованими і неетильованими бензинами.

Специфікації та допуски:
API SM / SL
JASO MA

Основа підсилена синтетичними додатками, задля забезпечення відмінних мастильних властивостей, з метою зниження внутрішнього тертя і підвищення вихідної потужності. Висока стійкість оливної плівки до високих температур, за яких працюють сучасні двигуни. Підвищенні детергенті і диспергуючі властивості задля забезпечення чистоти двигуна і запобігання утворення відкладень в картері двигуна. Покращенні антикорозійні властивості, що дозволяє уникнути утворення іржі на поверхні металу. Володіє антиокисними, протизношувальними, антипінними властивостями.

1 598грн.