Очисники духовок та грилів

Знайдено: 1 - 3 серед 4 товари
Артикул: PE50380
 
Засіб потужної дії для видалення нагару, кіптяви, сажі, смол, пригорілого жиру та інших складних забруднень, пов’язаних із приготуванням їжі, зокрема масної. Призначений для чищення духових шаф, духовок, грилів, фритюрниць, сіток для мангалу тощо. Містить активні речовини, які швидко розщеплюють жир. Не потребує великих зусиль при терті.

Спосіб застосування: Нанести на поверхню, зачекати декілька хвилини для активації діючою речовини. Протерти поверхню губкою та ретельно промити водою. При застосуванні необхідно одягати гумові рукавиці! Запобіжні заходи: Не використовувати на поверхнях або посуду з алюмінію та його сплавів! Зберігати в місцях, недоступних для дітей! Зберігати в темному сухому місці при температурі від +10⁰С до +35⁰С щільно закритим. Не допускати потрапляння в очі! При попаданні в очі або на шкіру ретельно промити водою. У разі потреби звернутись до лікаря.

Склад: вода демінералізована, каустична сода, тетранатрієва сіль ЕДТА, метасилікат натрію, органічний розчинник, неіоногенні ПАР <5%, амфотерні ПАР <5%, запашка.

Термін придатності: 3 роки з дати виробництва (див. на упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.
128грн.
Артикул: SF51639
 
Пінний очисник для духовок, духових шаф, фритюрниць, грилю, решіток для мангала, шампурів тощо. Ефективна формула швидко видаляє застарілу кіптяву, смоли, нагар, пригорілий жир та залишки їжі, знежирює поверхні. Не містить абразивів.
114грн.
Артикул: SB51233
 
Універсальний суперконцентрований засіб для ефективного видалення складних харчових забруднень, зокрема пригорілого жиру, нагару, кіптяви, сажі, з духовок, грилю, фритюрниць.
449грн.
Артикул: SB50861
 
Універсальний суперконцентрований засіб для ефективного видалення складних харчових забруднень, зокрема пригорілого жиру а також нагару, кіптяви, сажі, смол з духовок, духових шаф, фритюрниць, грилю та решіток для мангала. Активні речовини у складі засобу швидко розчиняють жир та полегшують чищення.
78грн.