Мото антифриз

Знайдено: 1 - 2 серед 3 товари
Номер: 818501
 

Motul Motocool Factory Line – охолоджуюча рідина для спортивних мотоциклів, готова до використання, створена на основі моноетиленгліколя з використанням органічних антикорозійних додатків для відмінного захисту алюмінієвих/магнієвих металів, які використовуються при виробництві систем охолодження двигуна.

Готова до використання охолоджуюча рідина преміального класу, розроблена на основі моноетиленгліколю з додаванням органічних антикорозійних добавок, які забезпечують надійний захист від іржі і кавітаційної корозії алюмінієвих елементів систем охолодження сучасних мотоциклів. Рідина MOTUL Motocool Factory Line -35°C 818501 1л відрізняється вкрай низькою температурою замерзання, яка дорівнює -35 градусів Цельсія, а також високою стійкістю до закипання, випаровування і утворення піни, за рахунок чого гарантує максимально стабільне охолодження двигуна при будь-яких стилях водіння, в тому числі при їзді на високих швидкостях і обертах. Не містить в складі агресивних компонентів, яке здатні пошкодити елементи системи з пластмас, гуми та полімерів.

Переваги:

  • Розроблено з урахуванням жорстких вимог виробників обладнання.
  • Володіє високою температурою кипіння 133 градуса Цельсія при тиску в системі більш, ніж 1.5 атм.
  • Ефективно охолоджує двигун і перешкоджає його перегріву навіть в екстремальних умовах.
  • Запобігає появі іржі і корозії, зокрема, на елементах з алюмінію.
  • Безпечна для гумотехнічних виробів, включаючи патрубки і шланги.
  • Є повністю готовою до застосування.
743грн.
Номер: 818701
 

Охолоджуюча рідина для мотоциклів. Готова до використання Захист від корозії та замерзання. Захист при -37⁰С/-35⁰F. Не містить нітратів/амінів/фосфатів.

Motul Motocool Expert – це готова до використання охолоджуюча рідина, захищає систему охолодження від корозії і замерзання. Створена на моноетилегліколевій основі, Motocool містить в собі гібридні антикорозійні додатки і сумісна з легкими алюмінієвими сплавами, які використовуються для виробництва систем охолодження двигуна.

Відповідність стандартам: ASTM D3306 / D4656, BS 6580, AFNOR NFR 15-601, SAE J 1034, JIS K2234, KSM 2142

Забезпечує захист системи охолодження від замерзання (-37⁰C/-35⁰F) і корозії металевих деталей. Забезпечує відмінний теплообмін для підвищення ефективності охолодження двигуна. Дозволяє уникнути перегрів двигуна з високою точкою кипіння: 135⁰С/275⁰F (в +1.5 бар). Зберігає антикорозійні і антиковітаційні властивості на протязі усього періоду експлуатації. Не взаємодіє з ущільненнями гумових патрубків і пластикових деталей. Володіє антипінними властивостями. Має гіркі додатки задля запобігання проковтування: охолоджуючі рідини і антифризи солодкі на смак, але шкідливі для здоров’я.

Готова до використання, не потребує розбавлення водою. Інтервали заміни обираються згідно рекомендацій виробника техніки. Не може бути використаний в системах захисту від замерзання питної води ЗБЕРІГАННЯ: Уникати потрапляння прямого світла при зберіганні.

380грн.