Очисники килимків та м'яких меблів

Знайдено: 1 - 3 серед 4 товари
Артикул: PE50533
 
Спеціальний засіб для чищення м’яких меблів, текстилю та килимового покриття. Активна формула глибоко проникає в текстуру тканини і видаляє пил, бруд, застарілі плями, а також усуває неприємні запахи та освіжає покриття. Застосовується для килимів, диванів, штор, оббивки меблів, текстильних елементів оббивки салону автомобіля та інших текстильних поверхонь. Не пошкоджує текстуру та колір тканини.

Спосіб застосування: Нанести засіб на пляму, зачекати 1-2 хвилини для активації діючої речовини. Протерти губкою та забрати залишки засобу ганчіркою або пилососом. При застосуванні рекомендується одягати гумові рукавиці.

Запобіжні заходи: Зберігати в місцях, недоступних для дітей! Зберігати в темному сухому місці при температурі від +10⁰С до +35⁰С щільно закритим. Не допускати потрапляння в очі! При попаданні в очі або на шкіру ретельно промити водою. У разі потреби звернутись до лікаря. Не використовувати на замші й шкірі.

Склад: суміш органічних розчинників, аніонні ПАР <5%, неіоногенні ПАР <5%, нейтралізатор запаху, триетаноламін, динатрієва сіль ЕДТА, ароматизатор, консервант.

Термін придатності: 3 роки з дати виробництва (див. на упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.
136грн.
Артикул: SB50854
 
Універсальний очисник для м’яких меблів та інших текстильних і килимових поверхонь. Проникаючи в текстуру тканини, швидко видаляє пил, бруд, застарілі плями, усуває неприємний запах, освіжає колір та підіймає ворс. Застосовується у побуті та для оббивки салону автомобіля. Не пошкоджує текстуру та колір тканини.
93грн.
Артикул: SB50878
 
Засіб забезпечує ідельне чищення та захист дерев'яних і лакованих поверхонь. Видаляє відбитки пальців, розводи, нескладні забруднення від їжі та напоїв.
45грн.