Масла для двотактних двигунів

Знайдено: 1 - 43 серед 44 товари
Артикул: 0020229
 
Всесезонне напівсинтетичне двохтактне масло. Призначене для всіх типів двохтактних двигунів мотоциклів і скутерів європейських і японських виробників, а також моторних човнів, підвісних двигунів, газонокосарок і бензопил. Добре змішується з усіма видами палива в пропорції 1:50. Допуски і специфікації: API TC, JACO FC
306грн.
Артикул: 2T RAC (RED) 1L
 
Напівсинтетичне моторне масло для 2-тактних двигунів. Підходить для роздільних і суміщених систем мастила. Рекомендується для мотоциклів, мопедів, мотосаней, бензопил, газонокосарок та ін т. Забарвлене в червоний колір. Рекомендоване змішування з бензином в пропорції 1:50. Дотримуйтесь вимоги виробника, якщо потрібна більша дозування. Додавати в бак перед заправкою палива. Допуски: API TC, JASO FC.
271грн.
Артикул: 2T BIO (GREEN) 1L
 
Біорозчинне напівсинтетичне масло для 2-тактних двигунів. Призначено для використання в двигунах мотоциклів, моторолерів, човнів, бензопил, газонокосарок та іншої техніки, оснащеної двотактними бензиновими двигунами. Для роздільної і змішаної систем мастила. Забарвлене в зелений колір. Рекомендоване змішування з бензином в пропорції 1:50. Задовольняє вимоги біологічного розпаду CEC-L-33-A-93. Допуски: API TC, JASO FC
271грн.
Артикул: 8301803
 

Для сучасних двотактних двигунів з повітряним охолодженням та високою питомою потужністю. Знижує димоутворення.

Стандарти: API: TC; ISO: L-EGB; JASO: FB

Це напівсинтетичний мастильний матеріал, створений на основі ретельно відібраних базових масел високого ступеня очищення, призначений для мастила 2-тактних бензинових двигунів високої питомої потужності. Це масло поєднує в собі високу змащувальну здатність та високу теплову стійкість. Просто поєднується з бензином і чудово захищає від утворення відкладень.

Переваги:
Захист двигуна: висока продуктивність двигуна.
Захист від корозії: повноцінний захист від корозії.
Запобігання утворенню диму: зниження димності.

276грн.
Артикул: 213942
 

Олія для 2-тактних мотоциклів рівня ТЗ для використання в умовах бездоріжжя ELF MOTO2 OFF ROAD рекомендується для їзди в міських та сільських умовах та для важкого позашляхового використання. Склад ELF MOTO2 OFF ROAD сумісний із паливом, яке не містить свинцю. Продукт попередньо розбавлений для спрощення роздільного мастила та змішування. Відрегулюйте вміст олії відповідно до рекомендацій виробника. Олія ELF MOTO2 OFF ROAD посилена за допомогою синтетичних базових олій. Це забезпечує гідродинамічне мастило і зберігає потужність та оригінальну продуктивність двигуна. Вибрана в'язкість рідини та розчинники полегшують змішування між мастильним матеріалом та паливом, навіть у транспортних засобах з роздільними баками пального/мастильного матеріалу.

Специфікації: API TC/JASO FD/ISO L-EGD

303грн.
Артикул: O528GREENML100E
 

Особливості продукції

Напівсинтетична олива K2 2T Stroke для двотактних двигунів з повітряним і водяним охолодженням. Ідеально підходить для скутерів, мотоциклів, пил, кущорізів і бензинових тримерів, а також усюди, де використовується двотактний двигун. Сучасна формула оливи характеризується низьким виділенням диму та дуже хорошими змащувальними властивостями. Запобігає утворенню відкладень на свічках запалювання. Збагачена добавками, що запобігають заїданню кілець.

Олива K2 2T Stroke містить синтетичний розчинник, який полегшує змішування з паливом. Можна заливати безпосередньо в паливний бак. Може використовуватися в обладнанні провідних виробників обладнання, наприклад Stihl, Stiga, Husqvarna та інші.

Спосіб застосування
Якщо виробник двигуна не рекомендує інакше дозування 1:50, тобто 50 мл достатньо для 2,5 л бензину.

Специфікація API: TC, JASO: FC, ISO: EGD

50грн.
Артикул: 851751
 

Розроблена для позабортових 2-тактних двигунів. Придатна як для попереднього змішування, так і для системи автоматичної подачі оливи. Використовується в двигунах виробництва EVINRUDE, JOHNSON, MARINER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA. Сумісна з 2-тактними двигунами водних мотоциклів виробництва KAWASAKI JET SKI, YAMAHA. Рекомендується використовувати з неетильованими бензинами.

Специфікації та допуски:

 • API TSC 4
 • NMMA TC-W
 • NMMA TC WII
 • NMMA TC-W3 от n° RL-38000W

Перевищує вимоги стандарту асоціаціації NMMA TC-W3 (National Marine Manufacturing Association - колишня BIA), яка об’єднує основних виробників позабортових двигунів та двигунів водних мотоциклів. Формула підсилена основою створеною за технологією Technosynthese для забезпечення підвищеного захисту і подовження терміну безвідмовності двигуна. Сумісна з усіма системами впорскування. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним. Специфічний пакет додатків дозволяє уникнути утворення відкладень, зберігаючи чистоту двигуна Забарвлює бензин в голубий колір.

2 012грн.
Артикул: 837411
 

Призначений для всіх 2-тактних мотоциклів, спортивних мотоциклів, replicas, trails, позашляхових мотоциклів, enduro, мопедів, які працюють на підвищених обертах. Сумісний з системами подачі оливи чи для попереднього змішування, з етильованими і неетильованими бензинами Сумісний з каталітичними нейтралізаторами Інше використання: скутери, мотопозашляховики ATV.

Специфікації та допуски:
API TC
ISO-L-EGD
JASO FD

Мастильний матеріал, створений за технологією Technosynthese, підсилений специфічною синтетичною основою, задля покращеного захисту від зношування. Синтетична основа володіє високою здатністю до згорання, що дозволяє мінімізувати димність і відкладення. Японський стандарт JASO регламентує 4 стендові випробовування для оцінки мастильного матеріалу. Оцінюються мастильні, миючі, протидимні властивості і захист від утворення відкладень. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним.

481грн.
Артикул: 828007
 

Призначена для усіх 2-тактних двигунів водних мотоциклів, з безпосереднім впорскуванням чи карбюраторами. Придатна як для попереднього змішування, так і для систем автоматичної подачі оливи. Рекомендується до застосування в двигунах KAWASAKI, YAMAHA, POLARIS. Сумісна з етильованими і неетильованими бензинами.

Специфікації та допуски:
NMMA TC-W3 / TC-WII / TC-W

Підсилена формула Technosynthese відмінний захист двигуна і підвищує його безвідмовність. Перевищує вимоги стандарту NMMA TC-W3, бездимна. Беззольна технологія дозволяє уникнути відкладень всередині двигуна, в системі випуску відпрацьованих газів і запобігає заляганню кілець. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним. Забарвлює бензин в голубий колір.

2 025грн.
Артикул: 837311
 

Призначений для всіх 2-тактних мотоциклів, спортивних мотоциклів, replicas, trails, позашляхових мотоциклів, enduro, мопедів…., які працюють на підвищених обертах в складних умовах, з інжектором чи карбюратором. Сумісний з автоматичними системами подачі мастильного матеріалу чи для попереднього змішування, з етильованими і неетильованими бензинами Сумісний з каталітичними нейтралізаторами Інше використання: скутери, мотопозашляховики ATV.

Специфікації та допуски:
API TC
ISO-L-EGD
JASO FD

100% синтетичний мастильний матеріал, створений за технологією Ester. Спеціально розроблений для потужних двигунів, які працюють при підвищених обертах. Стійка оливна плівка задля покращеного захисту від зношування. Дозволяє отримати від двигуна повну потужність, мінімізує коефіцієнт тертя. Японський стандарт JASO регламентує 4 стендові випробовування для оцінки мастильного матеріалу. Оцінюються мастильні, миючі, протидимні властивості і захист від утворення відкладень. Відповідність високому стандарту JASO FD забезпечує кращу чистоту двигуна, в порівнянні із стандартом JASO FC. Мастильний матеріал створений на синтетичній основі, що дозволяє робочій суміші краще згоряти, що мінімізує димність і утворення відкладень. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним.

719грн.
Артикул: 837511
 

Призначений для всіх 2-тактних мотоциклів, мопедів, які оснащенні малими 2-тактними двигунами. Сумісна з системами автоматичної подачі мастильного матеріалу чи для попереднього змішування.

Специфікації та допуски:
API TC
JASO FB

Мастильний матеріал сумісний з системами автоматичної подачі. Мінімізує відкладення в двигуні і в випускних колекторах Запобігає обростанню свічки запалювання. Миттєво змішується з бензином і залишається стабільним.

320грн.
Артикул: 851711
 

Розроблена для позабортових 2-тактних двигунів. Придатна як для попереднього змішування, так і для системи автоматичної подачі оливи. Використовується в двигунах виробництва EVINRUDE, JOHNSON, MARINER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA. Сумісна з 2-тактними двигунами водних мотоциклів виробництва KAWASAKI JET SKI, YAMAHA. Рекомендується використовувати з неетильованими бензинами.

Специфікації та допуски:

 • API TSC 4
 • NMMA TC-W
 • NMMA TC WII
 • NMMA TC-W3 от n° RL-38000W

Перевищує вимоги стандарту асоціаціації NMMA TC-W3 (National Marine Manufacturing Association - колишня BIA), яка об’єднує основних виробників позабортових двигунів та двигунів водних мотоциклів. Формула підсилена основою створеною за технологією Technosynthese для забезпечення підвищеного захисту і подовження терміну безвідмовності двигуна. Сумісна з усіма системами впорскування. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним. Специфічний пакет додатків дозволяє уникнути утворення відкладень, зберігаючи чистоту двигуна. Забарвлює бензин в голубий колір.

468грн.
Артикул: 837141
 

Розроблена для команд мотокросу Гранд-прі. Сумісна із звичайним чи неетильованим бензином з виском октановим числом 124. Підходить для всіх потужних спортивних 2-тактних двигунів, без систем безпосередньої подачі мастильного матеріалу (попереднє змішування): Мотокрос, ендуро, тріали, квадри, водні мотоцикли, супер легка техніка. Для дорожніх мотоциклів використовувати продукт Motul 800 2T Road Racing. Для систем автоматичної подачі оливи використовувати продукт Motul 710 2T.

Специфікації та допуски: API TC

Мастильний матеріал для мотокросу Гран-прі. Високі змащувальні властивості, що зменшує тертя і зношення. Покращена формула: посилені водовіштовхуючі властивості, що запобігає утворенню наростів в карбюраторі і забезпечує відмінне мащення у вологих умовах. Відмінно змащує двигун і випускні клапани. Запобігає залягання поршневих кілець. Забарвлює паливо в червоний колір.

4 241грн.
Артикул: 303001
 

Спеціально розроблена для спортивних картингів. Сумісна з усіма видами палива. Спортивні картинги, обладнанні 2-тактними високообертовими двигунами: ROTAX, ATK, PARILLA, PCR, YAMAHA, Ital System, TM.

Специфікації та допуски:
API TC
FIA - CIK

Спеціальна синтетична естерова основа забезпечує високі мастильні властивості і зменшує тертя та зношування. Покращує безвідмовність двигуна на високих обертах (23 000 об.) і високих температурах. Запобігає зависанню поршневих кілець. Зберігає чистоту двигуна, відповідаючи стандартів 2-тактних двигунів.

Рекомендації по застосуванню:
Змішати:
100 сс: 6%
125 сс: 4%

Зважати при змішуванні на рекомендації виробника техніки

1 057грн.
Артикул: 837111
 

Розроблена для команд мотокросу Гранд-прі. Сумісна із звичайним чи неетильованим бензином з виском октановим числом 124. Підходить для всіх потужних спортивних 2-тактних двигунів, без систем безпосередньої подачі мастильного матеріалу (попереднє змішування): Мотокрос, ендуро, тріали, квадри, водні мотоцикли, супер легка техніка. Для дорожніх мотоциклів використовувати продукт Motul 800 2T Road Racing. Для систем автоматичної подачі оливи використовувати продукт Motul 710 2T.

Специфікації та допуски: API TC

Мастильний матеріал для мотокросу Гран-прі. Високі змащувальні властивості, що зменшує тертя і зношення. Покращена формула: посилені водовіштовхуючі властивості, що запобігає утворенню наростів в карбюраторі і забезпечує відмінне мащення у вологих умовах. Відмінно змащує двигун і випускні клапани. Запобігає залягання поршневих кілець. Забарвлює паливо в червоний колір.

1 243грн.
Артикул: 851811
 

Призначена для усіх позабортових 2-тактних двигунів водної техніки. Придатна як для попереднього змішування, так і для систем автоматичної подачі оливи. Рекомендується до застосування в двигунах EVINRUDE, JOHNSON, MARINER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA. Застосовується в двигунах водних мотоциклів таких виробників як: KAWASAKI JET SKI, YAMAHA. Сумісна з етильованими і неетильованими бензинами.

Специфікації та допуски:

 • API TSC 4
 • NMMA TC-W
 • NMMA TC-WII
 • NMMA TC-W3 від n° RL-13899W

Перевищує вимоги стандарту асоціаціації NMMA TC-W3 (National Marine Manufacturing Association - колишня BIA), яка об’єднує основних виробників позабортових двигунів та двигунів водних мотоциклів. Знижує тертя та зношування, подовжуючи період безвідмовності двигуна. Сумісна з усіма системами впорскування. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним. Специфічний пакет додатків дозволяє уникнути утворення відкладень, зберігаючи чистоту двигуна Забарвлює бензин в голубий колір.

424грн.
Артикул: 832101
 

Призначений для всіх 2-тактних спортивних скутерів, міських скутерів, з безпосереднім впорскуванням і карбюраторами . Сумісний з системами подачі оливи чи для попереднього змішування, з етильованими і неетильованими бензинами, з чи без етанолу. Сумісний з каталітичними нейтралізаторами

Специфікації та допуски:

 • API TC
 • ISO-L-EGD
 • JASO FD

100% синтетичний мастильний матеріал, створений за технологією Ester, спеціально розроблений для потужних 2-тактних двигунів скутерів, які працюють при підвищених обертах. Стійка оливна плівка забезпечує покращений захист від зношування. Дозволяє отримати від двигуна повну потужність, мінімізує коефіцієнт тертя. Запобігає утворенню відкладень і зберігає двигун чистим: камеру згорання, поршні, випускні отвори, поршневі канавки, випускні колектори тощо. Мінімізує димність.

556грн.
Артикул: 834901
 

Спеціально розроблений для 2-тактних двигунів садової техніки. Сумісний з етильваними та неетильованими бензинами. Мотокультиватори, газонокосарки, ланцюгові пили, машина для очищення землі… Motul GARDEN 2T Hi-Tech перевищує стандарти ISO-L-EGD, JASO FC і API TC та рекомендується до використання в двигунах, які працюють в складних умовах і при високих обертах двигуна.

Специфікації та допуски:
ISO-L-EGD
API TC
JASO FD

Містить синтетичні додатки з високою здатністю згорання задля зниження димності і уникненню утворенню відкладень. Попередньо розбавлений мастильний матеріал миттєво змішується з бензином і зберігає свою стабільність. Посилені антикорозійні властивості, що дозволяє уникнути утворенню ржавчини всередині двигуна. Знижує утворення відкладень у випускному колекторі і на поршні. Запобігає засмічуванню свічки запалювання.

442грн.
Артикул: 308901
 

Спеціально розроблений для 2-тактних двигунів садової техніки. Сумісний з етильваними та неетильованими бензинами. Мотокультиватори, газонокосарки, ланцюгові пили, машина для очищення землі… Рекомендований для двигунів, які працюють в складних умовах і при високих обертах двигуна.

Специфікації та допуски: API TC

Попередньо розмішується з бензином, миттєво утворюючи стабільну суміш. Підсилені антикорозійні властивості. Знижує утворення відкладень на випускному колекторі і клапанах. Запобігає закоксовування свічок запалювання.

Рекомендації по застосуванню: змішати у пропорції від 3% до 4% (від 33:1 до 25:1) згідно рекомендацію виробника техніки.

403грн.
Артикул: 831801
 

Призначений для всіх скутерів, які експлуатуються в місті. Призначений для 2-тактних двигунів з безпосереднім впорскуванням чи карбюратором. Сумісний з системами автоматичної подачі мастильного матеріалу чи для попереднього змішування, з етильованими і неетильованими бензинами, з чи без етанолу. Сумісний з каталітичними нейтралізаторами.

Специфікації та допуски:

 • API TC
 • ISO-L-EGD
 • JASO FD

Мастильний матеріал, створений за технологією Technosynthese, спеціально розроблений для 2-тактних двигунів, які працюють при підвищених обертах. Висока стійкість оливної плівки забезпечує відмінний захист від зношування. Забезпечує чистоту усього двигуна: камеру згорання, свічки запалювання, поршні, поршневі канавки, випускні отвір, випускний трубопровід тощо. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним.

394грн.
Артикул: 837441
 

Призначений для всіх 2-тактних мотоциклів, спортивних мотоциклів, replicas, trails, позашляхових мотоциклів, enduro, мопедів, які працюють на підвищених обертах. Сумісний з системами подачі оливи чи для попереднього змішування, з етильованими і неетильованими бензинами Сумісний з каталітичними нейтралізаторами Інше використання: скутери, мотопозашляховики ATV.

Специфікації та допуски:

 • API TC
 • ISO-L-EGD
 • JASO FD

Мастильний матеріал, створений за технологією Technosynthese, підсилений специфічною синтетичною основою, задля покращеного захисту від зношування. Синтетична основа володіє високою здатністю до згорання, що дозволяє мінімізувати димність і відкладення. Японський стандарт JASO регламентує 4 стендові випробовування для оцінки мастильного матеріалу. Оцінюються мастильні, миючі, протидимні властивості і захист від утворення відкладень. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним.

1 659грн.
Артикул: 851611
 

Розроблена для високотехнологічних 2-тактних двигунів з безпосереднім впорскуванням. Придатна до попереднього змішування і для систем автоматичної подачі мастильного матеріалу. Використовується в двигунах EVINRUDE, JOHNSON, MARINER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA. Підходить до використання у двигунах водних мотоциклів виробництва KAWASAKI JET SKI, YAMAHA. Особливо рекомендується для спортивного використання і для неетильованих бензинів.

Специфікації та допуски:

 • API TD
 • API TSC 4
 • NMMA TC-W
 • NMMA TC-WII
 • CEC L-33-A-93
 • NMMA TC-W3 від n° RL-93399K

Моторна олива з високими експлуатаційними властивостями. 100% синтетика, технологія естерів, яка використовується в спортивних оливах Motul, забезпечує суттєве зниження коефіцієнта тертя. Перевищує вимоги стандарту асоціаціації NMMA TC-W3 (National Marine Manufacturing Association - колишня BIA), яка об’єднує основних виробників позабортових двигунів та двигунів водних мотоциклів. Не шкодить навколишньому середовищу. Естерова база на основі рослинних жирів підлягає біологічному розпаду, стандарту CEC L-33-A-93. Сумісна з усіма видами впорскування. Специфічний пакет додатків дозволяє уникнути утворення відкладень, зберігаючи чистоту двигуна.

912грн.
Артикул: TST5L
 
Масло низької зольності для використання в 2-тактних моторах мопедів, скутерів, мотоциклів та інших двигунах, де потрібна олія, яка легко змішується з паливом.

Специфікація:

API TC, JASO FB & ISO L-EGB
1 277грн.
1 213грн.
Артикул: TST500M
 
Масло низької зольності для використання в 2-тактних моторах мопедів, скутерів, мотоциклів та інших двигунах, де потрібна олія, яка легко змішується з паливом.

Специфікація:

API TC, JASO FB & ISO L-EGB
144грн.
137грн.
Артикул: RP151X53
 

Універсальна олія REPSOL MOTO TOWN 2T для двотактних двигунів. Підходить для різних типів мотоциклів та рекомендується для використання в умовах міських поїздок. Олія забезпечує відмінний захист двигуна та підтримує чистоту вихлопної системи. Також олія стійка до впливу високих температур; характерних для інтенсивного руху у місті; або які виникають при перевезенні пасажира на скутері або через малий об'єм циліндра двигуна.

Властивості:

 • Поліпшені властивості, що змащують; які знижують зношування та збільшують ресурс двигуна.
 • Мінімізує утворення відкладень та забезпечує чистоту вихлопної системи.
 • Зменшує утворення конденсату на свічках запалювання та запобігає заляганню поршневих кілець.
 • Також підходить для газонокосарок; бензопил та іншого обладнання; використовується в особистому господарстві або в малій с/г техніці.

Характеристики:
Місткість; л: 1
Класифікація API: TC
Класифікація ISO: ISO-L-EGD
Класифікація JASO: FD
Призначення: Для скутерів та мопедів
Призначення: Для мотоциклів
Тип двигуна: 2-х тактний
Тип основи олії: Мінеральне

64грн.
Артикул: 194963
 
ELF MOTO 2 SELF MIX- моторне масло, призначене для застосування у всіх мотоциклах, скутерах та мопедах, обладнаних 2-тактних двигунів. Відповідає вимогам міжнародних стандартів API TC, JASO FB і ISO L-EGB. Двотактне моторне масло ELF MOTO 2 SELF MIX сумісно з паливами, що не містять свинець. Перед використанням змішується з паливом. Специфікації і допуски:
API: TC;
ISO-L-EGB;
JASO FB
0грн.
Артикул: 194949
 

Elf Moto 2 OFF Road — є мастильним матеріалом на основі синтетичних мастил нового покоління для двотактних мотодвигунів.

Мастило має високі показники очисних властивостей за високої температури (протиосадкова технологія), і скорочення викиду шкідливих речовин (бездимний) визначає цей мастильний матеріал як продукт високої економічної й екологічної якості.

Застосування:

Мастило було розроблене для двотактних мотодвигунів.
Сумісне із неетилованим бензином. Продукт попередньо розбавлений для полегшення приготування суміші та палива.

Специфікації API: TC
Специфікації JASO: FD
Специфікації ISO: L-EGD

0грн.
Артикул: O528GREENML500E
 

Особливості продукції

Напівсинтетична олива K2 2T Stroke для двотактних двигунів з повітряним і водяним охолодженням. Ідеально підходить для скутерів, мотоциклів, пил, кущорізів і бензинових тримерів, а також усюди, де використовується двотактний двигун. Сучасна формула оливи характеризується низьким виділенням диму та дуже хорошими змащувальними властивостями. Запобігає утворенню відкладень на свічках запалювання. Збагачена добавками, що запобігають заїданню кілець.

Олива K2 2T Stroke містить синтетичний розчинник, який полегшує змішування з паливом. Можна заливати безпосередньо в паливний бак. Може використовуватися в обладнанні провідних виробників обладнання, наприклад Stihl, Stiga, Husqvarna та інші.

Спосіб застосування
Якщо виробник двигуна не рекомендує інакше дозування 1:50, тобто 50 мл достатньо для 2,5 л бензину.

Специфікація API: TC, JASO: FC, ISO: EGD

0грн.
Артикул: MZ-AQRACE-12X1L
 
CASTROL Aqua Race - повністю синтетичне масло. Спеціально розроблено для двотактних двигунів з водяним охолодженням. Рекомендовано для всіх водних скутерів Bombardier Seadoo, двигунів Jetski та інших, де вказаний продукт класифікації API TC. Легко змішується з паливом, містить ретельно підібраний пакет присадок, що забезпечує чудову чистоту деталей двигуна і свічок запалювання, володіє високою термічною стабільністю. Застосування: CASTROL Aqua Race - може застосовуватися як в роздільних, так і в суміщених системах змащення двигуна. Застосовувати в співвідношенні паливо / масло до 100:1 або згідно з приписами виробника. Переваги: виняткові змащувальні властивості. Чудова чистота двигуна і свічок запалювання. Надійний захист двигуна від корозії під час сезонного зберігання техніки. специфікації: API TC Відповідає вимогам: Bombardier (Rotax)
0грн.
Артикул: 303001
 
2 TZ RACING – масло, що самозмішується для двотактних двигунів. Технічні вимоги, що забезпечують чистоту поршня та захист від корозії, а також запобігання заїданню кілець, стирання та калільного займання виконуються за рахунок використання синтетичних компонентів зі значним запасом.
2 TZ RACING рекомендується самостійно змішувати відповідно до інструкцій виробника для співвідношень змішування до 1: 100. Він також підходить для використання в системах упорскування оливи (системи автоматичного мастила).
304грн.
Артикул: 837341
 

Призначений для всіх 2-тактних мотоциклів, спортивних мотоциклів, replicas, trails, позашляхових мотоциклів, enduro, мопедів…., які працюють на підвищених обертах в складних умовах, з інжектором чи карбюратором. Сумісний з автоматичними системами подачі мастильного матеріалу чи для попереднього змішування, з етильованими і неетильованими бензинами Сумісний з каталітичними нейтралізаторами Інше використання: скутери, мотопозашляховики ATV.

Специфікації та допуски:
API TC
ISO-L-EGD
JASO FD

100% синтетичний мастильний матеріал, створений за технологією Ester. Спеціально розроблений для потужних двигунів, які працюють при підвищених обертах. Стійка оливна плівка задля покращеного захисту від зношування. Дозволяє отримати від двигуна повну потужність, мінімізує коефіцієнт тертя. Японський стандарт JASO регламентує 4 стендові випробовування для оцінки мастильного матеріалу. Оцінюються мастильні, миючі, протидимні властивості і захист від утворення відкладень. Відповідність високому стандарту JASO FD забезпечує кращу чистоту двигуна, в порівнянні із стандартом JASO FC. Мастильний матеріал створений на синтетичній основі, що дозволяє робочій суміші краще згоряти, що мінімізує димність і утворення відкладень. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним.

2 598грн.
Артикул: 834902
 

Спеціально розроблений для 2-тактних двигунів садової техніки. Сумісний з етильваними та неетильованими бензинами. Мотокультиватори, газонокосарки, ланцюгові пили, машина для очищення землі. Motul GARDEN 2T Hi-Tech перевищує стандарти ISO-L-EGD, JASO FC і API TC та рекомендується до використання в двигунах, які працюють в складних умовах і при високих обертах двигуна.

Специфікації та допуски:

 • ISO-L-EGD
 • API TC
 • JASO FD

Містить синтетичні додатки з високою здатністю згорання задля зниження димності і уникненню утворенню відкладень. Попередньо розбавлений мастильний матеріал миттєво змішується з бензином і зберігає свою стабільність. Посилені антикорозійні властивості, що дозволяє уникнути утворенню ржавчини всередині двигуна. Знижує утворення відкладень у випускному колекторі і на поршні. Запобігає засмічуванню свічки запалювання.

786грн.
Артикул: 851721
 

Розроблена для позабортових 2-тактних двигунів. Придатна як для попереднього змішування, так і для системи автоматичної подачі оливи. Використовується в двигунах виробництва EVINRUDE, JOHNSON, MARINER, MERCURY, SEAGULL, SELVA, SUZUKI, TOHATSU, YAMAHA. Сумісна з 2-тактними двигунами водних мотоциклів виробництва KAWASAKI JET SKI, YAMAHA. Рекомендується використовувати з неетильованими бензинами.

Специфікації та допуски:

 • API TSC 4
 • NMMA TC-W
 • NMMA TC WII
 • NMMA TC-W3 от n° RL-38000W

Перевищує вимоги стандарту асоціаціації NMMA TC-W3 (National Marine Manufacturing Association - колишня BIA), яка об’єднує основних виробників позабортових двигунів та двигунів водних мотоциклів. Формула підсилена основою створеною за технологією Technosynthese для забезпечення підвищеного захисту і подовження терміну безвідмовності двигуна. Сумісна з усіма системами впорскування. Миттєво змішується з бензинами і залишається стабільним. Специфічний пакет додатків дозволяє уникнути утворення відкладень, зберігаючи чистоту двигуна Забарвлює бензин в голубий колір.

883грн.
Артикул: RP149Y51A
 

Идеальное синтетическое моторное масло REPSOL MOTO SCOOTER 2T для 2-х тактных двигателей скутеров, т.к. оно было специально разработано для постоянного использования в режиме страт-стоп, что типично для такого типа мототехники. Обеспечивает отличную защиту от износа и минимизирует выбросы загрязняющих веществ. Более того, поддерживает высокую температуру двигателя в типичных значениях и предотвращает образование углеродистых отложений в поршнях и загрязнение выхлопной системы. Подходит для двигателей, работающих на топливе с премиксом, а также для двигателей со инжекционной системой смазки.

Свойства

 • Уменьшает выбросы выхлопных газов благодаря «бездымной» технологии.
 • Минимизирует шум двигателя.
 • Хорошая термостойкость и антиокислительные свойства.
 • Обеспечивает плавность работы двигателя и повышает мощность двигателя.
 • Улучшенная защита от износа.

Классификации
ТИП 2T
API TC
APRILIA DFI
JASO M345 FD
ISO ISO-L-EGD

405грн.
Артикул: RP150W53
 

Синтетична олива Repsol Moto Sintetico 2T особливо підходить для 2-тактних двигунів із високою продуктивністю й невеликим об'ємом циліндрів. Спеціальна рецептура запобігає утворенню відкладень у вихлопній системі в деталях двигуна мотоцикла. Підходить для двигунів, обладнаних інжекційною системою змащення, так і преміксом. Рекомендується для всіх типів 2-тактних двигунів.

Властивості:

 • Утворює високо стійку оливну плівку
 • З антифрикційними та протизношувальними властивостями
 • Прекрасні високотемпературні й антиокисні властивості.
 • Запобігає утворенню конденсату на свічках запалювання, залягання поршневих кілець і утворенню вуглецевих відкладень.
71грн.
Артикул: RP150W51
 

Це високоякісне мастило, призначене для загального застосування в двотактних двигунах великої потужності з малим об'ємом циліндрів. Її склад захищає двигун від утворення відкладень у вихлопних системах і загальної деградації деталей двигуна. Підходить для двигунів із системами попереднього змішування та впорскування. Ідеально підходить для всіх типів двотактних мотоциклів, що експлуатуються в різних умовах. Властивості - Продукт забезпечує дуже стабільну мастильну плівку. Знижує тертя і знос деталей двигуна. - Запобігає запотіванню свічок запалювання, заїданню поршнів і утворенню продуктів згоряння, тобто вуглецевих відкладень.

Специфікації - JASO M345 FD
- API TC
- Aprilia DFI
- ISO-L-EGD
- TISI

491грн.
Артикул: RP146Z51
 

Олива Repsol Moto Competicion 2T підходить як для змагань, так і для щоденного використання. Repsol Moto Competicion 2T — синтетична моторна олива, спеціально розроблена, щоб забезпечити повний захист двигуна та максимальне прискорення. Більш того, вона особливо підходить для двигунів із низьким рівнем викидів; Її склад запобігає формуванню відкладень у системі вихлопу та продовжує термін експлуатації двигуна. Підходить для двигунів як із преміксом, так і для тих, які обладнані інжекторною системою змащення.

Властивості:

 • Розроблено, щоб забезпечити повний захист, чудово підтримує чистоту двигуна та низький рівень викидів.
 • Його компоненти захищають від утворення відкладень, допомагають зберігати випускну систему в чистоті.
 • Продовжує термін експлуатації двигуна, запобігає залипанню кілець і утворенню вуглецевих відкладень на свічках запалювання.
 • Мінімізує кількість викидів, зменшує забруднення довкілля.
686грн.