Антижир

Знайдено: 1 - 1 серед 2 товари
Артикул: PE50373
 
Засіб інтенсивної дії для видалення жиру і стійких забруднень з кухонних поверхонь, зокрема кухонних плит, листів та форм для запікання, витяжок, кахлю тощо. Спеціальна формула дозволяє швидко видаляти кухонний нагар та органічні забруднення різного ступеня складності, зокрема застарілий жир рослинного і тваринного походження, харчові нашарування тощо. Полегшує повторне очищення. Не потребує великих зусиль при терті.

Спосіб застосування: Нанести на поверхню, зачекати декілька хвилини для активації діючої речовини. Протерти поверхню губкою та ретельно промити водою. При застосуванні необхідно одягати гумові рукавиці!

Запобіжні заходи: Не використовувати на поверхнях або посуду з алюмінію та його сплавів! Зберігати в місцях, недоступних для дітей! Зберігати в темному сухому місці при температурі від +10⁰С до +35⁰С щільно закритим. Не допускати потрапляння в очі! При попаданні в очі або на шкіру ретельно промити водою. У разі потреби звернутись до лікаря.

Склад: вода демінералізована, каустична сода, тетранатрієва сіль ЕДТА, метасилікат натрію, неіоногенні ПАР <5%, амфотерні ПАР <5%, барвник, запашка.

Термін придатності: 3 роки з дати виробництва (див. на упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.
121грн.
Артикул: SB50823
 
Потужний засіб для видалення стійких жирових забруднень, нагару, пригорілого жиру, харчових нашарувань тощо з кухонних плин, витяжок, посуду, кахельних поверхонь тощо.
72грн.