Автомобільні ЗП

Знайдено: 1 - 46 серед 125 товарів
Артикул: 21747
 

Baseus Locomotive Bluetooth FM Launcher 3.4A 2USB - автомобільний зарядний пристрій c FM-передавачем, який допомагає відповідати на виклики і відтворювати музику з вашого телефону, USB-накопичувача або карти пам'яті Micro SD на аудіосистеми автомобіля.

Основні характеристики

 • оснащений 2 USB-портами;
 • програє музику з мобільного телефону, USB-накопичувача або карти пам'яті Micro SD;
 • підтримує голосовий зв'язок;
 • встановлена версія Bluetooth 4.2;
 • можна перемикати пісні за допомогою регулятора;
 • заряджає 2 пристрої одночасно;
 • обладнаний світлодіодним LED дисплеєм, який відображає рівень потужності і частоту радіохвилі;
 • оснащений додатковим гніздом для прикурювача.

Програє музику

Слухайте музику, поки заряджаєте телефон. Пристрій оснащений FM-передавачем, який допомагає вам підключитися до аудіосистеми в вашій машині і відтворювати музику зі смартфона, USB-накопичувача або SD карти. Виберете вільну радіочастоту і виставите таку ж на пристрої.

Запам'ятовує останню частоту, гучність і трек. Пристрій збереже пісню, яку ви прослуховували до виключення запалення автомобіля, і відновить відтворення після запуску автомобіля.

Оснащений регулятором, який дозволяє легко і швидко перемикати пісні, регулювати гучність, ставити на паузу і на програвання, не відволікаючись від управління автомобілем.

Управляє викликами

Відповідайте на дзвінки швидко і зручно завдяки вбудованому в пристрій мікрофону і кнопці управління викликами.

Натисніть кнопку із зеленою трубкою, щоб відповісти на виклик. Утримуйте 2 секунди кнопку, якщо вирішили скинути дзвінок. Натисніть двічі на кнопку, якщо хочете набрати номер повторно.

Підходить до усіх автомобілів

Ця модель ЗП універсальна і її можна використати у будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці, автобусі і інших. Пристрій компактний по своїх розмірах, а його дизайн виконаний в строгому стилі, який прикрасить салон кожної машини.

Заряджає 2 пристрої одночасно

2 USB роз'єми дозволять вам заряджати паралельно 2 гаджети. А щоб ви змогли відстежувати, наскільки швидко вони заряджаються, пристрій оснащений цифровим LED дисплеєм, який показує точну потужність струму.

Має захисні властивості

В зарядний пристрій вбудована 9-рівнева система захисту, яка оберігає ваш гаджет від високої напруги, перегрівання, короткого замикання і перезарядки.

729грн.
656грн.
Артикул: FFBH0
 

Vention Two-Port USB A+C(18/20) Car Charger Gray Mini Style Aluminium Alloy Type (FFBH0) — двопортовий автомобільний зарядний пристрій. Він дає змогу заряджати два гаджети одночасно й заощаджувати ваш час.

Адаптер сумісний зі смартфонами багатьох популярних брендів. Він сертифікований Apple MFi та підтримує стандарти швидкої зарядки QC 3.0, FCP і AFC, тому він забезпечує швидку зарядку ваших пристроїв.

Усередині вбудований смартчип, який забезпечує надійний захист ваших гаджетів від перегріву й перевантаження. Корпус Vention Two-Port USB A+C(18/20) Car Charger Gray Mini Style Aluminium Alloy Type (FFBH0) виготовлений з алюмінієвого сплаву, що допомагає розсіювати тепло. Навіть під максимальним навантаженням зарядний пристрій зберігатиме оптимальну температуру.

Бічна кліпса антиковзка, що забезпечує стабільне під’єднання адаптера до прикурювача. А розміри пристрою роблять його сумісним з більшістю автомобілів.

276грн.
Артикул: FFEH0
 

Vention Two-Port USB A+A(30/30) Car Charger Gray Mini Style Aluminium Alloy Type (FFEH0) — двопортовий автомобільний зарядний пристрій. Він дає змогу заряджати два гаджети одночасно й заощаджувати ваш час.

Адаптер сумісний зі смартфонами багатьох популярних брендів. Він підтримує стандарти швидкої зарядки QC 3.0, SCP, FCP, BC1.2, Apple 2,4A і AFC, а його максимальна вихідна потужність — 30 Вт. Тож пристрій забезпечує швидку зарядку ваших приладів.

Усередині вбудований смартчип, який забезпечує надійний захист ваших гаджетів від перегріву й перевантаження. Корпус Vention Two-Port USB A+A(30/30) Car Charger Gray Mini Style Aluminium Alloy Type (FFEH0) виготовлений з алюмінієвого сплаву, що допомагає розсіювати тепло. Навіть під максимальним навантаженням зарядний пристрій зберігатиме оптимальну температуру.

Бічна кліпса посилена й антиковзка, що забезпечує стабільне під’єднання адаптера до прикурювача. А розміри пристрою роблять його сумісним з більшістю автомобілів.

378грн.
Артикул: UGR-20467
 

Автомобільна зарядка UGREEN CD239 Car Charger 69W Max (Black) з трьома портами оснащена двома портами швидкої зарядки PD3.0 та одним портом USB-A з протоколом швидкого заряджання QC3.0, який може задовольнити потребу одночасної швидкої зарядки декількох пристроїв. Максимальний розподіл потужності, який може видавати один порт, такий: USB-C2 може досягати 65 W, USB-C1 20 W та USB-A 22,5 W, що дозволяє швидко заряджати ноутбук, планшет та телефон без очікування.

Адаптер зарядного пристрою UGREEN використовує модернізовані налаштування затискачів і проводить 3000+ випробувань, які можуть не тільки гарантувати надійне з'єднання в поганих дорожніх умовах, але і зосередитися на захисті зовнішнього вигляду розетки.

Всі швидкі автомобільні зарядні пристрої повинні приділяти велику увагу робочій температурі, але небагато зарядних пристроїв можуть їх збалансувати. Завдяки бічним вентиляційним отворам UGREEN має здатність самоохолодження цього автомобільного зарядного пристрою типу C, що не тільки продовжує термін служби, але й забезпечує безпеку користувачів та пристроїв.

Швидкий автомобільний зарядний пристрій оснащений 2 портами USB-C та 1 портом USB-A. Цей адаптер для швидкого заряджання підтримує одночасне заряджання 3 пристроїв, тому вам не потрібно подовжувати розетку або встановлювати додатковий адаптер, захищати свій інтер'єр і зручно для друзів у вашому автомобілі.

Цей адаптер автомобільного зарядного пристрою підходить для всіх транспортних засобів, що використовують живлення постійного струму 12–24 W. Таким чином, ви можете встановити цей багатопортовий автомобільний зарядний пристрій на автомобілі, вантажівки, пікапи, фургони, шкільні автобуси, позашляховики та багато іншого.

Примітка. При одночасному підключенні кількох пристроїв під'єднання нового пристрою або від'єднання пристрою від автомобільного зарядного пристрою призведе до короткої паузи в зарядженні інших пристроїв. Ця коротка пауза пов'язана з тим, що зарядний пристрій перерозподіляє потужність, що розумно регулює вихідну потужність для захисту акумулятора вашого продукту.

994грн.
Артикул: UGR-10144
 

Високопродуктивний і надійний автомобільний зарядний пристрій Ugreen CD213 (10144) за 30 хвилин зарядить ваші улюблені мобільні пристрої на 50%, а через годину-півтори здійснить повну їх зарядку. Пристрій має універсальну сумісність, він на максимальній швидкості зарядить iPad та iPhone, а також iPod, HTC, Galaxy, Blackberry, MP3-плеєри, відеореєстратори, КПК, мобільні телефони.

Автозарядка Ugreen CD213 зарядить одночасно два пристрої, вона має два USB-A порти, які підтримують протоколи швидкого заряджання різних виробників – QC 4.0/3.0, Huawei FCP, Samsung AFC, швидку зарядку Apple. Вбудовані контролери заряду автоматично визначать оптимальний струм для кожного підключеного пристрою.

Системи захисту автозарядки Ugreen CD213 вбережуть пристрої, що заряджаються, від короткого замикання, перегріву, перевантаження по струму і надмірної зарядки – сміливо користуйтеся ним навіть уночі.

528грн.
Артикул: UGR-30780
 

Автомобільний зарядний пристрій UGREEN CD130 Dual USB Car Charger – це унікальний аксесуар, створений з використанням якісних матеріалів та високотехнологічних електронних компонентів.

БЕЗПЕЧНИЙ ЗАХИСТ

Завдяки вбудованій інтелектуальній схемі, цей портативний автомобільний зарядний пристрій захищає ваші пристрої від короткого замикання, перегріву, перевантаження по струму і перезарядки, що забезпечує високу продуктивність і надійність.

ЗАРЯДЖАЙТЕ 2 ПРИСТРОЇ ОДНОЧАСНО

Ви можете заряджати два смартфони одночасно на повній потужності. Заряджання телефонів та планшетів USB-C та стандартних USB-пристроїв за допомогою одного автомобільного зарядного пристрою.

ЯК ПРАЦЮЄ ЦЕЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ З 2 ПОРТАМИ USB?

1. Коли підключено лише один пристрій, обидва порти USB міні-автомобільного зарядного пристрою підтримують протоколи швидкого заряджання QC 3.0 / 2.0, AFC, FCP. Крім того, порт USB-C також підтримує PD 3.0/2.0.
2. Коли підключено 2 пристрої, цей зарядний пристрій заряджатиме їх одночасно з максимальною вихідною потужністю 24 Вт.

МЕТАЛЕВИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ БІЛЬШ ШВИДКОГО РОЗСІЮВАННЯ ТЕПЛА

На відміну від багатьох пластикових зарядних пристроїв, цей зарядний пристрій виготовлений із вогнестійкого алюмінієвого сплаву для забезпечення максимальної безпеки. Хороша термостійкість робить зарядку безпечнішою.

ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Не бійтеся ударів навіть під час руху нерівною дорогою. Конструкція із пружинним контактом може забезпечити стабільність зарядного пристрою.

ЛЕГКО ПІДКЛЮЧАТИ І ВІДКЛЮЧАТИ

Автомобільний зарядний пристрій USB не блокує нічого поруч із гніздом прикурювача, на відміну від зарядного пристрою для мобільного телефону більшого розміру; Конструкція крайового гребеня забезпечує легку вставку та вилучення з гнізда автомобільного прикурювача.

535грн.
Артикул: 6931474770356
 

HOCO Z46A Blue whale PD20W+QC3.0 car charger set(C to iP) Metal Gray — комплект з автомобільного зарядного пристрою та кабелю Type-C/Lightning від відомого бренду Hoco.

Зарядка зроблена з ABS-пластику та алюмінієвого сплаву і має 2 порти — USB і Type-C. Дуже зручно, що кожен з них видає вихідну силу струму 3A і 20W. А це означає, що навіть під час короткої поїздки відразу два потужні гаджети зарядяться дуже швидко і будуть готові для подальшого використання.

HOCO Z46A Blue whale PD20W+QC3.0 гарантує високий рівень безпеки для пристроїв при стрибках струму та напруги, перезаряду, перегріву та короткого замикання.

Особливості:

 • підтримка функції швидкого заряду QC3.0A;
 • підтримка технології PD з вихідною потужністю 20W;
 • міцний металевий корпус;
 • багаторівнева система безпеки.
181грн.
Артикул: ECC2C1A-FF01
 

Інноваційний і потужний, він забезпечує швидку та безпечну зарядку практично будь-якого пристрою – від смартфона до GPS-навігатора, навушників, планшета та багато іншого. Крім того, він оснащений удосконаленою інтелектуальною схемою, яка регулює вихідну потужність, тому кожен із ваших пристроїв заряджається відповідно до власного протоколу швидкої зарядки. Виготовлений із міцного матеріалу, стійкого до високих температур та зовнішніх пошкоджень, Essager гарантує надійну зарядку щоразу. Крім того, він чудово виглядає завдяки міцній конструкції та стильному дизайну. Що робить його чудовим доповненням до інтер'єру будь-якого автомобіля, а компактний розмір дозволяє легко помістити його в прикурювач. Купуйте автомобільний зарядний пристрій Essager сьогодні, щоб завжди залишатися зарядженим у дорозі!

Найбільш важливі переваги:

 • Підтримка швидкого заряджання одночасно через два порти
 • Quick Charge 3.0, Adaptive Fast Charging, Huawei Supercharge
 • Компактні розміри
 • Виготовлений із високоякісних вогнестійких матеріалів
 • Посилена протиковзка конструкція для стійкості та безпеки на нерівних дорогах
 • Вбудовані інтелектуальні схеми автоматично визначають підключене обладнання та автоматично регулюють струм
441грн.
Артикул: BZ9B
 

Borofone BZ9 Wise Black - автомобільний зарядний пристрій у чорному кольорі.
Аксесуар компактний та зручний у використанні, вбудований запобіжник забезпечує безпечну роботу. Контроль напруги здійснюється за рахунок інтегральної мікросхеми для стабільного заряду вашого гаджета. Деталі корпусу виготовлені з алюмінієвого сплаву, що приємні на дотик та стійкі до зовнішніх пошкоджень. Модель оснащена двома універсальними портами usb, які зручно розташовані у торці. Під час одночасного використання обох виходів загальна сила струму становить 3.1 А. Це робить процес заряджання неймовірно швидким.

103грн.
Артикул: BZ8B
 

BOROFONE BZ8 MaxRide, автомобільний зарядний пристрій з двома USB портами, вихід струму 2.4а

1. Вхід: DC12V-24V.
2. Вихід USB 1: 5V / 2.4A. Вихід USB 2: 5V / 2.4A.
3. Матеріал виготовлення: ABS + вогнетривкий PC.
4. Смарт визначення.
5. Розміри: 41 * 20 мм. Вага: 12 г.
59грн.
Артикул: BZ5B
 

BOROFONE BZ5 CarPal, автомобільний зарядний пристрій з двома USB портами, вихід струму 2.1A

1. Вхід: DC12V-24V.
2. Вихід: загальний вихід 12W, 5V / 2.1A.
3. Матеріал виготовлення: вогнетривкий матеріал PC.
4. Розміри: 52 * 28 мм.
5. Вага: 15.5 г.
73грн.
Артикул: BZ19MB
 

Автомобільний адаптер Borofone BZ19 - це універсальний автомобільний зарядний пристрій, який надає максимальну функціональність для підзарядки смартфонів, планшетів.

Виготовлений із якісних матеріалів, міцний та надійний при повсякденній експлуатації. Завдяки подвійному USB-роз'єму ви зможете заряджати одночасно два пристрої.

Пристрій швидко заряджає, не перегрівається та не видає сторонніх звуків. Працює від прикурювача. Вихід USB – 18 W.

71грн.
Артикул: BZ14ACCB
 

Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ14A Mercury з двома портами Type-C + USB та підтримкою стандарту швидкісної зарядки PD20W + QC3.0. Постачається в комплекті з кабелем Type-C to Type-C, підтримує стабільну зарядку без втрати потужності.
BOROFONE BZ14A Mercury має вихідну потужність до 20 Вт, що дозволяє заряджати сумісні пристрої швидше в 1.5 рази, ніж при використанні звичайних АЗП. Він стане ідеальним вибором для швидкісної зарядки PD/QC сумісних пристроїв.
Зарядний пристрій виготовлений з якісного вогнетривкого ABS-пластику та має захист від перезаряджання і короткого замикання.

Характеристики:

1. Вхід: DC12-24V.
2. Вихід: загальний вихід 5V / 3A, один порт USB-A - 18W, USB-C - 9V / 2.22A PD20W.
3. Матеріал виготовлення: вогнетривкий ABS + PC.
4. Розміри: 65 * 29 * 24 мм. Вага зарядного пристрою: 20 г.
5. Сумісний з PD20W, QC, FCP, AFC, і ін.
6. Комплект поставки: автомобільний зарядний пристрій + кабель живлення Type-C to Type-C довжиною 1 метр.
132грн.
Артикул: BZ14ACLB
 

Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ14A Mercury з двома портами Type-C + USB та підтримкою стандарту швидкісної зарядки PD20W + QC3.0. Постачається в комплекті з кабелем Type-C to Lightning, сертифікований для роботи з пристроями Apple.
BOROFONE BZ14A Mercury має вихідну потужність до 20 Вт, що дозволяє заряджати сумісні пристрої швидше в 1.5 рази, ніж при використанні звичайних АЗП. Він стане ідеальним вибором для швидкісної зарядки iPhone починаючи з 8 моделі.
Зарядний пристрій виготовлений з якісного вогнетривкого ABS-пластику та має захист від перезаряджання і короткого замикання.

Характеристики:

1. Вхід: DC12-24V.
2. Вихід: загальний вихід 5V / 3A, один порт USB-A - 18W, USB-C - 9V / 2.22A PD20W.
3. Матеріал виготовлення: вогнетривкий ABS + PC.
4. Розміри: 65 * 29 * 24 мм. Вага зарядного пристрою: 20 г.
5. Сумісний з PD20W, QC, FCP, AFC, і ін.
6. Комплект поставки: автомобільний зарядний пристрій + кабель живлення Type-C to Lightning довжиною 1 метр.
132грн.
Артикул: BZ14CB
 

Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ14 Max має два вихідні USB-порти, LED-підсвічування та постачається в наборі з кабелем Type-C.

Зарядний пристрій стане в нагоді кожному водію, оскільки дозволить підключити відеореєстратор та заряджати більшість мобільних ґаджетів одночасно. Сумісний зі смартфонами, планшетами, електронними книгами, TWS-гарнітурами та іншими пристроями, яким достатньо 2.4А вихідної напруги. LED-підсвічування на корпусі вказує на активний процес заряджання. Корпус BOROFONE BZ14 Max виготовлено з міцного вогнетривкого ABS-пластику, зарядний пристрій забезпечує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання.

Кабель живлення Type-C, що передбачений виробником в комплекті зі зарядним пристроєм, забезпечує підключення та безпечну зарядку сумісних ґаджетів з вхідними Type-C роз'ємами. Довжина кабелю 1 метр. Спосіб підключення BOROFONE BZ14 Max — через прикурювач автомобіля.

Характеристики:

1. Вхід: DC12-24V.
2. Вихід: один порт: 5V / 2.4A макс., Загальний вихід: 5V / 2.4A.
3. Матеріал виготовлення: вогнетривкий ABS + PC.
4. Розміри: 65 * 29 * 24 мм, вага зарядного пристрою: 19 грамів, вага набору з кабелем: 36 грамів.
5. LED індикатор процесу заряджання.
6. Набір із зарядним кабелем Type-C.
56грн.
Артикул: BZ14MB
 

Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ14 Max має два вихідні USB-порти, LED-підсвічування та постачається в наборі з кабелем Micro-USB.

Зарядний пристрій стане в нагоді кожному водію, оскільки дозволить підключити відеореєстратор та заряджати більшість мобільних ґаджетів одночасно. Сумісний зі смартфонами, планшетами, електронними книгами, TWS-гарнітурами та іншими пристроями, яким достатньо 2.4А вихідної напруги. LED-підсвічування на корпусі вказує на активний процес заряджання. Корпус BOROFONE BZ14 Max виготовлено з міцного вогнетривкого ABS-пластику, зарядний пристрій забезпечує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання.

Кабель живлення Micro-USB, що передбачений виробником в комплекті зі зарядним пристроєм, забезпечує підключення та безпечну зарядку сумісних ґаджетів з вхідним Micro-USB роз'ємом. Довжина кабелю 1 метр. Спосіб підключення BOROFONE BZ14 Max — через прикурювач автомобіля.

Характеристики:

1. Вхід: DC12-24V.
2. Вихід: один порт: 5V / 2.4A макс., Загальний вихід: 5V / 2.4A.
3. Матеріал виготовлення: вогнетривкий ABS + PC.
4. Розміри: 65 * 29 * 24 мм, вага зарядного пристрою: 19 грамів, вага набору з кабелем: 36 грамів.
5. LED індикатор процесу заряджання.
6. Набір із зарядним кабелем Micro-USB.
52грн.
Артикул: BZ14LB
 

Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ14 Max має два вихідні USB-порти, LED-підсвічування та постачається в наборі з кабелем Apple-Lightning.

Зарядний пристрій стане в нагоді кожному водію, оскільки дозволить підключити відеореєстратор та заряджати більшість мобільних ґаджетів одночасно. Сумісний зі смартфонами, планшетами, електронними книгами, TWS-гарнітурами та іншими пристроями, яким достатньо 2.4А вихідної напруги. LED-підсвічування на корпусі вказує на активний процес заряджання. Корпус BOROFONE BZ14 Max виготовлено з міцного вогнетривкого ABS-пластику, зарядний пристрій забезпечує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання.

Кабель живлення Apple-Lightning, що передбачений виробником в комплекті зі зарядним пристроєм, забезпечує підключення та безпечну зарядку iPhone та iPad. Довжина кабелю 1 метр.
Спосіб підключення BOROFONE BZ14 Max — через прикурювач автомобіля.

Характеристики:

1. Вхід: DC12-24V.
2. Вихід: один порт: 5V / 2.4A макс., Загальний вихід: 5V / 2.4A.
3. Матеріал виготовлення: вогнетривкий ABS + PC.
4. Розміри: 65 * 29 * 24 мм, вага зарядного пристрою: 19 грамів, вага набору з кабелем: 36 грамів.
5. LED індикатор процесу заряджання.
6. Набір із зарядним кабелем Apple-Lightning.
52грн.
Артикул: BZ12ACW
 

BOROFONE BZ12A — компактний автомобільний зарядний пристрій з одним портом та підтримкою стандарту швидкісної зарядки QC3.0. Зроблений з якісного вогнетривкого пластику, убезпечить батарею вашого ґаджета від надлишкової зарядки та захистить від коливань напруги.
Має широку сумісність, за використання відповідного кабелю заряджатиме будь-який смартфон, планшет, відеореєстратор, TWS-гарнітуру, портативну акустичну систему тощо. Для ноутбука вихідної потужності даного АЗП буде недостатньо.
В комплекті зі зарядним пристроєм постачається кабель живлення з USB Type-C роз'ємом.

Характеристики:

1. Вихідна потужність: 3.6V - 6.5V / 3A, 6.6V - 9V / 2A, 9.1V - 12V / 1.5A, 18W. Автоматично підбере необхідну потужність для ґаджета.
2. Матеріал виготовлення: вогнетривкий ABS + PC.
3. Висока продуктивність: підтримка QC3.0 / QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFC і інші протоколи зарядки. Завдяки потужності у 18 Вт впорається із зарядкою вашого смартфона у 2-3 рази швидше звичайного АЗП.
4. Надійність — що забезпечується багаторівневим захистом та інтелектуальним визначенням під'єднаного пристрою.
5. Компактний: розміри АЗП всього 50 х 31 х 27 мм. вага 14 г. Ідеально впишеться в інтерфейс вашого авто.
6. В комплекті з АЗП ви знайдете кабель живлення з USB Type-C роз'ємом довжиною 1 метр.

Таким чином, BOROFONE BZ12A — надійний автомобільний зарядний пристрій, що має високу швидкість заряджання та потужність, що в сумі з бюджетною вартістю робить його чудовим вибором для будь-якого автомобіліста.

59грн.
Артикул: BZ12AW
 

BOROFONE BZ12A — компактний автомобільний зарядний пристрій з одним портом та підтримкою стандарту швидкісної зарядки QC3.0. Зроблений з якісного вогнетривкого пластику, убезпечить батарею вашого ґаджета від надлишкової зарядки та захистить від коливань напруги.
Має широку сумісність, за використання відповідного кабелю заряджатиме будь-який смартфон, планшет, відеореєстратор, TWS-гарнітуру, портативну акустичну систему тощо. Для ноутбука вихідної потужності даного АЗП буде недостатньо.

Характеристики:

1. Вихідна потужність: 3.6V - 6.5V / 3A, 6.6V - 9V / 2A, 9.1V - 12V / 1.5A, 18W. Автоматично підбере необхідну потужність для ґаджета.
2. Матеріал виготовлення: вогнетривкий ABS + PC.
3. Висока продуктивність: підтримка QC3.0 / QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFC і інші протоколи зарядки. Завдяки потужності у 18 Вт впорається із зарядкою вашого смартфона у 2-3 рази швидше звичайного АЗП.
4. Надійність — що забезпечується багаторівневим захистом та інтелектуальним визначенням під'єднаного пристрою.
5. Компактний: розміри АЗП всього 50 х 31 х 27 мм. вага 14 г. Ідеально впишеться в інтерфейс вашого авто.

Таким чином, BOROFONE BZ12A — надійний автомобільний зарядний пристрій, що має високу швидкість заряджання та потужність, що в сумі з бюджетною вартістю робить його чудовим вибором для будь-якого автомобіліста.

53грн.
Артикул: BZ12M
 

BOROFONE BZ12 — автомобільний зарядний пристрій з двома USB портами та кабелем MicroUSB довжиною 1 метр. Комплект розрахований для заряджання пристроїв з даним роз'ємом. Проте, за умови використання іншого кабелю ідеально працюватиме з ґаджетами які мають як Type-C, так і Lightning роз'єми.
Наявність двох портів дозволяє заряджати одночасно 2 пристрої. Це особливо зручно, коли потрібно підключити відеореєстратор, який автоматично займе один вхід. Тому для можливості підключення смартфону необхідний ще один вільний порт зарядного пристрою.

Сумісний з 99% пристроїв з USB-підключенням. Вихідна потужність АЗП становить 2.4 А.
Виготовлений з якісного вогнетривкого пластику, має багаторівневий захист від перегрівань, коливань напруги чи короткого замикання.

Особливості АЗП:

1. Вхід: DC12-24V.
2. Вихід: загальний вихід USB DC5V / 2.4A максимум.
USB 1/2: DC5V / 2.4A максимум.
3. Матеріал виготовлення: вогнетривкий ABS + PC.
4. Багаторівневий захист, інтелектуальне визначення підключеного пристрою.
5. Розміри: 50 * 31 * 27 мм.
7. Вага: 14 г
50грн.
Артикул: BZ12L
 

BOROFONE BZ12 — автомобільний зарядний пристрій з двома USB портами та кабелем Lightning довжиною 1 метр. Комплект розрахований для заряджання iPnone та iPad. Проте, за умови використання іншого кабелю ідеально працюватиме з Android-ґаджетами які мають як Type-C, так і MicroUSB роз'єми.
Наявність двох портів дозволяє заряджати одночасно 2 пристрої. Це особливо зручно, коли потрібно підключити відеореєстратор, який автоматично займе один вхід. Тому для можливості підключення смартфону необхідний ще один вільний порт зарядного пристрою.

Сумісний з 99% пристроїв з USB-підключенням. Вихідна потужність АЗП становить 2.4 А.
Виготовлений з якісного вогнетривкого пластику, має багаторівневий захист від перегрівань, коливань напруги чи короткого замикання.

Особливості АЗП:

1. Вхід: DC12-24V.
2. Вихід: загальний вихід USB DC5V / 2.4A максимум.
USB 1/2: DC5V / 2.4A максимум.
3. Матеріал виготовлення: вогнетривкий ABS + PC.
4. Багаторівневий захист, інтелектуальне визначення підключеного пристрою.
5. Розміри: 50 * 31 * 27 мм.
7. Вага: 14 г
53грн.
Артикул: VCHX-A0G
 

Baseus Tiny Star Mini QC 3.0 30W USB 5A - це компактний, елегантний, інноваційний та стильний девайс з технологією швидкої зарядки Quick Charge 3.0 USB, а це значить, що зарядка Ваших гаджетів стає максимально швидкою. Зарядний пристрій має 1 USB вхід і допоможе Вам швидко заряджати найрізноманітніші девайси в дорозі в автомобілі. Даний зарядний пристрій підтримує сучасні стандартні швидкої зарядки - Quick Charge 3.0, SCP, MTK PE, AFC, завдяки яким процес відновлення заряду Ваших аксесуарів прискорюється в кілька разів.

Швидка зарядка QC 3.0 - через USB порт здійснюється зарядка за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються майже в чотири рази швидше звичайної зарядки і на 12 відсотків швидше QC 2.0. Зверніть увагу, що пристрій який заряджається теж має підтримувати Quick Charge 3.0. Якщо немає - в цьому випадку зарядка відбуватиметься в звичайному режимі.

Пристрій вставляється в прикурювач і за рахунок компактного дизайну повністю поміщається в гнізді прикурювача - не виступає за межі прикурювача і практично непомітно. Також передбачена спеціальна мініатюрна ручка у верхній частині зарядного пристрою для зручності вилучення з прикурювача.

Автозарядка Baseus Tiny Star Mini QC 3.0 30W USB 5A - рекомендується для використання з бездротовими зарядками з функцією прискореної зарядки, яка забезпечує на 40% більшу швидкість заряду.

Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з міцного пластику і сплаву алюмінію, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень.

Приємне LED підсвічування допоможе швидко знайти USB порт.

Широкий діапазон вхідної напруги від 12В до 24В дозволяє використовувати адаптер живлення як в легкових, так і в вантажних автомобілях.

Для безпеки Ваших гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту: від перевантаження по силі струму, перезарядження, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань.

Основні характеристики:

 • Бренд: Baseus
 • Колір: Сірий
 • Матеріал: Алюмінієвий сплав, пластик
 • Сертифікація якості: CE, RoHS, FCC, КНР
 • Упаковка: В коробці
 • Комплектація: Зарядний пристрій
 • Кількість портів: 1
 • Потужність: Вхід: 12В-24В
 • Потужність: Вихід USB Type-A: 4.5V / 5A; 5V / 4.5а; 9V / 3A; 12V / 2.5A; 20V / 1.5A
 • Стандарт швидкої зарядки: Quick Charge 3.0
 • Підходить для бездротової зарядки: Qi стандарт
 • Особливості: зручне кріплення, щоб витягнути пристрій з прикурювача
 • Розміри зарядки: 40 * 21 * 21 мм
 • Вага: 15 гр
323грн.
Артикул: CCMLC20A-01
 

Baseus Magic Series Dual Digital Display QC 45W - це автомобільний зарядний пристрій, який працює від прикурювача. Воно відмінно взаємодіє практично з будь-якими моделями телефонів і планшетів, тому ви зможете назавжди забути про низький заряд.
Модель виготовлена з високоякісного пластику, який не боїться високих температур і механічних пошкоджень. Вона легко поміщається в стандартному прикурювача і не створює дискомфорту. На лицьовій частині пристрою є невеликий індикатор, який відображає напругу в режимі реального часу. При цьому лаконічний дизайн відмінно вписується в інтер'єр салону.

437грн.
Артикул: CRDYQ-01
 

Baseus High Efficiency 2 USB 3.1A + 2 прикурювача 80W - це компактний, елегантний, інноваційний та стильний девайс, використовуючи який вам більше не доведеться вибирати, що зарядити першим - телефон, включити відеореєстратор або поставити на зарядку планшет дитини. Ви зможете підключити всі ці гаджети до однієї зарядки. Зарядка Baseus High Efficiency - оснащена 2 USB-роз'ємами і перехідником на 2 гнізда прикурювача, який кріпиться на кабелі довжиною 60 см.

Даний девайс сумісний з більшістю пристроїв, що заряджаються через USB кабель, а також з іншими гаджетами, що живляться від гнізда прикурювача: FM-трансмітером, портативним холодильником, зволожувачем і т. д.

Аксесуар складається з двох частин: адаптера живлення і розгалуджувача. У обох частин довговічний, ударостійкий і стильний корпус з матовою поверхнею з міцного пластику і сплаву алюмінію, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень.

Зарядний пристрій з 2 USB-роз'ємами вставляється в гніздо прикурювача, а розгалужувач з 2 гніздами прикурювача закріплюється в зручному місці за допомогою знімною бази.

Широкий діапазон вхідної напруги від 12В до 24В дозволяє використовувати адаптер живлення як в легкових, так і в вантажних автомобілях.

Два вбудованих USB-порти роблять можливим зарядку відразу декількох мобільних апаратів. У додаткові гнізда прикурювача можна вставити ще пару пристроїв, наприклад, зарядне, компресор для накачування шин або автомобільний пилосос. Всі чотири роз'єми можуть працювати одночасно.

Аксесуар автоматично визначає оптимальні параметри необхідні для ефективної і безпечної зарядки кожного гаджета, що підключається.

Автозарядка Baseus High Efficiency - рекомендується для використання з бездротовими зарядками з функцією прискореної зарядки, яка забезпечує на 40% більшу швидкість заряду.

LED індикатор допоможе швидко знайти USB порти.

Для безпеки Ваших гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту: від перевантаження по силі струму, перезарядження, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань.

Основні характеристики:

 • Бренд: Baseus
 • Колір: Чорний
 • Матеріал: Алюмінієвий сплав, пластик
 • Сертифікація якості: CE, RoHS, FCC, КНР
 • Упаковка: В коробці
 • Комплектація: Зарядний пристрій
 • Кількість портів: 2 USB, 2 гнізда прикурювача
 • Потужність: Вхід: 12В-24В
 • Потужність: Вихід 2 USB: 5V / 3.1а
 • Потужність: Вихід 2 гнізда прикурювача: 80W
 • Підходить для бездротової зарядки: Qi стандарт
 • Світлодіодний LED індикатор
 • Розміри адаптера 2 USB: 58 * 26 * 26 мм
 • Розміри розгалуджувача 2 гнізда прикурювача: 64 * 50 * 33 мм
 • Довжина кабелю: 60 см
 • Вага: 120 гр
370грн.
Артикул: CCALLP-01
 

Автомобільний адаптер живлення Baseus Grain Pro Car Charge 2USB 4.8A, що під'єднується безпосередньо до роз'єму прикурювача (живлення постійного струму) в автомобілі. Воно оснащене двома портами USB-A.

Автомобільний зарядний пристрій Baseus Grain Pro Car Charge 2USB 4.8A виготовлено з міцного матеріалу. Стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Компактний розмір моделі дозволяє легко встановити її в автомобільний прикурювач.

Захисні матеріали і технології виключать ймовірність короткого замикання, перегріву, перезарядки та інших небажаних факторів.

Ключові переваги:

 • Безпечна зарядка - струм 2,4 А на одному порту є гарантією безпечного відновлення енергії.
 • Зарядний пристрій практично не виступає з гнізда прикурювача під час під'єднання.
 • Сумісно з більшістю автомобілів.
 • Виготовлено з високоякісних, вогнестійких матеріалів.
 • Керуючий чіпсет адаптує струм до пристрою, щоб захистити його від пошкоджень.
 • 2 порти USB

Автомобільний зарядний пристрій Baseus Grain Pro Car Charge 2USB 4.8A дає змогу заряджати практично будь-які портативні пристрої. Ви і ваш пасажир можете заряджати свої пристрої одночасно.

Зарядний пристрій від прикурювача Baseus Grain Pro Car Charge2USB 4.8A призначене не тільки для телефонів Android і Apple, але і для GPS-навігаторів, навушників, фототехніки, пауербанков, електронних сигарет і т.д.

Неважливо, який у вас пристрій - насолоджуйтеся ефективною роботою аксесуара.

Автозарядка для смартфона Baseus Grain Pro Car Charge2USB4.8A не підтримує протоколи швидкої зарядки.

Оздоблення

Зарядка в прикурювач Baseus Grain Pro Car Charge2USB 4.8A забезпечує безпечне і довговічне використання завдяки високоякісним матеріалам. Завдяки невеликому розміру воно ідеально підходить до більшості автомобільних прикурювачів і зручно розташовується на краю гнізда.

Нековзні виступи по обидва боки забезпечують достатню стійкість навіть на самих нерівних дорогах. Ви можете не турбуватися про те, що автомобільна зарядка Baseus Grain Pro Car Charge2USB4.8A раптово вискочить з гнізда під час сильного удару.

Автозарядка Baseus Grain Pro Car Charge2USB 4.8A пройшла безліч тестів на безпеку та отримало численні сертифікати. Мікросхеми світового класу, сучасна схемотехніка, винятковий дизайн і міцний двошаровий корпус гарантують надійність.

Керуючий чипсет підбирає струм до пристрою, захищаючи його від пошкоджень.

Багаторівневий захист - від перезарядки, перерозрядки, перенапруги, перегріву, перевантаження за струмом, короткого замикання та електромагнітних полів забезпечує повний захист аксесуару і телефону.

Основні характеристики

 • Бренд: Baseus
 • Колір: Чорний
 • Матеріал: ABS-пластик, полікарбонат
 • Сертифікація якості: CE, RoHS, FCC, КНР
 • Упаковка: У коробці
 • Комплектація: Зарядний пристрій
 • Кількість портів: 2
 • Потужність: Вхід: 12В-24В
 • Вихідна потужність:Вихід USB Type-A1/ USB Type-A2: 5V/2.4A
 • Вихідна потужність USB Type-A1+USB Type-A2: 5V/4.8A
 • Розміри зарядки: 49*27*27 мм
 • Вага: 14 гр
179грн.
Артикул: CGJP010013
 

Baseus Golden Contactor Pro Triple Fast Charger (65W) є універсальним, компактним девайсом, мінімалістичний дизайн якого прикрасить салон будь-якого авто. Пристрій оснащений трьома популярними роз'ємами (Type-A + 2xType-C), завдяки чому ефективно зарядить кілька пристроїв одночасно. Має багаторівневу систему захисту від нестабільної подачі електроенергії та підтримує швидку зарядку.

Особливості зарядного пристрою:

 • Поєднання міцних матеріалів та якісного виготовлення забезпечує стабільну та тривалу роботу.
 • Дозволяє одночасно заряджати до трьох пристроїв (смартфон, планшет, автоаксесуари).
 • Завдяки підтримці технологій Quick Charge та Power Delivery акумулятор сумісних гаджетів буде заряджатися в рази швидше.
 • Кругове LED-підсвічування синього кольору допоможе у темряві швидко знайти пристрій.
 • Живиться від мережі з напругою 12–24 В, тому підходить для встановлення в прикурювач легкового або вантажного авто.
 • Багаторівнева система захисту від нестабільного подачі електроенергії забезпечує безпечну роботу.
662грн.
Артикул: CGJP000013
 

Baseus Golden Contactor Pro Dual Fast Charger Car Charger C+C 40W Dark Gray ─ це автомобільний пристрій для зарядки гаджетів з технологією Quick Charge. Пристрій має 2 USB-входи Type-C. З його допомогою можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.

Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із металу, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень. Також має кругову підсвітку, яка світиться під час підключення та допомагає підключатись до пристрою в темряві.

Для безпеки гаджетів в пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження та перезарядки.

Особливості:

 • Потужність: 20W+20W Max;
 • Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge;
 • Кількість USB-портів: 2;
 • Мінімалістичний та стильний дизайн.
440грн.
Артикул: CGJM000113
 

Baseus Golden Contactor Max Dual Fast Charger Car Charger U+C 60W Dark Gray ─ це автомобільний пристрій для зарядки гаджетів з технологією Quick Charge. Пристрій має 2 USB-входи: USB таType-C. З його допомогою можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.

Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із металу, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень.

Для безпеки гаджетів в пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження та перезарядки.

Особливості:

 • Потужність: 30W+30W Max;
 • Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge;
 • Кількість USB-портів: 2;
 • Мінімалістичний та стильний дизайн.
410грн.
Артикул: CGTX000001
 

Автомобільний зарядний пристрій Baseus Enjoyment Retractable 30W з вбудованим кабелем 2-in-1 Type-C і Lightning з вбудованим кабелем 2 в 1 Type-C і Lightning для iPhone. Зарядка в прикурювач Baseus забезпечує потужну зарядку в 30 Вт. Підтримує такі протоколи швидкої зарядки, як:

 • Quick Charge 3.0, Power Delivery, PPS, Samsung AFC

Автомобільний адаптер живлення Baseus Enjoyment Retractable 30W з вбудованим кабелем 2-in-1 Type-C і Lightning підтримує технологію, яка відповідає за автоматичне визначення під'єднаного гаджета, щоб забезпечити найбільш підходящу напругу струму. Неважливо, який у вас пристрій - насолоджуйтеся ефективною роботою блоку живлення.

Зарядний пристрій від прикурювача Baseus Enjoyment Retractable 30W з вбудованим кабелем 2-in-1 Type-C і Lightning не тільки дуже функціональний, але і має приголомшливий вигляд. Відсутність USB-портів надає йому сучасного вигляду. Він виготовлений з міцного матеріалу, стійкого до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Компактний розмір дає змогу легко розмістити його в прикурювачі автомобіля. Матеріали та технології захисту, що використовуються в зарядці, виключають ймовірність короткого замикання, перегріву, перезарядки та інших небажаних чинників.

Вбудований кабель 2 в 1 Type-C і Lightning можна відрегулювати на будь-яку довжину до 75 см залежно від наших потреб. Коли він не використовується, його можна прибрати, зберігши порядок в автомобілі.

Ключові переваги:

 • Зарядний пристрій оснащений висувним кабелем з роз'ємами: USB-C і Lightning (для iPhone)
 • Стандарт швидкої зарядки Quick Charge 3.0, Power Delivery, PPS, Samsung AFC
 • Світлодіодне підсвічування для більш зручного знаходження в темряві.
 • Компактний розмір.
 • Виготовлений із високоякісних вогнестійких матеріалів.
 • Посилена протиковзка конструкція забезпечує стійкість і безпеку на вибоїстих дорогах
 • Вбудована інтелектуальна схема автоматично визначає під'єднане обладнання та автоматично налаштовує потрібний струм.
 • Кабель: Type-C і Lightning

Автомобільний адаптер живлення Baseus Enjoyment Retractable 30W з вбудованим кабелем 2-in-1 Type-C і Lightning забезпечує швидке і безпечне заряджання практично будь-яких мобільних пристроїв. Висока сила струму гарантує високу продуктивність і швидку зарядку.

Ви і ваш пасажир можете заряджати свої пристрої одночасно без втрати якості.

Автозарядка Baseus Enjoyment Retractable 30W з вбудованим кабелем 2-in-1 Type-C і Lightning розроблена не тільки для телефонів Android і Apple, а й для GPS-навігаторів, навушників, фототехніки, павербанків, електронних сигарет і т. д. Неважливо, який у вас пристрій - насолоджуйтеся ефективною роботою аксесуара.

Дизайн

Автозарядка для смартфона Baseus Enjoyment Retractable 30W з вбудованим кабелем 2-in-1 Type-C і Lightning не тільки потужний, але й дуже естетичний пристрій. Зі смаком підібраний корпус добре виглядає в салоні автомобіля. Завдяки ідеальній формі він залишається стійким навіть під час їзди вибоїстими дорогами.

Крім того, підсвічування в темний час доби надає зарядному пристрою Baseus чудового вигляду і допомагає визначити місцезнаходження аксесуара.

Безпека використання

Автомобільна зарядка Baseus Enjoyment Retractable 30W з вбудованим кабелем 2-in-1 Type-C і Lightning пройшла низку випробувань низку випробувань на безпеку та відзначена численними сертифікатами. Створено з високоякісних компонентів.

 • Бренд: Baseus
 • Колір: Чорний
 • Матеріал: Алюміній, ABS-пластик, полікарбонат
 • Сертифікація якості: CE, RoHS, FCC, КНР
 • Упаковка: У коробці
 • Комплектація: Зарядний пристрій з вбудованим кабелем 2-in-1 Type-C і Lightning 0.75м
 • Кількість портів: 2
 • Потужність: Вхід: 12В-24В
 • Вихідна потужність: Вихід USB Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 10V/2A, 12V/2.5A 30W Max
 • Вихідна потужність: Вихід Lightning: 5V/3A, 9V/2.77A 25W Max
 • Вихідна потужність USB Type-C+Lightning: 5V/3.4A
 • Стандарт швидкої зарядки: Quick Charge 3.0, Power Delivery, PPS, Samsung AFC
 • Розміри зарядки: 80*46*49 мм
 • Вага: 78 гр
692грн.
Артикул: CCALL-YD01
 

Baseus Circular Plastic QC 3.0 30W 2USB 5A - це компактний, елегантний, інноваційний та стильний девайс з технологією швидкої зарядки Quick Charge 3.0 USB, а це значить, що зарядка Ваших гаджетів стає максимально швидкою. Зарядний пристрій має 2 USB входи і допоможе Вам швидко заряджати найрізноманітніші девайси в дорозі в автомобілі. Даний зарядний пристрій підтримує сучасні стандартні швидкої зарядки - Quick Charge 3.0, SCP, MTK PE, AFC, завдяки яким процес відновлення заряду Ваших аксесуарів прискорюється в кілька разів.

Швидка зарядка QC 3.0 - через USB порт здійснюється зарядка за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються майже в чотири рази швидше звичайної зарядки і на 12 відсотків швидше QC 2.0. Зверніть увагу, що пристрій який заряджається теж має підтримувати Quick Charge 3.0. Якщо немає - в цьому випадку зарядка відбуватиметься в звичайному режимі.

Автозарядка Baseus Circular Plastic QC 3.0 30W 2USB 5A - рекомендується для використання з бездротовими зарядками з функцією прискореної зарядки, яка забезпечує на 40% більшу швидкість заряду.

Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з міцного пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень.

Приємне LED підсвічування допоможе швидко знайти USB порти.

Широкий діапазон вхідної напруги від 12В до 24В дозволяє використовувати адаптер живлення як в легкових, так і в вантажних автомобілях.

Для безпеки Ваших гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту: від перевантаження по силі струму, перезарядження, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань.

 • Бренд: Baseus
 • Колір: Чорний
 • Матеріал: ABS-пластик
 • Сертифікація якості: CE, RoHS, FCC, КНР
 • Упаковка: В коробці
 • Комплектація: Зарядний пристрій
 • Кількість портів: 2
 • Потужність: Вхід: 12В-24В
 • Потужність: Вихід USB1 Type-A: 4.5V / 5A; 5V / 4.5а; 9V / 3A; 12V / 2.5A
 • Потужність: Вихід USB2 Type-A: 4.5V / 5A; 5V / 4.5а; 9V / 3A; 12V / 2.5A
 • Потужність: Вихід USB1 + USB2: 5V / 5A Max
 • Стандарт швидкої зарядки: Quick Charge 3.0
 • Підходить для бездротової зарядки: Qi стандарт
 • Розміри зарядки: 48 * 25 * 25 мм
 • Вага: 20 гр
282грн.
Артикул: CCYS-C01
 

Автомобільний зарядний пристрій Baseus Circular Metal PPS Quick Charger Car Charger 30W VOOC USB+Type-C з двома портами: USB-A і USB-C. Зарядка в прикурювач Baseus забезпечує потужну зарядку в 30 Вт. Підтримує такі протоколи швидкої зарядки, як:

 • VOOC (Oppo, OnePlus) Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0, 3.0, 4.0+, PPS, FCP (Huawei) і AFC (Samsung), PE+ (MTK).
 • Автомобільна зарядка Baseus сертифікована для швидкої зарядки VOOC.

Автомобільний адаптер живлення Baseus Circular Metal PPS Quick Charger Car Charger 30W VOOC USB+Type-C підтримує технологію, яка відповідає за автоматичне визначення під'єднаного ґаджета, щоб забезпечити найбільш відповідну напругу струму. Неважливо, який у вас пристрій - насолоджуйтеся ефективною роботою блоку живлення.

Зарядний пристрій від прикурювача Baseus Circular Metal PPS Quick Charger Car Charger 30W VOOC USB+Type-C не тільки дуже функціональний, а й має приголомшливий вигляд. Він виготовлений із міцного матеріалу, стійкого до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Компактний розмір дає змогу легко розмістити його в прикурювачі автомобіля. Матеріали і технології захисту, що використовуються в зарядці, виключають ймовірність короткого замикання, перегріву, перезарядки та інших небажаних чинників.

Ключові переваги:

 • Авторизована швидка зарядка за стандартом VOOC
 • Швидка зарядка VOOC (Oppo, OnePlus) Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0, 3.0, 4.0+, PPS, FCP (Huawei) і AFC (Samsung), PE+ (MTK)
 • Світлодіодне підсвічування для полегшення знаходження в темряві.
 • Компактний розмір.
 • Виготовлений із високоякісних вогнестійких матеріалів.
 • Заряджає два пристрої одночасно.
 • Два порти: USB-A і USB-C

Автомобільний адаптер живлення Baseus Circular Metal PPS Quick Charger Car Charger 30W VOOC USB+Type-C забезпечує швидку та безпечну зарядку практично будь-яких мобільних пристроїв. Висока сила струму гарантує високу продуктивність і швидку зарядку.

Ви і ваш пасажир можете заряджати свої пристрої одночасно без втрати якості.

Автозарядка Baseus Circular Metal PPS Quick Charger Car Charger 30W VOOC USB+Type-C розроблена не тільки для телефонів Android і Apple, а й для GPS-навігаторів, навушників, фототехніки, павербанків, електронних сигарет тощо. Неважливо, який у вас пристрій - насолоджуйтеся ефективною роботою аксесуара.

Дизайн

Автозарядка для смартфона Baseus Circular Metal PPS Quick Charger Car Charger 30W VOOC USB+Type-C не тільки потужний, але й дуже естетичний пристрій. Зі смаком підібраний корпус добре виглядає в салоні автомобіля. Завдяки ідеальній формі він залишається стійким навіть під час їзди вибоїстими дорогами.

Крім того, підсвічування в темний час доби надає зарядному пристрою Baseus чудового вигляду і допомагає визначити місцезнаходження аксесуара.

Безпека використання

Автомобільна зарядка Baseus Circular Metal PPS Quick Charger Car Charger 30W VOOC USB+Type-C пройшла низку випробувань низку випробувань на безпеку і відзначена численними сертифікатами. Створено з високоякісних компонентів. Мікросхеми світового класу, сучасна схемотехніка, винятковий дизайн і міцний двошаровий корпус забезпечують надійність і безпеку.

Керуючий чипсет підбирає струм до пристрою, захищаючи його від пошкоджень.

Багаторівневий захист - від перезарядки, перерозрядки, перенапруги, перегріву, перевантаження за струмом, короткого замикання та електромагнітних полів забезпечує повний захист як аксесуара, так і телефона.

Основні характеристики:

 • Бренд: Baseus
 • Колір: Чорний
 • Матеріал: Алюміній, ABS-пластик, полікарбонат
 • Сертифікація якості: CE, RoHS, FCC, КНР
 • Упаковка: У коробці
 • Комплектація: Зарядний пристрій
 • Кількість портів: 2
 • Потужність: Вхід: 12В-24В
 • Вихідна потужність: Вихід USB Type-A: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 5V/4A, 9A/3A / 12V/2.5A 30W Max
 • Вихідна потужність: Вихід USB Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A 30W Max
 • Вихідна потужність USB Type-A+USB Type-C: 5V/5A (25W)
 • Стандарт швидкого заряджання: VOOC
405грн.
Артикул: 6942007601825
 

Hoco NZ10 ( Type-C + USB) — автомобільний зарядний пристрій з підтримкою швидкої зарядки, оснащений двома роз'ємами.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ У ВИКОРИСТАННІ

Зарядний пристрій може використовуватися в будь-якій машині: легковій, сімейному мікроавтобусі, вантажівці тощо. Стильний корпус і мініатюрний розмір роблять використання більш зручним і приємним.

МОЖЛИВОСТІ ЗАРЯДЖАННЯ

Зарядний пристрій оснащений роз'ємами Type-C і USB, що підтримують протоколи швидкої зарядки. З ним ви зможете заряджати до двох гаджетів одночасно із загальною потужністю 40-43W.

LED-ІНДИКАТОР

Світловий індикатор показує робочий статус зарядного пристрою і спрощує його пошук, коли в салоні автомобіля темно.

ЗАХИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

Вбудований захист оберігає ваші ґаджети від перегрівання, надструму, стрибків напруги, надлишкового заряджання та короткого замикання. Корпус із вогнетривкого полікарбонату й алюмінієвого сплаву забезпечує захист від зовнішніх ушкоджень і довгий термін служби.

247грн.
Артикул: 6942007601849
 

Hoco NZ10 ( Type-C + USB) — автомобільний зарядний пристрій з підтримкою швидкої зарядки, оснащений 2 роз'ємами. В комплекті з кабелем Type-C і Type-C.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ У ВИКОРИСТАННІ

Зарядний пристрій може використовуватися в будь-якій машині: легковій, сімейному мікроавтобусі, вантажівці тощо. Стильний корпус і мініатюрний розмір роблять використання більш зручним і приємним.

МОЖЛИВОСТІ ЗАРЯДЖАННЯ

Зарядний пристрій оснащений роз'ємами Type-C і USB, що підтримують протоколи швидкої зарядки. З ним ви зможете заряджати до 2 гаджетів одночасно із загальною потужністю 40-43W.

LED-ІНДИКАТОР

Світловий індикатор показує робочий статус зарядного пристрою і спрощує його пошук, коли в салоні автомобіля темно.

ЗАХИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

Вбудований захист оберігає ваші ґаджети від перегрівання, надструму, стрибків напруги, надлишкового заряджання та короткого замикання. Корпус із вогнетривкого полікарбонату й алюмінієвого сплаву забезпечує захист від зовнішніх ушкоджень і довгий термін служби.

291грн.
Артикул: CGNB010101
 

Baseus створив ідеальний гаджет для подорожей та інших ситуацій, який буде працювати в кожному автомобілі. Помічник на будь-який випадок ─ автомобільний інвертор Baseus IGBT Power Inverter Black з потужністю до 300W допоможе здійснити живлення майже будь-якого пристрою за відсутності підключення до електромережі або в домашніх умовах, на випадок відключення електрики.

До пристрою можна підключити міні-холодильник, колонку, мультиварку, проектор, заряджати ноутбук, планшет, смартфон та фотокамеру. Унікальний чіп, який вбудований в девайс, захистить його від навантаження, а система охолодження від перегріву.

Інвертор призначений для використання тільки з автомобільними акумуляторами 12V через клеми: роз'єм USB-A (5V/3A; 9V/2A; 10V/2A, 12V/2.5A), Type-C (5V/3A, 9V/2.77A, 12V/ 2.5A), 2 розетки змінного струму 220V (чиста синусоїда вихідної напруги) сумарною потужністю до 300W. При використанні через блок живлення прикурювача сумарна потужність трохи більше 150W.

Виготовлений із високоякісних матеріалів. Простий, зручний, лаконічний дизайн та компактні габарити (210х90х46 мм) дозволяють брати його із собою куди завгодно. Також на корпусі знаходиться дисплей, який відображає інформацію про напругу.

Інвертор Baseus IGBT Power Inverter є незамінним помічником для активних людей.

2 703грн.
Артикул: 48856 black
 

Tiny Power - маленький пристрій з великим потенціалом!

Основні характеристики:

 • Потужність 20W;
 • Порти: Type-C і USB;
 • Вхід DC 12-24V, 7A макс;
 • Виготовлений з алюмінію;
 • Вбудований Led-індикатор;
 • Підтримка швидкої зарядки;
 • Вихід USB: 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5А;
 • Вихід Туре-С: 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67A.

Універсальність

Tiny Power - це компактний і функціональний автомобільний зарядний пристрій для ваших гаджетів. Він підтримує всі відомі протоколи швидкого заряджання, починаючи від PD 3.0 і закінчуючи MTK PE+. Для цього його треба лише встановити на місце прикурювача та під'єднати дріт - усе, окрема зарядка просто в автомобілі.

Технічні характеристики

Tiny Power дає змогу під'єднати одразу два прилади за допомогою USB і Type-C портів. Перший має максимальну потужність до 18W, другий до 20W, а під час одночасної зарядки вони видають до 17W відповідно. Сила струму на кожному виході USB: 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5А, а на виході Туре-С: 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67A.

Захисні властивості

Tiny Power, залежно від навантаження, автоматично налаштовує вихідну напругу для безпечного заряджання вашого гаджета. Вбудована інтелектуальна система розпізнає під'єднаний пристрій і регулює подачу енергії, оберігаючи ваші девайси від надлишку струму або напруги, високих температур і короткого замикання.

286грн.
Артикул: 31089 blue
 

Автомобільне ЗУ Baseus Golden Contactor Pro 40W USB + Type-C- автомобільний зарядний пристрій з USB і Type-C портами.

Основні характеристики

 • оснащений портами: USB і Type-C;
 • максимальна потужність: 40 Вт;
 • підтримує швидку зарядку;
 • заряджає 2 пристрої одночасно;
 • корпус виготовлений з авіаційного алюмінію;
 • оснащений LED-індикатором стану заряду;
 • має 9 рівнів захисту.

Підходить до всіх автомобілів

Дана модель ЗУ універсальна і її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці і т.д. Пристрій компактний за своїми розмірами, а його дизайн виготовлений в строгому стилі, який прикрасить салон кожної машини.

Заряджає 2 гаджети одночасно

USB і Type-C роз'єми дозволять вам заряджати паралельно 2 гаджета при сумарній потужності 40 Вт. Функція швидкої зарядки працює навіть при одночасній зарядці 2 смартфонів.

Конектор покритий золотим напиленням, завдяки чому пристрій проводить струм краще, і гаджети заряджаються швидше.

Володіє захисними властивостями

У зарядний пристрій вбудована 9-рівнева система безпеки, яка захищає ваш гаджет від високої напруги, перегрівання, короткого замикання і перезарядки.

Конструкція пристрою виготовлена з авіаційного алюмінію, який завдяки своїй міцності гарантує зносостійкість порівняно з аналогами з пластика.

499грн.
Артикул: 48857 black
 

Автомобільний Зарядний Пристрій Proove Tiny Power Pro 65W (USB+Type-C) чорний

Основні характеристики:

 • виходи: Type-C та USB;
 • вхід DC 12-24V, 7A макс;
 • виготовлений з алюмінію;
 • потужність пристрою 65W;
 • підтримка швидкої зарядки.

Особливості товару

Proove Tiny Power Pro - це компактний та функціональний зарядний пристрій для вашої машини. Він підтримує всі відомі протоколи швидкою зарядки, починаючи від PD 3.0 та закінчуючи MTK PE+. Що дозволяє зарядити будь-який прилад зручно та швидко.

Proove Tiny Power Pro, в залежності від навантаження, автоматично налаштовує кількість вольт для безпечного заряджання вашого гаджета. Порт Type-C до 65W, USB до 18W, Type-C+USB ДО 24W.

849грн.
Артикул: 37801 gray
 

Baseus Qualcomm Multi-Port Fast Charge 160W — автомобільний зарядний пристрій високої потужності.

Основні характеристики:

 • номінальна вхідна напруга: 12–24 В;
 • вихідні роз’єми: 2*Type-C + USB;
 • максимальна потужність: 160 Вт;
 • потужність роз’єму Type-C #1: 100 Вт;
 • потужність роз’єму Type-C #2: 30 Вт;
 • потужність роз’єму USB: 30 Вт;
 • підтримує швидку зарядку;
 • заряджає до 3 пристроїв одночасно;
 • підходить для зарядки ноутбуків;
 • оснащений LED-підсвічуванням;
 • потрійний захист;
 • вбудований чип E-marker;
 • автоматично регулює потужність зарядки;
 • матеріал корпусу: полікарбонат;
 • позолочені контакти;
 • у комплекті кабель Type-C to Type-C 100 Вт.

Продуманий дизайн

Baseus Qualcomm Multi-Port Fast Charge підходить для використання з будь-якими автомобілями: легковими, сімейними мікроавтобусами, вантажівками тощо. Компактний автомобільний зарядний пристрій не заважає водієві, а LED-підсвічування допомагає швидко знайти його в темряві.

Можливості заряджання

Пристрій підтримує всі протоколи швидкої зарядки останнього покоління, а роз’єм Type-C #1 розвиває потужність до 100 Вт, що дає змогу підключати ноутбуки. З трьома роз’ємами користувач може заряджати три гаджети одночасно з загальною потужністю 160 Вт.

Позолочені контакти стабілізують процес живлення навіть у ті моменти, коли автомобіль різко гальмує чи рухається нерівною дорогою.

Захисні властивості

Baseus Qualcomm Multi-Port Fast Charge контролює процес заряджання за допомогою трьох інтелектуальних чипів, включаючи чип E-marker. Система ідентифікує підключений гаджет та рівень заряду його акумулятора, автоматично підбираючи оптимальну потужність зарядки. Це вберігає вашу електроніку від перевантаження за струмом та напругою, коротких замикань та перегріву.

Міцний корпус з полікарбонату стійкий до пошкоджень і гарантує довгий термін служби.

1 284грн.
1 156грн.
Артикул: 44885 black
 

Автомобільний Зарядний Пристрій Proove FM Launcher Power PD-01 2USB+Type-C чорний

Основні характеристики

 • Режим “Вільні руки”;
 • Вхідна напруга: DC 12-24V;
 • Обладнаний LED дисплеєм;
 • Відтворення: FM, Bluetooth;
 • Максимальна потужність: 36W;
 • Порти: 2xUSB, Type-C, TF-карта (до 32гб);
 • Формат аудіо: MP3/WMA/WAV/FLAC/APE;
 • Протоколи швидкої зарядки: QC3.0/QC2.0/SPC/FCP/PE+.

Особливості товару

Програвання музики
Пристрій обладнаний FM-передавачем, USB-портом та TF-картою, які дозволяють відтворювати музику з вашого смартфона на аудіосистемі вашої машини. Виберіть вільну радіочастоту, або під'єднайте зручний накопичувач та насолоджуйтесь піснями.

Зарядка приладів
АЗП може заряджати одразу декілька різних пристроїв. З підтримкою більшості протоколів швидкої зарядки. Обладнана роз’ємами: USB1: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.4A, до 22.5W, Type-C 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.4A, до 28W.

Управління приладом
Відповідайте на дзвінки швидко та зручно завдяки вбудованому у пристрій мікрофона та кнопкам керування викликами. А додаткова функція “Вільні руки” дозволить перемикати музику не відволікаючись від дороги.

Захисні властивості
У зарядний пристрій вбудована система захисту, яка оберігає ваш гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезарядження.

919грн.
Артикул: 37805 black
 

Baseus In-car Inverter 300W (220V CN/EU) — автомобільний інвертор із 4 портами, що підтримує швидку зарядку.

Основні характеристики:

 • виготовлений з АБС-пластику та полікарбонату;
 • підключається до автомобільного акумулятора через затискач з електродами або прикурювача;
 • 2 АС виходи 220 В (для китайських та європейських вилок);
 • роз'єми: USB + Type-C;
 • номінальна вхідна напруга: 12 В;
 • максимальна потужність АС-роз'єму: 300 Вт;
 • максимальна потужність роз'ємів USB, Type-C: 30 Вт;
 • цифровий дисплей, що відображає вхідну напругу та вихідну потужність AC;
 • дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно;
 • підтримка швидкої зарядки;
 • підходить для заряджання ноутбуків, планшетів, смартфонів, автомобільних гаджетів тощо;
 • інтелектуальна функція розпізнавання пристрою;
 • 9 рівнів вбудованого захисту;
 • у комплекті чохол для зберігання, затискач з електродами для акумулятора (кабель 40 см) та перехідник для прикурювача (кабель 60 см).

Підходить до всіх автомобілів

Інвертор універсальний і може використовуватися у всіх автомобілях з напругою 12 В, включаючи бензинові та дизельні. Компактні розміри, лаконічний дизайн та два способи підключення забезпечують зручність застосування.

Одночасне заряджання декількох пристроїв

4 роз'єми дозволяють одночасно заряджати різні гаджети з максимальною потужністю до 300 Вт на АС-роз'ємах і до 30 Вт в портах USB і Type-C. Таким чином, ви можете підключити до живлення ноутбук та смартфон, power bank або ручний ліхтарик. Вбудований цифровий дисплей дозволяє відстежувати потужність струму.

Захисні властивості

Захищає вашу електроніку від короткого замикання, перезарядки, стрибків напруги. Вбудоване охолодження захищає інвертор від перегріву, підвищуючи рівень пожежної безпеки в автомобілі. Корпус із міцних видів пластику забезпечить захист від механічних пошкоджень у разі ударів та падінь.

3 499грн.
Артикул: 33076 black
 

Baseus In-car Inverter 150W (220V CN/EU) - автомобільний інвертор з 4 портами, підтримує швидку зарядку.

Основні характеристики:

 • виготовлений з АБС-пластику та полікарбонату;
 • 2 АС виходи 220 В (для китайських і європейських вилок);
 • роз'єми: USB+Type-C;
 • номінальна вхідна напруга: 12 В;
 • максимальна потужність АС-роз'єму: 150 Вт;
 • максимальна потужність роз'ємів USB, Type-C: 30 Вт;
 • цифровий дисплей, що відображає рівень потужності струму;
 • дозволяє заряджати декілька пристроїв одночасно;
 • підтримка швидкої зарядки;
 • підходить для зарядки ноутбуків, планшетів, смартфонів, автомобільних гаджетів тощо;
 • інтелектуальна функція розпізнавання пристрою;
 • 9 рівнів вбудованого захисту.

Підходить до всіх автомобілів

Інвертор універсальний і може використовуватися у всіх автомобілях з напругою 12 В, включаючи бензинові і дизельні. Компактні розміри, лаконічний дизайн і кабель для конектора довжиною 40 см забезпечують зручність застосування.

Одночасна зарядка декількох пристроїв

4 роз'єми дозволяють вам одночасно заряджати різні гаджети з максимальною потужністю до 150 Вт на АС-роз'ємах і до 30 Вт в портах USB і Type-C. Таким чином, ви можете підключити до живлення ноутбук і смартфон, power bank або ручний ліхтарик. Вбудований цифровий дисплей дозволяє відстежувати потужність струму.

Визначає, який пристрій підключено

Смартчип автоматично розпізнає тип під’єднаного приладу і регулює вихідну потужність, безпечну для гаджета. Підтримує швидку зарядку мобільних пристроїв.

Захисні властивості

Оберігає вашу електроніку від короткого замикання, перезарядки, стрибків напруги. Вбудоване охолодження захищає інвертор від перегріву, підвищуючи рівень пожежної безпеки в автомобілі. Корпус з міцних видів пластику забезпечить захист від механічних пошкоджень в разі ударів і падінь.

1 799грн.
1 619грн.
Артикул: 31910 dark gray
 

Baseus Golden Contactor Pro 40W 2USB - автомобільний зарядний пристрій з 2 USB портами.

Основні характеристики

 • оснащений 2 USB портами;
 • максимальна потужність: 40 Вт;
 • підтримує швидку зарядку;
 • заряджає 2 пристрої одночасно;
 • корпус виготовлений з авіаційного алюмінію;
 • оснащений LED-індикатором стану заряду;
 • має 9 рівнів захисту.

Підходить до всіх автомобілів

Дана модель ЗУ універсальна і її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці і т.д. Пристрій компактне за своїми розмірами, а його дизайн виготовлений в строгому стилі, який прикрасить салон кожної машини.

Заряджає 2 гаджети одночасно

2 USB роз'єму дозволять вам заряджати паралельно 2 гаджета при сумарній потужності 40 Вт. Функція швидкої зарядки працює навіть при одночасній зарядці 2 смартфонів.

Конектор покритий напиленням з золота, завдяки чому пристрій проводить краще струм, і гаджети заряджаються швидше.

Має захисні властивості

У зарядний пристрій вбудована 9-рівнева система безпеки, яка захищає ваш гаджет від високої напруги, перегрівання, короткого замикання і перезарядки.

Конструкція пристрою виготовлена з авіаційного алюмінію, який завдяки своїй міцності гарантує зносостійкість порівняно з аналогами з пластику.

489грн.
Артикул: 31911 dark gray
 

Baseus Golden Contactor Pro 40W 2USB - автомобільний зарядний пристрій з 2 USB портами.

Основні характеристики

 • оснащений 2 USB портами;
 • максимальна потужність: 40 Вт;
 • підтримує швидку зарядку;
 • заряджає 2 пристрої одночасно;
 • корпус виготовлений з авіаційного алюмінію;
 • оснащений LED-індикатором стану заряду;
 • в комплекті йде кабель Type-C 5A (1 м);
 • має 9 рівнів захисту.

Підходить до всіх автомобілів

Дана модель ЗУ універсальна і її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці і т.д. Пристрій компактне за своїми розмірами, а його дизайн виготовлений в строгому стилі, який прикрасить салон кожної машини.

Заряджає 2 гаджети одночасно

2 USB роз'єми дозволять вам заряджати паралельно 2 гаджета при сумарній потужності 40 Вт. Функція швидкої зарядки працює навіть при одночасній зарядці 2 смартфонів.

Конектор покритий напиленням з золота, завдяки чому пристрій проводить струм краще, і гаджети заряджаються швидше.

Має захисні властивості

У зарядний пристрій вбудована 9-рівнева система безпеки, яка захищає ваш гаджет від високої напруги, перегрівання, короткого замикання і перезарядки.

Конструкція пристрою виготовлена з авіаційного алюмінію, який завдяки своїй міцності гарантує зносостійкість порівняно з аналогами з пластику.

529грн.
Артикул: 31912
 

Автомобільне ЗУ Baseus Golden Contactor Pro 40W USB + Type-C- автомобільний зарядний пристрій з USB і Type-C портами.

Основні характеристики

 • оснащений портами: USB і Type-C;
 • максимальна потужність: 40 Вт;
 • підтримує швидку зарядку;
 • заряджає 2 пристрої одночасно;
 • корпус виготовлений з авіаційного алюмінію;
 • оснащений LED-індикатором стану заряду;
 • має 9 рівнів захисту.

Підходить до всіх автомобілів

Дана модель ЗУ універсальна і її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці і т.д. Пристрій компактний за своїми розмірами, а його дизайн виготовлений в строгому стилі, який прикрасить салон кожної машини.

Заряджає 2 гаджети одночасно

USB і Type-C роз'єми дозволять вам заряджати паралельно 2 гаджета при сумарній потужності 40 Вт. Функція швидкої зарядки працює навіть при одночасній зарядці 2 смартфонів.

Конектор покритий золотим напиленням, завдяки чому пристрій проводить струм краще, і гаджети заряджаються швидше.

Володіє захисними властивостями

У зарядний пристрій вбудована 9-рівнева система безпеки, яка захищає ваш гаджет від високої напруги, перегрівання, короткого замикання і перезарядки.

Конструкція пристрою виготовлена з авіаційного алюмінію, який завдяки своїй міцності гарантує зносостійкість порівняно з аналогами з пластика.

374грн.
Артикул: 37037 black
 

Hoco NZ6 45W (2 Type-C + 1 USB) — автомобільний зарядний пристрій з підтримкою швидкої зарядки, оснащений 3 роз'ємами.

Основні характеристики:

 • номінальна вхідна напруга: 12–24 В;
 • 3 вихідні роз'єми: 2*Type-C + USB;
 • потужність роз'єму Type-C-1: 25 Вт;
 • потужність роз'єму Type-C-2: 20 Вт;
 • потужність роз'єму USB: 18 Вт;
 • загальна вихідна потужність: PD 25 Вт + 5В/3А;
 • заряджає до 3 гаджетів одночасно;
 • підтримує швидку зарядку;
 • оснащений LED-індикатором;
 • вбудований захист;
 • у комплекті кабель Type-C to Type-C (1 м);
 • матеріал корпусу: алюмінієвий сплав + вогнетривкий полікарбонат.

Універсальний

Зарядний пристрій може використовуватися в будь-якій машині: легковій, сімейному мікроавтобусі, вантажівці тощо. Стильний корпус та мініатюрний розмір роблять використання зручнішим та приємнішим. У комплект входить зарядний кабель Type-C to Type-C 1 м, що підтримує швидке заряджання.

Можливості заряджання

Зарядний пристрій оснащений роз'ємами Type-C та USB, що підтримують протоколи швидкого заряджання. З ним ви зможете заряджати до 3 гаджетів одночасно із загальною потужністю 40-45 Вт.

LED-індикатор

Світловий індикатор показує робочий статус зарядного пристрою і полегшує його пошук, коли в салоні автомобіля темно.

Захисні властивості

Вбудований захист оберігає ваші гаджети від перегріву, надструму, стрибків напруги, надмірної зарядки та короткого замикання.

Корпус з вогнетривкого полікарбонату та алюмінієвого сплаву забезпечує захист від зовнішніх пошкоджень та тривалий термін служби.

462грн.
393грн.
Артикул: 20750
 

Baseus Grain – компактний автомобільний зарядний пристрій, оснащений 2 роз'ємами USB.

Основні характеристики:

 • номінальна вхідна напруга: 12-24 В;
 • 2 вихідні роз'єми USB;
 • заряджає 2 пристрої одночасно;
 • загальний вихід струму: до 3,1 А;
 • LED-підсвічування роз'ємів;
 • корпус виготовлений з алюмінію;
 • захист від короткого замикання.

Підходить до всіх автомобілів

Ця модель ЗП універсальна, її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці тощо. Пристрій компактний і зручний в експлуатації. Завдяки LED-підсвічуванню роз'ємів можна швидко підключати ваші гаджети для заряджання навіть у нічний час.

Заряджає 2 гаджети одночасно

2 USB роз'єми дозволять вам заряджати паралельно 2 гаджети з загальною силою струму 3,1 А.

Захисні властивості

Корпус зарядного пристрою виготовлений з алюмінію, стійкого до корозії та пошкоджень: це гарантує тривалий термін служби.

Вбудований захист від короткого замикання убезпечить заряджання вашої електроніки.

249грн.
Артикул: 20758
 

Baseus Square Metal PD 3.0 QC 4.0+ 30W USB + Type-C — автомобільний зарядний пристрій, оснащений вихідними роз'ємами USB + Type-C з підтримкою швидкого заряджання.

Основні характеристики:

 • номінальна вхідна напруга: 12–24 В;
 • 2 вихідні роз'єми (USB + Type-C);
 • дозволяє заряджати 2 гаджети одночасно;
 • підтримує швидку зарядку;
 • сумарна вихідна потужність: до 30 Вт;
 • оснащений LED-підсвічуванням;
 • чип інтелектуального захисту;
 • корпус з алюмінієвого сплаву.

Підходить до всіх автомобілів

Зарядний пристрій є універсальним і може використовуватися в будь-якій машині: легковій, сімейному мікроавтобусі, вантажівці тощо. Нековзна конструкція зберігає з'єднання навіть під час руху на нерівній дорозі або при різкому гальмуванні.

Можливості заряджання

Baseus Square Metal PD 3.0 QC 4.0+ 30W USB+Type-C підходить для зарядки смартфонів, планшетів та інших невеликих гаджетів. 2 роз'єми із сумарною потужністю до 30 Вт та підтримкою протоколів швидкої зарядки дозволяють заряджати ваші пристрої швидко та ефективно: до 50% заряду акумулятора за 30 хвилин.

LED-підсвічування позначає робочий статус адаптера живлення та полегшує пошук роз'єму у темряві.

Захисні властивості

Вбудована інтелектуальна система розпізнає підключений пристрій та регулює подачу енергії, оберігаючи ваші гаджети від надлишку струму або напруги, високих температур та короткого замикання.

Стійкий до корозії та подряпин алюмінієвий корпус гарантує тривалий термін служби.

489грн.