Статті

Якісні, надійні автомобільні ключі бренду Molder Tools

Якісні, надійні автомобільні ключі бренду Molder Tools

Злити застаріле масло, замінити забруднені фільтри, прикрутити панель для більш надійного кріплення, замінити лампочки у фарах заднього ходу – це далеко не весь перелік елементарних завдань, з якими ви зможете впоратися власноруч, не користуючись послугами автомеханіків. Все, що потрібно буде для власноручного виконання невідкладного ремонту вашої машини, – це автомобільні ключі бренду Molder Tools. Широкий вибір товару представлений в інтернет-магазині «Lido». Асортимент продукції відомої марки містить більше 60 варіантів виробів різного типу, у тому числі цілих комплектів.

Популярні види автохімії і автокосметики

Популярні види автохімії і автокосметики

Хімія для автомобіля включає різні типи рідин із спеціальним складом: концентровані шампуні, поліролі, рідини для очищення двигуна тощо. Якою буває автохімія? На українському ринку представлені різні види автохімії і автокосметики для ручного та безконтактного догляду за технікою. Основні типи ємностей для таких засобів – це аерозольні балончики, флакони різного дозування і навіть каністри.

Автомобільні аксесуари Белавто: що з них вам може згодитися?

Автомобільні аксесуари Белавто: що з них вам може згодитися?

В процесі експлуатації автомобіля вам знадобляться всілякі автоаксесуари. Засоби дозволять замінити колесо, надійно закріпити вантаж, зафіксувати телефон або GPS-навігатор, усунути невеликі несправності і виконати ряд інших завдань, не користуючись послугами автомайстерні. Автоаксесуари дозволяють розширити функціонал машини і зробити використання транспорту максимально комфортним, а також безпечним. Заміська поїздка по бездоріжжю або ділова поїздка – в автосалоні все повинно бути влаштовано з найвищим комфортом.

Як підібрати лампи для авто

Як підібрати лампи для авто

Якісне автомобільне освітлення є однією з вимог, яка гарантує зручність і безпеку використання техніки. Надійні прилади забезпечують оптимальну видимість на дорозі як для водіїв, так і для пішоходів під час руху авто. Слід систематично перевіряти стан системи освітлення для запобігання непередбачених і небезпечних ситуацій на дорозі.

Як вибрати автомобільний компресор?

Як вибрати автомобільний компресор?

Який вибрати тип, характеристики, спосіб підключення, фірму компресора і інші корисні поради.

Бувають мембранні і поршневі дорожні автокомпресори. Мембранні слабкі і не працюють в мінусовій температурі, тому їх навіть не розглядаємо. У нас тут тільки поршневі...

Як вибрати гідравлічний домкрат в машину?

Як вибрати гідравлічний домкрат в машину?

Який домкрат кращий? Майже у кожного автовласника є механічний самопідйомник. Якщо ще або вже немає - варто купити ромбічний домкрат. Серед них радимо звернути увагу на бренд Winso, а як мінімум - на CarLife. Для найнижчого кліренсу підійдуть домкрати Штурмовик.

Однак, куди легше використовувати гідравлічний домкрат, а для великих машин немає іншого варіанту. Навіщо самому перенапрегати сили якщо можна використовувати гідравліку?

Публічна Оферта і Політика Конфіденційності

Публічна Оферта і Політика Конфіденційності

За цим Договором одна сторона Продавець з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла умови цього Договору публічної оферти - Покупець, з іншого боку, надалі разом іменовані - Сторони, уклали цей Договір публічної оферти (далі - Договір), адресований необмеженому колу осіб, що є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, фотографії яких розміщені у відповідному розділі Веб-сайту https://lido.ua/.