Статті

Якісні, надійні автомобільні ключі бренду Molder Tools

Якісні, надійні автомобільні ключі бренду Molder Tools

Злити застаріле масло, замінити забруднені фільтри, прикрутити панель для більш надійного кріплення, замінити лампочки у фарах заднього ходу – це далеко не весь перелік елементарних завдань, з якими ви зможете впоратися власноруч, не користуючись послугами автомеханіків. Все, що потрібно буде для власноручного виконання невідкладного ремонту вашої машини, – це автомобільні ключі бренду Molder Tools. Широкий вибір товару представлений в інтернет-магазині «Lido». Асортимент продукції відомої марки містить більше 60 варіантів виробів різного типу, у тому числі цілих комплектів.

Популярні види автохімії і автокосметики

Популярні види автохімії і автокосметики

Хімія для автомобіля включає різні типи рідин із спеціальним складом: концентровані шампуні, поліролі, рідини для очищення двигуна тощо. Якою буває автохімія? На українському ринку представлені різні види автохімії і автокосметики для ручного та безконтактного догляду за технікою. Основні типи ємностей для таких засобів – це аерозольні балончики, флакони різного дозування і навіть каністри.

Автомобільні аксесуари Белавто: що з них вам може згодитися?

Автомобільні аксесуари Белавто: що з них вам може згодитися?

В процесі експлуатації автомобіля вам знадобляться всілякі автоаксесуари. Засоби дозволять замінити колесо, надійно закріпити вантаж, зафіксувати телефон або GPS-навігатор, усунути невеликі несправності і виконати ряд інших завдань, не користуючись послугами автомайстерні. Автоаксесуари дозволяють розширити функціонал машини і зробити використання транспорту максимально комфортним, а також безпечним. Заміська поїздка по бездоріжжю або ділова поїздка – в автосалоні все повинно бути влаштовано з найвищим комфортом.

Як підібрати лампи для авто

Як підібрати лампи для авто

Якісне автомобільне освітлення є однією з вимог, яка гарантує зручність і безпеку використання техніки. Надійні прилади забезпечують оптимальну видимість на дорозі як для водіїв, так і для пішоходів під час руху авто. Слід систематично перевіряти стан системи освітлення для запобігання непередбачених і небезпечних ситуацій на дорозі.

Як вибрати автомобільний компресор?

Як вибрати автомобільний компресор?

Який вибрати тип, характеристики, спосіб підключення, фірму компресора і інші корисні поради.

Бувають мембранні і поршневі дорожні автокомпресори. Мембранні слабкі і не працюють в мінусовій температурі, тому їх навіть не розглядаємо. У нас тут тільки поршневі...

Як вибрати гідравлічний домкрат в машину?

Як вибрати гідравлічний домкрат в машину?

Який домкрат кращий? Майже у кожного автовласника є механічний самопідйомник. Якщо ще або вже немає - варто купити ромбічний домкрат. Серед них радимо звернути увагу на бренд Winso, а як мінімум - на CarLife. Для найнижчого кліренсу підійдуть домкрати Штурмовик.

Однак, куди легше використовувати гідравлічний домкрат, а для великих машин немає іншого варіанту. Навіщо самому перенапрегати сили якщо можна використовувати гідравліку?

Що подарувати тату? День батька 2020

Що подарувати тату? День батька 2020

21 червня татусі України знову будуть отримувати подарунки та привітання від близьких. Проте, вибрати подарунок для тата з кожним роком все важче. Ми у LIDO.ua спробували подумати над цією проблемою.

Публічна Оферта і Політика Конфіденційності

Публічна Оферта і Політика Конфіденційності

За цим Договором одна сторона Продавець з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла умови цього Договору публічної оферти - Покупець, з іншого боку, надалі разом іменовані - Сторони, уклали цей Договір публічної оферти (далі - Договір), адресований необмеженому колу осіб, що є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, фотографії яких розміщені у відповідному розділі Веб-сайту https://lido.ua/.