Автолампи

Знайдено: 1 - 46 серед 824 товари

Автолампи — запорука гарної освітленості та безпеки на дорозі

Сьогодні машина - це не предмет розкоші, а засіб для пересування. Вона забезпечує зручність, комфорт, однак потребує від водія максимальної уважності та догляду. Аби вам було легше орієнтуватися на дорозі та реагувати на різні ситуації, потрібні якісні автолампи. Від ступеню освітленості шляхів безпосередньо залежить безпека водія та пасажирів. Особливо актуальним це питання є восени та взимку, коли рано темніє, проте транспортний потік залишається щільним та активним. Чим краще автолампи освітлюватимуть шляхи, тим простіше їздити, а ризик потрапити у ДТП зводиться до мінімума. Ви зможете вчасно помітити зміни обстановки, адекватно оцінити ситуацію та здійснити вірний маневр. Для цього варто лише придбати автолампи. Коштує ця продукція зовсім недорого, тому не доведеться серйозно витрачатися на апгрейд машини.

Автомобільні лампи

Лампи для автомобільних фар: типи й їх особливості

Сучасні виробники випускають різні джерела освітлення для транспортних засобів. Всі виготовлені автолампи мають індивідуальні експлуатаційні та технічні особливості. Вони дозволяють водію бачити ясну картину на дорозі без найменшого спотворення дійсності, допомагають долати задимлені ділянки, безпечно пересуватися під час туману або дощу. За своєю конструкцією лампочки для авто мають суттєві відмінності. Вони бувають таких різновидів:

  • Галогенові. Функціонально вони нагадують традиційні лампи розжарювання. Основна відмінність між ними – внутрішнє наповнення. В галогенних лампах замість інертного газу в тугоплавкій скляній колбі під тиском присутній галоген. Завдяки цьому вдалося збільшити температуру нитки розжарювання і підвищити світловіддачу. Термін роботи галогенних ламп становить близько 500 годин безперервного горіння. За умови акуратного користування оснащення прослужить багато років.
  • Ксенонові. Конструкція цих автомобільних ламп не передбачає спіралі розжарювання. Подібні моделі оптимально підходять для джерел ближнього і дальнього світла, що встановлюються на великих сучасних автомобілях. Ксенонові лампочки для авто освітлюють широку частину дороги і узбіччя. За будь-якої погоди ви будете чітко бачити трасу і зможете уникнути багатьох ДТП. Ксенонове світло максимально наближене до сонячного, тому очі водія не втомлюються. Такі автолампи відрізняються бездоганною якістю і тривалим терміном експлуатації (близько 3000 годин).
  • Біксенонові. Ці пристрої вибирають в тому випадку, коли необхідно забезпечити максимально широке освітлення проїжджої частини і навколишніх територій. У той час як ксенонові лампи для авто орієнтуються тільки на ближнє або дальнє світло, біксенонові пристосування використовують механізм, що дозволяє змінювати напрямок світіння. Якщо в вашій машині не передбачено наявність роздільної оптики, варто купити подібну конструкцію.
  • Світлодіодні. Вони з'явилися на ринку подібного оснащення порівняно недавно, проте вже завоювали популярність серед водіїв. Джерелом світла тут стають спеціальні світлодіодні автолампи, сформовані з напівпровідникових кристалів. Устаткування має високу колірну температуру, довгий термін експлуатації і забезпечує відмінну видимість на дорозі навіть за складних метеоумов.

Асортимент автоламп сьогодні є досить великим. Виробники освітлювальної техніки випускають у продаж моделі з індивідуальними технічними характеристиками і експлуатаційними особливостями. Перш ніж вибрати і купити той чи інший тип джерела освітлення, потрібно зважити на всі їхні переваги і недоліки.

Автомобільні лампи

Вплив лампи для авто на безпеку на дорозі

За статистикою левова частка небезпечних для життя ситуацій на проїжджій частині виникає через погане освітлення. Кожна п'ята аварія, яка трапляється внаслідок технічних дефектів і тягне за собою травмування пасажирів, пояснюється недоліками в освітлювальній системі автомобілів. Особливо високий відсоток смертності в результаті ДТП спостерігається в нічний час доби.

Світло в автомобілі залежить як від конструкції фари, так і від використовуваної лампи. Інтернет-магазин Lido пропонує порівняно дешево купити продукцію відомих брендів: Brevia, Narva, Philips, Solar. У нашому каталозі ви знайдете все, що потрібно для догляду і найкращого апгрейду "залізного коня".

Ціни лампочок для авто є різними і залежать від типу пристрою і фірми-виробника. Кожен зможе підібрати джерело освітлення, виходячи зі своїх уподобань і фінансів. Доставка здійснюється по всій країні — в Київ, Харків, Дніпропетровськ (Дніпро) та інші міста України.