Антиналіт + блиск

Знайдено: 1 - 1 серед 2 товари
Артикул: PE50403
 
Ефективно видаляє вапняний наліт, застарілу іржу, мильні плями, кальцієві відкладення та інші стійкі забруднення. Підходить для чищення кранів, раковин, змішувачів, кахельної плитки та інших кислотостійких поверхонь. Повертає поверхням блиск, не залишає розводів. Не містить соляної кислоти. Спеціальні сировинні компоненти, модифікатори поверхні, забезпечують додатковий пролонгований захист та полегшують наступні миття.

Спосіб застосування: Рівномірно розпиліть засіб на поверхню, зачекайте декілька хвилин та змийте водою. У разі наявності складних забруднень додатково потріть губкою. При застосуванні рекомендується одягати гумові рукавиці.

Запобіжні заходи: Зберігати в місцях, недоступних для дітей! Зберігати в темному сухому місці при температурі від +10⁰С до +35⁰С щільно закритим. Не допускати потрапляння в очі! При попаданні в очі або на шкіру ретельно промити водою. У разі потреби звернутись до лікаря.

Склад: вода демінералізована, неіоногенні ПАР <5%, амфотерні ПАР <5%, ортофосфорна кислота, органічні кислоти, барвник, запашка.

Термін придатності: 3 роки з дати виробництва (див. на упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.
121грн.
Артикул: SB50885
 
Засіб потужної дії для видалення вапняного нальоту, іржі, мильних плям з кранів, змішувачів, раковин, кахлю та інших поверхонь у ванній кімнаті.
88грн.