Засоби для очищення хрому

Знайдено: 1 - 1 серед 2 товари
Артикул: PE50366
 
Засіб швидкої дії для миття і делікатного чищення хромованих поверхонь.
Забезпечує ефективне очищення та відновлення дзеркального блиску. Легко видаляє вапняний наліт, іржу, залишки мила, патьоки води зі змішувачів та інших хромованих деталей. Не містить хлору, кислот та абразивів, які руйнують хромоване покриття. Захищає від корозії та утворення нальоту протягом тривалого часу. Спеціальні сировинні компоненти, модифікатори поверхні, забезпечують додатковий пролонгований захист та полегшують наступні миття.

Спосіб застосування: Рівномірно розпиліть засіб на поверхню, зачекайте декілька хвилин та змийте водою. У разі наявності складних забруднень додатково протріть губкою. Після змивання засобу поверхню рекомендується витерти сухою мікрофіброю. При застосуванні рекомендується одягати гумові рукавиці.

Запобіжні заходи: Зберігати в місцях, недоступних для дітей! Зберігати в темному сухому місці при температурі від +10⁰С до +35⁰С щільно закритим. Не допускати потрапляння в очі! При попаданні в очі або на шкіру ретельно промити водою. У разі потреби звернутись до лікаря.

Склад: вода демінералізована, неіоногенні ПАР <5%, амфотерні ПАР <5%, органічні кислоти, органічні розчинники, Д-лімонен, консервант, барвник.

Термін придатності: 3 роки з дати виробництва (див. на упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.
111грн.
Артикул: SB50892
 
Ефективно видаляє вапняний наліт, іржу, мильні плями та відновлює блиск. Не містить хлору, кислот та абразивів, які пошкоджують або руйнують хромовані поверхні.
76грн.