Пила торцева STANLEY 1500 Вт диск 255 мм арт.STSM1510-RU
Торцева пила STANLEY STSM1510
STANLEY STSM1510 – це стаціонарна торцева пила потужністю 1.5 кВт, призначена для різання дерева, ламінату, пластикових і алюмінієвих профілів і порівнянних з ними матеріалів відповідними пильними дисками діаметром 255 мм в побутових умовах під посадковий діаметр 30 мм.
Інструмент здатний виконувати точні поперечні розрізи, а також різ під нахилом і кутом.
Можливість використання пилозбірника, дозволить утримувати робоче місце в чистоті і чітко бачити лінію розпилу.
Особливості Торцевої пили STANLEY STSM1510
- Чітка розмітка кутів повороту легко проглядається, що надає точність при виконанні різноманітних операцій
- 9 попередніх налаштувань на найпопулярніші кути розпилювання для швидкості роботи
- Кожух з автоматичним закриттям підвищує безпеку
- Мішок для збору пилу ефективно збирає тирсу під час роботи
- Високий упор дозволяє проводити пиляння з підвищеною точністю
- Ергономічна ручка забезпечує максимальний контроль
- Потужний двигун 1500 Вт
Технічні характеристики Торцевої пили STANLEY STSM1510
- Напруга – 230 В
- Частота – 50 Гц
- Споживана потужність – 1500 Вт
- Швидкість обертання – 5500 об/хв
- Діаметр диска – 254 мм
- Посадковий діаметр – 30 мм
- Кут нахилу право/ліво – 47°/47°
- Кут нахилу – 45°
- Глибина різу при 90°/90° – 140 х 70 мм
- Глибина різу при 45°/90° – 95 х 70 мм
- Глибина різу при 90°/45° – 140 х 35 мм
- Глибина різу при 45°/45° – 95 х 35 мм
- Глибина стругання – 75 см
- Вага – 16 кг
Комплектація STANLEY STSM1510
- Торцева пила
- Пилозбірний мішок
- Гайковий ключ
- Пильний диск
- Гарантія - 24 місяці
-
Діаметр диска254 мм
-
Швидкість обертання5500 об/хв
-
Напруга230
-
Частотна характеристика50 Гц
-
Гарантія24 місяці
Ексцентриковий полірувальник, який завдяки руху головки виключає утворення голограм на кузові автомобіля. Робота з полировальной пастою або воском займає менше часу, ніж зі звичайними полірувальними інструментами, і результати краще.
Основні параметри:
- Потужність: 450 Вт.
- Регулювання швидкості в діапазоні: 4000-13000 об/хв.
- Круг полірувальний: 150 мм.
Круг шліфувальний на липучці Alloid SD-2580 виготовлений з високоякісної сировини і призначений для шліфування заготовок з дерева та металу.
Даний круг відрізняється гнучкістю, що дозволяє отримати рівну і гладку поверхню після обробки. Шліфувальний круг відмінно підійде для заключного етапу робіт, коли потрібно добитися ідеальної гладкості.
Також круг можна використовувати для видалення іржі, згладжування швів і країв фарби.
Сумісний з ручними інструментами та стаціонарним обладнанням.
Характеристики:
- Діаметр: 125 мм
- Розмір зерна: 80
- Тип: на липучці
Конусна щітка "кручена проволока" Alloid WB-30125 - найкраще рішення для очищення поверхні.
Щітку можна використовувати в якості насадки для болгарки для очищення від іржі, а також видалення фарби. Завдяки конусній формі щітка забезпечує відмінну площу прилягання до поверхні.
Характеристики:
- Діаметр щітки: 125мм
- Діаметр стрижня: М14
- Тип: кручена проволока
ALLOID Building tools - це високоякісний металорізальний і слюсарно-столярний інструмент, виготовлений на національних і європейських заводах відповідно до технічних вимог ГОСТ, ТУ, DIN.
Якість інструменту гідно оцінили такі підприємства: "Укрзалізниця", "Центренерго", "Укрпошта" та багато інших.