Зарядні пристрої для акумуляторів

Знайдено: 1 - 0 серед 1 товар
Артикул: C00259200121-00
 

Стартер Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 стане для вас чудовим помічником, коли потужності акумулятора не вистачатиме для запуску двигуна, а також допоможе реанімувати батарею телефону, що сів на ходу. У стильному корпусі, стилізованому під передню частину автомобіля, зосереджено 10000 мАч — цього достатньо для багаторазового запуску двигуна при акумуляторі, що сів. Наприклад, повністю заряджений акумулятор може до 40 разів запустити двигун автомобіля Toyota Crown Royal 3.0 без перезаряджання. Запас енергії у бустері Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 встановлена літій полімерна батарея ємністю 10000 мАг. Вона легша і менша за нікель-кадмієву батарею, не має ефекту пам'яті і може кілька разів поспіль запускати двигун машини.

РОЗ'ЄМИ

Портативний пусковий пристрій Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 оснащений трьома роз'ємами різного типу: вхідним та вихідним USB Type-C, вихідними USB та EC5. Вихідної сили струму USB Type-C і USB - портів в 2.4А достатньо для використання Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 як павербанк та реанімації батареї телефону, навушників, селфі-палиці та потужніших гаджетів таких, як планшет.

ПУСКОВИЙ ПРИСТРІЙ

Для використання бустера Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 як пусковий пристрій для екстреного запуску двигуна автомобіля треба вставити перехідник з комплекту у відповідний роз'єм EC5 на портативній батареї. Потім підключити пускові затискачі (крокодили) до автомобільного акумулятора. Після стибілізації світлового індикатора на модулі пускових затискачів можна запускати двигун автомобіля. Після запуску двигуна, необхідно відразу ж відключити пусковий пристрій від акумулятора.

ІНДИКАЦІЯ ЗАРЯДУ

На лицьовій панелі пристрою зроблений круговий LED-індикатор для відображення запасу енергії, що залишився. Чверть кола відповідає 25% і менше. Це дозволить вам завжди точно визначати момент, коли портативну батарею час ставити на зарядку. Портативний пусковий пристрій Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 має міцний корпус – виготовлений з високоякісних матеріалів та стійкий до подряпин. Він дуже практичний у використанні. Його зручно брати з собою в будь-яку поїздку, не переймаючись випадковим пошкодженням при транспортуванні. Для безпеки, в стартер для автомобіля портативна батарея Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 вбудовано 5 рівнів інтелектуального захисту: від перезаряджання, перерозрядження, перегріву, перегрівання, коротких замикань.

ЛІХТАРИК

Один із торців корпусу зроблений у вигляді фар автомобіля, які включаються після тривалого натискання на кнопку живлення. Світла достатньо, щоб підсвітити механізми, заховані під капотом. Вбудований яскравий ліхтарик працює у трьох режимах.

2 170грн.
1 953грн.

Зарядний засіб для авто: види пристроїв

Автомобільному акумулятору, як і будь-якому іншому елементу живлення, необхідне своєчасне підзарядження. Під час експлуатації, особливо за низьких температур, він досить швидко втрачає свій заряд. Якщо не потурбуватися про своєчасне підзарядження, можна не завести машину. Крім того, регулярне й правильне обслуговування аккумулятора значно продовжить термін його експлуатації. Для цього потрібно купити універсальний зарядний пристрій для акумулятора. На LIDO.ua представлені тільки перевірені товари, тому автомобільне зарядне, ЗУ, буде 100% робочим. Кожна зарядка для акумулятора на ЛІДО відповідає європейським стандартам і, відповідно, ви зможете купити зарядне для акумулятора з європейською сертифікацією. Автозарядне особливо потрібно в холодну пору року, тому придбайте пристрій для заряджання акумуляторів вчасно.

Види зарядних пристроїв

В продажу можна зустріти два види зарядних пристроїв для акумуляторів автомобілів — передпускові та пускові. Кожен з них відрізняється певними характеристиками та особливостями використання. Якщо коротко, краще зарядний пристрій купити пусковий, він же "пуско-зарядний пристрій".

Передпускові зарядні пристрої заряджають акумулятори шляхом підключення до зовнішнього джерела живлення. Заряджання акумулятора відбувається шляхом передавання струму від мережі. Це може здійснюватись двома способами:

  • при постійній напрузі: процес є безпечним, проте отримати повний заряд акумулятора неможливо;
  • при постійному струмі: можливе повне заряджання, проте є ризик перегрівання електроліту або його закипання.

В результаті роботи над виправленням таких недоліків фахівцям вдалося створити комбінований зарядний пристрій для автомобільного акумулятора. Особливістю такого ЗП є те, що спочатку він заряджає батарею постійним струмом, а потім зарядний пристрій автомобільного акумулятора переходить у режим постійної напруги переходить на режим постійної напруги. Це дозволяє запобігти нагріву й закипанню електролиту.

Що стосується конструктивних особливостей, то акумуляторні зарядні пристрої бувають таких класів:

  • Трансформаторні: зарядний пристрій для акумуляторів 12в, 24 в з трансформатором. Зарядне автомобільне такого типу практично не використовуються сучасними автовласниками, бо вони досить громіздкі та мають велику вагу. Крім того, вони є надійними та потужними, але габарити ускладнюють експлуатацію, підходять для вантажівок. 
  • Імпульсні: вони також мають трансформатори, проте їх розміри є компактними завдяки тому, що працюють на високих частотах. Імпульсне зарядне можна використовувати практично у будь-яких умовах. Інтелектуальний імпульсний зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів має захист від короткого замкнення, а весь процес підзарядження є автоматизованим.

В окрему групу варто віднести зарядні пристрої, які працюють на сонячних батареях. Вони можуть розташовуватись як в самій машині, так і зовні. Такі пристрої не відрізняються високою потужністю, проте можуть використовуватися подалі від електромережі.

При виборі зарядного пристрою для акумулятора важливо враховувати тип акумулятора. 

  • Свинцево-кислотні акумулятори вимагають стандартної зарядки.
  • Зарядне для гелевих акумуляторів повинно підтримувати їхні особливі потреби. Обираючи зарядку, слід визначитися з тим, який тип акумулятора ви використовуєте для оптимального заряду та тривалості служби.

Зарядний засіб для авто

Якщо трапилось так, що акумулятор розряджений повністю, а завести машину необхідно, то розв'язати проблему можна декількома методами: буксиром від іншого авто за допомогою пуско-зарядного пристрою (ПЗП). Буксир ще варто пошукати, і не кожен автовласник дозволить використовувати свій акумулятор (можливі наслідки для електрики автомобіля-донора). А ось наявність ПЗП дозволить вирішити цю проблему самостійно, запустивши двигун при повному розрядженні батареї.

Щоб це зробити, потрібно підключити пуско-зарядний пристрій до АКБ відповідно до полярності клем. При досягненні необхідної напруги (15 V) можна спробувати завести машину, але при цьому не варто вмикати стартер довше ніж на 10 секунд. Якщо це не вдасться зробити з першої спроби, потрібно намагатися ще, дочекавшись потрібної напруги. Після запуску ПЗП вимикають. Такий автоматичний зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів можна використовувати для звичайного заряджання.

Вибір зарядного пристрою для автомобіля

Купити зарядний пристрій для автомобільного акумулятора в Україні можна в інтернет-магазині «Lido». У нас представлено продукцію виробника «Alligator». Зарядні пристрої відрізняються надійністю, вони є простими й безпечними в експлуатації. Ми пропонуємо їх за цінами від виробника. Дізнатися, скільки коштує та чи інша модель, можна на нашому сайті.

Якщо ви плануєте купити зарядні для авто, потрібно врахувати такі характеристики:

  • ємність акумулятора (вимірюється в Аг). Акумулятори з різною ємністю вимагають певних умов заряджання, тому потрібно вибирати відповідний зарядний пристрій для автомобіля (ЗУ).
  • Час заряджання: в продажу можна знайти пристрої декількох типів. Під час використання повільних, процес заряджання займатиме від 14 до 24 годин. Прискорені виконують цю задачу приблизно до 3-х годин, а кондиціонуючі — за 1 годину. Вибір неприйнятного пристрою може призвести до погіршення експлуатаційних характеристик акумулятора або ж до його псування.
  • Контроль рівню заряджання: сучасні моделі ЗП оснащено давачами, що контролюють декілька параметрів водночас.
  • Вбудований амперметр.
  • Таймери враховують тільки час, тому не виключається надмірне або недостатнє заряджання батареї.

Якщо вам доведеться заряджати декілька типів батарей, варто звернути увагу на універсальні пристрої. Хоч вони й коштують дорожче, проте в результаті можна обійтися одним та не витрачати гроші на купівлю декількох. Сподіваємося, ви змогли розібратися, яке вибрати зарядний пристрій для акб.