Присадки для бензину

Знайдено: 1 - 2 серед 3 товари
Номер: T317
 

Висококонцентрована присадка в бензин, розроблена спеціально для автомобілів, що працюють на зрідженому нафтовому газі LPG. Використання присадки дозволяє усунути проблеми з двигуном, які з'являються в процесі використання як паливо газ, зокрема, присадка захищає клапани та їх сідла, сприяє правильному формуванню паливоповітряної суміші, скорочує викиди шкідливих речовин у вихлопних газах та продовжує термін служби каталізатора. Також, присадка K2 LPG 50 T317 50мл сприяє більш економічній витраті палива як зрідженого газу, так і бензину. Ефект від застосування присадки зберігається на період до 1500 км.

Переваги:

  • Відновлює стабільну роботу двигуна на холостих обертах та в процесі набору швидкості.
  • Забезпечує безпроблемний холодний пуск двигуна, у тому числі в холодну пору року.
  • Універсально підходить для різних поколінь газобалонного обладнання.
  • Усуває металевий стукіт клапанів під час роботи на газі.
  • Продовжує безвідмовний термін служби двигуна та каталітичного нейтралізатора.

Застосування:

Влити вміст у паливний бак та заповнити його бензином.
Змішування з бензином відбувається самостійно.

66грн.
Номер: ET3111
 

Спеціальна присадка в бензин для очищення інжекторної системи подачі палива і форсунок зокрема. Підходить для всіх видів бензинових силових агрегатів як нових, так і більш старих моделей. Нормалізує уприскування палива, і відновлює потужність і прийомистість двигуна, усуває просадки під час роботи на холостих обертах і спрощує холодний пуск в зимовий період. Володіє змащувальними властивостями і сприяє більш стабільній та ефективній роботі всіх рухомих вузлів, в тому числі паливного насоса. Також, засіб ефективно очищає впускні клапани, верхню частину циліндрів і звільняє поршневі кільця.

Переваги:

  • Універсально підходить для будь-яких бензинових інжекторних систем подачі палива.
  • Підходить для автомобілів, обладнаних каталітичними нейтралізаторами.
  • Ефективно очищає форсунки і нормалізує уприскування палива, підвищуючи потужність автомобіля і його динаміку розгону.
  • Усуває сторонній стукіт під час роботи мотора.
  • Нормалізує роботу на холостому ходу.
  • Сприяє швидкому і легкому холодному пуску, в тому числі в зимовий період.
  • Істотно продовжує безвідмовний термін служби всіх елементів системи.
  • Скорочує кількість шкідливих елементів у відпрацьованих газах.
71грн.
Номер: T313
 

У зимовий період, особливо у найхолодніші дні, існує ризик заморожування палива. Але тепер сертифікована автохімія допомагає вирішити цю проблему. Це професійний засіб, який дозволяє усунути вологу з пального. Воно є універсальним, тому застосовувати його можна і для дизельного палива.

Автохімія допомагає не лише вирішити поточні проблеми, а й запобігти заморожуванню паливної системи надалі.

Правила використання
Від проблеми заморожування палива в авто не застраховано ніхто. На щастя, скористатися сертифікованою новинкою нескладно.
Потрібно лише:

  • ретельно збовтати флакон;
  • влити засіб у паливний бак автомобіля;
  • зачекати кілька хвилин.

Ефект не змусить на себе довго чекати. Найголовніше, після застосування засобу знову можна буде вільно використовувати авто для пересування.

Переваги використання
Автохімія дозволяє зв'язати конденсат вологи, що осідає на дні паливного бака. Перевагами її використання є:
швидкий вплив;
запобігання замерзанням надалі;
економне витрачання.

65грн.

Присадки в бензин: особливості застосування

Експлуатація та ремонт автомобіля коштують досить дорого, тому більшість автовласників намагається вжити заходів задля зменшення витрат. Своєчасне обслуговування та використання якісних паливно-мастильних матеріалів (ПММ) — це необхідні умови, проте існують й інші можливості оптимізації витрат. Присадки в бензин — одна з них. Це спеціальні засоби, які під час додавання в паливо покращують його характеристики. Вони в широкому асортименті представлені в інтернет-магазині «Lido». У нас завжди доступні ціни й оригінальні товари від відомих виробників.

Присадки для бензину: різновиди

Погляди автомобілістів з приводу застосування присадок для палива різняться. Одні з них вважають цю покупку марнотратством, інші ж впевнені в тому, що такі домішки дійсно працюють. Проте, на практиці справа не стільки в присадках, скільки в їхній якості та коректності застосування. Якщо використовувати непридатні за складом та якостями засоби або ж взагалі підробку, то можна не тільки не отримати бажаного ефекту, а й створити нові проблеми у вигляді поломки двигуна.

Присадки для бензину:

Задля того, щоб підібрати придатні присадки для бензинового двигуна, варто добре розбиратися в їхніх якостях. За видом застосування присадки розподіляють на декілька класів:

  • нейтралізатори води: їх ще називають осушувачами. В даному випадку йдеться про видалення незначної кількості води, яка потрапляє в бак у виді конденсату у вологу погоду під час заправляння автомобіля або міститься у неякісному бензині. Вода може замерзнути взимку, закоркувавши сітку паливного фільтру або паливоводу, викликати корозію баку або паливної системи. Такі присадки на 80-90% складаються зі спиртів, які розчиняють воду в бензині. Пізніше волога виводиться через вихлип. Проте присадки працюють лише за умови, що кількість вологи є дійсно мінімальною. Якщо ж у бак потрапить багато води, то цю проблему за допомогою тільки додавання спецзасобу вирішити неможливо.
  • Миючі домішки: вони призначені для очищення інжекторів (без їхнього розбирання) від смол, сажі та інших відкладень. Вони утворюватимуться навіть за умови використання найякіснішого палива. В ідеалі інжектор має розпилювати суміш у вигляді туману, проте, якщо він забитий, то цього не відбудеться. Розбирання та промивання системи є можливими в умовах практично будь-якої СТО, проте коштує це недешево. Використання якісних присадок для промивання інжекторів дозволяє значно відтермінувати цю процедуру. Деякі автобренди випускають фірмові засоби, які відрізняються високою ефективністю. Проте в будь-якому випадку варто пам'ятати, що присадки можуть впоратися лише з невеликим забрудненням. При пробігу понад 100 тис. км очищення таким чином не тільки не призведе до потрібного ефекту, а й може нашкодити.
  • Каталізатори: коректори октанового числа повинні збільшити цей показник та знизити використання палива. Застосування таких присадок є ефективним у тому випадку, якщо доводиться використовувати бензин низької якості (що є досить характерним для ринку України). Вони не тільки збільшать число, а й помітно знизять вірогідність детонації. Якщо ж є можливість користуватися послугами автозаправних станцій, що пропонують високоякісний бензин, то краще за все так і вчиняти.
  • Направленої дії: активні компоненти таких присадок починають діяти лише за певних температур. Це означає, що вони будуть неактивними, наприклад, ані в баку, ані в паливоводі. Присадки, як правило, розраховані на роботу з інжекторами, камерами згоряння, клапанами тощо.
  • М'які очисники: вони можуть застосовуватися для очищення двигунів з будь-яким терміном експлуатації, оскільки не стосуються смолистих нагарів та різноманітних твердих хімічних відкладень. Проте такі присадки добре впораються з брудом, який легко руйнується.
  • Універсальні засоби: присадки такого типу можуть поєднувати в собі функції декількох — видаляти вологу, очищувати паливну систему, захищати двигун тощо. Ефективність їх застосування залежить від багатьох факторів, тому в деяких випадках не варто розраховувати на миттєвий та видимий ефект. Крім того, універсальні присадки задовільної якості коштують досить дорого. Тому іноді найбільш раціональним рішенням є покупка засобів для певних потреб. Щоб обрати придатну присадку, можна скористатися кваліфікованою допомогою продавця-консультанта.

Купити присадку в бензин можна практично в будь-якому автомагазині або на ринку. Проте під час покупки у першу чергу варто звертати увагу на сертифікований товар. Справа в тому, що задля виготовлення різноманітних засобів можуть використовуватися заборонені хімічні речовини, які при потраплянні назовні разом з вихлопами, завдають шкоди оточуючому середовищу та здоров'ю людей.