Присадки

Знайдено: 1 - 46 серед 82 товари
Артикул: 820200
 
Присадка до моторної оливи, яка застосовується для підвищення компресії та тиску оливи і зниження її витрат у зношених двигунах. Запобігає попаданню оливи в камеру згорання, утворення нагару. Відновлює компресію і повертає втрачену потужність. Забезпечує захист вузлів двигуна при високих навантаженнях на нього. Стійка до температурних перепадів. Понижає шум при роботі гідрокомпенсаторів, клапанів, поршнів. Знижує зношення нових двигунів, продовжує термін їх служби. Формує на поверхнях деталей, які труться надійну змащувальну плівку, що забезпечує безвідмовну роботу двигуна в тяжких умовах і гарантує безпроблемний холодний старт двигуна. Використовується у всіх типах двигунів, як старих так і нових, як бензинових та дизельних двигунах. Сумісна з усіма синтетичними та мінеральними мастилами. Особливо рекомендується для двигунів, що працюють в екстремальних умовах (їзда в горах під час літньої спеки, з повним навантаженням, часті холодні запуски двигуна).
116грн.
Артикул: NX30210
 

Герметик масляної системи двигуна NOWAX (NX30210) 300 мл.

Nowax Oil Stop Leak - герметик системи змащення двигуна є спеціальною добавкою в моторне масло, виготовленої з використанням унікальних технологій. Зміцнює структуру поверхні поршневих кілець і гідрокомпенсаторів. Відновлює еластичність прокладок. Знижує витрату масла на поршневих кільцях за рахунок збереження в'язкості моторного масла. Рекомендується застосовувати в екстремальних умовах експлуатації, при високому витраті масла і нестійкої роботи двигуна. Препарат сумісний з будь-яким типом моторного масла. Застосуємо для будь-якого типу двигуна. Не підходить для ремонту протікання, викликаних великим механічним зносом деталей двигуна або ушкодженнями масляної системи.

Застосування: Препарат додається (перед вживанням обов'язково збовтати вміст) в моторне масло при робочій температурі двигуна. Вмісту однієї ємності досить для масляних систем з об'ємом до 6 літрів.

Попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

148грн.
Артикул: T316
 

Високоефективний автозасіб призначений для використання в дизельних автомобілях. Реалізується у формі присадки-концентрату. Якісно очищає фільтрувальні елементи та відновлює їх функціональність. Продовжує термін служби деталей силового агрегату, оптимізує умови їх експлуатації.

Властивості

Засіб мінімізує наслідки їзди на короткі відстані та ривковий рух на перевантажених дорогах, які негативно впливають на стан вихлопної системи. Присадка усуває засмічення, діючи як каталізатор, і забезпечує цим справну і рівну роботу авто.

Застосування

Очищувач фільтра сажі (присадка в ДП) K2 DPF розрахований на 40-60 л палива (у вантажних моделях авто витрата може підвищуватися). Продукт використовують кожні 3 тис. км. Вміст флакона заливають у бак перед заправкою.

78грн.
Артикул: T317
 

Висококонцентрована присадка в бензин, розроблена спеціально для автомобілів, що працюють на зрідженому нафтовому газі LPG. Використання присадки дозволяє усунути проблеми з двигуном, які з'являються в процесі використання як паливо газ, зокрема, присадка захищає клапани та їх сідла, сприяє правильному формуванню паливоповітряної суміші, скорочує викиди шкідливих речовин у вихлопних газах та продовжує термін служби каталізатора. Також, присадка K2 LPG 50 T317 50мл сприяє більш економічній витраті палива як зрідженого газу, так і бензину. Ефект від застосування присадки зберігається на період до 1500 км.

Переваги:

 • Відновлює стабільну роботу двигуна на холостих обертах та в процесі набору швидкості.
 • Забезпечує безпроблемний холодний пуск двигуна, у тому числі в холодну пору року.
 • Універсально підходить для різних поколінь газобалонного обладнання.
 • Усуває металевий стукіт клапанів під час роботи на газі.
 • Продовжує безвідмовний термін служби двигуна та каталітичного нейтралізатора.

Застосування:

Влити вміст у паливний бак та заповнити його бензином.
Змішування з бензином відбувається самостійно.

70грн.
Артикул: ET3111
 

Спеціальна присадка в бензин для очищення інжекторної системи подачі палива і форсунок зокрема. Підходить для всіх видів бензинових силових агрегатів як нових, так і більш старих моделей. Нормалізує уприскування палива, і відновлює потужність і прийомистість двигуна, усуває просадки під час роботи на холостих обертах і спрощує холодний пуск в зимовий період. Володіє змащувальними властивостями і сприяє більш стабільній та ефективній роботі всіх рухомих вузлів, в тому числі паливного насоса. Також, засіб ефективно очищає впускні клапани, верхню частину циліндрів і звільняє поршневі кільця.

Переваги:

 • Універсально підходить для будь-яких бензинових інжекторних систем подачі палива.
 • Підходить для автомобілів, обладнаних каталітичними нейтралізаторами.
 • Ефективно очищає форсунки і нормалізує уприскування палива, підвищуючи потужність автомобіля і його динаміку розгону.
 • Усуває сторонній стукіт під час роботи мотора.
 • Нормалізує роботу на холостому ходу.
 • Сприяє швидкому і легкому холодному пуску, в тому числі в зимовий період.
 • Істотно продовжує безвідмовний термін служби всіх елементів системи.
 • Скорочує кількість шкідливих елементів у відпрацьованих газах.
71грн.
Артикул: T313
 

У зимовий період, особливо у найхолодніші дні, існує ризик заморожування палива. Але тепер сертифікована автохімія допомагає вирішити цю проблему. Це професійний засіб, який дозволяє усунути вологу з пального. Воно є універсальним, тому застосовувати його можна і для дизельного палива.

Автохімія допомагає не лише вирішити поточні проблеми, а й запобігти заморожуванню паливної системи надалі.

Правила використання
Від проблеми заморожування палива в авто не застраховано ніхто. На щастя, скористатися сертифікованою новинкою нескладно.
Потрібно лише:

 • ретельно збовтати флакон;
 • влити засіб у паливний бак автомобіля;
 • зачекати кілька хвилин.

Ефект не змусить на себе довго чекати. Найголовніше, після застосування засобу знову можна буде вільно використовувати авто для пересування.

Переваги використання
Автохімія дозволяє зв'язати конденсат вологи, що осідає на дні паливного бака. Перевагами її використання є:
швидкий вплив;
запобігання замерзанням надалі;
економне витрачання.

67грн.
Артикул: T350SYNT
 
Завдяки своїм властивостям значно знижує витоки з двигуна. Збільшує товщину плівки, що сприяє більш низькій витраті масла при інтенсивній експлуатації. Продукт має хорошу стійкість до температурних коливань і дуже високі мастильні характеристики. Він має хорошу текучість при низьких температурах. Ущільнює двигун, підвищує компресію і знижує тертя між деталями, а також продовжує термін служби двигуна. Підтримує двигун в чистоті. Усуває дим з вихлопної труби. Може використовуватися у всіх типах двигунів, як старих так і нових, бензинових і дизельних двигунах. Він змішується з усіма типами мінеральних та синтетичних масел. Особливо рекомендується для двигунів, що працюють в екстремальних умовах (їзда в горах під час літньої спеки, з повним навантаженням, часті холодні запуски двигуна).
137грн.
Артикул: 102416
 

Motul E-Fuel System Care – засіб для очищення та промивання паливної системи бензинових двигунів (HEV та PHEV) гібридних авто.

Ексклюзивна формула Motul E-Fuel System Care забезпечує:

 • збереження якості палива більш тривалий термін;
 • мінімізація утворення конденсату по всій паливній системі;
 • розподіляє конденсат у системі, щоб уникнути окислення;
 • запобігає утворенню відкладень на форсунках та паливній системі;
 • запобігає утворенню відкладень та лаків на впускних клапанах та в камері згоряння;
 • очищає форсунки (для кращого розпилення), таким чином покращується згоряння палива.
318грн.
Артикул: 102415
 

Motul Fuel System Clean 0,3 л розроблений для використання у всіх типах бензинових двигунів, карбюраторних або інжекторних, атмосферних або з турбонаддувом, з або без каталітичного нейтралізатора, сумісний з усіма видами бензинів.

Ефективно очищає відкладення та лаки із системи паливоподачі бензинових двигунів:

 • видаляє конденсат із системи паливоподачі;
 • очищення закоксованості в карбюраторах;
 • очищає форсунки;
 • знімає забруднення з камери згоряння та клапанів.

Motul Fuel System Clean забезпечує відмінне мастило під час процесу чищення та утримує мікрочастинки відкладень у підвішеному стані.

Чиста система подачі палива є основною вимогою для ефективної роботи двигуна.

Motul Fuel System Clean дозволяє:
- очистити карбюратор або інжектор (для покращеного розпилення);
- запобігає утворенню лаків та відкладень на впускних клапанах та в камерах згоряння;
- видаляє конденсат, зменшуючи окислення палива.

Регулярне застосування дозволяє:
- оптимізувати продуктивність двигуна;
- покращує паливну економічність;
- забезпечує довговічність системи паливоподачі та каталітичного нейтралізатора;
- зменшує вміст шкідливих речовин у відпрацьованих газах.

359грн.
Артикул: 102516
 

MOTUL GDI CLEAN розроблений для використання в паливних системах бензинових двигунів з безпосереднім впорскуванням, атмосферних чи з турбонагнітачами, які обладнані каталізаторами чи бензиновими фільтрами твердих часток (GPF) та працюють на всіх видах палива. Призначений для очищення від відкладень, які утворюються на впускних клапанах та розпилювачах форсунок бензинових двигунів з безпосереднім впорскуванням палива, MOTUL GDI CLEAN забезпечує відмінне мащення поверхонь під час очистки та запобігає повторному утворенню відкладень. Спеціально розроблено для видалення нагарів, які утворюються на впускних та випускних клапанах, розпилювачах форсунок, днищ поршня та по всьому контуру паливної системи бензинового двигуна з безпосереднім впорскуванням без демонтажу.

Чиста паливна система це запорука ефективної роботи двигуна. MOTUL GDI CLEAN забезпечує:

 • Очищення форсунок системи безпосереднього впорскування для оптимальної паливоподачі.
 • Запобігає утворенню нагарів та інших відкладень на впускних клапанах та камері згоряння.
 • Видалення забруднень в паливній системі з безпосереднім впорскуванням.

Регулярне та профілактичне застосування MOTUL GDI CLEAN забезпечить:

 • Максимальну потужність двигуна.
 • Паливну економічність.
 • Подовжений ресурс паливної системи з безпосереднім впорскуванням.
 • Зниження кількості шкідливих викидів з відпрацьованими газами.

Застосування:

Залийте 300 мл MOTUL GDI CLEAN в паливний бак автомобіля перед заправкою палива. Регулярність застосування залежить від умов експлуатації. Додаток повністю очистить елементи паливної системи, особливо впускні клапани, форсунки безпосереднього впорскування та камеру згоряння. У випадку більшого об’єму баку рекомендується пропорція (200:1). Не перевищуйте рекомендовану пропорцію. За необхідності повторіть процедуру двічі.

361грн.
Артикул: W21090
 

Очищувач двигуна Wynn's W21090 - це інноваційна присадка, розроблена спеціально для запобігання утворенню кристалічних відкладень і пошкодження системи AdBlue. Система AdBlue відіграє важливу роль у скороченні викидів шкідливих речовин у вихлопних газах автомобілів із дизельними двигунами.

Цей продукт запобігає утворенню кристалів на компонентах системи AdBlue, що захищає їх від накопичення відкладень і зберігає ефективність роботи. Очищувач двигуна Wynn's W21090 також чинить очищувальну дію на всі компоненти системи SCR (Selective Catalytic Reduction), включно з баком AdBlue, насосним блоком та інжектором. Він розчиняє легкі кристали і запобігає їхньому утворенню, забезпечуючи безперебійну роботу системи SCR і AdBlue.

Застосування цього очищувача покращує роботу системи SCR/AdBlue, забезпечуючи ефективне перетворення оксидів азоту в нешкідливі компоненти. Це допомагає уникнути поломок і простоїв, пов'язаних із кристалізацією AdBlue, і захищає вас від необхідності дорогого ремонту системи AdBlue.

Очищувач двигуна Wynn's W21090 подовжує термін служби компонентів системи AdBlue, оскільки запобігає накопиченню і кристалізації важливих елементів. Це дає змогу вам економити на ремонті та обслуговуванні, а також зберігати надійність роботи системи на тривалий період часу.

Переваги:

 • Запобігає утворенню кристалів на компонентах системи AdBlue.
 • Забезпечує очищувальний ефект для всіх компонентів системи SCR шляхом розчинення легкої кристалізації в резервуарі AdBlue, насосному блоці та інжекторі.
 • Покращує роботу SCR/AdBlue.
 • Усуває поломки та простої завдяки кристалізації AdBlue.
 • Продовжує термін служби компонентів системи AdBlue

Спосіб використання:

 • Додати в резервуар AdBlue
 • Використовувати кожну заправку бака
 • Одна пляшка 500мл обробляє 45-75 літрів
421грн.
Артикул: W22810
 

Wynn's Supremium для бензинових двигунів — це комплекс присадок, що поліпшують якість бензину до екстракласу. Формула була також спеціально адаптована для захисту паливної системи від наслідків використання етилованого палива Е10.

Переваги

 • Економія палива — зменшує втрати на тертя в паливній системі.
 • Мийні властивості — чистить і підтримує в чистоті інжектори, клапани та паливну систему.
 • Відновлює й підтримує ефективність роботи двигуна.
 • Сприяє скороченню вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах до 30%.
 • Полегшує холодний запуск двигуна.
 • Інгібітори корозії — запобігає корозії та зношенню деталей паливної системи.
 • Виводить воду з паливної системи й бака.
 • Змащувальні речовини — змащує й захищає паливний насос та інжектори.

Інструкції:

Рекомендований для всіх типів бензинових двигунів (впорскування, безпосереднє впорскування й карбюратор).
Для звичайного бензину та біобензину до Е10.

Спосіб використання:

Додайте 0,1%, або 25 мл, присадки на 25 л бензину.
Розфасовано в спеціальну пляшку з дозатором для точного дозування.

315грн.
Артикул: W37593
 

GDI Efficiency Restorer - забезпечує швидке та повне видалення внутрішніх відкладень і нагару інжектора від паливних форсунок і камери згоряння за один бак палива. Зменшує ризик низькошвидкісного попереднього запалювання (LSPI). Захищає від негативного впливу біобензину E85 до 10 000 км.

Цей засіб рекомендується використовувати для всіх бензинових двигунів GDI, включаючи бензинові гібриди. Відрізняється удосконаленим складом PEA.

Переваги:

 • Забезпечує ефективне швидке видалення в паливному баку нагару та внутрішніх відкладень з паливних форсунок, камери згоряння
 • Спеціальне пряме упорскування
 • Підходить для заливних горловин без кришки
 • Найбільш ефективне саме для бензинових GDI двигунів. Хоча можливе використання для інших типів бензинових двигунів
 • Удосконалена формула PEA швидко очищає внутрішні та зовнішні відкладення інжектора
 • Під час незалежного тестування відновлено ефективність інжектора до 98,3% в одному баку палива
 • Змащує форсунки та систему впорскування
 • Видаляє нагар з камери згоряння
 • Зменшує ризик пошкодження двигуна внаслідок низькошвидкісного попереднього запалювання (LSPI)
 • Підтримує чистоту EGR, Turbo, CAT і GPF
 • Відновлює втрачену продуктивність двигуна та економію палива
 • Захищає від корозії, спричиненої біобензином E10/E85, (на відстань до 10000 км)

Використання:

Додається у паливний бак
Одна пляшка 500мл додається в паливний бак авто та розрахований на 60 літрів бензину
Для кращих результатів використовувати під час кожного технічного обслуговування автомобіля та повторюйте кожні 10 000 км або частіше, якщо потрібно
Рекомендовано використовувати разом з очисником клапана прямого упорскування Direct Injection Valve Cleaner (аерозоль – W28879)

Тип двигуна: Бензин / Бензиновий гібрид

Об'єм: 500 мл

796грн.
Артикул: W25290
 

Комплексна присадка для очищення та догляду за дизельною паливною системою WYNNS Diesel Total Action Formula W51695 (W51696) (W25290) 1000мл миє форсунки і насос високого тиску, підвищує цетанове число, полегшує пуск, знижує.

Переваги:

 • Очищає паливний насос та форсунки.
 • Підвищує цетанове число та покращує займання в камері згоряння.
 • Знижує утворення сажі та кількість чорного диму.
 • Запобігає забрудненню паливного фільтра.
 • Компенсує нестачу мастила при використанні палива з низьким вмістом сірки.
 • Знижує шум дизельного двигуна.

Інструкція:
Додати у паливний бак.
Кожні 7500 км або 3-й бак.

Звичайне очищення: 1-2 л продукту для обробки 1000 л дизельного палива.
Після такого очищення далі потрібно застосовувати дозування при звичайному очищенні.

922грн.
Артикул: W29879
 

Wynn's Petrol EGR Extreme Cleaner - аерозольний продукт для очищення повітроприймальної системи бензинових двигунів.

Властивості:

 • Забезпечує миттєве очищення повітроприймальної системи, впускних клапанів і системи EGR (СРВГ — Система Рециркуляції Відпрацьованих Газів).
 • Потужне розпилення підтримує очисну дію.
 • Розчиняє сажу, смолу, лак, графіт.
 • Легкий у використанні, очищення займає лише 5 хв, без розбирання деталей.
 • Відновлює й підтримує нормальний режим роботи двигуна.
 • Забезпечує стабільну роботу на холостому ходу.
 • Усуває проблеми холодного запуску.
 • Розв'язує проблему набирання швидкості.
 • Нешкідливий для каталітичних нейтралізаторів.

Застосування:

Рекомендується застосовувати під час кожного сервісного обслуговування, для підтримання чистоти впускної системи, впускних клапанів, датчика витрати повітря, турбіни та системи EGR.

Інструкція: як використовувати очищувач ЄДР та впускного кіл лектора бензинових двигунів Wynn's

A. Очищення впускного колектора, датчика витрат повітря та впускних клапанів.
1. Запустіть та прогрійте двигун. Зніміть повітряний фільтр.
2. Дайте двигуну попрацювати при обертах 2000 об/хв.
3. Розпиліть 200 мл. продукту в отвір повітрозабірника, розпилюйте з невеликими інтервалами.
4. Обороти будуть падати при розпиленні. Після кожного упорскування зачекайте, до відновлення робочих обертів. У разі потреби натиснути на акселератор, щоб не дати заглухнути двигуну. . Дайте двигуну попрацювати на холостому ходу щонайменше одну хвилину після останнього натискання на педаль газу.
5. Заглушіть двигун. Поставте фільтр на місце.

B. Очищення клапана EGR:
1. Якщо клапан знаходиться недалеко від з'єднання з патрубком, дійте також, як написано в методі А.
2. Якщо клапан знаходиться далеко від з'єднання з патрубком, але є місце, де можливе від'єднання патрубків або труб, ближче до клапана. Після зняття розпиліть продукт у клапан.

C. Очищення клапана EGR – якщо він знаходиться в легкодоступному місці.
1. Якщо клапан EGR легко доступний, його легко зняти. Зніміть та розберіть клапан EGR.
2. Розпиліть засіб безпосередньо на клапан, його корпус та інші компоненти до їх сильного намокання.
3. Нехай продукт діє кілька хвилин.
4. Розпилюйте засіб на ці частини, доки весь бруд не буде видалений.
5. При очищенні можна використовувати шматок тканини або паперові серветки для видалення сильних забруднень. повітря, шматка тканини або паперових серветок.
6. У процесі даного методу очищення, немає необхідності в роботі двигуна. При цьому методі відбувається очищення тільки клапана EGR. Очищення турбокомпресора може бути здійснене за допомогою методів А та В.

Застереження: Не розпорошуйте на пофарбовані поверхні. У разі потрапляння негайно змийте засіб за допомогою води, щоб запобігти можливим пошкодженням ЛКП.

303грн.
Артикул: 101915
 

MOTUL DIESEL SYSTEM CLEAN – додаток для очищення системи паливоподачі дизелів, використовується в усіх типах дизелів, з безпосереднім впорскуванням чи ні, атмосферних чи турбодизелях, з фільтром твердих часток (DPF), з селективною системою нейтралізації (SCR) або без них. MOTUL DIESEL SYSTEM CLEAN ефективно очищує бруд та засмічення, які утворюються в паливній системі дизелів:

 • нагари на форсунках;
 • конденсат в паливній системі;
 • закоксовування насосу високого тиску;
 • забруднення в камері згорання та на впускних клапанах.

MOTUL DIESEL SYSTEM CLEAN забезпечує ідеальне мащення в процесі очищення, ефективно розщеплює та утримує в підвішеному стані усі мікрочастинки відкладень. Також запобігає окисненню палива та розмноженню мікроорганізмів.

374грн.
Артикул: 102215
 

MOTUL HYDRAULIC LIFTER CARE призначений для бензинових двигунів і дизелів, атмосферних і з турбонаддувом, сумісний з каталітичними нейтралізаторами, які працюють на всіх видах палива та оснащенні гідрокомпенсаторами. MOTUL HYDRAULIC LIFTER CARE створений на базі високоефективного пакету додатків і забезпечує покращення роботи оливи за високих тисків, покращення протизношувальних властивостей, що дозволяє знизити шумність роботи гідрокомпенсаторів, забезпечуючи їх оптимальне функціонування.

461грн.
Артикул: 101215
 

MOTUL OCTANE BOOSTER GASOLINE – підвищувач октанового індексу бензинів, застосовується в усіх типах бензинових двигунів, з безпосереднім впорскуванням чи непрямим, карбюраторних, атмосферних чи з турбонаддувом, з каталітичним нейтралізатором чи без нього, які працюють на всіх видах бензинів, етилованих та неетилованих, LPG, етанолі чи біопаливі. MOTUL OCTANE BOOSTER GASOLINE підвищує октановий індекс (RON – Research Octane Number) на 2 одиниці.

У суміші з паливом засіб забезпечує:

 • покращення повноти згорання робочої суміші;
 • запобігає детонації.
306грн.
Артикул: PEM400M
 
Концентрована присадка у бензин швидко видаляє шкідливі відкладення.
Усуває втрати потужності та динаміки.
Підвищує економію палива.
Знижує токсичні викиди двигуна.
Допомагає усунути втрату швидкості та запізнення.
PETROL MAGIC працює під час руху автомобіля.
241грн.
229грн.
Артикул: DTOX400M
 
 • Максимально підвищує потужність двигуна.
 • Оптимізує ефективну потужність.
 • Покращує розгін.
 • Знижує ймовірність збою під час запуску.
 • Покращує загальні характеристики.
416грн.
395грн.
Артикул: DIM400M
 
Концентрована присадка у дизельне паливо швидко видаляє шкідливі відкладення.
Усуває втрати потужності та динаміки.
Допомагає знизити витрати палива.
Знижує токсичні викиди двигуна.
Покращує характеристики холодного запуску.
Допомагає зменшити дизельну детонацію.
Містить цетанову присадку для підвищення ефективності.
DIESEL MAGIC працює під час руху автомобіля.
234грн.
222грн.
Артикул: DDTOX400M
 
Шкідливі відкладення поступово накопичуються та засмічують інжектори, суттєво знижуючи експлуатаційні характеристики двигуна. D-TOX – висококонцентрований очисник двигунів, що експлуатуються у важких умовах, який призначений для швидкого ефективного видалення таких відкладень у всій системі.
429грн.
408грн.
Артикул: EF400M
 
Синтетично посилена присадка до олії, призначена для швидкого промивання внутрішніх вузлів двигуна перед заміною олії. Очищає двигун, забезпечуючи вільну циркуляцію нової олії у двигуні.
Сприяє вивільненню залиплих клапанів та поршневих кілець.
229грн.
218грн.
Артикул: W64503
 

Wynn's Power Steering Stop Leak розчинна в оливі присадка, призначена для зупинки та запобіганню витоків з гідропідсилювача керма.

Характеристики

 • Попереджає і зупиняє течі оливи без демонтажу деталей.
 • Відновлює еластичність гумових ущільнень
 • Очищає і захищає систему за допомогою детергентів і диспергентів.
 • Полегшує і робить тихіше роботу гідропідсилювача рульового.
 • Попереджає старіння і окислення оливи.
 • Продовжує термін служби деталей.

Застосування

Може бути додана до всіх звичайних олив для гідропідсилювачів рульового управління таких як Dexron II, Dexron III, Dexron VI, Ford, Citroën, LHM, олива для гідропідсилювача G 002 000 для VW-Audi-Seat-Skoda-BMW-Porsche-Mercedes-Saab -Volvo.

Інструкції

Одна туба 125 мл для обробки 2 літрів оливи в гідропідсилювачі.

356грн.
Артикул: W25692
 

Wynn's Catalytic Converter & Oxygen Sensor Cleaner- хімічна добавка для бензинових і гібридних двигунів, оптимізує ефективність роботи каталітичних нейтралізаторів і забезпечує оптимальну роботу лямбда (кисневих) датчиків.

Характеристики:

 • Видаляє відкладення (масло і не згорілі частки палива) і знижує викиди.
 • Забезпечує оптимальну роботу каталізатора і датчиків O2.
 • Продовжує термін служби каталітичного нейтралізатора і датчиків кисню.
 • Запобігає загоряння індикаційної лампи бортової діагностики несправностей (OBD).
 • Відновлює оптимальний режим згоряння палива шляхом відновлення співвідношення паливо-повітряної суміші.
 • Відновлює оптимальний режим згоряння палива, усуває проблеми холостого ходу.
 • Відновлює продуктивність двигуна.
 • Ідеально підходить для автомобілів, експлуатованих в місті.

Застосування

Рекомендується для всіх бензинових і гібридних двигунів.

 • в бензобак, що містить не менше 30 л палива, додати 1 пляшку (500 мл) присадки;
 • до офіційної перевірки на викиди забруднюючих речовин рекомендується проїхати не менше 50 км по автостраді;
 • для максимальної ефективності використовуйте даний засіб при кожній 3 заправці, пройдіть 150 км до перевірки ТО.

Інструкції

Для максимально ефективного очищення, додайте присадку до палива. Одна бутель 500 мл на 30 літрів палива.
Для профілактики, додайте присадку до палива. Одна пляшка 500 мл на повний паливний бак.

635грн.
Артикул: W28393
 

Wynn's Diesel Particulate Filter Regenerator, хімічна добавка для дизельних двигунів яка очищає фільтр сажі і зменшує викиди сажі.

Характеристики:

 • Легко очищає і відновлює засмічений фільтр сажі без розбирання.
 • Каталізатор для оптимального згоряння і зменшення утворення сажі.
 • Використання церієвої Нанотехнології дозволяє активно зменшувати викид сажі шляхом зниження температури згоряння частинок з 600 ° C до 200/400 ° C.
 • Відновлює потужність двигуна.
 • Запобігає часте обслуговування в зв'язку з ручною регенерацією заблокованого фільтр сажі.
 • Особливо застосуємо для умов експлуатації в місті і в ЗИМОВИЙ період.
 • Зменшує акумуляцію частинок сажі в фільтрі.
 • Може бути використаний в комбінації з вбудованою системою регенерації.
 • Понад -швидкий результат!
 • Надає очищуючий ефект на "гарячу" частина турбіни.

Застосування

 • Для дизельних двигунів з будь-якими типами фільтрів сажі.
 • Для дизельного і біо-дизельного палива до B30.
 • Додавати лише в паливний бак!

Інструкції

Додайте одну бутель 500 мл мінімум в 40 літрів дизельного палива.
Періодичність: кожну третю заправку або кожні 3000 км.

743грн.
Артикул: W12293
 

Wynn's DIESEL EXTREME CLEANER (Diesel Clean 3) добавка в дизельне паливо, яка забезпечує потужне очищення паливної системи дизельних двигунів за одну заливку.

Характеристики:

 • Повне очищення паливної системи за одну заливку
 • Миттєво очищає і захищає інжектори, відновлює і підтримує оптимальний режим упорскування палива.
 • Забезпечує чистоту клапанів системи EGR і турбокомпресора.
 • Відновлює параметри згоряння палива і оптимальні характеристики роботи двигуна.
 • Ефективно змащує форсунки і деталі насоса.
 • Компенсує недолік змащення в низькосірчистому паливі і захищає схильні до стресових впливів поверхні в паливних насосах високого тиску і форсунках.
 • Перешкоджає оксидації (старіння) дизельного палива під впливом високих температур.
 • Усуває проблеми холодного запуску
 • Сприяє сепарації води в паливному фільтрі і захисту паливної системи
 • Перешкоджає засміченню паливного фільтра і паливної системи живлення в цілому.
 • Зменшує вихлопи. Не завдає шкоди каталітичному нейтралізатору.

Застосування

Для всіх типів дизельних двигунів.
Для дизпалива і біодизпалива до B30.

Інструкції

Для досягнення найкращих результатів використовуйте одну бутель не менше ніж з половиною паливного бака (± 20 літрів диз. Палива).
Повторювати кожні 10.000 км.

623грн.
Артикул: W28263
 

Wynn's Diesel Particulate Filter Regenerator - хімічна добавка для дизельних двигунів яка очищає фільтр сажі і зменшує викиди.

Характеристики

 • Легко очищає і відновлює засмічений фільтр сажі без розбирання.
 • Каталізатор для оптимального згоряння і зменшення утворення сажі.
 • Використання церієвої Нанотехнології дозволяє активно зменшувати викид сажі шляхом зниження температури згоряння частинок з 600 ° C до 200/400 ° C.
 • Відновлює потужність двигуна.
 • Запобігає часте обслуговування в зв'язку з ручною регенерацією заблокованого фільтр сажі.
 • Особливо застосуємо для умов експлуатації в місті і в ЗИМОВИЙ період.
 • Зменшує акумуляцію частинок сажі в фільтрі.
 • Може бути використаний в комбінації з вбудованою системою регенерації.
333грн.
Артикул: W50672
 

Wynn's Engine Stop-Leak - герметик для зупинки витоку масла. краплі і двигуна, які можуть виникнути в рез ультатевисиханія і усадки двигуна неопрена, гумових ущільнень іуплотнітельних кілець.

Характеристики

 • Запобігає і зупиняє витоку моторного масла без демонтажу.
 • Відновлює еластичність гумових і неопренових ущільнювачів.
 • Змащує і зберігає ущільнення двигуна в хорошому стані.
 • Не впливає на в'язкість та продуктивність моторної оливи.
 • Сумісний з усіма мінеральними і синтетичними оливами.
 • Не ушкоджує каталітичні нейтралізатори.
309грн.
Артикул: W61354
 

Wynn's Fuel System Cleaner призначений для очищення бензинових систем упорскування та зниження вимог до октанового числа.

Характеристики

 • Підтримує в чистоті систему уприскування.
 • Знижує вимоги до октанового числа.
 • Запобігає утворенню відкладень в форсунках і на клапанах.
 • Змащує форсунки, впускні клапани, паливну систему і верхню частину циліндрів.
 • Захищає від корозії.
 • Покращує холодний запуск двигуна.
 • Зменшує передчасне займання суміші.
 • Перешкоджає утворенню льоду в карбюраторі.
 • Для всіх бензинових двигунів з інжекторною або карбюраторною паливною системою.
 • Не руйнує каталізатори.

Застосування

Для всіх бензинових двигунів.

Інструкції

 • Додати присадку до палива (бажано перед заправкою).
 • Підтримуюча доза: 1 бутель 325 мл кожні 2.000 км.
 • У разі сильно забруднених клапанів і форсунок, при високих навантаженнях і при експлуатації в умовах інтенсивного міського руху: додавати по 1 бутель при кожній заправці.
267грн.
Артикул: W74944
 

Wynn's Super Charge® - присадка подвійної дії, розроблена для поліпшення в'язкістних характеристик моторних олив при високих температурах і для запобігання течі гумових / неопренових прокладок.

Характеристики

 • Знижує надмірну витрата масла через поршневі кільця і направляючі клапанів.
 • Підвищує індекс в'язкості моторних масел тільки при робочій температурі двигуна.
 • Омолоджує ущільнювальні сальники і гумові / неопренові кільця ущільнювачів.
 • Відновлює компресію і тиск масла.
 • Знижує кількість димності вихлопних газів при підвищеній витраті масла.
 • Утворює міцну масляну плівку при високих температурах і навантаженнях.
 • Знижує шуми в двигуні за рахунок стійкої масляної плівки.
 • Зупиняє і запобігає витоку масла без розбирання двигуна.
 • Сумісна з усіма мінеральними, синтетичними, напівсинтетичними, одно- і всесезоннимі.
 • Не руйнує каталізатори.

Застосування

 • Ефективна при великих навантаженнях і високих температурах.
 • Особливо ефективна в старих двигунах.
 • Ефективна при надмірній течі через маслоз'ємні ковпачки клапанів.
 • Рекомендується для всіх бензинових і дизельних двигунів при підвищеній витраті масла

Інструкції

 • Розігрійте двигун до робочої температури і заглушіть його.
 • Додати вміст банки до моторної оливи. 1 банка (325 мл) додається до 3-6 літрів моторної оливи.
334грн.
Артикул: W28510
 

WDA Wynn's Diesel Additive є пакет присадок розроблений для підвищення якості звичайного дизельного палива до дизельного палива преміум-класу, а також поліпшення плинності дизельного палива при низьких температурах.

Характеристики

 • Покращення якості дизельного палива до преміум класу.
 • Запобігає появі і зростанню парафінових кристалів.
 • Чистить і підтримує в чистоті інжектори і паливну систему.
 • Змащує і захищає паливний насос і інжектори.
 • Полегшує холодний запуск двигуна.
 • Запобігає корозії і знос деталей паливної системи.
 • Знижує витрату палива.
 • Сприяє скороченню вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах.
 • Безпечний для всіх типів вихлопних систем.

Застосування

Для всіх видів дизельного палива і біодизеля макс. В30.

Інструкції

 • Додайте присадку в паливо з розрахунку, 10мл продукту на 10 літрів дизельного палива.
 • Одна пляшка 250 мл розрахована для обробки 250 літрів дизельного палива.
 • Використовуйте бутель з дозатором:
 • Злегка відкрутіть ковпачок (не більше половини обороту). Стисніть нижню частину пляшки для того щоб присадка спочатку переливатися в ковпачок-дозатор.
 • Повністю відкрутіть ковпачок і додайте присадку в бак для дизельного палива.
 • Присадку необхідно додавати в дизпаливо до того, як його температура впаде нижче 5 ° C.
409грн.
Артикул: W71867
 

Wynn's DRY FUEL - Присадка в паливо для поглинання водяного конденсату

Характеристики

 • Абсорбує воду в паливній системі.
 • Захищає від утворення корозії.
 • Перешкоджає утворенню льоду в паливній системі.
 • Покращує холодний запуск двигуна.
 • Очищає інжектори.

Застосування

 • Рекомендується для будь-яких бензинових і дизельних двигунів.
 • Для автомобілів, вантажівок, стаціонарного обладнання та водного транспорту, ємностей для зберігання.

Інструкції

 • Додати присадку до палива (бажано перед заправкою), 1 пляшка (325мл) на 40-60 л. палива.
 • Звичайна доза: 1 пляшка додається при кожному сервісному обслуговуванні або кожні 10 000 км.
 • У разі температурних коливань, вологого клімату, в зимових умовах: 1 пляшка кожні 5 000 км.
 • Wynn's Dry Fuel придатна для дизельних і бензинових двигунів, етилованого і неетильованого бензину, не містить компонентів, що руйнують каталізатори.
296грн.
Артикул: W71851
 

Wynn's Dry Fuel видаляє конденсат в паливній системі (застосовується для бензинових і дизельних двигунів).

Характеристики

 • Абсорбує воду в паливній системі.
 • Захищає від утворення корозії.
 • Перешкоджає утворенню льоду в паливній системі.
 • Забезпечує м'яке очищення інжекторів.
 • Покращує холодний запуск двигуна.
 • Wynn's Dry Fuel придатна для дизельних і бензинових двигунів, етилованого і неетильованого бензину, не містить компонентів, що руйнують каталізатори.
 • Може бути використана в 100% біопаливах, чистому (B100) або змішаних видах (B02, B05, B30, ...).

Застосування

 • Для всіх бензинових і дизельних двигунів з турбокомпресором або без нього.
 • Для автомобілів, вантажівок, стаціонарного обладнання та водного транспорту, ємностей для зберігання.

Інструкції

 • Стандартне дозування: додайте 1 бутель з 325 мл. продукту в паливний бак з періодичністю кожні 10.000 км.
 • При вологому кліматі або в разі великих коливань температури: кожні 5.000 км.
255грн.
Артикул: W51372
 

Wynn's Super Charge® присадка, розроблена для поліпшення в'язкісних характеристик моторних масел.

Характеристики

 • Підвищує індекс в'язкості моторних масел.
 • Утворює міцну масляну плівку при високих температурах і навантаженнях.
 • Відновлює компресію і тиск масла.
 • Знижує витрату масла і кількість димності вихлопних газів при підвищеній витраті масла.
 • Запобігає тертя метал-до-металу при високих навантаженнях. Знижує шум при роботі двигуна.
 • Захищає від корозії, окислення, іржі і зносу.
 • Сумісна з усіма мінеральними, синтетичними, напівсинтетичними, одно- і всесезонними оливами.
 • Не руйнує каталізатори.

Застосування

 • Ефективна при великих навантаженнях і високих температурах, надмірному шумі двигуна, поїздок на довгі відстані, по гірських дорогах і буксирування причепів.
 • Рекомендується для всіх бензинових і дизельних двигунів, а також стаціонарного обладнання.

Інструкції

 • Розігрійте двигун до робочої температури і заглушіть його.
 • Додайте вміст банки до моторного масла.
 • Дайте попрацювати двигуну на холостих обертах 10 хвилин або можна проїхати кілька кілометрів на середній швидкості.
 • Однією бутлі 325 мл достатньо для обробки від 2,5 до 5 літрів оливи.
320грн.
Артикул: W59408
 

Присадка в КПП Wynn's W59408 - добавка для механічних коробок передач, що покращує перемикання передач, усунення витоків масла через ущільнення, та зменшення вібраційних шумів шестерень та підшипників.

Властивості

 • Покращує антифрикційні властивості.
 • Зменшує знос викликані тертям металом об метал (ефект посилюється за рахунок E.P. добавок у трансмісійні олії).
 • Полегшує перемикання передач.
 • Забезпечує гідродинамічне мастило, також при сильних навантаженнях і за високої температури.
 • Запобігає та зменшує вібраційні шуми шестерень та підшипників.
 • Знижує «холодну в'язкість» олії для забезпечення негайного змащування при холодному старті.
 • Зупиняє та запобігає витоку масла через сальники та гумові ущільнення.
 • Сумісна з усіма синтетичними та мінеральними маслами для коробок передач (у тому числі ATF Dexron, Mercon) та гідравлічними рідинами.

Застосування:

Для кермових механізмів, механічних коробок передач та диференціалів. Заборонено використовувати даний продукт для автоматичних трансмісій.
Одна туба 125 мл для обробки 2 літрів олії в коробці.

429грн.
Артикул: W50865
 

Wynn's Stop Smoke призначене для зниження обсягу вихлопного диму в результаті спалювання масла.

Характеристики:

 • Покращує властивості в'язкості масла при високих температурах.
 • Ущільнює зазори між зношеними компонентами двигуна.
 • Покращує тиск масла і продуктивність двигуна.
301грн.
Артикул: W46754
 

Wynn's Diesel System Клеаньер очисники паливного насоса і форсунок (дизель) - присадка до дизельного палива, розроблена для очищення й змащення паливного насоса і форсунок. Підходить для всіх дизельних двигунів.

Характеристики

 • Не містить компонентів, що руйнують каталізатори.
 • Однієї пляшки (325 мл) достатньо для обробки 50 літрів дизельного палива. Очищає і змащує паливний насос і форсунки, відновлює факел розпилення і покращує згорання, знижує димність вихлопних газів.
 • Захищає від утворення корозіі, викликаної водою, що містяться в паливі і сірчистими сполуками, знижує засмічення паливного фільтра.

Застосування

Рекомендується додавати в паливний бак кожні 7 500 - 10 000 км або при кожному сервісному обслуговуванні.

270грн.
Артикул: W64544
 

Wynn's Automatic Transmission Treatment присадка для автоматичних трансмісій, спеціально розроблена для зниження зносу і поліпшення перемикання передач..

Характеристики

 • Зупиняє і запобігає течі.
 • Омолоджує гумові сальники і прокладки.
 • Очищає і захищає систему за допомогою детергентів і диспергентів.
 • Полегшує перемикання передач.
 • Запобігає старінню і окисленню рідин для автоматичних трансмісій.
 • Продовжує термін служби деталей.

Застосування

 • Може бути додана до всіх ATF рідин, таким як Dexron II, III та VI, Ford, LHM або відповідні вищепереліченим специфікаціям.
 • Також для гідропідсилювачів, які працюють на ATF рідинах.

Інструкції

 • Додайте продукт в рідину ATF.
 • Не допускайте накопичення.
 • 1 банка по 325 мл для обробки до 6,5 літрів трансмісійної рідини.
 • Для гідропідсилювачів: 50 мл на літр оливи.
380грн.
Артикул: W25241
 

Wynn's Diesel Clean-Up концентрований продукт для очищення дизельної паливної системи, який додається в фільтр тонкого очищення.

Характеристики

 • Знижує викид чорного диму, сажі і вихлопу.
 • Відновлює параметри розпилу палива.
 • Видаляє нагар всередині камери згоряння.
 • Відновлює компресію і покращує згорання.
 • Очищає паливний насос високого тиску і паливопроводи.
 • Змащує паливний насос високого тиску.

Застосування

Для всіх дизельних двигунів з або без турбокомпресора.

Інструкції

 • Прогрійте двигун до робочої температури і заглушіть його.
 • Зніміть паливний фільтр або його корпус. Злийте паливо з фільтра або корпусу фільтра.
 • Додайте в фільтр / корпус бутель 325 мл. Diesel Clean-UP (не заливайте його в паливний бак), у разі необхідності долийте в фільтр паливо.
 • Встановіть фільтр на місце і заведіть двигун
 • Відразу починайте рух на автомобілі, як мінімум 3 км. на середній швидкості.
 • Для підтримки ефективної роботи, рекомендується використовувати Wynn's Diesel Clean-Up кожні 12 місяців.
237грн.
Артикул: W76844
 

Wynn's Hydraulic Valve Lifter Concentrate присадка для видалення відкладень в двигуні і для відновлення нормальної роботи гідрокомпенсаторів клапанів.

Характеристики

 • Розчиняє нагар на гідроштовхачах, штовхачах клапанів і штоках (пальцях) клапанів.
 • Зменшує шум від гідрокомпенсаторів і клапанів.
 • Розчиняє бруд, нагар і лакові відкладення в масляних каналах.
 • Містить EP агенти для додаткового захисту двигуна.
 • Не порушує роботу каталізаторів.
 • Сумісна з усіма мінеральними, синтетичними, напівсинтетичними, одно- і всесезоннимі, а так же low SAPS оливами.

Застосування

Для всіх бензинових і дизельних двигунів з турбонаддувом і без.

Інструкції

Додавати в моторну оливу не менш ніж за 500 км до її заміни.
Продукт може залишатися в двигуні до заміни оливи.
1 банка (325 мл) на 3-6 літрів моторної оливи.

315грн.
Артикул: W76401
 

Wynn's High Performance Diesel System Treatment хімічна добавка, до складу якої входять промивні інгредієнти і церій, містить компонент, який надає потрійну дію:

 1. Підвищення ефективності роботи двигуна
 2. Зниження витрат палива
 3. Зменшення чорного вихлопу

Характеристики:

  Сприяє негайному поліпшенню згоряння і як наслідок:
 • підвищення ефективності роботи двигуна
 • поліпшення прискорення.
 • Знижує витрату палива.
 • Зменшує чорний вихлоп.
 • Очищає і захищає систему упорскування дизельних двигунів.
 • Захищає від окислення і корозії.
 • Діє як мастило, тим самим компенсуючи брак мастильних властивостей низькосірчистого палива.
 • Перешкоджає утворенню нагару.
 • Не руйнує каталітичні нейтралізатори і сажеві фільтри дизельних двигунів.

Застосування

Рекомендується для всіх типів дизельних двигунів, як нових, так і щодо старих.

Інструкції

Додавати в дизельне паливо кожні 5000 км.
Однією бутлі в 500 мл достатньо для обробки 70 л дизельного палива.
550грн.
Артикул: W70701
 

Wynn's High Performance Petrol System Treatment хімічна добавка, до складу якої входять компоненти, що поліпшують згорання палива, а також промивні інгредієнти, які надають потрійний ефект:

 1. Підвищення ефективності роботи двигуна.
 2. Зниження витрати палива.
 3. Очищення системи упорскування.

Характеристики:

  Сприяє негайному поліпшенню згоряння і як наслідок:
 • підвищення ефективності роботи двигуна
 • поліпшенню прискорення.
 • більш тихій роботі двигуна.
 • Знижує витрату палива.
 • Скорочує викид СО і СН.
 • Очищає і захищає систему упорскування.
 • Зменшує ривки при розгоні і детонацію.
 • Не руйнує каталітичні нейтралізатори.

Застосування

Рекомендується для всіх типів бензинових моторів, як нових, так і щодо старих.

Інструкції

Додавати в паливо кожні 5000 км.
Однією бутлі в 500 мл достатньо для обробки 70 л. палива.
560грн.
Артикул: W77101
 

Wynn's High Performance Engine Treatment - хімічна присадка повністю розчинна в оливі, яка має подвійну дію:

 1. Збільшує компресію.
 2. Зменшує знос.

Характеристики

 • Допомагає продовжити термін служби двигуна за рахунок зниження окислення масла, тертя і зносу.
 • Підвищує компресію і покращує індекс в'язкості оливи, запобігає передчасному загустінню залитої оливи.
 • Запобігає скупченню шламу і бруду; підтримує чистоту системи змащення.
 • Знижує споживання оливи і викиди.
 • Не містить твердих частинок.
 • Сумісна з усіма видами моторних олив.v
 • Не руйнує каталізатори.

Застосування

Рекомендується для всіх бензинових і дизельних автомобілів, як нових, так і щодо старих.

Інструкції

Додати в моторну оливу, переважно під час або відразу після заміни масла, не перевищуючи при цьому максимальний рівень.
Однією бутлі в 500 мл достатньо для обробки 4-6 л оливи.
Додавати в оливу щорічно або через кожні 15000 км.
689грн.
Артикул: W51351
 

Wynn's Super Charge - присадка в моторну оливу, призначена для поліпшення в'язкісних характеристик моторних мастил при високих температурах.

Характеристики

 • Покращує в'язкісні характеристики моторних олив, при робочій температурі двигуна.
 • Зміцнює масляну плівку при високих температурах, при великих навантаженнях.
 • Відновлює компресію і тиск мастила.
 • Зменшує витрати масла.
 • Запобігає контакту металу з металом при високих навантаженнях.
 • Знижує шуми в двигуні.
 • Захищає від корозії, окислення і зносу.
 • Сумісно з усіма оливами.

Застосування

 • Особливо ефективна при роботі під великими навантаженнями і при високих температурах.
 • Рекомендується для всіх бензинових і дизельних двигунів автомобілів і стаціонарного обладнання з великою витратою палива, низьким тиском масла і низькою компресією.
 • Особливо ефективна в старих двигунах.

Вказівки:

Додати до кількості 6-10% від обсягу моторного масла.
При жорстких умовах експлуатації і надмірній витраті мастила слід збільшити концентрацію до max 15%.
Додайте Wynn's Super Charge в моторну оливу через маслозаливну горловину.

275грн.
Артикул: W22710
 

Wynn's Ice Proof / Антигель для дизельного палива призначений для:

 1. поліпшення плинності дизельного палива при низьких температурах
 2. запобігання появи, зростання та осідання парафінових кристалів.

Характеристики:

 • Може значно поліпшити низькотемпературні властивості дизельного палива в холодну погоду.
 • нижує граничну температуру фільтрації (ВТФ) і температуру застигання дизельного палива аж до -30 ° C. (Зниження ВТФ залежить від властивостей і складу дизельного палива, яке повинно бути оброблено).
 • Продукт оптимізований для обробки максимально широкого діапазону середніх дистилятів дизельного палива для двигунів внутрішнього згоряння.
 • Запобігає «осіданню» парафінових кристалів.
 • Запобігає появі і зростанню парафінових кристалів.
 • Безпечний для каталізаторів і саж фільтрів.

Інструкції

Додати в бак з дизельним паливом.
Для отримання оптимального ефекту додайте Ice Proof for Diesel приблизно на 5 ° С вище точки помутніння дизельного палива (максимальна температура для застосування близько 0 ° С).
Найкраще додавати продукт в майже порожній бак, безпосередньо перед заправкою палива.

Як використовувати бутель з дозатором:

Злегка відкрутіть ковпачок (не більше половини обороту).
Стисніть нижню частину пляшки для того щоб присадка спочатку переливатися в ковпачок-дозатор.
Повністю відкрутіть ковпачок і додайте присадку в бак для дизельного палива.
296грн.
Артикул: NX30105
 

Присадка до моторного масла NOWAX (NX30105) 300 мл.

Присадка Nowax Motor Doctor застосовується для підвищення тиску масла і зниження його витрати в зношених двигунах. Запобігає потраплянню масла в камеру згоряння, утворення нагару і димлення двигуна. Відновлює компресію і повертає втрачену потужність. Знижує шум гидрокомпенсаторов, клапанів, поршнів. Знижує знос нових двигунів, продовжує термін їх служби. Утворює на поверхнях деталей, що труться надійну мастильну плівку, що забезпечує безвідмовну роботу двигуна в тяжких умовах і гарантує безпроблемний холодний старт двигуна. Зміщуваність з усіма синтетичними і мінеральними маслами.

Застосування:

Перед вживанням обов'язково збовтати вміст. Препарат слід додавати в нове моторне масло при кожній заміні (при робочій температурі двигуна). Двигун при цьому повинен бути вимкненим. Вмісту однієї ємності досить для масляних систем з об'ємом до 5 літрів. Для масляних систем з великим об'ємом використовуйте в співвідношенні 1:10. Завести мотор і дати попрацювати кілька хвилин на холостому ходу. Чи не переливати за рекомендований рівень масла.

Попередження:

Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності:

5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

146грн.

Присадка для автомобіля: види й особливості

Присадка — це засіб, який в невеликих кількостях додають до палива, мастильних матеріалів та інших робочих рідин з метою надання їм різноманітних експлуатаційних характеристик. В продажу можна знайти різні види подібних товарів, серед яких обрати необхідний не завжди легко. Присадки, попри твердження виробників про їх безпечність для автомобіля, мають використовуватися з розумом. Обираючи такі товари, потрібно орієнтуватися на те, яких саме проблем потрібно позбутися під час функціонування тих чи інших вузлів автомобіля.

Види автомобільних присадок

Автомобільні присадки заливають у двигуни, коробки передач, додають безпосередньо до оливи або палива, розбризкують на деякі механізми тощо. Згідно мети використання, автомобільні присадки можна поділити на декілька основних типів:

 • Реставруючі (антифрикційні): під час тривалого терміну експлуатації автомобіля його внутрішні поверхні зношуються. Такі типи присадок призначені для усунення дрібних дефектів. Приміром, за допомогою насадок можна закрити тріщини у стінках циліндру, підвищивши його компресію й потужність. Деякі засоби дозволяють видалити бруд або нагар у моторі, подовжити термін його роботи й зменшити витрати на обслуговування. В продажу можна знайти присадки, що зменшують тертя між певними деталями мотору тощо.
 • Паливозберігаючі: ціни на паливо змушують володарів машин шукати різні шляхи зниження витрат. Це призвело до того, що група паливозберігаючих присадок стала однією з найпопулярніших. Часто виробники обіцяють економію палива на 50-90%. Проте потрібно пам'ятати, що це є неможливим (дія закону про перетворення енергії). Економія на 15-20% є цілком реальною за умови використання якісного палива й ідентичних присадок.
 • Дегідруючі присадки: в бензобаках з часом накопичується водяний конденсат, який призводить до замерзання палива за низьких температур. Щоб цього запобігти, додаються різноманітні присадки, які всмоктують воду. Це забезпечує економію палива й захищає двигун від пошкоджень. Адже декілька крапель води можуть викликати серйозні пошкодження. тому використання таких додавань є цілком виправданим, особливо якщо доводиться заправляти авто паливом не найвищої якості.
 • Очищувальні: спеціальні речовини, що входять до складу таких присадок, здатні розчиняти нагар й інші продукти, які утворюються в процесі роботи двигуна. Накопичуючись у великій кількості, вони значно скорочують термін роботи мотору.
 • Антидетонаційні: використовуються для коригування октанового й цетанового числа (задля їх підвищення). Такі присадки є необхідними тоді, коли використовується бензин низької якості. Вони знищують пероксиди, які згорають до початку згорання паливної суміші. Це призводить до підвищення температури у камері згорання до критичних значень й детонації двигуна.
 • Депресорні й диспергуючі: сприяють зниженню температурного порогу застигання оливи. Частіше за все вони призначені для використання в двигунах, у які залита зимова моторна олива. Проте у продажу можна знайти й присадки, які додають в дизельне паливо, знижуючи його в'язкість за низьких температур. Диспергуючі присадки попереджають розшарування дизпалива та утворення осаду парафіну.
 • Інгібітори: засоби, які необхідні для попередження процесів окислення. Попереджають корозії металевих частин, які контактують безпосередньо з паливом. Дія обумовлена витисненням з металевих поверхонь водяної плівки, що провокує окислення.

Присадка для автомобіля

В продажу можна знайти й інші види присадок, які дозволяють покращити роботу автомобіля й підвищити ресурс роботи його основних агрегатів та вузлів. Купити присадки для авто в Україні можна й у нашому інтернет-магазині «Lido». Ми гарантуємо їхню якість та оригінальність.

Переваги й недоліки використання присадок

Використання присадок має певні переваги:

 • підвищується потужність двигуна;
 • запобігають появі корозії;
 • покращуються характеристики оливи й палива;
 • усуваються забруднення;
 • досягається економія палива тощо.

Попри позитивні моменти використання автомобільних додавань, все ж не варто ними занадто захоплюватися. Неприйнятні для палива, охолоджуючої рідини або оливи присадки можуть призвести до непередбачуваних наслідків у вигляді небажаних хімічних реакцій, поламок або зменшення ресурсу автомобіля. Потрібно пам'ятати про те, що використання таких засобів є забороненим під час гарантійного періоду експлуатації автомобіля.