Присадки для дизелю

Знайдено: 1 - 0 серед 1 товар
Артикул: 5128
 

Комбінація присадок з високим вмістом миючих, протикорозійних і змащувальних добавок. Очищає високоточні конструктивні деталі, наприклад, форсунки та насос високого тиску, від шкідливих  відкладень і гарантує їх оптимальне функціонування. Також захищає дорогі деталі системи впорскування пального завдяки компонентам, що підвищують ефективність змащення, та антикорозійним інгібіторам. Відновлює первісну потужність двигуна і нормалізує показники складу ВГ, що дає змогу зменшити витрату палива.

Властивості:

  • видаляє відкладення у всій паливній системі
  • запобігає виникненню відкладень
  • для всіх дизельних моторів, включно з CommonRail і насос-форсункою
  • захищає компоненти системи впорскування від зношування
  • запобігає пригоранню і засмоленню дюзних голок
  • гарантує оптимальне згоряння

Сфера застосування: Підходить для використання під час відвідування СТО на будь-яких дизельних двигунах, включно з системами вприскування високого тиску із загальною напірною магістраллю (Common-Rail) і насос-форсунками, а також автомобілів із сажовим фільтром і без нього.

Застосування: Можна додавати в паливо в будь-який час. В якості профілактики можна додавати кожні 2 000 км або в залежності від наявних проблеми. Змішування відбувається самостійно. 300 мл достатньо для макс. 75 літрів палива.

Рекомендація: Додавання в дизельне паливо під час технічного огляду або інших робіт з технічного обслуговування паливної системи.

540грн.

Присадки для дизеля: особливості й властивості

Автомобіль — це складний механізм, для коректної роботи якого є необхідним дотримання багатьох умов. Покращити функціонування двигуна та збільшити термін його експлуатації дозволяють різноманітні присадки. Вони використовуються й для бензинових, і для дизельних агрегатів. Власники авто, які працюють на дизпаливі, чудово усвідомлюють, яку шкоду можна завдати мотору, якщо паливо буде неналежної якості. Запобігти появі багатьох проблем дозволять присадки для дизеля. Їх можна купити в нашому інтернет-магазині «Lido» за прийнятними цінами.

Необхідність використання присадок для дизелів

Мотор може функціонувати й без присадок. Проте в такому випадку власнику авто, перед тим як запустити двигун, доведеться врахувати чимало факторів. З використанням дизельних присадок частина обмежень зникає, а експлуатація автомобіля спрощується.

Присадки у дизельне паливо можуть містити як один компонент, так і цілий комплекс. Вони застосовуються з такою метою:

  • Збільшення цетанового показника: від цього залежить здатність солярки спалахувати без великих затримок між впорскуванням та початком горіння. Використання спеціальних присадок дозволяє зробити горіння паливної суміші більш плавним.
  • Покращення очищувальних якостей дизпалива: дизель містить достатньо велику кількість парафінів, що призводить до накопичення різноманітних забруднень. Вони, в свою чергу, осідають на різних частинах, призводячи до їхнього передчасного зношування. Присадки дозволяють не тільки очистити паливну суміш, а й створюють додатковий захист від корозії.
  • Збільшення стійкості до впливу низьких температур: більшість автомобілістів обирають машини з бензиновими двигунами саме з тієї причини, що з дизелями виникають проблеми взимку. В дизпаливі за низьких температур утворюються кристали парафіну, які підвищують його в'язкість. Наслідки такого явища вже відомі. Щоб нейтралізувати такий недолік, використовуються різноманітні присадки.

При купівлі присадок для дизеля потрібно пам'ятати про те, що їх властивості будуть відповідати замовленим тільки за умови високої якості складу. У іншому випадку можна отримати протилежний ефект.

Присадки для дизеля

Основні види присадок для дизелів

Це можуть бути очисники паливної системи, антигелі, коректори тощо. Щоб обрати прийнятні присадки, достатньо знати, що вони поділяються на 2 категорії:

  • Регулярні: це присадки, які призначені для очищення палива, захисту двигуна від зношування, корозії, покращення характеристик палива тощо. Такі препарати необхідно використовувати на постійних засадах.
  • Аварійні: їх додають у тому випадку, коли за певних причин у бак було залите паливо низької якості або його властивості необхідно змінити для певних цілей. Такі присадки найчастіше мають достатньо концентрований склад.

Основна проблема дизпалива — його «поведінка» на морозі. Кристали парафіну, що утворилися за низьких температур, можуть забивати фільтри та інші складові паливної системи. Щоб позбутися від проблеми, можна встановити спеціальні фільтри-сепаратори, що підігрівають паливо. Проте такая модифікація коштуватиме досить дорого.

Якщо немає можливості встановити сучасні фільтри, власникам дизелів доведеться або частіше здійснювати заміну звичайних, або використовувати спеціальні депрессорно-диспергуючі присадки — антигелі. За рахунок спеціальних речовин, що входять до їх складу, значно знижується температура застигання дизпалива.

Одна з характеристик дизпалива — цетанове число. Частіше за все воно дорівнює 40 та 55. Від показників залежать особливості експлуатації двигунів у літній та зимовий час. В продажу можна зустріти присадки, які підвищують або знижують цетанове число, що сприяє коректній роботі двигуна у спеку або холод.

Очищувальні та захисні присадки в дизельний двигун необхідні для попередження корозії й очищення паливної системи. Поверхнево-активні речовини, які містяться в таких засобах, утворюють захисну плівку на поверхні металевих деталей.

Великою популярністю користуються й універсальні присадки для ДП. Вони можуть впоратися з декількома завданнями по забезпеченню коректної роботи двигуна водночас. Проте все ж перед тим, як купити присадку для дизельного палива, варто розібратися з її характеристиками.