Присадки

Знайдено: 1 - 0 серед 1 товар
Номер: 820200
 
Присадка до моторної оливи, яка застосовується для підвищення компресії та тиску оливи і зниження її витрат у зношених двигунах. Запобігає попаданню оливи в камеру згорання, утворення нагару. Відновлює компресію і повертає втрачену потужність. Забезпечує захист вузлів двигуна при високих навантаженнях на нього. Стійка до температурних перепадів. Понижає шум при роботі гідрокомпенсаторів, клапанів, поршнів. Знижує зношення нових двигунів, продовжує термін їх служби. Формує на поверхнях деталей, які труться надійну змащувальну плівку, що забезпечує безвідмовну роботу двигуна в тяжких умовах і гарантує безпроблемний холодний старт двигуна. Використовується у всіх типах двигунів, як старих так і нових, як бензинових та дизельних двигунах. Сумісна з усіма синтетичними та мінеральними мастилами. Особливо рекомендується для двигунів, що працюють в екстремальних умовах (їзда в горах під час літньої спеки, з повним навантаженням, часті холодні запуски двигуна).
108грн.

Присадка для автомобіля: види й особливості

Присадка — це засіб, який в невеликих кількостях додають до палива, мастильних матеріалів та інших робочих рідин з метою надання їм різноманітних експлуатаційних характеристик. В продажу можна знайти різні види подібних товарів, серед яких обрати необхідний не завжди легко. Присадки, попри твердження виробників про їх безпечність для автомобіля, мають використовуватися з розумом. Обираючи такі товари, потрібно орієнтуватися на те, яких саме проблем потрібно позбутися під час функціонування тих чи інших вузлів автомобіля.

Види автомобільних присадок

Автомобільні присадки заливають у двигуни, коробки передач, додають безпосередньо до оливи або палива, розбризкують на деякі механізми тощо. Згідно мети використання, автомобільні присадки можна поділити на декілька основних типів:

  • Реставруючі (антифрикційні): під час тривалого терміну експлуатації автомобіля його внутрішні поверхні зношуються. Такі типи присадок призначені для усунення дрібних дефектів. Приміром, за допомогою насадок можна закрити тріщини у стінках циліндру, підвищивши його компресію й потужність. Деякі засоби дозволяють видалити бруд або нагар у моторі, подовжити термін його роботи й зменшити витрати на обслуговування. В продажу можна знайти присадки, що зменшують тертя між певними деталями мотору тощо.
  • Паливозберігаючі: ціни на паливо змушують володарів машин шукати різні шляхи зниження витрат. Це призвело до того, що група паливозберігаючих присадок стала однією з найпопулярніших. Часто виробники обіцяють економію палива на 50-90%. Проте потрібно пам'ятати, що це є неможливим (дія закону про перетворення енергії). Економія на 15-20% є цілком реальною за умови використання якісного палива й ідентичних присадок.
  • Дегідруючі присадки: в бензобаках з часом накопичується водяний конденсат, який призводить до замерзання палива за низьких температур. Щоб цього запобігти, додаються різноманітні присадки, які всмоктують воду. Це забезпечує економію палива й захищає двигун від пошкоджень. Адже декілька крапель води можуть викликати серйозні пошкодження. тому використання таких додавань є цілком виправданим, особливо якщо доводиться заправляти авто паливом не найвищої якості.
  • Очищувальні: спеціальні речовини, що входять до складу таких присадок, здатні розчиняти нагар й інші продукти, які утворюються в процесі роботи двигуна. Накопичуючись у великій кількості, вони значно скорочують термін роботи мотору.
  • Антидетонаційні: використовуються для коригування октанового й цетанового числа (задля їх підвищення). Такі присадки є необхідними тоді, коли використовується бензин низької якості. Вони знищують пероксиди, які згорають до початку згорання паливної суміші. Це призводить до підвищення температури у камері згорання до критичних значень й детонації двигуна.
  • Депресорні й диспергуючі: сприяють зниженню температурного порогу застигання оливи. Частіше за все вони призначені для використання в двигунах, у які залита зимова моторна олива. Проте у продажу можна знайти й присадки, які додають в дизельне паливо, знижуючи його в'язкість за низьких температур. Диспергуючі присадки попереджають розшарування дизпалива та утворення осаду парафіну.
  • Інгібітори: засоби, які необхідні для попередження процесів окислення. Попереджають корозії металевих частин, які контактують безпосередньо з паливом. Дія обумовлена витисненням з металевих поверхонь водяної плівки, що провокує окислення.

Присадка для автомобіля

В продажу можна знайти й інші види присадок, які дозволяють покращити роботу автомобіля й підвищити ресурс роботи його основних агрегатів та вузлів. Купити присадки для авто в Україні можна й у нашому інтернет-магазині «Lido». Ми гарантуємо їхню якість та оригінальність.

Переваги й недоліки використання присадок

Використання присадок має певні переваги:

  • підвищується потужність двигуна;
  • запобігають появі корозії;
  • покращуються характеристики оливи й палива;
  • усуваються забруднення;
  • досягається економія палива тощо.

Попри позитивні моменти використання автомобільних додавань, все ж не варто ними занадто захоплюватися. Неприйнятні для палива, охолоджуючої рідини або оливи присадки можуть призвести до непередбачуваних наслідків у вигляді небажаних хімічних реакцій, поламок або зменшення ресурсу автомобіля. Потрібно пам'ятати про те, що використання таких засобів є забороненим під час гарантійного періоду експлуатації автомобіля.