Присадки для бензину

Знайдено: 1 - 7 серед 8 товарів
Номер: 697
 
Додаток до бензину для збільшення октанового числа 395ml (рідина). Дозволяє безпечно застосовувати бензин без свинцю до двигунів старого типу, пристосованих виключно для згорання бензини з вмістом свинцю. Очищує цілу паливну систему, а особливо карбюратор. Підвищує октанове число в залежності від вимог та потреб. Зменшує споживання палива, продовжує термін служби і покращує роботу двигуна. Запобігає знищенню клапанних гнізд у автомобілях, пристосованих до палива зі свинцем. Не допускає до зниження компресії, сили двигуна, а також детонації під час застосування палива без свинцю. Рекомендований для спортивних двигунів, а також для двигунів, які працюють під великим навантаженням. Залити вміст упаковки до повного баку. 350 мл продукту вистачає на 60 л палива.
139грн.
Номер: 412
 
Додаток до бензину - поглинач вологи 500ml (рідина) Гарантує правильну роботу бензинових двигунів, стабілізує паливо, ефективно чистить паливну систему. Поглинає 100% вологості, яка міститься у паливі. Оберігає паливну систему від замерзання до -45 С, від корозії та запобігає утворенню повітряних корків влітку. Усуває нагари і смоли з системи, спричиняє повне згорання палива. Регулярне застосування гарантує збереження паливної системи в ідеальній чистоті, що у поєднанні з повним згоранням спричиняє поліпшення роботи двигуна, зменшення споживання палива, зменшує емісію токсичних відходів, продовжує термін дії служби паливної системи і двигуна. Особливо рекомендується для двигунів з впорскуванням палива, безпечна для систем з каталізатором вихлопів.
112грн.
Номер: T313
 
Універсальний засіб для розморожування палива, придатний як для бензину, так і для дизеля. Зв'язує воду, яка осідає на дні резервуара з пальним. Розморожує і захищає паливо від замерзання.
35грн.
Номер: HG3306
 
Підвищує октанове число бензину. Гарантовано захищає систему упорскування, камеру згоряння та впускні клапани від нагару і відкладень. Продовжує термін служби циліндропоршневої групи і клапанів. Підвищує потужність двигуна, покращує динамічні характеристики автомобіля. Знижує витрату палива.
186грн.
Номер: 790
 
Стабілізатор палива 350ml. Підтримує паливо в свіжому стані під час тривалого зберігання. Придатний для всіх типів бензину. Використовується в автомобілях, човнах, мотоциклах, тракторах. бензопилах, газонокосарках. двох і чотирьох-циклових двигунах. Забезпечує придатність палива протягом року.
41грн.
Номер: HG3309
 
Вхідний до складу синтетичний кондиціонер металу SMT2 зменшує тертя і зношування деталей циліндро-поршневої групи двигуна. Володіє кондиціонуючим ефектом - уповільнює динаміку зміни вуглеводневої структури палива (стабілізує характеристики бензину). Дозволити фонетичне введення тексту Рекомендується застосовувати при кожен заправці, якщо виникає сумнів в якості палива. Упаковка розрахована на 12 обробок паливного баку ємністю 40 л, 8 обробок - 60л, 6 обробок - 80л.
246грн.
Номер: HG3340
 
Володіє очищуючим ефектом. Очищає карбюратор, інжектори і впускні клапани від шкідливих відкладень і нагару. Нейтралізує вологу в бензобаку. Усуває корозію та утворення крижаних пробок у паливній системі.
92грн.

Присадки в бензин: особливості застосування

Експлуатація та ремонт автомобіля коштують досить дорого, тому більшість автовласників намагається вжити заходів задля зменшення витрат. Своєчасне обслуговування та використання якісних паливно-мастильних матеріалів (ПММ) — це необхідні умови, проте існують й інші можливості оптимізації витрат. Присадки в бензин — одна з них. Це спеціальні засоби, які під час додавання в паливо покращують його характеристики. Вони в широкому асортименті представлені в інтернет-магазині «Lido». У нас завжди доступні ціни й оригінальні товари від відомих виробників.

Присадки для бензину: різновиди

Погляди автомобілістів з приводу застосування присадок для палива різняться. Одні з них вважають цю покупку марнотратством, інші ж впевнені в тому, що такі домішки дійсно працюють. Проте, на практиці справа не стільки в присадках, скільки в їхній якості та коректності застосування. Якщо використовувати непридатні за складом та якостями засоби або ж взагалі підробку, то можна не тільки не отримати бажаного ефекту, а й створити нові проблеми у вигляді поломки двигуна.

Присадки для бензину:

Задля того, щоб підібрати придатні присадки для бензинового двигуна, варто добре розбиратися в їхніх якостях. За видом застосування присадки розподіляють на декілька класів:

  • нейтралізатори води: їх ще називають осушувачами. В даному випадку йдеться про видалення незначної кількості води, яка потрапляє в бак у виді конденсату у вологу погоду під час заправляння автомобіля або міститься у неякісному бензині. Вода може замерзнути взимку, закоркувавши сітку паливного фільтру або паливоводу, викликати корозію баку або паливної системи. Такі присадки на 80-90% складаються зі спиртів, які розчиняють воду в бензині. Пізніше волога виводиться через вихлип. Проте присадки працюють лише за умови, що кількість вологи є дійсно мінімальною. Якщо ж у бак потрапить багато води, то цю проблему за допомогою тільки додавання спецзасобу вирішити неможливо.
  • Миючі домішки: вони призначені для очищення інжекторів (без їхнього розбирання) від смол, сажі та інших відкладень. Вони утворюватимуться навіть за умови використання найякіснішого палива. В ідеалі інжектор має розпилювати суміш у вигляді туману, проте, якщо він забитий, то цього не відбудеться. Розбирання та промивання системи є можливими в умовах практично будь-якої СТО, проте коштує це недешево. Використання якісних присадок для промивання інжекторів дозволяє значно відтермінувати цю процедуру. Деякі автобренди випускають фірмові засоби, які відрізняються високою ефективністю. Проте в будь-якому випадку варто пам'ятати, що присадки можуть впоратися лише з невеликим забрудненням. При пробігу понад 100 тис. км очищення таким чином не тільки не призведе до потрібного ефекту, а й може нашкодити.
  • Каталізатори: коректори октанового числа повинні збільшити цей показник та знизити використання палива. Застосування таких присадок є ефективним у тому випадку, якщо доводиться використовувати бензин низької якості (що є досить характерним для ринку України). Вони не тільки збільшать число, а й помітно знизять вірогідність детонації. Якщо ж є можливість користуватися послугами автозаправних станцій, що пропонують високоякісний бензин, то краще за все так і вчиняти.
  • Направленої дії: активні компоненти таких присадок починають діяти лише за певних температур. Це означає, що вони будуть неактивними, наприклад, ані в баку, ані в паливоводі. Присадки, як правило, розраховані на роботу з інжекторами, камерами згоряння, клапанами тощо.
  • М'які очисники: вони можуть застосовуватися для очищення двигунів з будь-яким терміном експлуатації, оскільки не стосуються смолистих нагарів та різноманітних твердих хімічних відкладень. Проте такі присадки добре впораються з брудом, який легко руйнується.
  • Універсальні засоби: присадки такого типу можуть поєднувати в собі функції декількох — видаляти вологу, очищувати паливну систему, захищати двигун тощо. Ефективність їх застосування залежить від багатьох факторів, тому в деяких випадках не варто розраховувати на миттєвий та видимий ефект. Крім того, універсальні присадки задовільної якості коштують досить дорого. Тому іноді найбільш раціональним рішенням є покупка засобів для певних потреб. Щоб обрати придатну присадку, можна скористатися кваліфікованою допомогою продавця-консультанта.

Купити присадку в бензин можна практично в будь-якому автомагазині або на ринку. Проте під час покупки у першу чергу варто звертати увагу на сертифікований товар. Справа в тому, що задля виготовлення різноманітних засобів можуть використовуватися заборонені хімічні речовини, які при потраплянні назовні разом з вихлопами, завдають шкоди оточуючому середовищу та здоров'ю людей.