Присадки для АКПП

Знайдено: 1 - 3 серед 4 товари
Артикул: W64544
 

Wynn's Automatic Transmission Treatment присадка для автоматичних трансмісій, спеціально розроблена для зниження зносу і поліпшення перемикання передач..

Характеристики

 • Зупиняє і запобігає течі.
 • Омолоджує гумові сальники і прокладки.
 • Очищає і захищає систему за допомогою детергентів і диспергентів.
 • Полегшує перемикання передач.
 • Запобігає старінню і окисленню рідин для автоматичних трансмісій.
 • Продовжує термін служби деталей.

Застосування

 • Може бути додана до всіх ATF рідин, таким як Dexron II, III та VI, Ford, LHM або відповідні вищепереліченим специфікаціям.
 • Також для гідропідсилювачів, які працюють на ATF рідинах.

Інструкції

 • Додайте продукт в рідину ATF.
 • Не допускайте накопичення.
 • 1 банка по 325 мл для обробки до 6,5 літрів трансмісійної рідини.
 • Для гідропідсилювачів: 50 мл на літр оливи.
361грн.
Артикул: HG7018
 
Містить синтетичний кондиціонер металу другого покоління SMT2. Більшість виходів АКПП з ладу відбувається через течі сальників, що викликає зниження рівня рідини і перегрів агрегату. Для продовження терміну служби АКПП при експлуатації в режимі міського циклу або при буксируванні причепа фахівці рекомендують: для автомобілів, які не мають проблем з АКПП, - застосовувати кожні 10 000 км TRANS EXTEND with SMT2 (HG7012); для автомобілів, що мають течі трансмісійної рідини, шуми від АвтоКПП, нечіткість або ривки при перемиканні передач, перегрів трансмісійної рідини, - застосовувати TRANS PLUS with SMT2 (HG7018/HG7020). Якщо трансмісійна рідина потемніла, придбала коричневий колір і запах горілий, необхідно її змінити, використовуючи промивку HG7006, і обов'язково додати в неї TRANS PLUS with SMT2!
0грн.
Артикул: HG7011
 
Тюнінг для АвтоКПП, c ER Містить кондиціонер металу ER. Кондиціонуючі препарати TRANS EXTEND запобігають деформації і втрати еластичності сальників і резиномыстких прокладок. Зменшують шум, знос і перегрів АвтоКПП, значно покращують режим її роботи. Запобігають прослизанню дисків, яке приводить до перегріву АвтоКПП. Сумісні з усіма типами рідин для АвтоКПП будь-яких конструкцій. Присутність кондиціонера металу забезпечує посилення протизносних властивостей складу, запобігає перегріву і окисленню трансмісійної рідини. При експлуатації автомобілів з АвтоКПП в режимі міського циклу трансмісійні рідини швидко втрачають свої властивості через перегрів. Досить скоро це призводить до прослизання дисків, затримок і ривків при перемиканні передач, виникнення течі через сальники і прокладки. Для запобігання погіршення роботи АвтоКПП і подальшого дорогого ремонту або заміни фахівці рекомендують використовувати TRANS EXTEND with SMT2 через кожні 10 000 км пробігу, а також при «розконсервації», після стоянки автомобіля 3-4 місяці.
0грн.
Артикул: HG7006
 
Герметик та тюнінг для АвтоКПП, містить кондиціонер металу ER. Більшість виходів АКПП з ладу відбувається через течі сальників, що викликає зниження рівня рідини і перегрів агрегату. Для продовження терміну служби АвтоКПП при експлуатації в режимі міського циклу або при буксируванні причепа фахівці рекомендують: для автомобілів, які не мають проблем з АКПП, - застосовувати кожні 10 000 км TRANS EXTEND with SMT2 (HG7012); для автомобілів, що мають течі трансмісійної рідини, шуми від АКПП, нечіткість або ривки при перемиканні передач, перегрів трансмісійної рідини, - застосовувати TRANS PLUS with SMT2 (HG7018/HG7020). Якщо трансмісійна рідина потемніла, набула коричневого кольору та горілого запаху, то її необхідно змінити, використовуючи промивання HG7006, і обов'язково додати в неї TRANS PLUS with SMT2!
0грн.