Присадки для дизелю

Знайдено: 1 - 3 серед 4 товари
Номер: HG3435
 
Підвищує цетанове число в середньому на 6 одиниць. Ефективно очищає розпилювачі форсунок, камеру згоряння, клапани і днища поршнів від нагару. Забезпечує додаткову мастило деталей паливної системи, продовжуючи термін їх служби. Різко покращує динамічні характеристики і прийомистість автомобіля, полегшує пуск двигуна. Упаковка розрахована на 70-90 л палива. Рекомендується застосовувати кожні 3000 км.
116грн.
Номер: HG3411
 
Підвищує цетанове число. Забезпечує повноту згоряння дизельного палива. Вхідний до складу синтетичний кондиціонер металу SMT2 продовжує термін служби форсунок і деталей паливного насоса високого тиску. Безпечний для каталітичних нейтралізаторів.
244грн.
Номер: HG3449
 
Підвищує цетанове число в середньому на 6 одиниць. Ефективно очищає розпилювачі форсунок, камеру згорання, клапани і днища поршнів від нагару. Забезпечує додаткове змащування деталей паливної системи, продовжуючи термін їх служби. Різко покращує динамічні характеристики і прийомистість автомобіля, полегшує пуск двигуна. Знижує витрату палива, шкідливі викиди і димність.
906грн.
Номер: HG3436
 
Підвищує цетанове число в середньому на 6 одиниць. Ефективно очищає розпилювачі форсунок, камеру згоряння, клапани і днища поршнів від нагару. Забезпечує додаткову мастило деталей паливної системи, продовжуючи термін їх служби. Різко покращує динамічні характеристики і прийомистість автомобіля, полегшує пуск двигуна.
127грн.

Присадки для дизеля: особливості й властивості

Автомобіль — це складний механізм, для коректної роботи якого є необхідним дотримання багатьох умов. Покращити функціонування двигуна та збільшити термін його експлуатації дозволяють різноманітні присадки. Вони використовуються й для бензинових, і для дизельних агрегатів. Власники авто, які працюють на дизпаливі, чудово усвідомлюють, яку шкоду можна завдати мотору, якщо паливо буде неналежної якості. Запобігти появі багатьох проблем дозволять присадки для дизеля. Їх можна купити в нашому інтернет-магазині «Lido» за прийнятними цінами.

Необхідність використання присадок для дизелів

Мотор може функціонувати й без присадок. Проте в такому випадку власнику авто, перед тим як запустити двигун, доведеться врахувати чимало факторів. З використанням дизельних присадок частина обмежень зникає, а експлуатація автомобіля спрощується.

Присадки у дизельне паливо можуть містити як один компонент, так і цілий комплекс. Вони застосовуються з такою метою:

  • Збільшення цетанового показника: від цього залежить здатність солярки спалахувати без великих затримок між впорскуванням та початком горіння. Використання спеціальних присадок дозволяє зробити горіння паливної суміші більш плавним.
  • Покращення очищувальних якостей дизпалива: дизель містить достатньо велику кількість парафінів, що призводить до накопичення різноманітних забруднень. Вони, в свою чергу, осідають на різних частинах, призводячи до їхнього передчасного зношування. Присадки дозволяють не тільки очистити паливну суміш, а й створюють додатковий захист від корозії.
  • Збільшення стійкості до впливу низьких температур: більшість автомобілістів обирають машини з бензиновими двигунами саме з тієї причини, що з дизелями виникають проблеми взимку. В дизпаливі за низьких температур утворюються кристали парафіну, які підвищують його в'язкість. Наслідки такого явища вже відомі. Щоб нейтралізувати такий недолік, використовуються різноманітні присадки.

При купівлі присадок для дизеля потрібно пам'ятати про те, що їх властивості будуть відповідати замовленим тільки за умови високої якості складу. У іншому випадку можна отримати протилежний ефект.

Присадки для дизеля

Основні види присадок для дизелів

Це можуть бути очисники паливної системи, антигелі, коректори тощо. Щоб обрати прийнятні присадки, достатньо знати, що вони поділяються на 2 категорії:

  • Регулярні: це присадки, які призначені для очищення палива, захисту двигуна від зношування, корозії, покращення характеристик палива тощо. Такі препарати необхідно використовувати на постійних засадах.
  • Аварійні: їх додають у тому випадку, коли за певних причин у бак було залите паливо низької якості або його властивості необхідно змінити для певних цілей. Такі присадки найчастіше мають достатньо концентрований склад.

Основна проблема дизпалива — його «поведінка» на морозі. Кристали парафіну, що утворилися за низьких температур, можуть забивати фільтри та інші складові паливної системи. Щоб позбутися від проблеми, можна встановити спеціальні фільтри-сепаратори, що підігрівають паливо. Проте такая модифікація коштуватиме досить дорого.

Якщо немає можливості встановити сучасні фільтри, власникам дизелів доведеться або частіше здійснювати заміну звичайних, або використовувати спеціальні депрессорно-диспергуючі присадки — антигелі. За рахунок спеціальних речовин, що входять до їх складу, значно знижується температура застигання дизпалива.

Одна з характеристик дизпалива — цетанове число. Частіше за все воно дорівнює 40 та 55. Від показників залежать особливості експлуатації двигунів у літній та зимовий час. В продажу можна зустріти присадки, які підвищують або знижують цетанове число, що сприяє коректній роботі двигуна у спеку або холод.

Очищувальні та захисні присадки в дизельний двигун необхідні для попередження корозії й очищення паливної системи. Поверхнево-активні речовини, які містяться в таких засобах, утворюють захисну плівку на поверхні металевих деталей.

Великою популярністю користуються й універсальні присадки для ДП. Вони можуть впоратися з декількома завданнями по забезпеченню коректної роботи двигуна водночас. Проте все ж перед тим, як купити присадку для дизельного палива, варто розібратися з її характеристиками.