Антифриз Nowax Red G12+ червоний готовий 10кг

Бренд: Nowax
Артикул: NX10001
1 164грн.
Немає в наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.
Запобігає піноутворенню, захищає двигун від корозії та кавітації. Спеціальні присадки, що входять до складу антифризу, захищають алюмінієві, сталеві, латунні, чавунні та мідні деталі двигуна від корозії. Забезпечує стабільну роботу систему охолодження. Температурний індекс -40°C.
Характеристики
  • Тип
    Готовий
  • Об’єм, л
    10
  • Колір
    Червоний
Переглянуті товари
Артикул: 21155
 

Синтетична гальмівна рідина на основі ефірів гліколю, алкіленполігліколів і складних ефірів гліколю. Вона містить інгібітори, які перешкоджають корозії металевих гальмівних деталей і знижують окислення за підвищених температур. Розроблена спеціально для збільшення терміну служби деталей в гідравлічних системах гальм і муфт транспортних засобів.

Гальмівна рідина має високу температуру кипіння при зволоженні і в стані поставки, завдяки цьому забезпечується надійне гальмування і після певного вологопоглинання при тривалому терміні використання. Спеціальні промивні засоби від вологи сприяють захисту від утворення бульбашок пари.

Специфікації та допуски:

  • FMVSS 116 DOT 3
  • FMVSS 116 DOT 4
  • ISO 4925 Class 3
  • ISO 4925 Class 4
  • SAE J 1703
  • SAE J 1704

Властивості:

  • придатна до змішування і сумісна з високоякісними синтетичними гальмівними рідинами;
  • відмінний захист від утворення бульбашок пари - відмінна сумісність з еластомерами;
  • піклується про високу змащувальну здатність усіх рухомих деталей у гідравлічному гальмівному контурі;
  • надзвичайно висока точка сухого і мокрого кипіння;
  • хороші в'язкісно-температурні властивості;
  • відмінна поведінка за низьких температур - найвища термічна стабільність;

Сфера застосування:
Чудово підходить для застосування у всіх дискових і барабанних гальмівних системах, а також зчепленнях у транспортних засобах, для яких запропонована синтетична гальмівна рідина цієї специфікації. Гальмівна рідина підходить також для використання в гальмівних системах з ABS. Вказівка: Необхідно дотримуватися специфікації виробників транспортних засобів!

Застосування:
Може застосовуватися у всіх традиційних пристроях для видалення повітря з гальмівної рідини. Може змішуватися і сумісна з усіма високоякісними, синтетичними гальмівними рідинами. Оптимальна тривалість використання можлива тільки при використанні в незмішаному стані. Рекомендується замінювати гальмівну рідину відповідно до приписів виробника транспортного засобу.

Увага: Гальмівна рідина агресивна по відношенню до лакофарбових покриттів; у разі проливання відразу ж змити великою кількістю води. Не використовувати в центральних гідравлічних системах на базі мінеральних олив. Необхідно дотримуватися приписів виробників автомобілів!

291грн.