Ремінь стяжний

Знайдено: 1 - 39 серед 40 товарів
Номер: 141500
 
Стяжний ремінь з трищіткою та двома гаками. Призначені для фіксації вантажу під час транспортування. Ширина стрічки 25мм.
197грн.
Номер: 145080
 
Стяжний ремінь з трищіткою та двома гаками. Призначені для фіксації вантажу під час транспортування. Ширина стрічки 25мм.
817грн.
Номер: 145120
 
Стяжний ремінь з трищіткою та двома гаками. Призначені для фіксації вантажу під час транспортування. Ширина стрічки 25мм.
962грн.
Номер: 145100
 
Стяжний ремінь з трищіткою та двома гаками. Призначені для фіксації вантажу під час транспортування. Ширина стрічки 50мм.
890грн.
Номер: 143600
 
Стяжний ремінь з трищіткою та двома гаками. Призначені для фіксації вантажу під час транспортування. Ширина стрічки 40мм.
501грн.
Номер: 142600
 
Стяжний ремінь з трищіткою та двома гаками. Призначені для фіксації вантажу під час транспортування. Ширина стрічки 25мм.
374грн.
Номер: 141600
 
Стяжний ремінь з трищіткою та двома гаками. Призначений для фіксації вантажу під час транспортування. Довжина 6 м, максимальне навантаження 1 т. Ширина стрічки 25мм.
258грн.
Номер: 141400
 
Стяжний ремінь з трищіткою та двома гаками. Призначені для фіксації вантажу під час транспортування. Ширина стрічки 25мм.
229грн.
Номер: 141150
 
Стяжний ремінь з трищіткою та двома гаками. Призначені для фіксації вантажу під час транспортування.
Ширина стрічки 27мм.
268грн.
Номер: RD714
 
Призначений для фіксації багажу на будь-якому типі транспорту. Регульована довжина. Храповий механізм надійно фіксує багаж, а еластична стрічка його не пошкоджує.
537грн.
Номер: RD711
 
Призначений для фіксації багажу на будь-якому типі транспорту. Регульована довжина. Храповий механізм надійно фіксує багаж, а еластична стрічка його не пошкоджує.
216грн.
Номер: BC5-8
 
Стяжний ремінь, 5т, 8м. Особливості та переваги:​​ Тип: стрічковий; Максимальна вага: 5т; Довжина: 8м; Механізм: швидкозажим; Додаткові характеристики: Виходячи з елементарних норм безпеки слід пам'ятати, що вантаж, який транспортується, повинен бути надійно закріплений. Перемотати вантаж шнурками або будь-якими іншими кустарними методами можна, але це дуже не ефективно. В разі якщо вантаж габартний і дорогий, однозначно найкраще рішення - купити Стяжний ремінь, 5т 8м. Надміцний поліестер і простий механізм затиску зроблять закріплення найрізноманітнішого вантажу легким і зручним. Стійкий до пошкоджень матеріал має відмінну довговічність і еластичність. Сама стяжка витримує дуже пристойне тягове зусилля.
723грн.
Номер: BC5-12
 
Стяжний ремінь, 5т, 12м. Особливості та переваги:​​ Тип: стрічковий; Максимальна вага: 5т; Довжина: 12м; Механізм: швидкозажим; Додаткові характеристики: Виходячи з елементарних норм безпеки слід пам'ятати, що вантаж, який транспортується, повинен бути надійно закріплений. Перемотати вантаж шнурками або будь-якими іншими кустарними методами можна, але це дуже не ефективно. В разі якщо вантаж габартний і дорогий, однозначно найкраще рішення - купити Стяжний ремінь, 5т 12м. Надміцний поліестер і простий механізм затиску зроблять закріплення найрізноманітнішого вантажу легким і зручним. Стійкий до пошкоджень матеріал має відмінну довговічність і еластичність. Сама стяжка витримує дуже пристойне тягове зусилля.
853грн.
Номер: BC5-10
 
Стяжний ремінь, 5т, 10м. Особливості та переваги:​​ Тип: стрічковий; Максимальна вага: 5т; Довжина: 10м; Механізм: швидкозажим; Додаткові характеристики: Виходячи з елементарних норм безпеки слід пам'ятати, що вантаж, який транспортується, повинен бути надійно закріплений. Перемотати вантаж шнурками або будь-якими іншими кустарними методами можна, але це дуже не ефективно. В разі якщо вантаж габартний і дорогий, однозначно найкраще рішення - купити Стяжний ремінь, 5т 10м. Надміцний поліестер і простий механізм затиску зроблять закріплення найрізноманітнішого вантажу легким і зручним. Стійкий до пошкоджень матеріал має відмінну довговічність і еластичність. Сама стяжка витримує дуже пристойне тягове зусилля.
795грн.
Номер: BC3-8
 
Стяжний ремінь, 3т, 8м. Особливості та переваги:​​ Тип: стрічковий; Максимальна вага: 3т; Довжина: 8м; Механізм: швидкозажим; Додаткові характеристики: Виходячи з елементарних норм безпеки слід пам'ятати, що вантаж, який транспортується, повинен бути надійно закріплений. Перемотати вантаж шнурками або будь-якими іншими кустарними методами можна, але це дуже не ефективно. В разі якщо вантаж габартний і дорогий, однозначно найкраще рішення - купити Стяжний ремінь, 3т 8м. Надміцний поліестер і простий механізм затиску зроблять закріплення найрізноманітнішого вантажу легким і зручним. Стійкий до пошкоджень матеріал має відмінну довговічність і еластичність. Сама стяжка витримує дуже пристойне тягове зусилля.
490грн.
Номер: BC3-6
 
Стяжний ремінь, 3т, 6м. Особливості та переваги:​​ Тип: стрічковий; Максимальна вага: 3т; Довжина: 6м; Механізм: швидкозажим; Додаткові характеристики: Виходячи з елементарних норм безпеки слід пам'ятати, що вантаж, який транспортується, повинен бути надійно закріплений. Перемотати вантаж шнурками або будь-якими іншими кустарними методами можна, але це дуже не ефективно. В разі якщо вантаж габартний і дорогий, однозначно найкраще рішення - купити Стяжний ремінь, 3т 6м. Надміцний поліестер і простий механізм затиску зроблять закріплення найрізноманітнішого вантажу легким і зручним. Стійкий до пошкоджень матеріал має відмінну довговічність і еластичність. Сама стяжка витримує дуже пристойне тягове зусилля.
447грн.
Номер: BC2-8
 
Стяжний ремінь, 2т, 8м. Особливості та переваги:​​ Тип: стрічковий; Максимальна вага: 2т; Довжина: 8м; Механізм: швидкозажим; Додаткові характеристики: Виходячи з елементарних норм безпеки слід пам'ятати, що вантаж, який транспортується, повинен бути надійно закріплений. Перемотати вантаж шнурками або будь-якими іншими кустарними методами можна, але це дуже не ефективно. В разі якщо вантаж габартний і дорогий, однозначно найкраще рішення - купити Стяжний ремінь, 2т 8м. Надміцний поліестер і простий механізм затиску зроблять закріплення найрізноманітнішого вантажу легким і зручним. Стійкий до пошкоджень матеріал має відмінну довговічність і еластичність. Сама стяжка витримує дуже пристойне тягове зусилля.
360грн.
Номер: BC2-6
 
Стяжний ремінь, 2т, 6м. Особливості та переваги:​​ Тип: стрічковий; Максимальна вага: 2т; Довжина: 6м; Механізм: швидкозажим; Додаткові характеристики: Виходячи з елементарних норм безпеки слід пам'ятати, що вантаж, який транспортується, повинен бути надійно закріплений. Перемотати вантаж шнурками або будь-якими іншими кустарними методами можна, але це дуже не ефективно. В разі якщо вантаж габартний і дорогий, однозначно найкраще рішення - купити Стяжний ремінь, 2т 6м. Надміцний поліестер і простий механізм затиску зроблять закріплення найрізноманітнішого вантажу легким і зручним. Стійкий до пошкоджень матеріал має відмінну довговічність і еластичність. Сама стяжка витримує дуже пристойне тягове зусилля.
326грн.
Номер: BC2-4
 
Стяжний ремінь, 2т, 4м. Особливості та переваги:​​ Тип: стрічковий; Максимальна вага: 2т; Довжина: 4м; Механізм: швидкозажим; Додаткові характеристики: Виходячи з елементарних норм безпеки слід пам'ятати, що вантаж, який транспортується, повинен бути надійно закріплений. Перемотати вантаж шнурками або будь-якими іншими кустарними методами можна, але це дуже не ефективно. В разі якщо вантаж габартний і дорогий, однозначно найкраще рішення - купити Стяжний ремінь, 2т 4м. Надміцний поліестер і простий механізм затиску зроблять закріплення найрізноманітнішого вантажу легким і зручним. Стійкий до пошкоджень матеріал має відмінну довговічність і еластичність. Сама стяжка витримує дуже пристойне тягове зусилля.
296грн.
Номер: BC1-6
 
Стяжний ремінь, 1т, 6м. Особливості та переваги:​​ Тип: стрічковий; Максимальна вага: 1т; Довжина: 6м; Механізм: швидкозажим; Додаткові характеристики: Виходячи з елементарних норм безпеки слід пам'ятати, що вантаж, який транспортується, повинен бути надійно закріплений. Перемотати вантаж шнурками або будь-якими іншими кустарними методами можна, але це дуже не ефективно. В разі якщо вантаж габартний і дорогий, однозначно найкраще рішення - купити Стяжний ремінь, 1т 6м. Надміцний поліестер і простий механізм затиску зроблять закріплення найрізноманітнішого вантажу легким і зручним. Стійкий до пошкоджень матеріал має відмінну довговічність і еластичність. Сама стяжка витримує дуже пристойне тягове зусилля.
231грн.
Номер: BC1-4
 
Стяжний ремінь, 1т, 4м Особливості та переваги:​​ Тип: стрічковий; Максимальна вага: 1т; Довжина: 4м; Механізм: швидкозажим; Додаткові характеристики: Виходячи з елементарних норм безпеки слід пам'ятати, що вантаж, який транспортується, повинен бути надійно закріплений. Перемотати вантаж шнурками або будь-якими іншими кустарними методами можна, але це дуже не ефективно. В разі якщо вантаж габартний і дорогий, однозначно найкраще рішення - купити Стяжний ремінь, 1т 4м. Надміцний поліестер і простий механізм затиску зроблять закріплення найрізноманітнішого вантажу легким і зручним. Стійкий до пошкоджень матеріал має відмінну довговічність і еластичність. Сама стяжка витримує дуже пристойне тягове зусилля.
216грн.
Номер: BC15-7
 
Стяжний ремінь, 1,5т, 7м Особливості та переваги:​​ Тип: стрічковий; Максимальна вага: 1,5т; Довжина: 7м; Механізм: швидкозажим; Додаткові характеристики: Виходячи з елементарних норм безпеки слід пам'ятати, що вантаж, який транспортується, повинен бути надійно закріплений. Перемотати вантаж шнурками або будь-якими іншими кустарними методами можна, але це дуже не ефективно. В разі якщо вантаж габартний і дорогий, однозначно найкраще рішення - купити Стяжний ремінь, 1,5т 7м. Надміцний поліестер і простий механізм затиску зроблять закріплення найрізноманітнішого вантажу легким і зручним. Стійкий до пошкоджень матеріал має відмінну довговічність і еластичність. Сама стяжка витримує дуже пристойне тягове зусилля.
268грн.
Номер: BC15-5
 
Стяжний ремінь, 1,5т, 5м Особливості та переваги:​​ Тип: стрічковий; Максимальна вага: 1,5т; Довжина: 5м; Механізм: швидкозажим; Додаткові характеристики: Виходячи з елементарних норм безпеки слід пам'ятати, що вантаж, який транспортується, повинен бути надійно закріплений. Перемотати вантаж шнурками або будь-якими іншими кустарними методами можна, але це дуже не ефективно. В разі якщо вантаж габартний і дорогий, однозначно найкраще рішення - купити Стяжний ремінь, 1,5т 5м. Надміцний поліестер і простий механізм затиску зроблять закріплення найрізноманітнішого вантажу легким і зручним. Стійкий до пошкоджень матеріал має відмінну довговічність і еластичністю. Сама стяжка витримує дуже пристойне тягове зусилля.
243грн.
Номер: ST 213-10 OR
 

Стяжка вантажу ST-213-10 OR​відмінне рішення для безпечного перевезення вантажу.

Стяжка дозволить надійно зафіксувати вантаж під час переміщення. Стяжка зроблена з якісних матеріалів, тому може витримати тягове зусилля до 3-х тонн. При цьому вона еластична і добре зчіплюється.

Храповий замок і два металевих гаки забезпечать надійну фіксацію в будь-яких умовах. Скріплюючі елементи не схильні до корозії.

Характеристики:

 • Максимальне навантаження: 3 тонни
 • Довжина: 10 м
 • Ширина: 47 мм
 • Колір: жовтий

471грн.
Номер: RD713
 
Призначений для фіксації багажу на будь-якому типі транспорту. Регульована довжина. Храповий механізм надійно фіксує багаж, а еластична стрічка його не пошкоджує.
512грн.
Номер: RD712
 
Призначений для фіксації багажу на будь-якому типі транспорту. Регульована довжина. Храповий механізм надійно фіксує багаж, а еластична стрічка його не пошкоджує.
485грн.
Номер: ES505
 
Призначений для фіксації багажу на будь-якому типі транспорту. Регульована довжина. Храповий механізм надійно фіксує багаж, а еластична стрічка його не пошкоджує.
60грн.
Номер: ES504
 
Призначений для фіксації багажу на будь-якому типі транспорту. Регульована довжина. Храповий механізм надійно фіксує багаж, а еластична стрічка його не пошкоджує.
0грн.
Номер: ST 212D-8 YL
 

Стяжка вантажу ST-212D-8 YL - відмінне рішення для безпечного перевезення вантажу.

Стяжка дозволить надійно зафіксувати вантаж під час переміщення. Стяжка зроблена з якісних матеріалів, тому може витримати тягове зусилля до 5 тонн. При цьому вона еластична і добре зчіплюється.

Храповий замок і два металевих гаки забезпечать надійну фіксацію в будь-яких умовах. Скріплюючі елементи не схильні до корозії.

Характеристики:

 • Максимальне навантаження: 5 тонн
 • Довжина: 8 м
 • Ширина: 50 мм
 • Колір: жовтий

619грн.
Номер: ST 213D-12 OR
 

Стяжка вантажу ST-213D-12 OR- відмінне рішення для безпечного перевезення вантажу.

Стяжка дозволить надійно зафіксувати вантаж під час переміщення. Стяжка зроблена з якісних матеріалів, тому може витримати тягове зусилля до 3-х тонн. При цьому вона еластична і добре зчіплюється.

Храповий замок і два металевих гаки забезпечать надійну фіксацію в будь-яких умовах. Скріплюючі елементи не схильні до корозії.

Характеристики:

 • Максимальне навантаження: 3 тонни
 • Довжина: 12 м
 • Ширина: 47 мм
 • Колір: жовтий

382грн.

Як вибрати стяжні ремені для кріплення вантажу

Ремінь для фіксації вантажів є одним з оптимальних рішень у побутовій та комерційній сфері. Використовують ремені для вантажівок, для човна, для евакуатора, легкових авто, кріплення багажу різних габаритів і т.д. Вони не вимагають особливих зусиль при закріпленні й несуть мінімум шкоди багажу – можуть хіба що пом'яти упаковку.

Критерії вибору

На що орієнтуватися, щоб купити стрічку для стяжки вантажу і не розчаруватися? Згідно Євростандарту EN 12195-2 на бирках стрічки повинні вказуватися параметри, які зорієнтують вас в правильності вибору:

 • LS – максимальне робоче навантаження
 • SHF – показує, яке зусилля необхідно докласти для натягу
 • STF – сила натягу (не повинна перевищувати 50% від робочої сили)
 • критичне розривне навантаження (ширина стрічки тоннажем до 10 т повинна бути рівною 25-100 мм)
 • довжина – індивідуальна одиниця, але необхідно знати, що надійні стрічки при максимальних навантаженнях розтягуються максимум до 4% від початкової довжини
 • матеріал – на нашому сайті представлені текстильні стрічки з поліестеру. Це найпоширеніший матеріал, що дає тросу необхідну еластичність і діапазон робіт при температурі від + 40⁰С до -80⁰С
 • кріплення з гаками для зручної фіксації за багажник або кузов.

Стяжний ремінь із храповим механізмом

Стяжка вантажу з храповиком має істотний плюс – для натягу не потрібно застосовувати фізичні сили.

Стяжка для кріплення вантажу з фіксатором проста в обігу: стрічка натягується переміщенням положення держака.

Ремені з тріщоткою

Стяжка автомобільна з тріщоткою по типу дії нагадує ремінь багажний з храповим механізмом. Вони так само не вимагають докладання великих фізичних зусиль, щоб натягнути стрічку для кріплення. Лента для стяжки вантажу поміщається в трещітку, а обертанням ручки дається необхідне натягнення.

Інструкція: як користуватися стяжками з храповиком і тріскачкою

Пам'ятайте, що вантаж повинен бути в стійкому положенні, забороняється перевищувати максимальне навантаження, забороняється використовувати багажний трос для підйому вантажів і буксирування.

Якщо всі ці правила дотримані:

 1. Візьміть вільний кінець стрічки та помістіть його в зазор механізму;
 2. Натягніть стрічку максимально можливо і закрийте храповий механізм для фіксації полотна;
 3. Обертанням ручки дотягніть стяжку, щоб забезпечити щільну фіксацію багажу.

Щоб вивільнити багаж, досить розкрити замок фіксації на 180⁰ і витягнути стрічку з зазору.

Такелажний ремінь із пружинним замком

Ремені кріпильні з пружинним замком ще один різновид надійних і простих у зверненні тросів для фіксації. Вантаж кріпиться таким чином:

 • відкривається пружинний замок;
 • вільний кінець стрічки пропускається в зазор замку і виставляється потрібне положення;
 • замок закривається, надійно фіксуючи автовозні ремені двома рельєфними площинами конструкції.

Єдиний мінус – така стяжка для вантажу не витримує велику вагу і підходить, наприклад, для перевезення побутової техніки. До того ж ремені для кріплення вантажів з натяжним пристроєм не вимагають докладання великих фізичних зусиль, а ось ремінь з пружинним замком вимагає фізичного зусилля для натягу.

Де купити ремені для перевезення вантажу в Україні

Інтернет-магазин LIDO.ua пропонує вам продукцію відомих і перевірених брендів: Белавто, CarLife, Winso, Vitol. У нас ви знайдете стяжні ремені тоннажем від 1 до 5 тонн і довжиною від 0,6 м.

Вся продукція сертифікована за Європейськими стандартами й має гарантію виробника. Можна замовити навіть стяжні ремені оптом.

Наші кваліфіковані консультанти завжди готові допомогти вам у виборі оптимально відповідного варіанту продукції, що вас цікавить.