Клеї для авто

Знайдено: 1 - 46 серед 50 товарів
Номер: 27536
 
Versachem THREADLOCK RED, 36ml 27536 - Клей-фіксатор Висока міцність фіксації різьбових з'єднань. Протидіє витіканню, ударам і вібрації. Запобігає ослабленню, корозії та іржі гайок і болтів. Краще всього використовувати на з’єднаннях, які не вимагають частого демонтажу. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ НА: різьбових з'єднаннях, гайках, болтах, які не потребують частого демонтажу ВЛАСТИВОСТІ: Міцність на розрив: 210 кг/см². Червоний. Час фіксації: 15 хвилин. Час затвердіння: 24 години. Температурний діапазон: від -54°С до +149°С Хімічна стійкість до моторного масла, бензину, гальмівної рідини, трансмісійних рідин, жиру, алкоголю, води і антифризу.
244грн.
Номер: 11109
 
Versachem REAR VIEW MIRROR ADHESIVE 11109 - Клей Двокомпонентний клей, для склеювання дзеркала заднього вигляду до лобового скла. Найкраще використовувати для металевого кріплення дзеркал заднього виду. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для пластмасових кріплень. ВЛАСТИВОСТІ: Міцність на розрив: 176 кг/см². Колір: прозорий. Водостійкий. Час висихання: 1-60 секунд. Час затвердіння: 30 хвилин. Температурний діапазон: -50°С до 94°С. ХІМІЧНА СТІЙКІСТЬ: Клей дзеркала заднього виду не рекомендується піддавати тривалій взаємодії з хімічними речовинами і розчинниками. ЗБЕРІГАННЯ: в сухому, прохолодному місці. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: очистити поверхню перед початком ремонту. Від’єднати кронштейн тримача від дзеркала. На зовнішній стороні лобового скла відзначити місце кріплення тримача олівцем або маркером. ВСТАНОВЛЕННЯ: Нанесіть ґрунтовку тонким шаром на тримач дзеркала, дайте висохнути протягом 1-2 хвилин, потім капніть клею на заґрунтовану ділянку, притисніть ніжку до скла і тримайте 60 секунд. Дзеркало можна буде вставити в тримач через 30 хвилин.
60грн.
Номер: 43109
 
Versachem 5 MINUTE® CLEAR EPOXY, 25 ml 46409 - Клей Універсальний епоксидний 2-х компонентний клей 5 Minute Epoxy 46409 (25мл) - призначений для ремонту деталей автомобіля з хрому, тканини, скловолокна, скла, металу, гуми. Безбарвний, водонепроникний, витримує тиск до 105,5 кг/см2. Колір - прозорий. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря виявилися зверху, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Суміш застигає менш ніж за 5 хвилин. Оброблена деталь може використовуватися через 15 хвилин, повністю засіб твердне через 1 годину. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +93⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.
74грн.
Номер: 44209
 
Versachem 4 MINUTE STEEL EPOXY, 56.7g 44209 - Клей Епоксидний 4-х хвилинний клей Quick Set Steel Epoxy 44209 (56,7г) - призначений для склеювання металу з металом, а також для ремонту і ліквідації дефектів металевих, дерев'яних і кам'яних поверхонь. Застигаючи, клей перетворюється у тверду металоподібну масу, що нагадує сталь, яку можна свердлити, зачищати та ін. Область застосування дуже широка - може використовуватися для ремонту серйозних ушкоджень у побуті, на виробництві, на кораблях, в автомобілях та ін. ЗАСТОСУВАННЯ: Зніміть кришку з кожного з тюбиків і проткніть захисну плівку (кожен тюбик - своєю кришкою). Попередньо очистивши та просушити оброблювану поверхню, видавіть однакову кількість смоли і закріплювача на чисту поверхню і перемішайте до утворення однорідної маси. Змішуйте тільки ту кількість, яку встигнете нанести за 4 хв. (При температурі нижче +7°С швидкість застигання знижується). Нанесіть суміш на поверхню і легко натисніть для склеювання. Колір - темно-сірий.
80грн.
Номер: DD6873
 
Швидкосхоплюючий, водостійкий, універсальний, в'язкий, прозорий клей-герметик для склеювання практичних всіх матеріалів, що застосовуються при виробництві спортивного спорядження, туристичного спорядження, взуття, одягу, надувних матраців, човнів, катерів, яхт. Завдяки еластичності та високій адгезії практично до всіх матеріалів дозволяє надійно з'єднати різнорідні матеріали з різними фізичними властивостями (скло, гума, пластик, дерево і т.д.) Прекрасно ремонтує прогумовану тканину, проникаючи в структуру тканини і утворюючи міцний, еластичний вологонепроникний ремонтний шар. Витримує ударні навантаження, вібрацію, перепади температури, вплив технічних рідин, слабких кисло і лугів. Широко використовуються для склеювання і герметизації електро-та інших сполук яхт і катерів, фіксації конструктивних елементів, оббивок, кріплення. За допомогою "Турклею" можна надійно приклеїти елементи, для фіксації яких традиційно використовується кріплення (наприклад, гачок для одягу на пластикову панель салону катера). Дозволяє здійснити відновлення конструкцій з різнорідних або композитних матеріалів, що не піддаються ремонту звичайними клеями або герметиками, так як звичайні клеї не забезпечують достатню в'язкість і еластичність клейового шва, а еластичні герметики не мають достатню міцність з'єднання.
103грн.
Номер: DD6643
 
Має більш високими характеристиками міцності, змочуваністю і адгезією, стійкістю до агресивних середовищ і перепадів температур, ніж звичайні суперклей. Надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Зручна герметична упаковка з вмонтованою в кришку голкою, яка прочищує отвір, запобігає застигання клею. Час схоплювання 40 сек. Час твердіння 2 хв. Час повної полімеризації 24 години.
162грн.
Номер: DD6636
 
Дана формула має найвищої плинністю, змочуваністю і адгезією. Кришка флакона має підвищену герметичність. У кришку вмонтовано сталева голка, яка при закриванні автоматично прочищає носик флакона і запобігає застигання в ньому клею. Має більш високими характеристиками міцності, стійкістю до агресивних середовищ і перепадів температур ніж звичайні суперклей. Надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Час схоплювання: 30 сек. Час затвердіння: 2 хв. Час повної полімеризації: 24 години.
157грн.
Номер: DD6601
 
Універсальний клей. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Суперклей має високі тиксотропні властивості (не стікає з вертикальних поверхонь). Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години.
32грн.
Номер: DD6594
 
Універсальний клей. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Суперклей має високі тиксотропні властивості (не стікає з вертикальних поверхонь). Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години.
30грн.
Номер: DD6608
 
Універсальний клей. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Суперклей має високі тиксотропні властивості (не стікає з вертикальних поверхонь). Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години.
48грн.
Номер: DD6615
 
Суперадгезив. Упаковка з пензлем дозволяє точково наносити клей. Забезпечує хороший косметичний ефект. Новітня розробка, покращена формула. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Має хорошу адгезію до замасленим і забрудненим поверхням. Не стікає. Витримує вплив високих температур і більшості агресивних рідин. Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 2 хв. Час повної полімеризації 24 години.
76грн.
Номер: DD6612
 
Суперадгезив. Має хорошу адгезію до замасленим, забрудненим і пористим поверхням. Новітня розробка, покращена формула. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Має хорошу адгезію до замасленим і забрудненим поверхням. Не стікає. Витримує вплив високих температур і більшості агресивних рідин. Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години.
34грн.
Номер: DD6770
 
Унікальний водостійкий поліуретановий клей - герметик DD6770 формує супереластичний (витримує 600% розтягнення) ущільнюючий шар з високою адгезією до більшості полімерних матеріалів: полівінілхлориду (ПХВ, вінілу, лінолеуму), поліуретану, поліметилметакрилату (оргскла) та іншим, також придатний для герметизації і склеювання гумових , тканих (включаючи парусину), керамічних, шкіряних, шорсткуватих, металевих, дерев'яних та інших поверхонь. Має хорошу термостійкістю - зберігає експлуатаційні властивості при температурах до 105 °C. Ущільнює і герметизує торцеві з'єднання оздоблювальних пластикових панелей, лінолеуму і кахельних плиток. Придатний для наступного фарбування. Герметизує з'єднання водопровідних і каналізаційних систем, вентилі і т.д. придатний для ремонту взуття. Еластичність клею - герметик дозволяє використовувати його для роботи з матеріалами, що зазнають деформаційних навантаження. Має сотні застосувань в господарстві, автомобілі та хобі. Міцність шару герметика при розтягуванні досягає 390 кг/см2. Є незамінним засобом для ремонту автомобіля, будинки, квартири, дачі, службового приміщення, побутової та водної моторної техніки, взуття та спортивного інвентарю, систем водопостачання та каналізації, домашнього начиння і т.п.
153грн.
Номер: DD6659
 
Двокомпонентний суперадгезів для пластика Забезпечує ремонт виробів з різних пластиків, не піддаються склейці звичайними клеями. Високотехнологічна розробка. Дозволяє швидко і надійно відремонтувати вироби з різних пластмас, не піддаються склейці звичайними клеями. У багатьох випадках міцність клейового шва перевищує міцність пластмаси. Швидко і надійно склеює: більшість твердих пластиків, поліпропілен, поліетилен, вініл, ударостійкий АБС-пластик, полівінілхлорид (ПВХ), плексиглас, оргскло, полістирол, гетинакс, метали, кераміку, фарфор. Час схоплювання 30 сек. без активатора, Час твердіння 10 хв. Час повної полімеризації 24 години
114грн.
Номер: DD6657
 
Популярна сучасна формула. Володіє відмінною адгезією до більшості матеріалів. Після висихання забезпечує стовідсоткову водостійкість з'єднання (в тому числі в морській воді). У багатьох випадках міцність клейового шва перевищує міцність матеріалу, який ремонтується. Швидко і надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, скло, пластик, гуму, вініл, шкіру, шкірзамінник, тканина, повсть, поролон, дерево, картон, бетон, суху штукатурку, пористі матеріали, ламіновані покриття. Забезпечує стовідсоткову водостійкість з'єднання (в тому числі в морській воді). Має хорошу адгезію до пористих матеріалів. Час схоплювання 15 хв. Час твердіння 30 хв. Час повної полімеризації 24 години. Міцність з'єднання 204 кг/см2.
65грн.
Номер: DD6585
 
Надійно склеює скло, кришталь, біжутерію, оргскло і метал зі склом. Призначений для внутрішнього та зовнішнього використання. Відновлює прозорість та оптичні властивості скла. Після затвердіння нешкідливий, може використовуватися для ремонту акваріумів. Час схоплювання - 5-20 сек. (при сонячному світлі), 1-2 хв. (при хмарності), твердіння - 10-15 хв., повної полімеризації - 24 години.
95грн.
Номер: DD6588
 
Швидко і надійно склеює скло з металами і сплавами. Схоплюється за 30 секунд, твердне за 15 хвилин (70% від максимальної міцності), повністю твердне за 24 години. Цей адгезив нешкідливий, стійкий до впливу води і стандартних засобів для миття скла. Володіє хорошими експлуатаційними характеристиками, витримує постійні та змінні навантаження. Незамінний і ефективний засіб для аварійного та планового ремонту, модернізації та обробки транспортних і водномоторних засобів, спортивного інвентарю, побутової техніки, домашнього начиння і т.п. Міцність з'єднання - 142 кг/кв.см. Час схоплювання - 30 сек., Час затвердіння - 15 хв., Час повної полімеризації - 24 години.
85грн.
Номер: DD6587
 
Швидко і надійно склеює скло з металами і сплавами. Схоплюється за 30 секунд, твердне за 15 хвилин (70% від максимальної міцності), повністю твердне за 24 години. Цей адгезив нешкідливий, стійкий до впливу води і стандартних засобів для миття скла. Володіє хорошими експлуатаційними характеристиками, витримує постійні та змінні навантаження. Незамінний і ефективний засіб для аварійного та планового ремонту, модернізації та обробки транспортних і водномоторних засобів, спортивного інвентарю, побутової техніки, домашнього начиння і т.п. Міцність з'єднання - 142 кг/кв.см. Міцність відремонтованого з'єднання становить 142 кг/см2. Час схоплювання - 30 сек., Час твердіння - 15 хв., Час повної полімеризації - 24 години.
85грн.
Номер: DD6573
 
Забезпечує професійне, надійне та довготривале з'єднання, що витримує ударні навантаження, вібрацію, перепади температур і вплив агресивних рідин. Призначений для ремонтів і склеювання в будь-яких поєднаннях: чавуну, сталі, сплавів алюмінію і кольорових металів. Також швидко і надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, сплави, більшість пластиків, кераміку, скло, дерево, різні будівельні матеріали. Схоплюється за 5 хвилин, твердне за 30 хвилин, повністю полімеризується за 16 годин. При затвердінні і надалі при експлуатації не дає усадки. Володіє високими експлуатаційними характеристиками, витримує постійні та змінні навантаження. Міцність з'єднання 250 кг/см2. Час твердіння 30 хв. Час повної полімеризації 16 годин; Міцність з'єднання 250 кг/см2; Діапазон робочих температур -55 ... +150 ° С.
130грн.
Номер: DD6561
 
Швидко і надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, сплави, більшість пластиків, кераміку, скло, дерево, різні будівельні матеріали. Час твердіння 30 хв. Час повної полімеризації 16 годин; Міцність з'єднання 170 кг/см2; Діапазон рекомендованих робочих температур -55 ... +125 °С.
124грн.
Номер: DD6540
 
4-хвилинний епоксі-адгезив «Міцніше не буває» (Прозорий). Найпопулярніша класична формула «холодного зварювання». Незамінний і ефективний засіб при аварійних ремонтах. Швидко і надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, скло, більшість пластиків, дерево, камінь, бетон, суху штукатурку, пористі матеріали. Схоплюється за 4 хвилини, твердне за 15, повністю полімеризується за годину. Не дає усадки, має стійкість до впливу води, масла, бензину, більшості технічних рідин і хім. препаратів. Не викликає корозію металів. Забезпечує можливість експлуатації в широкому інтервалі температур: від -65 °С до +120 °С. Володіє високими характеристиками міцності, витримує вібраційні та ударні навантаження. Міцність з'єднання 296 кг/см2. Діапазон робочих температур -75 ... +145 °С
94грн.
Номер: DD6538
 
Незамінний і ефективний засіб при аварійному ремонті. Швидко і надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, скло, більшість пластиків, дерево, камінь, бетон, суху штукатурку, пористі матеріали. Схоплюється за 4 хвилини, твердне за 15, повністю полімеризується за годину. Не дає усадки, має стійкість до впливу води, масла, бензину, більшості технічних рідин і хім. препаратів. Не викликає корозії металів. Забезпечує надійність ремонту в широкому інтервалі температур: від -65 ° С до +120 ° С. Володіє високими характеристиками міцності, витримує вібраційні та ударні навантаження. Міцність з'єднання 296 кг/см2; Діапазон робочих температур -75 ... +145 ° С
109грн.
Номер: DD6565
 
30-хвилинний епокси-адгезив (Прозорий). Час твердіння 8 хв. Час повної полімеризації 24 години; Міцність з'єднання 195 кг/см2; Діапазон робочих температур -55 ... +125 °С.
111грн.
Номер: DD6559
 
2-хвилинний епоксі-адгезив (Прозорий). Час твердіння 10 хв. Час повної полімеризації 4 год.; Міцність з'єднання 142 кг/см2; Діапазон робочих температур -55 ... +95 °С.
130грн.
Номер: DD6580
 
Забезпечує професійне, надійне та довготривале з'єднання, що витримує ударні навантаження, вібрацію, перепади температур і вплив агресивних рідин. Призначений для ремонтів і склейки в будь-яких поєднаннях: більшості пластмас, склопластику, кераміки, фарфору, фарбованих металів і т.д. Схоплюється за 15 хвилин, твердне за 35, повністю полімеризується за 24 години. Зручна упаковка у вигляді здвоєного шприца (диспенсера) виключає витікання компонентів або їх засихання. Міцність з'єднання 248 кг/см2.
171грн.
Номер: 09117
 
Набір для ремонту обігріву заднього скла Permatex® Complete Rear Window Defogger Repair Kit - містить повний комплект матеріалів для відновлення контакту сітки обігрівача і заповнення розривів в самій нитки обігріву. Обидва комплекти дозволяють автолюбителю самостійно виконати якісний ремонт власними силами.

(В коробці: набір для ремонту контакту обігріву і набір для ремонту нитки обігріву)

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ
- Висока електрична провідність
- Стійкість до екстремальних погодних умов
- Повна відповідність кольору сітки
- Повний комплект
- Ремонт за один раз
ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
Використання на всіх задніх стеклах автомобіля, де треба відновити працездатність сітки обігріву.
380грн.
Номер: 27828
 
Високоміцний клей спрей Permatex® Body Shop® Heavy Duty Headliner & Carpet Adhesive - призначений для ремонту деталей інтер'єру, які відірвалися або ослабли. Водостійкий. Після висихання дає прозорий і акуратний зовнішній вигляд. Особливо ефективний в тих випадках, якщо при ремонті внутрішньої обшивки даху автотранспортних засобів застосування стандартних адгезивов-спреїв не дає бажаних результатів. Це якість обумовлено його високу клейкість і стійкістю до дії високої температури.

ПЕРЕВАГУ ТОВАРІВ
- Зберігає високу міцність при температурах аж до 77°C
- Стійкий до впливу екстремальних погодних умов
- Прозорий після висихання
- Відповідність стандарту VOC
Сфера застосування
- Усередині обшивки даху
- Під килимовими покриттями
- Ущільнення багажника
- Дверні панелі
- Спінені полімери, тканини, пластмаса і гума
413грн.
Номер: 47909
 
Versachem TITANIUM 5 EPOXY, 25ml 47909 - Клей Універсальний титановий епоксидний 2-х компонентний клей Titanium 5 Epoxy - призначений для алюмінію, латуні, міді, заліза, олов'яних сплавів, звичайний і нержавіючої сталі та інших. Заповнює щілини і твердне в жорстку металеву масу. Витримує тиск до 175 кг/см2. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря виявилися зверху, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Суміш застигає менш ніж за 2 години. Оброблена деталь може використовуватися через 6 годин, повністю засіб твердне через 16 годин. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +93⁰С. Колір - темно-сірий.
102грн.
Номер: 47709
 
Versachem STEEL WELD EPOXY, 25ml 47709 - Клей Епоксидний 2-х компонентний клей для металів Steel Weld Epoxy 47709 (25мл) - призначений для склеювання алюмінію, латуні, міді, заліза, олов'яних сплавів, звичайної і нержавіючої сталі і т.д. Витримує тиск до 175кг/см2. Час застигання - 2 години. Колір - чорний. ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря виявилися зверху, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Суміш застигає менш ніж за 2 години. Оброблена деталь може використовуватися через 6 годин, повністю засіб твердне через 16 годин. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +121⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.
82грн.
Номер: 47809
 
Versachem PLASTIC WELDER, 25ml 47809 - Клей 2-х компонентна «холодне зварювання» для пластику Plastic Welder 47809 (25мл) - призначена для склеювання акрилу, кераміки, фарфору, скловолокна, скла, більшості металів, більшості важких пластиків, ПВХ, стиролу, вінілу, дерева. Стійка до впливу більшості технічних рідин, витримує тиск до 240 кг/см2. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: використовувати на чистих, сухих поверхнях. Видавити з шприца рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону. Суміш застигає менш ніж через 15 хвилин, після чого обробленою деталлю можна користуватися. Повністю засіб твердне через 1 годину. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі більше +93⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.
80грн.
Номер: B105
 
Універсальний водостійкий клей для склеювання гуми, тканин, фетру, дерева, порцеляни, паперу, скла та інших матеріалів між собою, а також у великій кількості різних комбінацій
23грн.
Номер: B110
 
Високоефективний, сильний, швидкодіючий клей для склеювання дзеркал заднього виду зі склом. Ефективніше епоксидів і суперклею, також може застосовуватися для склеювання металу з металом, скла зі склом, кераміки, коштовностей та інших матеріалів. Досягає 60% міцності за 5 хвилин.
39грн.
Номер: B100
 
Моментально висихаючий клей для пластмаси, дерева, гуми, шкіри та кераміки. Склеювані поверхні повинні бути знежирені, сухі й чисті.
10грн.