Клеї для авто

Знайдено: 1 - 46 серед 63 товари
Номер: B105
 
Універсальний водостійкий клей для склеювання гуми, тканин, фетру, дерева, порцеляни, паперу, скла та інших матеріалів між собою, а також у великій кількості різних комбінацій
23грн.
Номер: B110
 
Високоефективний, сильний, швидкодіючий клей для склеювання дзеркал заднього виду зі склом. Ефективніше епоксидів і суперклею, також може застосовуватися для склеювання металу з металом, скла зі склом, кераміки, коштовностей та інших матеріалів. Досягає 60% міцності за 5 хвилин.
37грн.
Номер: B320
 
Широко використовується будинку, в господарстві, в автомобілі, човні . Складається з двох частин, яка після змішування через 15 хвилин застигають як сталь. Через 1 годину його можна нарізати, обробляти напильником, шліфувати і фарбувати. Зв'язує навіть при наявності води. Витримує температуру до +260 С
97грн.
Номер: B100
 
Моментально висихаючий клей для пластмаси, дерева, гуми, шкіри та кераміки. Склеювані поверхні повинні бути знежирені, сухі й чисті.
10грн.
Номер: B101
 
Суперклей BONDIX PLUS працює швидко, з'єднує майже всі гладкі поверхні, що знаходяться близько один до одного. Не потребує змішування або розігрівання. BONDIX PLUS не містить розчинників, володіэ низькою токсичністю, м'яким запахом і не загоряється.
49грн.
Номер: DD6562
 
Швидко і надійно склеює в будь-яких комбінаціях скло, метал, більшість видів пластику, бетон, кераміку, гуму, дерево та інші матеріали. Забезпечує якісне та довговічне з'єднання, стійке до впливу вологи. Патентований диспенсер і унікальні гнучкі мікс-насадки, що входять в комплект забезпечують автоматичне перемішування компонентів у потрібній пропорції безпосередньо при нанесенні клею на ділянки, що ремонтуються, в тому числі важкодоступні.
170грн.
Номер: DD6873
 
Швидкосхоплюючий, водостійкий, універсальний, в'язкий, прозорий клей-герметик для склеювання практичних всіх матеріалів, що застосовуються при виробництві спортивного спорядження, туристичного спорядження, взуття, одягу, надувних матраців, човнів, катерів, яхт. Завдяки еластичності та високій адгезії практично до всіх матеріалів дозволяє надійно з'єднати різнорідні матеріали з різними фізичними властивостями (скло, гума, пластик, дерево і т.д.) Прекрасно ремонтує прогумовану тканину, проникаючи в структуру тканини і утворюючи міцний, еластичний вологонепроникний ремонтний шар. Витримує ударні навантаження, вібрацію, перепади температури, вплив технічних рідин, слабких кисло і лугів. Широко використовуються для склеювання і герметизації електро-та інших сполук яхт і катерів, фіксації конструктивних елементів, оббивок, кріплення. За допомогою "Турклею" можна надійно приклеїти елементи, для фіксації яких традиційно використовується кріплення (наприклад, гачок для одягу на пластикову панель салону катера). Дозволяє здійснити відновлення конструкцій з різнорідних або композитних матеріалів, що не піддаються ремонту звичайними клеями або герметиками, так як звичайні клеї не забезпечують достатню в'язкість і еластичність клейового шва, а еластичні герметики не мають достатню міцність з'єднання.
106грн.
Номер: DD6643
 
Має більш високими характеристиками міцності, змочуваністю і адгезією, стійкістю до агресивних середовищ і перепадів температур, ніж звичайні суперклей. Надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Зручна герметична упаковка з вмонтованою в кришку голкою, яка прочищує отвір, запобігає застигання клею. Час схоплювання 40 сек. Час твердіння 2 хв. Час повної полімеризації 24 години.
166грн.
Номер: DD6636
 
Дана формула має найвищої плинністю, змочуваністю і адгезією. Кришка флакона має підвищену герметичність. У кришку вмонтовано сталева голка, яка при закриванні автоматично прочищає носик флакона і запобігає застигання в ньому клею. Має більш високими характеристиками міцності, стійкістю до агресивних середовищ і перепадів температур ніж звичайні суперклей. Надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Час схоплювання: 30 сек. Час затвердіння: 2 хв. Час повної полімеризації: 24 години.
164грн.
Номер: DD6601
 
Універсальний клей. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Суперклей має високі тиксотропні властивості (не стікає з вертикальних поверхонь). Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години.
33грн.
Номер: DD6594
 
Універсальний клей. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Суперклей має високі тиксотропні властивості (не стікає з вертикальних поверхонь). Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години.
31грн.
Номер: DD6608
 
Універсальний клей. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Суперклей має високі тиксотропні властивості (не стікає з вертикальних поверхонь). Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години.
50грн.
Номер: DD6615
 
Суперадгезив. Упаковка з пензлем дозволяє точково наносити клей. Забезпечує хороший косметичний ефект. Новітня розробка, покращена формула. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Має хорошу адгезію до замасленим і забрудненим поверхням. Не стікає. Витримує вплив високих температур і більшості агресивних рідин. Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 2 хв. Час повної полімеризації 24 години.
77грн.
Номер: DD6612
 
Суперадгезив. Має хорошу адгезію до замасленим, забрудненим і пористим поверхням. Новітня розробка, покращена формула. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Має хорошу адгезію до замасленим і забрудненим поверхням. Не стікає. Витримує вплив високих температур і більшості агресивних рідин. Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години.
35грн.
Номер: DD6648
 
Ефективно очищає різні поверхні від клейового шару стікерів, етикеток, липких стрічок. Проникає під поверхню наклейки і розчиняє клей, що лежить в її основі. Не пошкоджує незабарвлені поверхні з міді, алюмінію, нержавіючої сталі. Також ефективно очищають різні поверхні від стікерів, етикеток, липких стрічок, жувальної гумки, яка прилипла. Видаляють сліди від комах, гудрону, дьогтю, смоли, змазки, плями косметики. Розчиняють сліди від різних маркерів і фломастерів на гладких поверхнях.
147грн.
Номер: DD6621
 
Забезпечує якісну підготовку склеюваних поверхонь. Використовується для оптимізації умов затвердіння цианакрілата, підтримки балансу нейтральних іонів на склеюваній поверхні, поліпшення підготовки поверхні для швидкого і якісного склеювання. Охороняє суперадгезиви низької в'язкості від адсорбції в пори субстрату. Застосовується для істотного скорочення часу затвердіння цианакрілатних адгезивів (суперклеєм), затвердіння товстостінних виробів,і т.д. Скорочує час затвердіння до декількох секунд.
165грн.
Номер: DD6770
 
Унікальний водостійкий поліуретановий клей - герметик DD6770 формує супереластичний (витримує 600% розтягнення) ущільнюючий шар з високою адгезією до більшості полімерних матеріалів: полівінілхлориду (ПХВ, вінілу, лінолеуму), поліуретану, поліметилметакрилату (оргскла) та іншим, також придатний для герметизації і склеювання гумових , тканих (включаючи парусину), керамічних, шкіряних, шорсткуватих, металевих, дерев'яних та інших поверхонь. Має хорошу термостійкістю - зберігає експлуатаційні властивості при температурах до 105 °C. Ущільнює і герметизує торцеві з'єднання оздоблювальних пластикових панелей, лінолеуму і кахельних плиток. Придатний для наступного фарбування. Герметизує з'єднання водопровідних і каналізаційних систем, вентилі і т.д. придатний для ремонту взуття. Еластичність клею - герметик дозволяє використовувати його для роботи з матеріалами, що зазнають деформаційних навантаження. Має сотні застосувань в господарстві, автомобілі та хобі. Міцність шару герметика при розтягуванні досягає 390 кг/см2. Є незамінним засобом для ремонту автомобіля, будинки, квартири, дачі, службового приміщення, побутової та водної моторної техніки, взуття та спортивного інвентарю, систем водопостачання та каналізації, домашнього начиння і т.п.
157грн.
Номер: DD6659
 
Двокомпонентний суперадгезів для пластика Забезпечує ремонт виробів з різних пластиків, не піддаються склейці звичайними клеями. Високотехнологічна розробка. Дозволяє швидко і надійно відремонтувати вироби з різних пластмас, не піддаються склейці звичайними клеями. У багатьох випадках міцність клейового шва перевищує міцність пластмаси. Швидко і надійно склеює: більшість твердих пластиків, поліпропілен, поліетилен, вініл, ударостійкий АБС-пластик, полівінілхлорид (ПВХ), плексиглас, оргскло, полістирол, гетинакс, метали, кераміку, фарфор. Час схоплювання 30 сек. без активатора, Час твердіння 10 хв. Час повної полімеризації 24 години
117грн.
Номер: DD6650
 
Популярна сучасна формула. Володіє відмінною адгезією до більшості матеріалів. Після висихання забезпечує стовідсоткову водостійкість з'єднання (в тому числі в морській воді). У багатьох випадках міцність клейового шва перевищує міцність ремонтується матеріалу. Швидко і надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, скло, пластик, гуму, вініл, шкіру, шкірзамінник, тканина, повсть, поролон, дерево, картон, бетон, суху штукатурку, пористі матеріали, ламіновані покриття. Забезпечує стовідсоткову водостійкість з'єднання (в тому числі в морській воді). Має хорошу адгезію до пористих матеріалів. Час схоплювання 15 хв. Час твердіння 30 хв. Час повної полімеризації 24 години. Міцність з'єднання 204 кг/см2.
76грн.
Номер: DD6657
 
Популярна сучасна формула. Володіє відмінною адгезією до більшості матеріалів. Після висихання забезпечує стовідсоткову водостійкість з'єднання (в тому числі в морській воді). У багатьох випадках міцність клейового шва перевищує міцність матеріалу, який ремонтується. Швидко і надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, скло, пластик, гуму, вініл, шкіру, шкірзамінник, тканина, повсть, поролон, дерево, картон, бетон, суху штукатурку, пористі матеріали, ламіновані покриття. Забезпечує стовідсоткову водостійкість з'єднання (в тому числі в морській воді). Має хорошу адгезію до пористих матеріалів. Час схоплювання 15 хв. Час твердіння 30 хв. Час повної полімеризації 24 години. Міцність з'єднання 204 кг/см2.
67грн.
Номер: DD6564
 
Склеює навіть під водою в будь-яких комбінаціях більшість видів пластмас, вініл, метал, кераміку, скло, гуму і інші матеріали. Забезпечує довговічне еластичне високоміцне водостійке з'єднання. Шов після полімеризації витримує ударні, вібраційні, постійні та змінні навантаження.
216грн.
Номер: DD6585
 
Надійно склеює скло, кришталь, біжутерію, оргскло і метал зі склом. Призначений для внутрішнього та зовнішнього використання. Відновлює прозорість та оптичні властивості скла. Після затвердіння нешкідливий, може використовуватися для ремонту акваріумів. Час схоплювання - 5-20 сек. (при сонячному світлі), 1-2 хв. (при хмарності), твердіння - 10-15 хв., повної полімеризації - 24 години.
98грн.
Номер: DD6588
 
Швидко і надійно склеює скло з металами і сплавами. Схоплюється за 30 секунд, твердне за 15 хвилин (70% від максимальної міцності), повністю твердне за 24 години. Цей адгезив нешкідливий, стійкий до впливу води і стандартних засобів для миття скла. Володіє хорошими експлуатаційними характеристиками, витримує постійні та змінні навантаження. Незамінний і ефективний засіб для аварійного та планового ремонту, модернізації та обробки транспортних і водномоторних засобів, спортивного інвентарю, побутової техніки, домашнього начиння і т.п. Міцність з'єднання - 142 кг/кв.см. Час схоплювання - 30 сек., Час затвердіння - 15 хв., Час повної полімеризації - 24 години.
87грн.
Номер: DD6587
 
Швидко і надійно склеює скло з металами і сплавами. Схоплюється за 30 секунд, твердне за 15 хвилин (70% від максимальної міцності), повністю твердне за 24 години. Цей адгезив нешкідливий, стійкий до впливу води і стандартних засобів для миття скла. Володіє хорошими експлуатаційними характеристиками, витримує постійні та змінні навантаження. Незамінний і ефективний засіб для аварійного та планового ремонту, модернізації та обробки транспортних і водномоторних засобів, спортивного інвентарю, побутової техніки, домашнього начиння і т.п. Міцність з'єднання - 142 кг/кв.см. Міцність відремонтованого з'єднання становить 142 кг/см2. Час схоплювання - 30 сек., Час твердіння - 15 хв., Час повної полімеризації - 24 години.
87грн.
Номер: DD6870
 
Універсальний, в'язкий, прозорий клей-герметик для склеювання практичних всіх матеріалів, що застосовуються в автомобілі. Дозволяє надійно з'єднати різнорідні матеріали, що мають різний коефіцієнт теплового розширення. Склеює та герметизує в будь-яких поєднаннях гуму, шланги радіатора, більшість пластиків, тверду і пористу гуму, поролон, вініл, скло, оргскло, шкіру, тканину, килими, метал, дроти, клеми, з'єднання. Витримує ударні навантаження, вібрацію, високу температуру і вплив технічних рідин. Після затвердіння може забарвлюватися автоемалей. Стійкий до впливу автомобільних рідин. Володіє еластичністю після затвердіння і високою адгезією практично до всіх автомобільним матеріалами, швидко схоплюється Робочий діапазон температур від -65 °С до +140 °С. Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години. Міцність з'єднання 195 кг/см2.
135грн.
Номер: DD6573
 
Забезпечує професійне, надійне та довготривале з'єднання, що витримує ударні навантаження, вібрацію, перепади температур і вплив агресивних рідин. Призначений для ремонтів і склеювання в будь-яких поєднаннях: чавуну, сталі, сплавів алюмінію і кольорових металів. Також швидко і надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, сплави, більшість пластиків, кераміку, скло, дерево, різні будівельні матеріали. Схоплюється за 5 хвилин, твердне за 30 хвилин, повністю полімеризується за 16 годин. При затвердінні і надалі при експлуатації не дає усадки. Володіє високими експлуатаційними характеристиками, витримує постійні та змінні навантаження. Міцність з'єднання 250 кг/см2. Час твердіння 30 хв. Час повної полімеризації 16 годин; Міцність з'єднання 250 кг/см2; Діапазон робочих температур -55 ... +150 ° С.
133грн.
Номер: DD6561
 
Швидко і надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, сплави, більшість пластиків, кераміку, скло, дерево, різні будівельні матеріали. Час твердіння 30 хв. Час повної полімеризації 16 годин; Міцність з'єднання 170 кг/см2; Діапазон рекомендованих робочих температур -55 ... +125 °С.
127грн.
Номер: DD6540
 
4-хвилинний епоксі-адгезив «Міцніше не буває» (Прозорий). Найпопулярніша класична формула «холодного зварювання». Незамінний і ефективний засіб при аварійних ремонтах. Швидко і надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, скло, більшість пластиків, дерево, камінь, бетон, суху штукатурку, пористі матеріали. Схоплюється за 4 хвилини, твердне за 15, повністю полімеризується за годину. Не дає усадки, має стійкість до впливу води, масла, бензину, більшості технічних рідин і хім. препаратів. Не викликає корозію металів. Забезпечує можливість експлуатації в широкому інтервалі температур: від -65 °С до +120 °С. Володіє високими характеристиками міцності, витримує вібраційні та ударні навантаження. Міцність з'єднання 296 кг/см2. Діапазон робочих температур -75 ... +145 °С
97грн.
Номер: DD6538
 
Незамінний і ефективний засіб при аварійному ремонті. Швидко і надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, скло, більшість пластиків, дерево, камінь, бетон, суху штукатурку, пористі матеріали. Схоплюється за 4 хвилини, твердне за 15, повністю полімеризується за годину. Не дає усадки, має стійкість до впливу води, масла, бензину, більшості технічних рідин і хім. препаратів. Не викликає корозії металів. Забезпечує надійність ремонту в широкому інтервалі температур: від -65 ° С до +120 ° С. Володіє високими характеристиками міцності, витримує вібраційні та ударні навантаження. Міцність з'єднання 296 кг/см2; Діапазон робочих температур -75 ... +145 ° С
112грн.
Номер: DD6565
 
30-хвилинний епокси-адгезив (Прозорий). Час твердіння 8 хв. Час повної полімеризації 24 години; Міцність з'єднання 195 кг/см2; Діапазон робочих температур -55 ... +125 °С.
113грн.
Номер: DD6559
 
2-хвилинний епоксі-адгезив (Прозорий). Час твердіння 10 хв. Час повної полімеризації 4 год.; Міцність з'єднання 142 кг/см2; Діапазон робочих температур -55 ... +95 °С.
133грн.
Номер: DD6580
 
Забезпечує професійне, надійне та довготривале з'єднання, що витримує ударні навантаження, вібрацію, перепади температур і вплив агресивних рідин. Призначений для ремонтів і склейки в будь-яких поєднаннях: більшості пластмас, склопластику, кераміки, фарфору, фарбованих металів і т.д. Схоплюється за 15 хвилин, твердне за 35, повністю полімеризується за 24 години. Зручна упаковка у вигляді здвоєного шприца (диспенсера) виключає витікання компонентів або їх засихання. Міцність з'єднання 248 кг/см2.
176грн.
Номер: 47909
 
Versachem TITANIUM 5 EPOXY, 25ml 47909 - Клей Універсальний титановий епоксидний 2-х компонентний клей Titanium 5 Epoxy - призначений для алюмінію, латуні, міді, заліза, олов'яних сплавів, звичайний і нержавіючої сталі та інших. Заповнює щілини і твердне в жорстку металеву масу. Витримує тиск до 175 кг/см2. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря виявилися зверху, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Суміш застигає менш ніж за 2 години. Оброблена деталь може використовуватися через 6 годин, повністю засіб твердне через 16 годин. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +93⁰С. Колір - темно-сірий.
99грн.