Клеї для авто

Знайдено: 1 - 46 серед 70 товарів
Номер: NX49209
 
Призначений для швидкого склеювання матеріалів з дерева, шкіри, кераміки, металу, гуми й пластику.
49грн.
Номер: NX11109
 
Застосовується для зклеювання метал-скло, метал-метал, скло-скло. Надійно скріплює, швидко застигає, вологостійкий, не втрачає своїх властивостей під впливом ультрафіолету.
62грн.
Номер: PU9091
 
Призначений для вклеювання стекла. Виготовляється на основі поліуретану. Стійкий до зсунення та провисання, має високу еластичність. Стійкий до ультрафіолету, завдяки чому не розсихається.
330грн.
Номер: PU9090
 
Призначений для вклеювання стекла. Виготовляється на основі поліуретану. Стійкий до зсунення та провисання, має високу еластичність. Стійкий до ультрафіолету, завдяки чому не розсихається.
219грн.
Номер: 90214
 
Комплект для ремонту пластикових резервуарів та радіаторів. Підходить для ремонту мікротріщин, отворів і витоків до 1/2 в діаметрі. Не потребує зливу рідини або зняття резервуару. Повний ремонт займає менше 20 хвилин. Не клеїться до пластику з поліетилену або поліпропілену. Зберігати в недоступному для дітей місці.
156грн.
Номер: 10160
 
Засіб для швидкого, простого і безрозбірного ремонту пошкоджених деталей системи вихлопу відпрацьованих газів. Також може використовуватися для забезпечення максимальної щільності з'єднань при складанні системи. Запобігає викидання вихлопу з пробійних дірок і тріщин. Не містить азбесту і розчинників, не забруднює навколишнє середовище. Після полімеризації має відмінну стійкість до впливу високих температур, перешкоджаючи повторній появі пошкоджень елементів.
123грн.
Номер: 27536
 
Versachem THREADLOCK RED, 36ml 27536 - Клей-фіксатор Висока міцність фіксації різьбових з'єднань. Протидіє витіканню, ударам і вібрації. Запобігає ослабленню, корозії та іржі гайок і болтів. Краще всього використовувати на з’єднаннях, які не вимагають частого демонтажу. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ НА: різьбових з'єднаннях, гайках, болтах, які не потребують частого демонтажу ВЛАСТИВОСТІ: Міцність на розрив: 210 кг/см². Червоний. Час фіксації: 15 хвилин. Час затвердіння: 24 години. Температурний діапазон: від -54°С до +149°С Хімічна стійкість до моторного масла, бензину, гальмівної рідини, трансмісійних рідин, жиру, алкоголю, води і антифризу.
291грн.
Номер: 11109
 
Versachem REAR VIEW MIRROR ADHESIVE 11109 - Клей Двокомпонентний клей, для склеювання дзеркала заднього вигляду до лобового скла. Найкраще використовувати для металевого кріплення дзеркал заднього виду. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для пластмасових кріплень. ВЛАСТИВОСТІ: Міцність на розрив: 176 кг/см². Колір: прозорий. Водостійкий. Час висихання: 1-60 секунд. Час затвердіння: 30 хвилин. Температурний діапазон: -50°С до 94°С. ХІМІЧНА СТІЙКІСТЬ: Клей дзеркала заднього виду не рекомендується піддавати тривалій взаємодії з хімічними речовинами і розчинниками. ЗБЕРІГАННЯ: в сухому, прохолодному місці. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: очистити поверхню перед початком ремонту. Від’єднати кронштейн тримача від дзеркала. На зовнішній стороні лобового скла відзначити місце кріплення тримача олівцем або маркером. ВСТАНОВЛЕННЯ: Нанесіть ґрунтовку тонким шаром на тримач дзеркала, дайте висохнути протягом 1-2 хвилин, потім капніть клею на заґрунтовану ділянку, притисніть ніжку до скла і тримайте 60 секунд. Дзеркало можна буде вставити в тримач через 30 хвилин.
76грн.
Номер: 44029
 
Холодне зварювання. Відрізняється максимальною ефективністю і простотою використання. Продукт являє собою олівець, що складається з епоксидної смоли. З його допомогою можна впоратися з ремонтом витоків, отворів і тріщин в металі, скловолокна, бетоні, дереві та інших матеріалах. Він здатний відновити зламані деталі і усунути поломки. Володіє антикорозійними і водовідштовхувальними властивостями.
85грн.
Номер: 44229
 
Холодне зварювання. Відрізняється максимальною ефективністю і простотою використання. Продукт являє собою олівець, що складається з епоксидної смоли. З його допомогою можна впоратися з ремонтом витоків, отворів і тріщин в металі, скловолокна, бетоні, дереві та інших матеріалах. Він здатний відновити зламані деталі і усунути поломки. Володіє антикорозійними і водовідштовхувальними властивостями.
64грн.
Номер: 46409
 
Універсальний епоксидний 2-х компонентний клей 5 Minute Epoxy (25мл) - призначений для ремонту деталей автомобіля з хрому, тканини, скловолокна, скла, металу, гуми. Безбарвний, водонепроникний, витримує тиск до 105,5 кг/см2. Колір - прозорий.
90грн.
Номер: 84101
 
Універсальний епоксидний клей Permatex® 5 Minute General Purpose Epoxy - прозорий двокомпонентний склад представлений у вигляді швидко застигають компонентів. Епоксиди Permatex® General Purpose Epoxy ідеальні для склеювання деталей з різними фізичними властивостями. Позитивними характеристиками продукту є: стійкість до впливу води і розчинників, відсутність усадки, монтаж виробів, де не можливе зварювання. Отверждение протягом п'яти хвилин дає можливість відмовитися від додаткових затискачів і кріплень в процесі монтажу. Для зручності використання продукти випускаються в подвійних шприцах, тюбиках або пакетах.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ

- Чи не дає усадки
- Швидкий цикл затвердіння
- Не потрібно притискання деталей
- Заповнює тріщини
- Практично безбарвний
- Стійкий до тиску та ударних навантажень
- Водостійкий

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Склеює тверді матеріали, у тому числі
- Хром
- Оргскло
- Скло
- Пластик
- Метали
162грн.
Номер: 09117
 
Набір для ремонту обігріву заднього скла Permatex® Complete Rear Window Defogger Repair Kit - містить повний комплект матеріалів для відновлення контакту сітки обігрівача і заповнення розривів в самій нитки обігріву. Обидва комплекти дозволяють автолюбителю самостійно виконати якісний ремонт власними силами.

(В коробці: набір для ремонту контакту обігріву і набір для ремонту нитки обігріву)

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ
- Висока електрична провідність
- Стійкість до екстремальних погодних умов
- Повна відповідність кольору сітки
- Повний комплект
- Ремонт за один раз
ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
Використання на всіх задніх стеклах автомобіля, де треба відновити працездатність сітки обігріву.
478грн.
Номер: 47909
 
Versachem TITANIUM 5 EPOXY, 25ml 47909 - Клей Універсальний титановий епоксидний 2-х компонентний клей Titanium 5 Epoxy - призначений для алюмінію, латуні, міді, заліза, олов'яних сплавів, звичайний і нержавіючої сталі та інших. Заповнює щілини і твердне в жорстку металеву масу. Витримує тиск до 175 кг/см2. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря виявилися зверху, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Суміш застигає менш ніж за 2 години. Оброблена деталь може використовуватися через 6 годин, повністю засіб твердне через 16 годин. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +93⁰С. Колір - темно-сірий.
133грн.
Номер: 27569
 
Versache THREADLOCK RED, 6ml 27569 - Клей-фіксатор Висока міцність фіксації різьбових з'єднань. Протидіє витіканню, ударам і вібрації. Запобігає ослабленню, корозії та іржі гайок і болтів. Краще всього використовувати на з’єднаннях, які не вимагають частого демонтажу. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ НА: різьбових з'єднаннях, гайках, болтах, які не потребують частого демонтажу ВЛАСТИВОСТІ: Міцність на розрив: 210 кг/см². Червоний. Час фіксації: 15 хвилин. Час затвердіння: 24 години. Температурний діапазон: від -54°С до +149°С Хімічна стійкість до моторного масла, бензину, гальмівної рідини, трансмісійних рідин, жиру, алкоголю, води і антифризу.
78грн.
Номер: 24569
 
Versachem THREADLOCK BLUE, 6ml 24569 - Клей-фіксатор Синій клей-фіксатор, середньої сили, який фіксує замки та ущільнювачі міжрізьбових з'єднань. Протидіє витіканню, вібрації і ударам. Запобігає корозії і ослабленню гайок і болтів. Використовується на гайках, болтах, різьбових з'єднаннях транспортних засобів, електроінструментів, велосипедів та ін. Міцність на розрив: 110 кг/см². Колір: Синій. Час фіксації: 15 хвилин. Час затвердіння: 24 години. Діапазон робочих температур: від -54°С до +149°С. Хімічна стійкість до бензину, моторного масла, гальмівної рідини, трансмісійних рідин, мастила, алкоголю. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Ретельно очистіть всі поверхні від мастила, жиру, слідів фарби, пилу і т.д. розчинником і дайте висохнути. Після затвердіння продукт можна видалити за допомогою металевої щітки.
78грн.
Номер: 24536
 
Versachem THREADLOCK BLUE, 36ml 24536 - Клей Синій клей-фіксатор, середньої сили, який фіксує замки та ущільнювачі міжрізьбових з'єднань. Протидіє витіканню, вібрації і ударам. Запобігає корозії і ослабленню гайок і болтів. Використовується на гайках, болтах, різьбових з'єднаннях транспортних засобів, електроінструментів, велосипедів та ін. Міцність на розрив: 110 кг/см². Колір: Синій. Час фіксації: 15 хвилин. Час затвердіння: 24 години. Діапазон робочих температур: від -54°С до +149°С. Хімічна стійкість до бензину, моторного масла, гальмівної рідини, трансмісійних рідин, мастила, алкоголю. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Ретельно очистіть всі поверхні від мастила, жиру, слідів фарби, пилу і т.д. розчинником і дайте висохнути. Після затвердіння продукт можна видалити за допомогою металевої щітки.
230грн.
Номер: 47709
 
Versachem STEEL WELD EPOXY, 25ml 47709 - Клей Епоксидний 2-х компонентний клей для металів Steel Weld Epoxy 47709 (25мл) - призначений для склеювання алюмінію, латуні, міді, заліза, олов'яних сплавів, звичайної і нержавіючої сталі і т.д. Витримує тиск до 175кг/см2. Час застигання - 2 години. Колір - чорний. ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря виявилися зверху, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Суміш застигає менш ніж за 2 години. Оброблена деталь може використовуватися через 6 годин, повністю засіб твердне через 16 годин. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +121⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.
108грн.
Номер: 47809
 
Versachem PLASTIC WELDER, 25ml 47809 - Клей 2-х компонентна «холодне зварювання» для пластику Plastic Welder 47809 (25мл) - призначена для склеювання акрилу, кераміки, фарфору, скловолокна, скла, більшості металів, більшості важких пластиків, ПВХ, стиролу, вінілу, дерева. Стійка до впливу більшості технічних рідин, витримує тиск до 240 кг/см2. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: використовувати на чистих, сухих поверхнях. Видавити з шприца рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону. Суміш застигає менш ніж через 15 хвилин, після чого обробленою деталлю можна користуватися. Повністю засіб твердне через 1 годину. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі більше +93⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.
99грн.
Номер: 22429
 
Versachem H2 HOLD ALL-PURPOSE EPOXY, 25ml 22429 - Клей H2 Hold® еластичний епоксидний клей для використання під водою, загартований, не викликає корозії. Конструкційний клей спеціально розроблений для різних застосувань, в тому числі вологого або сухого склеювання ABS, ПВХ, гнучкого ПВХ, сумішей, дерева і цементу. Працює практично на будь-чому, в будь-якому місці. Приклеює під водою. Гнучкий зв'язок, зберігає еластичність без розриву. Стійкий до струсів і вібрацій. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ НА: ПВХ, склопластику, дереві, металі, акрилі, гнучких тканинах, кераміці, цеглі, пластику і склі. Крім того, використовується для ремонту бамперів і бічних панелей. НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ НА області, які будуть входити в контакт з харчовими продуктами. ВЛАСТИВОСТІ: Міцність на розрив: 126 кг/см². Колір: кремовий. Водонепроникний. Час роботи: 15-30 хвилин. Оброблення через: 1-2 години. Час затвердіння: 24 годин. Повне з’єднання: 7 днів. Температурний діапазон: від +4°С до +93°С. ХІМІЧНА СТІЙКІСТЬ ДО РОЗЧИННИКІВ: епоксидні клеї, як правило, не рекомендується піддавати тривалому впливу хімічних речовин і розчинників. Не використовуйте для герметизації паливних ємностей. ЗБЕРІГАННЯ: в оригінальній упаковці в сухому, прохолодному місці. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Злегка очистіть суху поверхню перед нанесенням епоксидної смоли. КОРИСНІ ПОРАДИ: Важливо ретельно змішати дві частини епоксидної смоли над водою. Тепло генерується в той, час коли епоксидна суміш твердне. Чим більше епоксидної смоли і затверджувача, що змішують разом, тим більше тепла, яке генерується, в результаті чого епоксидна суміш склеює швидше. Змішуйте таку кількість епоксидної смоли і затверджувача разом, яка може бути використана в рамках робочого часу. Рівні частини затверджувача і смоли повинні бути ретельно перемішані разом. Найпоширеніша проблема у використанні двохкомпонентних епоксидних клеїв в тому, що не змішують його ретельно; він не буде склеювати і залишиться липким. Рекомендується змішувати епоксидні смоли на чистій поверхні. Не змішуйте його безпосередньо на ремонтованій поверхні. Після того, як продукт буде ретельно перемішаний, він може бути застосований до області ремонту. Перед шліфуванням слід чекати три дні при 21°С.
144грн.
Номер: 47609
 
Versachem CLEAR WELD EPOXY, 25ml 47609 - Клей Епоксидний 2-х компонентний клей Clear Weld Epoxy 47609 (25мл) - призначений для склеювання металу, дерева, скла, бетону і кераміки. Склеює за 30 хвилин, утворюючи високоміцний прозорий шов, водонепроникний і стійкий до більшості рідин. Міцність – 176 кг/см2. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря виявилися зверху, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Оброблена деталь може використовуватися через 2 години, повністю засіб твердне через 8 го дин. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +93⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.
78грн.
Номер: 46309
 
Versachem 60 SECOND EPOXY, 25 ml 46309 - Клей Клей VERSACHEM 46309 універсальний епоксидний двокомпонентний (60с.) 25 мл. Універсальний епоксидний клей, твердне протягом 60 секунд, безбарвний, водонепроникний, стійкий до впливу більшості рідин. Витримує тиск до 88 кг/см2, може застосовуватись для склеювання тканини, скла, металу, пластику, гуми. Колір - прозорий. ЗАСТОСУВАННЯ: Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Переверніть шприц так, щоб бульбашки повітря виявилися зверху. Зніміть кришку. Видавіть рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону. Швидко змішайте в зникнення блакитного кольору (приблизно 15 секунд). Суміш застигає менш ніж за 1 хв. Оброблена деталь може вживатися через 5 хв. Повністю засіб твердне через 1 годину. ПРИМІТКА: не рекомендується використовувати при температурі більше +93°С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.
528грн.
Номер: 46509
 
Versachem 5 MINUTE EPOXY GEL, 25ml 46509 - Клей 5 Minute Epoxy Gel 46509 (25мл) - багатоцільовий, епоксидний двокомпонентний клей для швидкої герметизації областей або ремонту пошкоджених частин. Підходить для матеріалів: тканини, пластмаси, сталь і метал. Клей кремового кольору, твердий, ударостійкий, володіє вологостійким ефектом. Ідеальний для склеювання на вертикальних поверхнях, декоративних молдингів і т.д. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря перемістились вверх, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Суміш застигає менш ніж за 5 хвилин. Оброблена деталь може використовуватися через 15 хвилин, повністю засіб твердне через 1 годину. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +93⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.
1 583грн.
Номер: 43109
 
Versachem 5 MINUTE® CLEAR EPOXY, 25 ml 46409 - Клей Універсальний епоксидний 2-х компонентний клей 5 Minute Epoxy 46409 (25мл) - призначений для ремонту деталей автомобіля з хрому, тканини, скловолокна, скла, металу, гуми. Безбарвний, водонепроникний, витримує тиск до 105,5 кг/см2. Колір - прозорий. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря виявилися зверху, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Суміш застигає менш ніж за 5 хвилин. Оброблена деталь може використовуватися через 15 хвилин, повністю засіб твердне через 1 годину. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +93⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.
95грн.
Номер: 44209
 
Versachem 4 MINUTE STEEL EPOXY, 56.7g 44209 - Клей Епоксидний 4-х хвилинний клей Quick Set Steel Epoxy 44209 (56,7г) - призначений для склеювання металу з металом, а також для ремонту і ліквідації дефектів металевих, дерев'яних і кам'яних поверхонь. Застигаючи, клей перетворюється у тверду металоподібну масу, що нагадує сталь, яку можна свердлити, зачищати та ін. Область застосування дуже широка - може використовуватися для ремонту серйозних ушкоджень у побуті, на виробництві, на кораблях, в автомобілях та ін. ЗАСТОСУВАННЯ: Зніміть кришку з кожного з тюбиків і проткніть захисну плівку (кожен тюбик - своєю кришкою). Попередньо очистивши та просушити оброблювану поверхню, видавіть однакову кількість смоли і закріплювача на чисту поверхню і перемішайте до утворення однорідної маси. Змішуйте тільки ту кількість, яку встигнете нанести за 4 хв. (При температурі нижче +7°С швидкість застигання знижується). Нанесіть суміш на поверхню і легко натисніть для склеювання. Колір - темно-сірий.
104грн.
Номер: DD6562
 
Швидко і надійно склеює в будь-яких комбінаціях скло, метал, більшість видів пластику, бетон, кераміку, гуму, дерево та інші матеріали. Забезпечує якісне та довговічне з'єднання, стійке до впливу вологи. Патентований диспенсер і унікальні гнучкі мікс-насадки, що входять в комплект забезпечують автоматичне перемішування компонентів у потрібній пропорції безпосередньо при нанесенні клею на ділянки, що ремонтуються, в тому числі важкодоступні.
170грн.
Номер: DD6873
 
Швидкосхоплюючий, водостійкий, універсальний, в'язкий, прозорий клей-герметик для склеювання практичних всіх матеріалів, що застосовуються при виробництві спортивного спорядження, туристичного спорядження, взуття, одягу, надувних матраців, човнів, катерів, яхт. Завдяки еластичності та високій адгезії практично до всіх матеріалів дозволяє надійно з'єднати різнорідні матеріали з різними фізичними властивостями (скло, гума, пластик, дерево і т.д.) Прекрасно ремонтує прогумовану тканину, проникаючи в структуру тканини і утворюючи міцний, еластичний вологонепроникний ремонтний шар. Витримує ударні навантаження, вібрацію, перепади температури, вплив технічних рідин, слабких кисло і лугів. Широко використовуються для склеювання і герметизації електро-та інших сполук яхт і катерів, фіксації конструктивних елементів, оббивок, кріплення. За допомогою "Турклею" можна надійно приклеїти елементи, для фіксації яких традиційно використовується кріплення (наприклад, гачок для одягу на пластикову панель салону катера). Дозволяє здійснити відновлення конструкцій з різнорідних або композитних матеріалів, що не піддаються ремонту звичайними клеями або герметиками, так як звичайні клеї не забезпечують достатню в'язкість і еластичність клейового шва, а еластичні герметики не мають достатню міцність з'єднання.
102грн.
Номер: DD6643
 
Має більш високими характеристиками міцності, змочуваністю і адгезією, стійкістю до агресивних середовищ і перепадів температур, ніж звичайні суперклей. Надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Зручна герметична упаковка з вмонтованою в кришку голкою, яка прочищує отвір, запобігає застигання клею. Час схоплювання 40 сек. Час твердіння 2 хв. Час повної полімеризації 24 години.
162грн.
Номер: DD6636
 
Дана формула має найвищої плинністю, змочуваністю і адгезією. Кришка флакона має підвищену герметичність. У кришку вмонтовано сталева голка, яка при закриванні автоматично прочищає носик флакона і запобігає застигання в ньому клею. Має більш високими характеристиками міцності, стійкістю до агресивних середовищ і перепадів температур ніж звичайні суперклей. Надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Час схоплювання: 30 сек. Час затвердіння: 2 хв. Час повної полімеризації: 24 години.
157грн.
Номер: DD6601
 
Універсальний клей. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Суперклей має високі тиксотропні властивості (не стікає з вертикальних поверхонь). Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години.
32грн.
Номер: DD6594
 
Універсальний клей. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Суперклей має високі тиксотропні властивості (не стікає з вертикальних поверхонь). Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години.
30грн.
Номер: DD6608
 
Універсальний клей. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Суперклей має високі тиксотропні властивості (не стікає з вертикальних поверхонь). Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години.
48грн.
Номер: DD6615
 
Суперадгезив. Упаковка з пензлем дозволяє точково наносити клей. Забезпечує хороший косметичний ефект. Новітня розробка, покращена формула. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Має хорошу адгезію до замасленим і забрудненим поверхням. Не стікає. Витримує вплив високих температур і більшості агресивних рідин. Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 2 хв. Час повної полімеризації 24 години.
75грн.
Номер: DD6612
 
Суперадгезив. Має хорошу адгезію до замасленим, забрудненим і пористим поверхням. Новітня розробка, покращена формула. Швидко і надійно склеює: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Має хорошу адгезію до замасленим і забрудненим поверхням. Не стікає. Витримує вплив високих температур і більшості агресивних рідин. Час схоплювання 15 сек. Час твердіння 1 хв. Час повної полімеризації 24 години.
34грн.
Номер: DD6648
 
Ефективно очищає різні поверхні від клейового шару стікерів, етикеток, липких стрічок. Проникає під поверхню наклейки і розчиняє клей, що лежить в її основі. Не пошкоджує незабарвлені поверхні з міді, алюмінію, нержавіючої сталі. Також ефективно очищають різні поверхні від стікерів, етикеток, липких стрічок, жувальної гумки, яка прилипла. Видаляють сліди від комах, гудрону, дьогтю, смоли, змазки, плями косметики. Розчиняють сліди від різних маркерів і фломастерів на гладких поверхнях.
147грн.
Номер: DD6621
 
Забезпечує якісну підготовку склеюваних поверхонь. Використовується для оптимізації умов затвердіння цианакрілата, підтримки балансу нейтральних іонів на склеюваній поверхні, поліпшення підготовки поверхні для швидкого і якісного склеювання. Охороняє суперадгезиви низької в'язкості від адсорбції в пори субстрату. Застосовується для істотного скорочення часу затвердіння цианакрілатних адгезивів (суперклеєм), затвердіння товстостінних виробів,і т.д. Скорочує час затвердіння до декількох секунд.
165грн.
Номер: DD6770
 
Унікальний водостійкий поліуретановий клей - герметик DD6770 формує супереластичний (витримує 600% розтягнення) ущільнюючий шар з високою адгезією до більшості полімерних матеріалів: полівінілхлориду (ПХВ, вінілу, лінолеуму), поліуретану, поліметилметакрилату (оргскла) та іншим, також придатний для герметизації і склеювання гумових , тканих (включаючи парусину), керамічних, шкіряних, шорсткуватих, металевих, дерев'яних та інших поверхонь. Має хорошу термостійкістю - зберігає експлуатаційні властивості при температурах до 105 °C. Ущільнює і герметизує торцеві з'єднання оздоблювальних пластикових панелей, лінолеуму і кахельних плиток. Придатний для наступного фарбування. Герметизує з'єднання водопровідних і каналізаційних систем, вентилі і т.д. придатний для ремонту взуття. Еластичність клею - герметик дозволяє використовувати його для роботи з матеріалами, що зазнають деформаційних навантаження. Має сотні застосувань в господарстві, автомобілі та хобі. Міцність шару герметика при розтягуванні досягає 390 кг/см2. Є незамінним засобом для ремонту автомобіля, будинки, квартири, дачі, службового приміщення, побутової та водної моторної техніки, взуття та спортивного інвентарю, систем водопостачання та каналізації, домашнього начиння і т.п.
152грн.
Номер: DD6659
 
Двокомпонентний суперадгезів для пластика Забезпечує ремонт виробів з різних пластиків, не піддаються склейці звичайними клеями. Високотехнологічна розробка. Дозволяє швидко і надійно відремонтувати вироби з різних пластмас, не піддаються склейці звичайними клеями. У багатьох випадках міцність клейового шва перевищує міцність пластмаси. Швидко і надійно склеює: більшість твердих пластиків, поліпропілен, поліетилен, вініл, ударостійкий АБС-пластик, полівінілхлорид (ПВХ), плексиглас, оргскло, полістирол, гетинакс, метали, кераміку, фарфор. Час схоплювання 30 сек. без активатора, Час твердіння 10 хв. Час повної полімеризації 24 години
113грн.