Клеї для авто

Знайдено: 1 - 46 серед 77 товарів
Номер: 300000
 

Комплект для встановлення дзеркал заднього виду

Складається зі спеціального клею і просоченої активатором прокладки, які гарантують максимально міцне з'єднання скла з пластиком і металом. Клей швидко твердне і скорочує час на проведення ремонтних робіт.
Після застигання зберігає здатність компенсувати температурне розширення елементів, що склеюються і виключає мимовільне від'єднання. Також, після полімеризації клей набуває чудову стійкість до впливу прямих сонячних променів, перепадів температур і води.
Виробляється на основі модифікованих ефірів ціанакриловий кислоти, завдяки чому після застигання зберігає свою прозорість і забезпечує привабливість зовнішнього вигляду сполуки.

Переваги:

 • гарантує дуже високу міцність з'єднання, яка перевищує міцність, що з'єднуються;
 • при необхідності надлишки кошти можна усунути за допомогою органічного розчинника;
 • миттєво фіксується і сприяє скороченню часу на проведення ремонтних робіт;
 • зберігає прозорість після застигання;
 • стійке до дії ультрафіолетового випромінювання і перепадів температур
55грн.
Номер: 300100
 
Епоксидна мастика Winso.
Призначена для ремонту та відновлення. Взаємодіє з каменем, металом, деревом, пластиком. Наповнює тріщини й отвори, відновлюючи цілісність деталей та поверхонь.
НЕ використовується для поліетилену, поліпропілену, тефлону.
68грн.
Номер: 300200
 
Епоксидна мастика Winso.
Призначена для ремонту та відновлення. Взаємодіє з каменем, металом, деревом, пластиком. Наповнює тріщини й отвори, відновлюючи цілісність деталей та поверхонь.
НЕ використовується для поліетилену, поліпропілену, тефлону.
68грн.
Номер: NX49209
 
Призначений для швидкого склеювання матеріалів з дерева, шкіри, кераміки, металу, гуми й пластику.
54грн.
Номер: NX11109
 
Застосовується для зклеювання метал-скло, метал-метал, скло-скло. Надійно скріплює, швидко застигає, вологостійкий, не втрачає своїх властивостей під впливом ультрафіолету.
59грн.
Номер: PU9091
 
Призначений для вклеювання стекла. Виготовляється на основі поліуретану. Стійкий до зсунення та провисання, має високу еластичність. Стійкий до ультрафіолету, завдяки чому не розсихається.
433грн.
Номер: PU9090
 
Призначений для вклеювання стекла. Виготовляється на основі поліуретану. Стійкий до зсунення та провисання, має високу еластичність. Стійкий до ультрафіолету, завдяки чому не розсихається.
311грн.
Номер: 90214
 
Комплект для ремонту пластикових резервуарів та радіаторів. Підходить для ремонту мікротріщин, отворів і витоків до 1/2 в діаметрі. Не потребує зливу рідини або зняття резервуару. Повний ремонт займає менше 20 хвилин. Не клеїться до пластику з поліетилену або поліпропілену. Зберігати в недоступному для дітей місці.
267грн.
Номер: 10160
 
Засіб для швидкого, простого і безрозбірного ремонту пошкоджених деталей системи вихлопу відпрацьованих газів. Також може використовуватися для забезпечення максимальної щільності з'єднань при складанні системи. Запобігає викидання вихлопу з пробійних дірок і тріщин. Не містить азбесту і розчинників, не забруднює навколишнє середовище. Після полімеризації має відмінну стійкість до впливу високих температур, перешкоджаючи повторній появі пошкоджень елементів.
159грн.
Номер: 47909
 

Versachem TITANIUM 5 EPOXY, 25ml 47909 - Клей

Універсальний титановий епоксидний 2-х компонентний клей Titanium 5 Epoxy - призначений для алюмінію, латуні, міді, заліза, олов'яних сплавів, звичайний і нержавіючої сталі та інших. Заповнює щілини і твердне в жорстку металеву масу. Витримує тиск до 175 кг/см2.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря виявилися зверху, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Суміш застигає менш ніж за 2 години. Оброблена деталь може використовуватися через 6 годин, повністю засіб твердне через 16 годин.

НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +93⁰С. Колір - темно-сірий.

173грн.
Номер: 47709
 

Versachem STEEL WELD EPOXY, 25ml 47709 - Клей

Епоксидний 2-х компонентний клей для металів Steel Weld Epoxy 47709 (25мл) - призначений для склеювання алюмінію, латуні, міді, заліза, олов'яних сплавів, звичайної і нержавіючої сталі і т.д. Витримує тиск до 175кг/см2. Час застигання - 2 години. Колір - чорний.

ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря виявилися зверху, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Суміш застигає менш ніж за 2 години. Оброблена деталь може використовуватися через 6 годин, повністю засіб твердне через 16 годин.

НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +121⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.

163грн.
Номер: 11109
 

Versachem REAR VIEW MIRROR ADHESIVE 11109 - Клей

Двокомпонентний клей, для склеювання дзеркала заднього вигляду до лобового скла. Найкраще використовувати для металевого кріплення дзеркал заднього виду.

НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати для пластмасових кріплень.

ВЛАСТИВОСТІ: Міцність на розрив: 176 кг/см². Колір: прозорий. Водостійкий. Час висихання: 1-60 секунд. Час затвердіння: 30 хвилин. Температурний діапазон: -50°С до 94°С.

ХІМІЧНА СТІЙКІСТЬ: Клей дзеркала заднього виду не рекомендується піддавати тривалій взаємодії з хімічними речовинами і розчинниками.

ЗБЕРІГАННЯ: в сухому, прохолодному місці.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: очистити поверхню перед початком ремонту. Від’єднати кронштейн тримача від дзеркала. На зовнішній стороні лобового скла відзначити місце кріплення тримача олівцем або маркером.

ВСТАНОВЛЕННЯ: Нанесіть ґрунтовку тонким шаром на тримач дзеркала, дайте висохнути протягом 1-2 хвилин, потім капніть клею на заґрунтовану ділянку, притисніть ніжку до скла і тримайте 60 секунд. Дзеркало можна буде вставити в тримач через 30 хвилин.

99грн.
Номер: 47809
 

Versachem PLASTIC WELDER, 25ml 47809 - Клей

2-х компонентна «холодне зварювання» для пластику Plastic Welder 47809 (25мл) - призначена для склеювання акрилу, кераміки, фарфору, скловолокна, скла, більшості металів, більшості важких пластиків, ПВХ, стиролу, вінілу, дерева. Стійка до впливу більшості технічних рідин, витримує тиск до 240 кг/см2.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: використовувати на чистих, сухих поверхнях. Видавити з шприца рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону. Суміш застигає менш ніж через 15 хвилин, після чого обробленою деталлю можна користуватися. Повністю засіб твердне через 1 годину.

НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі більше +93⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.

142грн.
Номер: 44029
 
Холодне зварювання. Відрізняється максимальною ефективністю і простотою використання. Продукт являє собою олівець, що складається з епоксидної смоли. З його допомогою можна впоратися з ремонтом витоків, отворів і тріщин в металі, скловолокна, бетоні, дереві та інших матеріалах. Він здатний відновити зламані деталі і усунути поломки. Володіє антикорозійними і водовідштовхувальними властивостями.
73грн.
Номер: 44229
 
Холодне зварювання. Відрізняється максимальною ефективністю і простотою використання. Продукт являє собою олівець, що складається з епоксидної смоли. З його допомогою можна впоратися з ремонтом витоків, отворів і тріщин в металі, скловолокна, бетоні, дереві та інших матеріалах. Він здатний відновити зламані деталі і усунути поломки. Володіє антикорозійними і водовідштовхувальними властивостями.
73грн.
Номер: 43109
 

Versachem 5 MINUTE® CLEAR EPOXY, 25 ml 46409 - Клей

Універсальний епоксидний 2-х компонентний клей 5 Minute Epoxy 46409 (25мл) - призначений для ремонту деталей автомобіля з хрому, тканини, скловолокна, скла, металу, гуми. Безбарвний, водонепроникний, витримує тиск до 105,5 кг/см2. Колір - прозорий.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря виявилися зверху, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Суміш застигає менш ніж за 5 хвилин. Оброблена деталь може використовуватися через 15 хвилин, повністю засіб твердне через 1 годину.

НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +93⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.

123грн.
Номер: 46409
 
Універсальний епоксидний 2-х компонентний клей 5 Minute Epoxy (25мл) - призначений для ремонту деталей автомобіля з хрому, тканини, скловолокна, скла, металу, гуми. Безбарвний, водонепроникний, витримує тиск до 105,5 кг/см2. Колір - прозорий.
141грн.
Номер: 44209
 

Versachem 4 MINUTE STEEL EPOXY, 56.7g 44209 - Клей

Епоксидний 4-х хвилинний клей Quick Set Steel Epoxy 44209 (56,7г) - призначений для склеювання металу з металом, а також для ремонту і ліквідації дефектів металевих, дерев'яних і кам'яних поверхонь. Застигаючи, клей перетворюється у тверду металоподібну масу, що нагадує сталь, яку можна свердлити, зачищати та ін. Область застосування дуже широка - може використовуватися для ремонту серйозних ушкоджень у побуті, на виробництві, на кораблях, в автомобілях та ін.

ЗАСТОСУВАННЯ: Зніміть кришку з кожного з тюбиків і проткніть захисну плівку (кожен тюбик - своєю кришкою). Попередньо очистивши та просушити оброблювану поверхню, видавіть однакову кількість смоли і закріплювача на чисту поверхню і перемішайте до утворення однорідної маси. Змішуйте тільки ту кількість, яку встигнете нанести за 4 хв. (При температурі нижче +7°С швидкість застигання знижується). Нанесіть суміш на поверхню і легко натисніть для склеювання. Колір - темно-сірий.

151грн.
Номер: B150
 

Різьбове з'єднання з часом може розхитатися. Також досить велика ймовірність поновлення на ньому корозії. Все це може призвести до несправностей із транспортним засобом. Але тепер таку проблему легко вирішити. Завдяки йому відпаде необхідність застосування підкладних шайб.

Фіксатор стійкий до впливу зовнішніх факторів. Тому різні хімічні речовини, олії ніяк не позначаться на його надійності. Свої властивості зберігає протягом багато часу.

Правила використання

Скористатися фіксатором для авто нескладно. Попередньо потрібно очистити деталі від бруду, пилу. Також потрібно струсити тюбик із засобом. потім:
- завдати вміст тюбика на проблемні ділянки;
- зібрати кріпильний елемент та закрутити його;
- дати висохнути.

Це дозволить зробити їзду на автомобілі знову безпечною. Оскільки ефект довгостроковий, то можна й надалі не перейматися цілісністю різьбового з'єднання. Воно буде в ідеальному стані.

82грн.
Номер: B151
 

Фіксатор різьблення червоний Prolok High сильної фіксації 6мл B151 K2 - Відмінно захищає різьбове з'єднання від розхитування та корозії. Має високу стійкість до різних хімічних речовин, масел і авторідин. Зберігає свої властивості протягом багато часу. Слід використовувати в тому випадку, коли не потрібно проводити демонтаж.

Характеристики:

 • Не видаляється
 • Має високу міцність
 • Об'єм: 6мл

Інструкції щодо використання:

1. Очистити поверхні деталей від бруду та пилу, знежирити та просушити
2. Добре струсити тюбик із фіксатором
3. Зняти ковпачок, видалити наконечник та нанести вміст у кількох місцях на поверхню кріплення
4. Зібрати та закрутити
5. Дати підсохнути

82грн.
Номер: B116
 

Двокомпонентний епоксидний клей для склеювання металу промислової сили. Твердить як сталь після змішування епоксидної смоли та затверджувача. Можна піддавати механічній обробці, свердлити, шліфувати тощо. Хімічна стійкість - як промислового, так приватного застосування.

123грн.
Номер: B110
 
Високоефективний, сильний, швидкодіючий клей для склеювання дзеркал заднього виду зі склом. Ефективніше епоксидів і суперклею, також може застосовуватися для склеювання металу з металом, скла зі склом, кераміки, коштовностей та інших матеріалів. Досягає 60% міцності за 5 хвилин.
70грн.
Номер: EB100/EB101
 
Моментально висихаючий клей для пластмаси, дерева, гуми, шкіри та кераміки. Склеювані поверхні повинні бути знежирені, сухі й чисті.
17грн.
Номер: 84101
 
Універсальний епоксидний клей Permatex® 5 Minute General Purpose Epoxy - прозорий двокомпонентний склад представлений у вигляді швидко застигають компонентів. Епоксиди Permatex® General Purpose Epoxy ідеальні для склеювання деталей з різними фізичними властивостями. Позитивними характеристиками продукту є: стійкість до впливу води і розчинників, відсутність усадки, монтаж виробів, де не можливе зварювання. Отверждение протягом п'яти хвилин дає можливість відмовитися від додаткових затискачів і кріплень в процесі монтажу. Для зручності використання продукти випускаються в подвійних шприцах, тюбиках або пакетах.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ

- Чи не дає усадки
- Швидкий цикл затвердіння
- Не потрібно притискання деталей
- Заповнює тріщини
- Практично безбарвний
- Стійкий до тиску та ударних навантажень
- Водостійкий

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Склеює тверді матеріали, у тому числі
- Хром
- Оргскло
- Скло
- Пластик
- Метали
213грн.
Номер: 09117
 

Набір для ремонту обігріву заднього скла Permatex Complete Rear Window Defogger Repair Kit - містить повний комплект матеріалів для відновлення контакту сітки обігрівача і заповнення розривів в самій нитки обігріву. Обидва комплекти дозволяють автолюбителю самостійно виконати якісний ремонт власними силами.

В набір входить: набір для ремонту контакту обігріву і набір для ремонту нитки обігріву

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ: всіх задніх склах автомобіля, де потрібно відновити працездатність сітки або контакту обігріву.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:

 • Висока електрична провідність
 • Стійкість до екстремальних погодних умов
 • Повна відповідність кольору сітки
 • Повний комплект
 • Ремонт за один раз

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ:

ДЛЯ РЕМОНТУ НИТОК ОБІГРІВУ:

1. Для досягнення найкращих результатів, температура навколишнього середовища повинна бути не менше 10°С;
2. Виключити обігрів. Очистити поверхню скла від пилу і жиру;
3. Зніміть захисну плівку з трафарету;
4. Обережно помістіть трафарет на пошкоджену ділянку. Вся ділянка повинна поміститися в трафарет;
5. Натисніть на трафарет. Переконайтеся, що всі повітряні бульбашки видалені;
6. Ретельно збовтайте пляшечку. Якщо на дні або стінках залишаються тверді грудки, то можна скористатися зубочисткою для повного і однорідного розмішування;
7. За допомогою щіточки, нанесіть клей. Переконайтеся, що клей перекривається з обох кінців пунктирною лінією.
8. Коли поверхня стане липкою. Повторіть процедуру нанесення матеріалу чотири (4) рази. Подивіться у вікно зсередини; не повинно бути ніякого світла, що проходить через відремонтовану область нитки.
9. Рівень опору повинен практично дорівнювати нулю (0) після ремонту.
10. Зняти трафарет можна через 30 хвилин.
11. Включати обігрів скла можна через 24 години.

Примітка: Перед першою поїздкою, включіть обігрів на 15 хвилин або до моменту автоматичного відключення.
Для видалення надлишків матеріалу можна використовувати ацетон.

ДЛЯ РЕМОНТУ КОНТАКТУ СІТКИ ОБІГРІВУ:

1. Для досягнення найкращих результатів, під час ремонту температура навколишнього повітря повинна бути не менше 10°С.
2. Вимкніть обігрів скла. Обережно від'єднайте роз'єм від сітки обігріву.
3. Переконайтеся, що місце контакту роз'єму плоске і має повний контакт з монтажною поверхнею.
4. Знежирити поверхні, що приклеюються. Примітка: не приклеюйте роз'єм на місце де раніше перебувала перемичка обігрівача
5. Потрібно зачистити місце монтажу на склі тонким наждачним папером до рівної поверхні однорідного кольору. Всі сліди старого клею повинні бути видалені.
6. Відкрийте серветку, потягнувши з різних сторін захисного пакета (серветку не виймати). Візьміть пакет з серветкою двома пальцями за фольгу і протріть поверхню монтажу на склі (роз'єм не потрібно протирати). Засіб, яким просякнута серветка активує клей.
7. Дайте активатору висохнути протягом не менше 2 хвилин. Не чіпайте монтажну поверхню скла або роз'єму після очищення і активації
8. Ретельно розімніть пакетик з клеєм, поки клей не прийме однорідний бежевий колір. Відріжте носик пакетика. Нанесіть тонкий шар клею на центр монтажної вкладки.
9. Відразу з'єднайте роз'єм на заднє скло. Міцно тримайте 1 хвилину. Дозволяється включати обігрів через 24 години.
10. Якщо є можливість, перевірте цілісність електричного з'єднання за допомогою мультиметра. Опір повинен бути 0 Ом між двома точками.
11. Не переміщайте автомобіль протягом декількох годин. Дайте можливість клею надійно приклеїти ваш роз'єм!

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

У сухому і прохолодному приміщенні, в щільно закритій оригінальній упаковці, при температурі від 8°С до 28°С.

1 090грн.
Номер: 27828
 

Високоміцний клей спрей Permatex Body Shop Heavy Duty Headliner & Carpet Adhesive

Призначений для ремонту деталей інтер'єру, які відірвалися або ослабли. Водостійкий. Після висихання дає прозорий і акуратний зовнішній вигляд. Особливо ефективний в тих випадках, якщо при ремонті внутрішньої обшивки даху автотранспортних засобів застосування стандартних клей-спреїв не дає бажаних результатів. Клей-спрей стійкий до високої температури.

ПЕРЕВАГА ТОВАРУ:

 • Зберігає високу міцність при температурах аж до 77°С
 • Стійкий до впливу екстремальних погодних умов
 • Прозорий після висихання
 • Відповідність стандарту VОС

ЗАСТОСУВАННЯ:

Всередині обшивки даху, під килимовими покриттями, ущільнення багажника, дверні панелі, спінені полімери, тканини, пластмаса і гума.

УВАГА! Виріб може зашкодити деяким пластмасовим або пофарбованим поверхням. Для захисту цих ділянок може використовуватися малярна стрічка, але зняти відразу після нанесення клей-спрею.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ

1. Переконайтесь, що всі поверхні чисті, сухі та без забруднень.
2. Ретельно збовтати клей-спрей перед використанням.
3. Поверніть насадку, щоб вибрати ширину шару розпилення; вузький, середній або широкий.
4. Утримуйте балончик на відстані 6-8 дюймів від робочої поверхні та нанесіть 2-3 рівномірних шари. Дайте 5 хвилин часу для висихання між нанесенням шарів. Для найкращого склеювання нанесіть клей-спрейна обидві поверхні.
5. Дайте клею висохнути протягом 5 хвилин або до липкості перед встановленням.
6. Стисніть поверхні разом з рівномірним тиском, усуваючи повітряні кишені. Повне затвердіння досягається через 24 години при температурі 21°С.
7. Після закінчення роботи, щоб використовувати повторно наступного разу клей-спрей слід перевернути балон розпилювачем вниз, натискаючи на нього доти, поки не піде чистий газ з сопла розпилювача.

670грн.
Номер: 16067
 

Комплект для ремонту вітрового скла.

Набір для ремонту вітрового скла Permatex Windshield Repair Kit володіє формулою, яка висихає на сонці. Так ви зможете полагодити вітрове скло і зупинити поширення пошкоджень навіть в дорозі. Прочитайте детально інструкцію перед початком ремонту.

Примітка: Цей продукт не рекомендується для ремонту лінійних тріщин на лобовому склі.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:

 • Простота у використанні
 • Все, що необхідно для ремонту в комплекті
 • Легко слідувати крок за кроком по інструкції
 • Швидке затвердіння
 • Типові області застосування
 • Ремонт сколів і «зірка» до 1,25" в діаметрі

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ:

1. Очистіть дрібні частинки з пошкодженої ділянки лобового скла, використовуючи. булавку від шприца. Протріть ділянку навколо пошкодження за допомогою сухої тканини або паперового рушника.
2. Зніміть плівку з однієї частини клейкого диску. Виставте отвір диску навпроти пошкодженої ділянки (бокова вкладка повинна бути направлена вгору). Прикладіть диск до пошкодженого скла. Проведіть пальцями по периметру диску, щоб переконатись у надійності з'єднання.
3. Зніміть плівку з верхньої частини клейкого диску.
4. Вставте пластиковий вакуумним адаптер навпроти клейкого диску. Прикладіть адаптер до диска. Проведіть пальцями по периметру диску, щоб переконатись у надійності з'єднання.
5. Відріжте тонкий кінець гумового контейнера з наповнювачем (на З мм). Помістіть контейнер в отвір адаптера на глибину приблизно 6 мм.
Повільно, стискаючи контейнер, видавіть 3/4 наповнювача і зніміть з адаптера.
Протріть тканиною будь які залишки наповнювача з кінця контейнера та збережіть його для кроку 10.
6. Вставте кінець шприца в отвір адаптера. Переконайтесь, що з'єднання надійні.
7. Тримайте шприц в одній руці, потягніть поршень вгору другою рукою. Зафіксуйте поршень у нижньому пазу за допомогою механізму з дроту, що знаходиться зверху шприца. Відпустіть шприц та залишіть дане з'єднання у фіксованій позиції. Через 10 хв приступайте до кроку 8.
8. Від'єднайте шприц від адаптера на мить (щоб повітря потрапило в середину).Повторіть крок 6. Натисніть на поршень. вниз та зафіксуйте його у наступній сходинці за допомогою механізму з дроту. Через 20 хвилин перейдіть до кроку 9.
9. Зніміть шприц і викиньте. Послабте зовнішні краї адаптера і клейкого диску за допомогою леза, що входить у комплект. Як тільки краї адаптера і диску починають від'єднуватись від скла, повільно потягніть за бокову вкладку. Протріть та видаліть залишки клею.
10. Візьміть контейнер з наповнювачем. в одну руку та жовту плівку (входить в комплект) - в іншу. Повільно каплями видавіть залишок наповнювача на пошкоджену ділянку. Розмістіть плівку поверх цієї ділянки, щоб зафіксувати наповнювач.
11. Проведіть лезом по периметру плівки, щоб позбавитись усіх бульбашок.
Увага: ультрафіолетове сонячне випромінювання призводить до затвердіння наповнювача. Припаркуйте автомобіль на території, де потрапляє пряме сонячне світло протягом 15 хв (в туманні дні необхідне паркування як мінімум на 1 год.)
12. Як тільки відбудеться затвердіння, обережно видаліть плівку з лобового скла. Фінальна обробка поверхні: якщо поверхня скла є нерівною, можете використати лезо для видалення залишків клею. Очистіть лобове скло за допомогою спеціального засобу або спирту.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Продукція має зберігатися в прохолодному, сухому місці при температурі від 8°С до 28°С.

365грн.
Номер: 14600
 

Компаунд для склеювання «холодне зварювання»

Двокомпонентний компаунд швидкого затвердіння. Служить для заливки і жорсткого з'єднання: сталі, латуні, бронзи, алюмінію та міді. Після повного відкидання матеріал можна свердлити, нарізати різьблення, обробляти напилком, фарбувати. Полімеризується протягом 15 хвилин і витримує температуру до +149°С (короткочасно до +177°С). Допустимий тиск через 16 годин (для сталі): до 3000 РSІ (210 кг/см2).

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ:

 • Відмінна стійкість до рідин і хімічних речовин
 • Час повного застигання субстанції - до 15 хвилин
 • Витримує екстремальні температури
 • Чи не потрібен підігрів
 • Швидке і надійне заповнення зазору
 • Пожежобезпечний

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

тріщини і відколи, отвори в впускному колекторі та інші.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННІ:

1.Забезпечити достатню вентиляцію робочого місця;
2.Зачистити механічно оброблювану ділянку від іржі і масел;
3.Ретельно очистити поверхню навколо отвору;
4.Видавити на чисту тверду поверхню рівні кількості клею і затверджувача;
5. Змішати обидва компонента разом до утворення субстанції однорідного кольору і консистенції;
6. Нанести Компаунд для склеювання «Холодне Зварювання» на обидві поверхні і міцно з'єднати їх;
7. Відразу видаліть надлишки продукту;
8. Потрібно дати клею затверднути протягом 10 хвилин. В цей час не рухати деталь.
9. Час затвердіння може збільшитися в холодну погоду.

232грн.
Номер: 320200
 
Універсальний секундний клей для швидкого комбінаційного склеювання різних видів пластмас, гуми, металів, дерева, порцеляни, кераміки, шкіри, тканин, картону і паперу.
66грн.
Номер: 99839
 
Створює термостійку водонепроникну прокладку будь-якої форми, використовується для відновлення більшості прокладок і гнучких з'єднань, зокрема гуму, коркові покриття, шкіру, папір, композитні матеріали та інші силіконові прокладки. Витримує температуру до + 343°С, стійкий до впливу води, охолоджуючої рідини, масла і трансмісійної рідини. Може використовуватися для заміни прокладок на кришках клапанів, водяної помпи, піддоні картера, задньому мосту, розподільної шестерні, термостатах - скрізь, де потрібно створення міцної водостійкої прокладки. Володіє антикорозійними дією, слабким запахом. Був розроблений спеціально для ремонту автомобілів європейського та азіатського виробництва, але з однаковим успіхом може використовуватися і в двигунах американського виробництва.
80грн.
Номер: 27569
 
Versache THREADLOCK RED, 6ml 27569 - Клей-фіксатор Висока міцність фіксації різьбових з'єднань. Протидіє витіканню, ударам і вібрації. Запобігає ослабленню, корозії та іржі гайок і болтів. Краще всього використовувати на з’єднаннях, які не вимагають частого демонтажу. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ НА: різьбових з'єднаннях, гайках, болтах, які не потребують частого демонтажу ВЛАСТИВОСТІ: Міцність на розрив: 210 кг/см². Червоний. Час фіксації: 15 хвилин. Час затвердіння: 24 години. Температурний діапазон: від -54°С до +149°С Хімічна стійкість до моторного масла, бензину, гальмівної рідини, трансмісійних рідин, жиру, алкоголю, води і антифризу.
78грн.
Номер: 27536
 
Versachem THREADLOCK RED, 36ml 27536 - Клей-фіксатор Висока міцність фіксації різьбових з'єднань. Протидіє витіканню, ударам і вібрації. Запобігає ослабленню, корозії та іржі гайок і болтів. Краще всього використовувати на з’єднаннях, які не вимагають частого демонтажу. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ НА: різьбових з'єднаннях, гайках, болтах, які не потребують частого демонтажу ВЛАСТИВОСТІ: Міцність на розрив: 210 кг/см². Червоний. Час фіксації: 15 хвилин. Час затвердіння: 24 години. Температурний діапазон: від -54°С до +149°С Хімічна стійкість до моторного масла, бензину, гальмівної рідини, трансмісійних рідин, жиру, алкоголю, води і антифризу.
0грн.
Номер: 24569
 
Versachem THREADLOCK BLUE, 6ml 24569 - Клей-фіксатор Синій клей-фіксатор, середньої сили, який фіксує замки та ущільнювачі міжрізьбових з'єднань. Протидіє витіканню, вібрації і ударам. Запобігає корозії і ослабленню гайок і болтів. Використовується на гайках, болтах, різьбових з'єднаннях транспортних засобів, електроінструментів, велосипедів та ін. Міцність на розрив: 110 кг/см². Колір: Синій. Час фіксації: 15 хвилин. Час затвердіння: 24 години. Діапазон робочих температур: від -54°С до +149°С. Хімічна стійкість до бензину, моторного масла, гальмівної рідини, трансмісійних рідин, мастила, алкоголю. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Ретельно очистіть всі поверхні від мастила, жиру, слідів фарби, пилу і т.д. розчинником і дайте висохнути. Після затвердіння продукт можна видалити за допомогою металевої щітки.
78грн.
Номер: 24536
 
Versachem THREADLOCK BLUE, 36ml 24536 - Клей Синій клей-фіксатор, середньої сили, який фіксує замки та ущільнювачі міжрізьбових з'єднань. Протидіє витіканню, вібрації і ударам. Запобігає корозії і ослабленню гайок і болтів. Використовується на гайках, болтах, різьбових з'єднаннях транспортних засобів, електроінструментів, велосипедів та ін. Міцність на розрив: 110 кг/см². Колір: Синій. Час фіксації: 15 хвилин. Час затвердіння: 24 години. Діапазон робочих температур: від -54°С до +149°С. Хімічна стійкість до бензину, моторного масла, гальмівної рідини, трансмісійних рідин, мастила, алкоголю. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Ретельно очистіть всі поверхні від мастила, жиру, слідів фарби, пилу і т.д. розчинником і дайте висохнути. Після затвердіння продукт можна видалити за допомогою металевої щітки.
230грн.
Номер: 22429
 
Versachem H2 HOLD ALL-PURPOSE EPOXY, 25ml 22429 - Клей H2 Hold® еластичний епоксидний клей для використання під водою, загартований, не викликає корозії. Конструкційний клей спеціально розроблений для різних застосувань, в тому числі вологого або сухого склеювання ABS, ПВХ, гнучкого ПВХ, сумішей, дерева і цементу. Працює практично на будь-чому, в будь-якому місці. Приклеює під водою. Гнучкий зв'язок, зберігає еластичність без розриву. Стійкий до струсів і вібрацій. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ НА: ПВХ, склопластику, дереві, металі, акрилі, гнучких тканинах, кераміці, цеглі, пластику і склі. Крім того, використовується для ремонту бамперів і бічних панелей. НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ НА області, які будуть входити в контакт з харчовими продуктами. ВЛАСТИВОСТІ: Міцність на розрив: 126 кг/см². Колір: кремовий. Водонепроникний. Час роботи: 15-30 хвилин. Оброблення через: 1-2 години. Час затвердіння: 24 годин. Повне з’єднання: 7 днів. Температурний діапазон: від +4°С до +93°С. ХІМІЧНА СТІЙКІСТЬ ДО РОЗЧИННИКІВ: епоксидні клеї, як правило, не рекомендується піддавати тривалому впливу хімічних речовин і розчинників. Не використовуйте для герметизації паливних ємностей. ЗБЕРІГАННЯ: в оригінальній упаковці в сухому, прохолодному місці. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Злегка очистіть суху поверхню перед нанесенням епоксидної смоли. КОРИСНІ ПОРАДИ: Важливо ретельно змішати дві частини епоксидної смоли над водою. Тепло генерується в той, час коли епоксидна суміш твердне. Чим більше епоксидної смоли і затверджувача, що змішують разом, тим більше тепла, яке генерується, в результаті чого епоксидна суміш склеює швидше. Змішуйте таку кількість епоксидної смоли і затверджувача разом, яка може бути використана в рамках робочого часу. Рівні частини затверджувача і смоли повинні бути ретельно перемішані разом. Найпоширеніша проблема у використанні двохкомпонентних епоксидних клеїв в тому, що не змішують його ретельно; він не буде склеювати і залишиться липким. Рекомендується змішувати епоксидні смоли на чистій поверхні. Не змішуйте його безпосередньо на ремонтованій поверхні. Після того, як продукт буде ретельно перемішаний, він може бути застосований до області ремонту. Перед шліфуванням слід чекати три дні при 21°С.
144грн.
Номер: 47609
 
Versachem CLEAR WELD EPOXY, 25ml 47609 - Клей Епоксидний 2-х компонентний клей Clear Weld Epoxy 47609 (25мл) - призначений для склеювання металу, дерева, скла, бетону і кераміки. Склеює за 30 хвилин, утворюючи високоміцний прозорий шов, водонепроникний і стійкий до більшості рідин. Міцність – 176 кг/см2. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря виявилися зверху, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Оброблена деталь може використовуватися через 2 години, повністю засіб твердне через 8 го дин. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +93⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.
78грн.
Номер: 46309
 
Versachem 60 SECOND EPOXY, 25 ml 46309 - Клей Клей VERSACHEM 46309 універсальний епоксидний двокомпонентний (60с.) 25 мл. Універсальний епоксидний клей, твердне протягом 60 секунд, безбарвний, водонепроникний, стійкий до впливу більшості рідин. Витримує тиск до 88 кг/см2, може застосовуватись для склеювання тканини, скла, металу, пластику, гуми. Колір - прозорий. ЗАСТОСУВАННЯ: Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Переверніть шприц так, щоб бульбашки повітря виявилися зверху. Зніміть кришку. Видавіть рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону. Швидко змішайте в зникнення блакитного кольору (приблизно 15 секунд). Суміш застигає менш ніж за 1 хв. Оброблена деталь може вживатися через 5 хв. Повністю засіб твердне через 1 годину. ПРИМІТКА: не рекомендується використовувати при температурі більше +93°С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.
528грн.
Номер: 46509
 
Versachem 5 MINUTE EPOXY GEL, 25ml 46509 - Клей 5 Minute Epoxy Gel 46509 (25мл) - багатоцільовий, епоксидний двокомпонентний клей для швидкої герметизації областей або ремонту пошкоджених частин. Підходить для матеріалів: тканини, пластмаси, сталь і метал. Клей кремового кольору, твердий, ударостійкий, володіє вологостійким ефектом. Ідеальний для склеювання на вертикальних поверхнях, декоративних молдингів і т.д. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: перевернути шприц, щоб пухирці повітря перемістились вверх, видавити рівну кількість смоли і закріплювача на шматочок картону і перемішати. Оброблювані поверхні повинні бути сухими та чистими. Суміш застигає менш ніж за 5 хвилин. Оброблена деталь може використовуватися через 15 хвилин, повністю засіб твердне через 1 годину. НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати при температурі вище +93⁰С і для склеювання поліетилену і поліпропіленової пластмаси.
1 583грн.
Номер: DD6562
 
Швидко і надійно склеює в будь-яких комбінаціях скло, метал, більшість видів пластику, бетон, кераміку, гуму, дерево та інші матеріали. Забезпечує якісне та довговічне з'єднання, стійке до впливу вологи. Патентований диспенсер і унікальні гнучкі мікс-насадки, що входять в комплект забезпечують автоматичне перемішування компонентів у потрібній пропорції безпосередньо при нанесенні клею на ділянки, що ремонтуються, в тому числі важкодоступні.
170грн.
Номер: DD6873
 
Швидкосхоплюючий, водостійкий, універсальний, в'язкий, прозорий клей-герметик для склеювання практичних всіх матеріалів, що застосовуються при виробництві спортивного спорядження, туристичного спорядження, взуття, одягу, надувних матраців, човнів, катерів, яхт. Завдяки еластичності та високій адгезії практично до всіх матеріалів дозволяє надійно з'єднати різнорідні матеріали з різними фізичними властивостями (скло, гума, пластик, дерево і т.д.) Прекрасно ремонтує прогумовану тканину, проникаючи в структуру тканини і утворюючи міцний, еластичний вологонепроникний ремонтний шар. Витримує ударні навантаження, вібрацію, перепади температури, вплив технічних рідин, слабких кисло і лугів. Широко використовуються для склеювання і герметизації електро-та інших сполук яхт і катерів, фіксації конструктивних елементів, оббивок, кріплення. За допомогою "Турклею" можна надійно приклеїти елементи, для фіксації яких традиційно використовується кріплення (наприклад, гачок для одягу на пластикову панель салону катера). Дозволяє здійснити відновлення конструкцій з різнорідних або композитних матеріалів, що не піддаються ремонту звичайними клеями або герметиками, так як звичайні клеї не забезпечують достатню в'язкість і еластичність клейового шва, а еластичні герметики не мають достатню міцність з'єднання.
99грн.
Номер: DD6643
 
Має більш високими характеристиками міцності, змочуваністю і адгезією, стійкістю до агресивних середовищ і перепадів температур, ніж звичайні суперклей. Надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Зручна герметична упаковка з вмонтованою в кришку голкою, яка прочищує отвір, запобігає застигання клею. Час схоплювання 40 сек. Час твердіння 2 хв. Час повної полімеризації 24 години.
156грн.
Номер: DD6636
 
Дана формула має найвищої плинністю, змочуваністю і адгезією. Кришка флакона має підвищену герметичність. У кришку вмонтовано сталева голка, яка при закриванні автоматично прочищає носик флакона і запобігає застигання в ньому клею. Має більш високими характеристиками міцності, стійкістю до агресивних середовищ і перепадів температур ніж звичайні суперклей. Надійно склеює в будь-яких поєднаннях: метали, кераміку, фарфор, пластик, шкіру, гуму, дерево, картон, пористі матеріали. Час схоплювання: 30 сек. Час затвердіння: 2 хв. Час повної полімеризації: 24 години.
151грн.