Все для миття та прибирання авто

Знайдено: 1 - 38 серед 38 товарів
Номер: ASZ PET
 
Щітка для чищення автомобілів ефективно видаляє бруд з вікон і зовнішніх поверхонь. Розщеплення волосків забезпечує безпечне очищення фарби. Оснащена наконечником для підключення до джерела води.
37грн.
Номер: SCW02
 
Професійна стягачка води проводиться з силікону високої якості. Цей матеріал дуже міцний і гнучкий, завдяки чому ідеально адаптується до поверхні. Ефективно видаляє воду з вікон і кузова. Повністю безпечна для фарби, не залишає розводів. Ширина: 23,5 см
122грн.
Номер: SCW04
 
Високоякісна, гнучка стягачка води, чудово адаптується до поверхні. Робить це ефективно, видаляє воду з вітрового скла і кузова. Безпечна для фарби, не залишає розводів.
37грн.
Номер: ASZ PS
 
Щітка для миття автомобіля з високою щетиною якісно краще, ніж інші видаляє бруд з вікон і зовнішніх поверхонь. Розщеплення волосків забезпечує безпечне очищення фарби. Оснащена наконечником для підключення до джерела води.
55грн.
Номер: M355
 
Щітка для миття вантажних автомобілів, автомобілів для доставки товарів і автобусів. Має міцний ворс з немалюючими закінченнями (закінчення ворсу роздвоєні, щоб полегшити миття і виключити замальовку поверхні). У цій щітці використовується дуже густий ворс, щоб ретельно мити плоскі поверхні і краще утримувати воду. Щітка рекомендується для миття з відра (має підігнаний розмір). Щітка має міцний, ергономічний алюмінієвий стержень з різьбленням, ідеальний для виконання робіт, пов'язаних з миттям високо розташованих частин.
718грн.