Автомобільна фарба

Знайдено: 1 - 46 серед 49 товарів
Номер: DD6046
 
Ремонтує деталі з будь-яких металів, пластиків, скла, кераміки, дерева. Ремонтні шпаклівки: відновлюють форму деталі, ліквідують течі рідин і газів, забезпечують ремонт у важкодоступних місцях або у випадках, коли розбирання неможливе, мають високу адгезію до всіх матеріалів, прилипають до замасленим поверхням, забезпечують ремонт під водою. Схоплюються за 5 хвилин, повністю тверднуть за годину. Після цього відновлені поверхні можна фарбувати, нарізати в них різьблення, обробляти. Легко змішуються, не забруднюють руки. Колір: сірий. Діапазон робочих температур: від -65 °С до +315 °С. Міцність з'єднання 609 кг/см2
156грн.
Номер: HG6002
 
Швидковисихаючі епоксидні клеї-шпаклівки зі сталевим, бронзовим і титановим наповнювачами. «Схоплюються» за 5 хвилин, тверднуть за 15, можуть піддаватися механічній обробці через годину. Прості у використанні, безвідходні. Володіють чудовою адгезією майже до всіх матеріалів. Склеюють скло, метал, пластик, кераміку, дерево. Можливий ремонт при витіканні рідини з пошкодженого агрегату і навіть під водою! Течі зупиняються через 5 хвилин і назавжди. Незамінні для дому та гаражу. Ремонтують течі труб опалення, сантехніки, каналізації, не розчиняються нічим, витримують високу температуру (до 260 °С). Після затвердіння шпаклівки, поверхні можна свердлити, нарізати в них різьблення, обточувати, шліфувати, фарбувати. З їх допомогою можна відновити розколоту металеву деталь, виліпивши загублені елементи: відламані вушка кріплення пластикових решіток радіатора, покажчиків повороту, вимикачів і т.д.
74грн.
Номер: HG6302
 
Швидковисихаючі епоксидні клеї-шпаклівки зі сталевим, бронзовим і титановим наповнювачами. «Схоплюються» за 5 хвилин, тверднуть за 15, можуть піддаватися механічній обробці через годину. Прості у використанні, безвідходні. Володіють чудовою адгезією майже до всіх матеріалів. Склеюють скло, метал, пластик, кераміку, дерево. Можливий ремонт при витіканні рідини з пошкодженого агрегату і навіть під водою! Течі зупиняються через 5 хвилин і назавжди. Незамінні для дому та гаражу. Ремонтують течі труб опалення, сантехніки, каналізації, не розчиняються нічим, витримують високу температуру (до +260 °С). Після тужавіння шпаклівки поверхні можна свердлити, нарізати в них різьблення, обточувати, шліфувати, фарбувати
84грн.
Номер: HG6505
 
Швидковисихаючі епоксидні клеї-шпаклівки зі сталевим, бронзовим і титановим наповнювачами. «Схоплюються» за 5 хвилин, тверднуть за 15, можуть піддаватися механічній обробці через годину. Прості у використанні, безвідходні. Володіють чудовою адгезією майже до всіх матеріалів. Склеюють скло, метал, пластик, кераміку, дерево. Можливий ремонт при витіканні рідини з пошкодженого агрегату і навіть під водою. Течі зупиняються через 5 хвилин і назавжди. Незамінні для дому та гаражу. Ремонтують течі труб опалення, сантехніки, каналізації, не розчиняються нічим, витримують високу температуру (до 260 °С). Після затвердіння шпаклівки поверхні можна свердлити, нарізати в них різьблення, обточувати, шліфувати, фарбувати. З їх допомогою можна відновити розколоту металеву деталь, виліпивши загублені елементи: відламані вушка кріплення пластикових решіток радіатора, покажчиків повороту, вимикачів і т.д.
122грн.
Номер: HG5732
 
Завдяки мілкодисперсному наповнювачу забезпечує максимальну заповнюючу здатність, добре приховує мікродефекти і вирівнює поверхню. Час повного висихання одного шару 5 хв; Рекомендована кількість шарів 2-3; Час повного висихання 6 годин.
196грн.
Номер: HG6502
 
Швидковисихаючі епоксидні клеї-шпаклівки зі сталевими, бронзовим і титановим наповнювачами. «Схоплюються» за 5 хвилин, тверднуть за 15, можуть піддаватися механічній обробці через годину. Прості у використанні, безвідходні. Володіють чудовою адгезією майже до всіх матеріалів. Склеюють скло, метал, пластик, кераміку, дерево. Можливий ремонт при витіканні рідини з пошкодженого агрегату і навіть під водою! Течі зупиняються через 5 хвилин і назавжди. Незамінні для дому та гаражу. Ремонтують течі труб опалення, сантехніки, каналізації, не розчиняються нічим, витримують високу температуру (до 260 ° С). Після затвердіння шпаклівки, поверхні можна свердлити, нарізати в них різьблення, обточувати, шліфувати, фарбувати. З їх допомогою можна відновити розколоту металеву деталь, відламані вушка кріплення пластикових решіток радіатора, покажчиків повороту, вимикачів і т.д.
75грн.
Номер: HG5730
 
Вхідні до складу інгібітори корозії запобігають іржавінню, запобігають процесам окислення і старіння оброблюваних поверхонь. Може використовуватися як порозаповнювач по шпаклівці. Час повного висихання одного шару 5 хв; Рекомендована кількість шарів 2-3; Час повного висихання 6 годин.
181грн.
Номер: HG5722
 
Вхідні до складу інгібітори корозії запобігають іржавінню, запобігають процесам окислення і старіння оброблюваних поверхонь. Може використовуватися як порозаповнювач по шпаклівці. Час повного висихання одного шару 5 хв; Рекомендована кількість шарів 2-3; Час повного висихання 6 годин.
182грн.
Номер: HG5726
 
Вхідні до складу інгібітори корозії запобігають іржавінню, запобігають процесам окислення і старіння оброблюваних поверхонь. Може використовуватися як порозаповнювач для шпаклівки. Час повного висихання одного шару 5 хв. Рекомендована кількість шарів 2-3. Час повного висихання 6 годин.
166грн.

Автомобільна фарба — правила вибору

Дрібні подряпини, тріщини, відколи неминуче з'являються на машинах навіть у найобережніших водіїв. Звичайна автомобільна фарба допоможе відновити початковий вигляд транспортного засобу. Термостійкі і флуоресцентні фарби роблять авто унікальним майданчиком для реклами вашого бренду. Одне розписане авто, яке їздить по місту, приверне увагу більшої кількості клієнтів, ніж кілька білбордів.

Асортимент і вибір

Фарбування автомобіля виконується тільки після проведення всіх підготовчих робіт: вирівнювання, ґрунтовки. Якісна фарба для авто лягає рівними шарами і швидко висихає.

Під час вибору лакофарбових товарів для машини професійні майстри звертають увагу на наступні моменти:

 1. Країна виробник. Найбільшим попитом користуються фарби американського та європейського виробництва. Під час обов'язкової сертифікації продукції перевіряється правдивість зазначеної виробником інформації про товар. Якщо вона відповідає дійсності, компанія отримує відповідний висновок.
 2. Стійкість до впливу зовнішніх факторів. Пил, підвищена вологість, різкі перепади температури навколишнього середовища — це реалії різноманітного українського клімату. Погані погодні умови призводять до швидкої втрати кольору і виникнення іржі. Якісна фарба з антикорозійним покриттям захищає авто від появи іржі і тривалий час зберігає насичений колір.
 3. Легкість в експлуатації. Швидке нанесення фарби і легке просушування — важливі параметри вибору. Така продукція тривалий час зберігає вихідну структуру і є надзвичайно зручною у використанні.
 4. Ціна. Якісні матеріали коштують дорого. Це не означає, що найдорожча фарба — найкраща. На вартість товару впливають безліч факторів, у тому числі і націнка виробника. У дешевих барвниках використовують низькоякісні складові, які швидко стають непридатними, втрачають свої властивості.

Автомобільна фарба

Купити автомобільну фарбу в Україні ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо перевірені товари від американських і європейських виробників. Крім стандартних покриттів, наш каталог містить:

 • грунтовки;
 • шпаклівки;
 • автоемалі;
 • флуоресцентні покриття;
 • термостійкі фарби;
 • спеціальні лаки.

Ми співпрацюємо з компаніями Nowax, Done Deal, Hi-Gear без посередників. Завдяки цьому ви отримуєте лакофарбові вироби високої якості за низькою ціною.

Увага! Дешева лакофарбова продукція не може бути високої якості — з часом на автомобілі з'являться тріщини і здуття. Щоб уникнути цього і заощадити кошти, вибирайте якісні товари в нашому розділі «Акції». Тут можна купити найкращі фарби за зниженою ціною.

На сайті можна замовити термостійку фарбу для спецтехніки. З її допомогою можна нанести унікальний малюнок своєї компанії, який буде видно всім клієнтам.

Особливості покриття

До стандартних автомобільним фарб відносять акрилові і алкідні емалі. Наш інтернет-магазин рекомендує вибирати тільки акрилові покриття. Вони мають ряд переваг порівняно з алкідними моделями:

 • тривала стійкість;
 • повільне вицвітання;
 • стійкість до перепаду температур;
 • швидке висихання;
 • можливість роботи в закритому приміщенні;
 • стійкість до умов підвищеної вологості;
 • запобігання корозії.

Недоліком акрилової фарби можна назвати високу вартість у порівнянні з алкідними моделями. Порівнюючи ці параметри, необхідно пам'ятати про ціну підготовчих і лакофарбових робіт, які необхідно виконувати раз на 2-3 роки за умови придбання дешевої фарби.

Автомобільна фарба

Оформлення та отримання покупки

Інтернет-магазин автомобільних фарб Lido.ua пропонує широкий асортимент товарів для шліфування та фарбування авто. Працювати з нашими фарбами можна на відкритому повітрі і в приміщенні.

Не всі товари, що їх представлено на сайті, є в наявності на нашому складі. Якщо вам необхідний конкретний товар, який в даний момент є відсутнім, зробіть заявку на зворотній дзвінок. Наші менеджери зателефонують вам в робочий час протягом 30 секунд. Менеджер з'ясує, скільки коштує необхідний вам товар, і коли його зможуть доставити за вказаною вами адресою.

Доставка товару здійснюється по всій Україні. Ми співпрацюємо з транспортними компаніями, тому під час оформлення замовлення потрібно вказати:

 • населений пункт;
 • обраного перевізника;
 • найближчий до вас пункт обслуговування;
 • актуальний контактний телефон.

Забрати товар можна в Києві, Запоріжжі, Одесі, Харкові, Сумах та інших населених пунктах. Під час оформлення замовлення можете вказати адресну доставку від перевізника. Наприклад, Київ, площа Вокзальна 1, з 17:00 до 19:00.

Отримати автомобільні фарби можна самостійно в нашому офісі. Ми завжди раді всім жителям й гостям Львова — приходьте до нас за адресою: вул. Вулецька, 11.

Вартість доставки залежить від обраного вами перевізника і обсягу товару. Вона сплачується окремо під час отримання товару.