Антипроколи

Знайдено: 1 - 8 серед 9 товарів
Артикул: B311
 

Вулканізатор шин Tire Doktor 500мл B311 K2 - засіб для аварійного накачування коліс та герметизації пробитих автопокришок. Виручає у непередбачених ситуаціях. Дозволяє уникнути необхідності обтяжливої заміни пошкодженого колеса на запасне. Герметизує швидко та ефективно. Дозволяє накачувати шини до тиску близько 1,76 атмосфери.

Характеристики:

 • Усуває проколи діаметром до 6 мм за 1 хвилину
 • Не вимагає демонтажу колеса та використання домкрата
 • Не впливає на центрування обода та шини
 • Не викликає корозії дисків
 • Простий у використанні
 • Об'єм: 500мл

Інструкції щодо використання:

1. Знайти та видалити предмет, що спричинив пошкодження шини
2. Перевернути колесо транспортного засобу так, щоб клапан перебував у нижньому положенні та дивився вгору (при цьому бажано, щоб місце проколу було не в самому низу)
3. Шина на момент прокачування має бути повністю спущена
4. Герметик може застосовуватись при температурах навколишнього середовища до -18 °C. У разі низьких температур флакон слід прогріти (Не використовувати відкритий вогонь!)
5. Ретельно струсити вміст та щільно з'єднати флакон із клапаном
6. Утримуючи флакон вертикально, заповніть колесо герметиком (балон розрахований на одноразове використання)
7. Якщо диск піднявся із землі – можна розпочинати рух на маленькій швидкості
8. Через 1-2 кілометри необхідно перевірити тиск у шинах і, за необхідності, підкачати до рекомендованого тиску

Важливо пам'ятати, що використання герметика – це тимчасовий захід. Він може надовго усунути проблему, але необхідно стежити за колесом та контролювати тиск у ньому. При зменшенні тиску слід звернутися на вулканізацію. Підкачування-герметик не ефективне при бічних порізах.

235грн.
Артикул: B310
 

Герметик для аварійної вулканізації проколів шин. Є засобом першої необхідності в надзвичайних ситуаціях, коли необхідно провести ремонт пошкоджених шин, без необхідності установки запасного колеса або використання інструментів і домкрата. Герметик знаходиться в балончику під високим тиском, який дозволяє провести підкачку повністю спущеного колеса до 1.8 атмосфери. Після введення, засіб самостійно знаходить місце проколу і полімеризується в ньому, формуючи міцну і еластичну пробку, яка зупиняє витоку повітря. Залишки герметика не застигають відразу і зберігаються в рідкому стані, завдяки чому він здатний закладати кілька проколів і не порушує балансування колеса. Завдяки відсутності розчинників та інших агресивних компонентів, засіб повністю сумісний з усіма видами шин і колісних дисків – не пошкоджує їх і не викликає корозію. Також може застосовуватися для мототехніки.

Переваги:

 • Не вимагає додаткових інструментів або особливих навичок.
 • Швидко діє – процес вулканізації займає всього 1 хвилину.
 • Володіє здатністю зберігати рідкий стан і не порушує балансування колеса.
 • Не призводить до окислення і іржавіння колісних дисків.
192грн.
Артикул: TS400M
 

Tyre Seal - ідеальний засіб для швидкого тимчасового ремонту для усунення проколів у безкамерних шинах.

Застосовується при проколах діаметром до 3 мм/0,1 дюйма на шинах розміром до 41 см/16 дюймів.

Не використовуйте на порваних шинах або шинах, що зіскочили з обода диска, або на шинах з датчиками тиску повітря. Не підходить у разі серйозних пошкоджень — появи отворів діаметром понад 5 мм.

Підходить для шин із шириною профілю понад 155 мм.

353грн.
335грн.
Артикул: 817715
 

Аварійний герметик для шин. Призначений для екстреного ремонту проколів і невеликих порізів покришок мотоциклів і автомобілів з колесами до 16 дюймів без використання домкрата і інструментів. Засіб, після поміщення його в колесо, розподіляється рівномірним шаром і самостійно знаходить місце проколу. Після виявлення полімеризується в ньому, формуючи міцну еластичну пробку, яка зупиняє витік повітря. Виробляється MOTUL Tyre Repair 817715 на основі латексу - абсолютно нейтрального матеріалу як для гуми покришки, так і для металу колесного диска, не викликає пошкоджень або утворення іржі. Поставляється у формі аерозольного балончика під дуже високим тиском, завдяки якому дозволяє накачати колесо і продовжити рух на автомобілі. Може застосовуватися для камерних шин.

Переваги:

 • Ефективно герметизує проколи розміром до 6 мм включно.
 • Здатний закладати відразу кілька проколів.
 • Швидко діє - процес герметизації і накачування колеса займає всього кілька хвилин.
 • Виключає необхідність в розбиранні колеса і використанні домкрата або інструментів.
 • Універсально підходить для колісних дисків з будь-якого матеріалу.
 • Не порушує балансування колеса.
515грн.
Артикул: 850142
 

Ремонт та підкачування шин без демонтажу. Для камерних і безкамерних шин. Спрей для всіх типів шин до 16''.

MOTUL Tyre Repair усуває прокол автомобільної шини і підкачує її (для камерних і безкамерних шин) швидке дію без необхідності демонтажу та інструменту.

 • Створений на основі латексу, не пошкоджує шини і камери.
 • MOTUL Tyre Repair це спрей який знаходиться під тиском, що дозволяє підкачати будь-які типи шин розміром до 16 дюймів, якщо колесо більше, необхідний ще один балон.
 • Дозволяє використовувати шину протягом декількох сотень кілометрів, перед стандартним ремонтом.
 • Ударостійка алюмінієва тара.

Застосування:

 • Видалити предмет, що послужив причиною проколу.
 • Встановити колесо так, щоб клапан підкачки був зверху (між 10 і 2 годинами).
 • Енергійно струснути балон.
 • В холодну погоду, для правильності роботи необхідно розігріти балон перед вентиляційним отвором або руками.
 • Під'єднати балон до вентиля шини і перевернути його догори дном.
 • Натиснути кнопку і утримувати поки шина повністю не підкачається.
 • Для рівномірного розподілу продукту рухайтеся кілька хвилин з помірною швидкістю (10-20 км).
 • Після, проконтролюйте тиск в шині, при необхідності відрегулюйте його.
 • Зберігати належним чином, закріпіть балон і уникайте ударів або будь-якого іншого впливу.
399грн.
Артикул: TR750
 
Комплект для самостійного ремонту автомобільних покришок. Містить всі необхідні інструменти, для усунення проколів в дорожніх умовах. Підходить для ремонту проколів шин легкових і вантажних автомобілів, причепів і мотоциклів. Дозволяє виконати самостійний ремонт в найкоротші терміни. Ефективно закладає невеликі проколи покришки, наприклад, від цвяхів або шурупів. Універсально підходить для будь-яких безкамерних шин, в тому числі для зимової шиповану гуми. Склад комплекту: шило, штопор, кордовий жгут, клей.
90грн.
Артикул: NX45017
 

Швидко й ефективно ущільнює і накачує пробиті шини - без демонтажу і без інструментів. Спеціальна латексна формула ущільнює більшість дірок, а аерозоль накачує колеса.

Застосування:

Усунути предмет, який викликав пробоїну (якщо це можливо). Провернути пошкоджену шину, повільно рухаючись на автомобілі, поки клапан шини не буде точно в вертикальному положенні (вентилем догори). Міцно прикрутити наконечник шланга на клапан шини. Підняти насадку у верхній частині банки, перевернути банку, натиснути на клавішу і тримати. Шина буде ущільнена і накачана протягом хвилини. Застосувати весь вміст банки для накачування шини і від'єднати шланг від клапана. Після використання Nowax Tire Doctor відразу проїхати 5 км, не швидше, ніж 35 км/год., щоб викликати поширення ущільнювача шиною. Не застосовувати в разі занадто великих дірок, знищення частини шини або якщо вона злетіла з диска. Ремонт носить тимчасовий характер. Слід звернутися в ремонтну майстерню, щоб здійснити остаточний ремонт. Повідомити в майстерні, що в шині знаходиться легкозаймистий газ. Обслуговування необхідно здійснювати в добре вентильованому приміщенні, без доступу вогню.

Попередження:

Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С. Знаходиться під тиском. Не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спустошити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності:

5 років від дати виробництва (див. на упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

183грн.
Артикул: HG5339
 
Призначений для ремонту проколів коліс легкових автомобілів і легких вантажівок прямо на дорозі. Простий у використанні засіб. Ремонтує більшість проколів протягом хвилини. Надійно закладає місце витоку повітря при діаметрі проколу до 4,5 мм. Виходячи з повітрям через прокол, утворює міцну вулканізовану пробку, що зупиняє витік. Не впливає на балансування коліс, залишається в колесі в активному стані, перешкоджає виникненню витоків повітря в подальшому. Може використовуватися для ремонту камерних або безкамерних шин, встановлених на сталевих, алюмінієвих і магнієвих дисках. Не призводить до утворення іржі на внутрішній поверхні дисків.
152грн.
Артикул: HG5337
 
Призначений для ремонту проколів коліс легкових автомобілів і легких вантажівок прямо на дорозі. Простий у використанні засіб. Ремонтує більшість проколів протягом хвилини. Надійно закладає місце витоку повітря при діаметрі проколу до 4,5 мм. Виходячи з повітрям через прокол, утворює міцну вулканізовану пробку, що зупиняє витік. Не впливає на балансування коліс, залишається у колесі в активному стані, перешкоджає виникненню витоків повітря в подальшому. Може використовуватися для ремонту камерних або безкамерних шин, встановлених на сталевих, алюмінієвих і магнієвих дисках. Не призводить до утворення іржі на внутрішній поверхні дисків.
134грн.