Автохімія для радіаторів

Знайдено: 1 - 18 серед 19 товарів
Артикул: 820190
 

Засіб для промивання радіатора бренду Winso усього за декілька хвилин розчиняє відкладення, бруд та іржу, що накопичилися в радіаторі й системі охолодження.

Переваги

 • Швидко очищає систему охолодження
 • Видаляє накип, іржу й бруд
 • Створює захисну антикорозійну плівку на деталях системи охолодження
 • Нейтралізує кислоти, що утворилися
 • Захищає систему від корозії
 • Підвищує ефективність охолодження двигуна

Рекомендується використовувати при кожній заміні охолоджувальної рідини.

84грн.
Артикул: 820180
 
Ефективний та швидкодійний засіб для усунення протікання в радіаторах, з’єднаннях шлангів радіатора, прокладках головки блоку циліндрів, помпи та термостата.
Герметизує та запобігає виникненню нового протікання. Проникає в мікротріщини під впливом перепадів температур, полімеризується та утворює міцне покриття, яке зупиняє протікання. Застосовують як для бензинових, так і для дизельних двигунів. Не містить кислот, нетоксичний.
Безпечний для сталевих, чавунних, пластикових, алюмінієвих, гумових і поліметалічних деталей. Містить ефективні мастильні присадки для водних помп та інгібітори корозії.
Використовується в системах охолодження, заповнених антифризом, тосолом або водою. Вміст флакона розрахований на систему охолодження об’ємом до 12 л.
83грн.
Артикул: NX32540
 

Промивання радіатора NOWAX (NX32540) 325 мл.

Nowax Radiator Flush високоякісне професійне засіб для очищення сильно засмічених систем охолодження від накипу, продуктів корозії і розкладання антифризів. Розчиняє і видаляє небезпечні відкладення в радіаторі, бойлерах і теплообмінниках, кранах, термостатах і водяних насосах, захищає від іржі та корозії всю систему. Очищувач не містить в своєму складі агресивних кислот і лугів, дозволений для застосування в усіх системах охолодження і нагрівання. Відновлює циркуляцію антифризу, виключаючи перегрів двигуна. Завдяки використанню Radiator Flush підвищується експлуатаційна надійність і збільшується термін служби агрегатів. Поліпшуються умови нагріву та охолодження.

Застосування: Завести двигун, прогріти до робочої температури і включити опалення салону. Добре збовтати і залити вміст банки в радіатор. Закрити систему і дати двигуну попрацювати 10-30 хвилин. Заглушіть двигун, почекайте 2-3 хвилини. Дотримуючись запобіжних заходів, злийте промивку з радіатора і блоку циліндрів. Для видалення залишилися забруднень повторіть процедуру промивання радіатора, використовуючи чисту воду. Заповніть системи охолодження новим тосолом (антифризом).

Попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. У разі потрапляння в очі ретельно промивати водою протягом 15 хвилин.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

109грн.
Артикул: NX32520
 

Герметик радіатора NOWAX (NX32520) 325 мл.

Nowax Radiator Leak Stop надійно і швидко усуває течі радіаторів грубок обігрівача, з'єднань шлангів радіатора і обігрівача, прокладки головки блоку, помпи і термостата, краником і регуляторів. Запобігає виникненню течі в подальшому. Відновлює втрачену еластичність і пружність ущільнень. Витікаючи разом з охолоджувальною рідиною з тріщини або отвори під впливом перепадів температури, складу полимеризуется і формуючи міцну пробку, закладає текти. Чи не вимивається, що не фарбує, не забиває трубки радіатора й грубки обігрівача. Безпечний для сталевих, чавунних, пластикових, алюмінієвих, гумових і поліметалічних деталей. Чи не взаємодіє з антикорозійними і іншими функціональними добавками тосола (антифризу). Може використовуватися в системах охолодження, заповнених антифризом (тосолом) або водою. Упаковка розрахована на обробку системи охолодження об'ємом до 12 л.

Застосування: У разі сильного забруднення системи охолодження рекомендується спочатку очистити її за допомогою Radiator Flush. Перевірити рівень охолоджувальної рідини. Завести двигун, прогріти до робочої температури і включити опалення салону. Добре збовтати і залити вміст банки в радіатор. При необхідності долити охолоджуючу рідину. Закрити систему і дати двигуну попрацювати 5-10 хвилин поки текти не припиниться. Вміст банки досить для обробки системи охолодження ємністю до 12 літрів. Якщо протягом декількох днів течі усуваються, то потрібно механічний ремонт.

Попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. У разі потрапляння в очі ретельно промивати водою протягом 15 хвилин.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

107грн.
Артикул: T2331
 

Рідкий герметизатор радіатора K2 Radiator Stop Leak призначений для систем охолодження всіх типів радіаторів об'ємом до 10 літрів, а також застосовується для нагрівачів, блоків двигуна та прокладок, змащує водяний насос. Герметик швидко та ефективно усуває навіть великі витоки, спричинені сколами, вібрацією або іншими механічними пошкодженнями.

Герметик K20055 поєднується з будь-яким типом охолоджуючої рідини, включаючи новітні типи. Герметик створює еластичний шар металу, що надійно заповнює зазори. Містить інгібітори, що протистоять іржі та корозії. Чи не закупорює систему охолодження і не перешкоджає циркуляції рідини всередині системи. Попереджає відкладення котлового каменю. Безпечний для елементів системи охолодження. Діє швидко та ефективно.

Інструкція із застосування

 • двигун повинен бути холодним, запалення - вимкнено;
 • відкрутіть кришку розширювального бака або кришку радіатора (якщо розширювальний бачок відсутній);
 • струшіть упаковку;
 • залийте вміст у радіатор (для систем, ємність яких не перевищує 10 літрів, використовуйте всю упаковку);
 • закрийте кришку, запустіть двигун і дайте йому попрацювати, поки він не досягне робочої температури;
 • іноді збільшуйте оберти двигуна, щоб герметик розподілився рівномірно.

Якщо витоки не зупиняються, знадобиться механічний ремонт на СТО.

66грн.
Артикул: T2211
 
Перевірений засіб найвищої якості для промивання сильно забруднених і перегрітих радіаторів. Протягом 10 хвилин усуває іржу, накип та інші забруднення. Запобігає перегріванню радіатора, забезпечує оптимальну температуру роботи двигуна, продовжуючи термін його служби. Промивка радіатора К2 Radiator Flush 250мл, Radiator Flush
46грн.
Артикул: ET2311
 
Рідкий герметизатор радіатора, нагрівачів, блоків мотора і прокладок. Змащує водяний насос. Створює еластичний шар металу, який надійно заповнює щілини. Містить інгібітори, що протистоять іржі і корозії. Не затикає системи охолодження. Попереджає відкладенню котлового каменю. Діє швидко і ефективно.
87грн.
Артикул: T220
 
Промивка для радіаторів. Перевірений засіб найвищої якості для промивання сильно забруднених, та двигунів, які перегріваються. Протягом 10 хвилин усуває іржу, котловий камінь і інші забруднення, попереджаючи перегрівання забезпечує оптимальну температуру роботи двигуна, цим самим продовжуючи термін його служби.
54грн.
Артикул: 102615
 

Очищувач радіатора перед заміною охолоджуючої рідини. Додаток до охолоджуючої рідини. Використовується в усіх рідинних системах охолодження.

MOTUL RADIATOR CLEAN спеціально розроблений для використання в бензинових двигунах і дизелях, атмосферних чи з турбонагнітанням, з каталізаторами чи без них, в двигунах, які працюють на всіх видах палива. MOTUL RADIATOR CLEAN ефективно очищує систему охолодження від відкладень та засмічень. Ефективно утримує усі мікрочастинки в підвішеному стані та в подальшому видаляє з системи. MOTUL RADIATOR CLEAN забезпечує мащення під час очищення. Застосовується в усіх типах закритих систем рідинного охолодження легкових автомобілів, комерційної техніки … та промислових теплообмінниках. Покращує процес охолодження та подовжує термін безвідмовної експлуатації компонентів системи охолодження.

MOTUL RADIATOR CLEAN забезпечує:

 • видалення відкладень та засмічень з системи охолодження, які утворились в процесі експлуатації;
 • очищує радіатор від масляних вкраплень та осаду;
 • покращує ефективність роботи термостату та насосу;
 • знижу температуру роботи двигуна
 

Застосування:

Додайте флакон MOTUL RADIATOR CLEAN до системи охолодження перед заміною охолоджуючої рідини. Усі перемикачі необхідно перевести в режим «гаряче». Залиште двигун на 30 хв, після чого злийте всю охолоджуючу рідину і промийте систему водою. Заповніть систему охолодження згідно рекомендацій виробника техніки. Увага: відкривайте кришку повільно і обережно. Система знаходиться під тиском. Є ризик пожежі! Флакон 300 мл розраховано на 10 л охолоджуючої рідини. За необхідності повторіть процедуру двічі.

344грн.
Артикул: 102715
 

Продукт спеціально розроблений для використання в бензинових двигунах і дизелях, атмосферних чи з турбонаддувом, з каталізаторами чи без них, в двигунах, які працюють на всіх видах палива. Motul Radiaror Stop Leak використовується для герметизації протікань радіатору та теплообмінників, водяних насосів, термостатів, в місцях з’єднання та пошкодження шлангів.
Застосовується в усіх типах закритих систем рідинного охолодження легкових автомобілів, комерційної техніки та промислових теплообмінниках. Використовується в цілях ремонту системи і для профілактики. Додаток сумісний з усіма видами охолоджуючих рідин (неорганічними, гібридними, Lobrid & OAT). Додаток забезпечує мащення під час процесу герметизації системи охолодження

240грн.
Артикул: W56064
 

Wynn's RADIATOR FLUSH - це концентрат для очищення автомобільних систем охолодження

Характеристики

 • Потужні кислоти повністю очищають радіатор.
 • Подвійна дія: усуває іржу, відкладення і маслянисті залишки.
 • Відмінна продуктивність у всіх типах охолоджуючих рідин.
 • Тримає бруд і тверді частинки в суспензії при очищенні.
 • Безпечний для гумових шлангів, ущільнень і всіх металів в системі охолодження.
 • Відновлює оптимальне функціонування контрольних механізмів в системі охолодження.

Застосування

 • Рекомендується для всіх систем охолодження бензинових і дизельних двигунів.
 • Рекомендується застосовувати при зміні охолоджуючої рідини (дотримуйтесь рекомендацій виробника).
 • Особливо ефективний при чищенні старих систем охолодження.

Інструкції

 • Вміст добре струсити і додати в систему охолодження через розширювальний бак або безпосередньо в радіатор.
 • Для більш високої продуктивності, спочатку замінити стару охолоджуючу рідину водою, потім додати промивку.
 • Прогрійте двигун до робочої температури.
 • Дайте двигуну попрацювати на холостому ходу протягом 10 хвилин.
 • Зупиніть двигун і дайте охолонути, відкрийте дренажний клапан і злийте систему.
 • Однієї пляшки в 325 мл достатньо для 5 до 12 літрів.
236грн.
Артикул: W25541
 
Wynn's Extreme Cooling System Degreaser видаляє олію в системі охолодження. Знежирює та очищає всю систему охолодження. Відмінна ефективність у всіх типах охолоджуючих рідин, в тому числі в ОАТ антифризах (антифризі на основі органічних карбонових кислот). теплообмін і оптимальну роботу всієї системи охолодження. Повністю розчинний у воді.
276грн.
Артикул: W55872
 

Wynn's Radiator Stop Leak є герметиком, призначеним для зупинки незначної течі в радіаторі і системі охолодження, з антикорозійними присадками.

Характеристики:

 • Зупиняє і запобігає незначні течі в радіаторі, системах охолодження і обігріву.
 • Зупиняє течі через прокладки ГБЦ.
 • Безпечний для гумових шлангів, ущільнень і всіх частин системи охолодження.
 • Сумісний з усіма антифризами і охолоджуючими рідинами, в тому числі ОАТ антифризами (антифризи засновані на органічних карбонових кислотах).
 • Не блокує і не засмічує радіатори, шланги і датчики температури.
 • Запобігає утворенню іржі і корозії.

Застосування

Підходить для всіх систем "водяного" охолодження бензинових, дизельних і двигунів працюючих на газу, для усунення незначної течі.
Може використовуватися як профілактичний засіб.

Інструкції

 • Заведіть двигун, прогрійте його до робочої температури (відкрийте кран пічки до max).
 • Добре збовтайте і залийте вміст бутлі в систему охолодження через заливну горловину радіатора або, в разі повністю закритого радіатора, через розширювальний бачок.
 • У разі необхідності додайте охолоджуючу рідину.
 • Закрийте систему і дайте двигуну попрацювати 5-10 хвилин поки течі не припиняться.
 • Вмісту бутлі досить для обробки системи охолодження ємністю 5-12 літрів.
 • У разі сильного забруднення системи охолодження рекомендується спочатку очистити її за допомогою Wynn's Cooling System Flush, замінити її на нову перед застосуванням Radiator Stop Leak.
216грн.
Артикул: W45644
 

Wynn's Cooling System Stop Leak є герметиком, призначеним для зупинки незначної течі в радіаторі і системі охолодження, з антикорозійними присадками.

Характеристики:

 • Зупиняє і запобігає незначні течі в радіаторі, системах охолодження і обігріву.
 • Зупиняє течі через прокладки ГБЦ.
 • Безпечний для гумових шлангів, ущільнень і всіх частин системи охолодження.
 • Сумісний з усіма антифризами і охолоджуючими рідинами, в тому числі ОАТ антифризами (антифризи засновані на органічних карбонових кислотах).
 • Не блокує і не засмічує радіатори, шланги і датчики температури.
 • Запобігає утворенню іржі і корозії.

Застосування

Підходить для всіх систем "водяного" охолодження бензинових, дизельних і двигунів, які працюють на газу, для усунення незначної течі.
Може використовуватися як профілактичний засіб.

Інструкції

 • У разі сильного забруднення системи охолодження рекомендується спочатку очистити її за допомогою Wynn's Cooling System Flush.
 • Перевірте рівень охолоджувальної рідини.
 • Заведіть двигун, прогрійте його до робочої температури (відкрийте кран пічки до max).
 • Добре збовтайте і залийте вміст банки в систему охолодження через заливну горловину радіатора або, в разі повністю закритого радіатора, через розширювальний бачок.
 • Закрийте систему і дайте двигуну попрацювати 5-10 хвилин поки текти не припиниться.
 • При необхідності долийте охолоджуючу рідину.
 • Вмісту банки (325 мл.) Досить для обробки системи охолодження ємністю 5-12 літрів.
223грн.
Артикул: HG9025
 
Склад для ремонту радіаторів і системи охолодження Hi-Gear ефективно усуває течі тосолу або антифризу в місцях пропайки мідних радіаторів і стику пластикових бачків з алюмінієвим теплообмінником сучасних радіаторів. Засіб для ремонту системи охолодження надійно дозволить скріпити перебиті трубки радіатора і прокладки помпи або термостата. Переваги складу для ремонту: не випаровується, витримує високу температуру, залишається в системі і перешкоджає виникненню течі в подальшому. Безпечний для алюмінію, сталі, чавуну, кольорових сплавів, пластика, гуми. Може використовуватися з тосолом, антифризом або водою. Не забиває трубки радіатора, твердне тільки випливаючи з місця протікання. Застосування: Упаковка розрахована на обробку системи обсягом до 17 літрів. Для отримання гарантованого ефекту рекомендується промити систему охолодження 7-хвилинної промиванням HG9017 або HG9014. Для продовження терміну служби металевих частин системи охолодження, помпи й антифризу рекомендується використовувати 1 раз на рік інгібітор корозії HG9005.
0грн.
Артикул: HG9029
 
Надійно запобігає та усуває незначні течі радіатора і обігрівача салону. Активується при порушенні герметичності системи охолодження, формуючи в місці витоку антифризу волокнисту еластичну пробку, що блокує течію. Залишається в системі і перешкоджає виникненню течі в подальшому. Може використовуватися з антифризом або водою.
0грн.
Артикул: HG9017
 
7 - хвилинна промивка системи охолодження. Концентрована формула гарантовано очищує систему охолодження від накипу, жироподібних відкладень, іржі та продуктів розкладання антифризу (тосола). Усуває локальні зони перегріву, що виникають через забивання сорочки охолодження накипом, оберігає двигун від заклинювання. Зменшує вірогідність перегріву двигуна в літню спеку в пробці.
0грн.
Артикул: HG9014
 
7-хвилинна промивка системи охолодження Hi-Gear (325 мл) швидко і з легкістю очистить систему охолодження вашого автомобіля від накипу, жироподібних відкладень та іржі. Дозволить усунути зони перегріву, вберегти двигун від заклинення, відновити циркуляцію охолоджуючої рідини. Промивка призначена для системи охолодження автомобілів, які експлуатуються у важких умовах, а також для автомобілів із забрудненою системою охолодження або з великим річним пробігом (більше 30 000 км на рік). Упаковка розрахована на систему охолодження об'ємом від 10 до 22 л.
0грн.