Букcирувальні троси

Знайдено: 1 - 32 серед 33 товари
Номер: 133600
 
Трос буксирувальний. Призначений для буксирування транспортних засобів. Обладнаний гаками з блокуванням, що гарантує надійне кріплення під час транспортування. Довжина тросу 6 м, витримує навантаження до 3 т.
217грн.
Номер: 138050
 
Трос буксирувальний. Призначений для буксирування транспортних засобів. Обладнаний гаками з блокуванням, що гарантує надійне кріплення під час транспортування. Довжина тросу 5,5 м, витримує навантаження до 8 т. Попередження: Ніколи не використовуйте його на більш важких транспортних засобах, ніж вказано Не використовуйте відремонтований буксирний трос Буксируйте плавно, не буксируйте ривками Регулярно перевіряйте трос, щоб переконатися, що він не пошкоджений.
428грн.
Номер: 135550
 
Трос буксирувальний. Призначений для буксирування транспортних засобів. Обладнаний гаками з блокуванням, що гарантує надійне кріплення під час транспортування. Довжина тросу 5 м, витримує навантаження до 5,5 т. Попередження: Ніколи не використовуйте його на більш важких транспортних засобах, ніж вказано Не використовуйте відремонтований буксирний трос Буксируйте плавно, не буксируйте ривками Регулярно перевіряйте трос, щоб переконатися, що він не пошкоджений.
327грн.
Номер: 134550
 
Трос буксирувальний. Призначений для буксирування транспортних засобів. Обладнаний гаками з блокуванням, що гарантує надійне кріплення під час транспортування. Довжина тросу 5 м, витримує навантаження до 4,5 т. Попередження: Ніколи не використовуйте його на більш важких транспортних засобах, ніж вказано Не використовуйте відремонтований буксирний трос Буксируйте плавно, не буксируйте ривками Регулярно перевіряйте трос, щоб переконатися, що він не пошкоджений.
320грн.
Номер: 133400
 
Трос буксирувальний. Призначений для буксирування транспортних засобів. Обладнаний гаками з блокуванням, що гарантує надійне кріплення під час транспортування. Довжина тросу 4 м, витримує навантаження до 3 т.
166грн.
Номер: 133450
 
Трос буксирувальний. Призначений для буксирування транспортних засобів. Обладнаний гаками з блокуванням, що гарантує надійне кріплення під час транспортування. Довжина тросу 4,5 м, витримує навантаження до 3 т. Попередження: Ніколи не використовуйте його на більш важких транспортних засобах, ніж вказано Не використовуйте відремонтований буксирний трос Буксируйте плавно, не буксируйте ривками Регулярно перевіряйте трос, щоб переконатися, що він не пошкоджений.
193грн.
Номер: 132540
 
Трос буксирувальний. Призначений для буксирування транспортних засобів. Обладнаний гаками з блокуванням, що гарантує надійне кріплення під час транспортування. Довжина тросу 4 м, витримує навантаження до 2,5 т.
169грн.
Номер: TR704
 
Трос буксирувальний 6т 5,5м Особливості та переваги: Тип: стрічковий; Допустиме навантаження: 6т; Довжина: 5,5м; Гачок: сталевий; Упаковка: сумка; Додаткові характеристики: З таким тросом можна легко взяти "на буксир" майже будь-який транспортний засіб. Він вирізняється винятковою надійністю при невеликому розмірі. Яскраво-оранжевий колір надзвичайно добре видно на великій відстані та при поганому освітленні. Чому варто купити Трос буксирувальний 6т 5,5м ? Тому, що це один з тих предметів, який має бути навіть в мінімальному комплекті автомобіліста. А ще приємно порадує компактна сумка-чохол, яку легко і зручно зберігати.
519грн.
Номер: TR705
 
Трос буксирувальний 4,5т 5м Особливості та переваги: Тип: стрічковий; Допустиме навантаження: 4,5т; Довжина: 5м; Гачок: сталевий; Упаковка: сумка; Додаткові характеристики: З таким тросом можна легко взяти "на буксир" майже будь-який транспортний засіб. Він вирізняється винятковою надійністю при невеликому розмірі. Яскраво-оранжевий колір надзвичайно добре видно на великій відстані та при поганому освітленні. Чому варто купити Трос буксирувальний 4,5т 5м ? Тому, що це один з тих предметів, який має бути навіть в мінімальному комплекті автомобіліста. А ще приємно порадує компактна сумка-чохол, яку легко і зручно зберігати.
362грн.
Номер: TR706
 
Трос буксирувальний 3т 5,5м Особливості та переваги: Тип: стрічковий; Допустиме навантаження: 3т; Довжина: 5,5м; Гачок: сталевий; Упаковка: сумочка; Додаткові характеристики: З таким тросом можна легко взяти "на буксир" майже будь-який транспортний засіб. Він вирізняється винятковою надійністю при невеликому розмірі. Яскраво-оранжевий колір надзвичайно добре видно на великій відстані та при поганому освітленні. Чому варто купити Трос буксирувальний 3т 5,5м ? Тому, що це один з тих предметів, який має бути навіть в мінімальному комплекті автомобіліста. А ще приємно порадує компактна сумка-чохол, яку легко і зручно зберігати.
241грн.
Номер: TR706/P
 
Трос буксирувальний 3т 5,5м Особливості та переваги: Тип: стрічковий; Допустиме навантаження: 3т; Довжина: 5,5м; Гачок: сталевий; Упаковка: поліетилен. сумочка; Додаткові характеристики: З таким тросом можна легко взяти "на буксир" майже будь-який транспортний засіб. Він вирізняється винятковою надійністю при невеликому розмірі. Яскраво-оранжевий колір надзвичайно добре видно на великій відстані та при поганому освітленні. Чому варто купити Трос буксирувальний 3т 5,5м ? Тому, що це один з тих предметів, який має бути навіть в мінімальному комплекті автомобіліста. А ще приємно порадує компактна сумка-чохол, яку легко і зручно зберігати.
229грн.
Номер: TR702
 
Трос буксирувальний 3т 4м Особливості та переваги: Тип: стрічковий; Допустиме навантаження: 3т; Довжина: 4м; Гачок: сталевий; Упаковка: блістер; Додаткові характеристики: З таким тросом можна легко взяти "на буксир" майже будь-який транспортний засіб. Він вирізняється винятковою надійністю при невеликому розмірі. Яскраво-оранжевий колір надзвичайно добре видно на великій відстані та при поганому освітленні. Чому варто купити Трос буксирувальний 3т 4м ? Тому, що це один з тих предметів, який має бути навіть в мінімальному комплекті автомобіліста. А ще приємно порадує компактна сумка-чохол, яку легко і зручно зберігати.
204грн.
Номер: TR701
 
Трос буксирувальний 3т 4,5м Особливості та переваги: Тип: стрічковий; Допустиме навантаження: 3т; Довжина: 4,5м; Гачок: сталевий; Упаковка: блістер; Додаткові характеристики: З таким тросом можна легко взяти "на буксир" майже будь-який транспортний засіб. Він вирізняється винятковою надійністю при невеликому розмірі. Яскраво-оранжевий колір надзвичайно добре видно на великій відстані та при поганому освітленні. Чому варто купити Трос буксирувальний 3т 4,5м ? Тому, що це один з тих предметів, який має бути навіть в мінімальному комплекті автомобіліста. А ще приємно порадує компактна сумка-чохол, яку легко і зручно зберігати.
216грн.
Номер: TR703
 
Трос буксирувальний 2,5т 4м Особливості та переваги: Тип: стрічковий; Допустиме навантаження: 2,5т; Довжина: 4м; Гачок: сталевий; Упаковка: блістер; Додаткові характеристики: З таким тросом можна легко взяти "на буксир" майже будь-який транспортний засіб. Він вирізняється винятковою надійністю при невеликому розмірі. Яскраво-оранжевий колір надзвичайно добре видно на великій відстані та при поганому освітленні. Чому варто купити Трос буксирувальний 2,5т 4м ? Тому, що це один з тих предметів, який має бути навіть в мінімальному комплекті автомобіліста. А ще приємно порадує компактна сумка-чохол, яку легко і зручно зберігати.
189грн.
Номер: BT80-6
 
Трос буксирувальний 8т 6м Особливості та переваги: Тип: Стрічковий; Допустиме навантаження: 8т; Довжина: 6м.; Гак: сталевий; Упаковка: зручна сумка; Додаткові характеристики: Наднадійний і компактний буксирувальний трос від Белавто! Якісні матеріали і довгий період експлуатації характерно відрізняють цей трос від всіх інших. Посилена прошивка в місці з'єднання з металевим гаком дає можливість забути про розриви. Всі, хто вирішив купити Трос буксирувальний 8т 6м - зробили правильний вибір. Адже трос відповідає всім діючим стандартам якості.
898грн.
Номер: BT55-5
 
Трос буксирувальний 5,5т 5м Особливості та переваги: ​ Тип: Стрічковий; Допустиме навантаження: 5,5т; Довжина: 5м.; Гак: сталевий; Упаковка: зручна сумка; Додаткові характеристики: Наднадійний і компактний буксирувальний трос від Белавто! Якісні матеріали і довгий період експлуатації характерно відрізняють цей трос від всіх інших. Посилена прошивка в місці з'єднання з металевим гаком дає можливість забути про розриви. Всі, хто вирішив купити Трос буксирувальний 5,5т 5м - зробили правильний вибір. Адже трос відповідає всім діючим стандартам якості.
499грн.
Номер: BT45-5
 
Трос буксирувальний 4,5т 5м Особливості та переваги: ​ Тип: Стрічковий; Допустиме навантаження: 4,5 т; Довжина: 5м.; Гак: сталевий; Упаковка: зручна сумка;

Додаткові характеристики:

Наднадійний і компактний буксирувальний трос від Белавто! Якісні матеріали і довгий період експлуатації характерно відрізняють цей трос від всіх інших. Посилена прошивка в місці з'єднання з металевим гаком дає можливість забути про розриви. Всі, хто вирішив купити Трос буксирувальний 4,5т 5м - зробили правильний вибір. Адже трос відповідає всім діючим стандартам якості.
430грн.
Номер: BT35-5
 
Трос буксирувальний 3,5т 5м Особливості та переваги: Тип: Стрічковий; Допустиме навантаження: 3,5т; Довжина: 5м.; Гак: сталевий; Упаковка: зручна сумка; Додаткові характеристики: Наднадійний і компактний буксирувальний трос від Белавто! Якісні матеріали і довгий період експлуатації характерно відрізняють цей трос від всіх інших. Посилена прошивка в місці з'єднання з металевим гаком дає можливість забути про розриви. Всі, хто вирішив купити Трос буксирувальний 3,5т 5м - зробили правильний вибір. Адже трос відповідає всім діючим стандартам якості.
366грн.
Номер: TP-205-3-1
 

Жовтий буксирувальний трос ST205 - це надійний та міцний продукт, який в потрібний момент прийде на допомогу.

Дана модель троса розрахована на максимальне навантаження в 3 тонни, при цьому ширина стрічки становить 46 мм, що робить трос міцним і надійним, довжина становить 4,5 метрів.

Трос виготовлений з надміцної поліпропіленової тканини. З двох кінців на тросі зафіксовані надійні гаки, виконані з високоякісного металу, який захищає від корозії нейлоновий шар.

Гаки тросів оснащені захистом від випадкового від'єднання.

259грн.
Номер: TP-207-3-1
 

Жовтий буксирувальний трос ST205 - це надійний та міцний продукт, який в потрібний момент прийде на допомогу.

Дана модель троса розрахована на максимальне навантаження в 3 тонни, при цьому ширина стрічки становить 46 мм, що робить трос міцним і надійним, довжина становить 6 метрів.

Трос виготовлений з надміцної поліпропіленової тканини. З двох кінців на тросі зафіксовані надійні гаки, виконані з високоякісного металу, який захищає від корозії нейлоновий шар.

Гаки тросів оснащені захистом від випадкового від'єднання.

279грн.
Номер: ТР-203-2-1
 

Жовтий буксирувальний трос ST205 - це надійний та міцний продукт, який в потрібний момент прийде на допомогу.

Дана модель троса розрахована на максимальне навантаження в 2 тонни, при цьому ширина стрічки становить 46 мм, що робить трос міцним і надійним, довжина становить 4,5 метрів.

Трос виготовлений з надміцної поліпропіленової тканини. З двох кінців на тросі зафіксовані надійні гаки, виконані з високоякісного металу, який захищає від корозії нейлоновий шар.

Гаки тросів оснащені захистом від випадкового від'єднання.

146грн.
Номер: ТР-208-2-2
 

Синій буксирувальний трос ST215B - це надійний та міцний продукт, який в потрібний момент прийде на допомогу.

Дана модель троса розрахована на максимальне навантаження в 2 тонни, при цьому ширина стрічки становить 45 мм, що робить трос міцним і надійним, довжина становить 5 метрів.

Трос виготовлений з надміцної поліпропіленової тканини. З двох кінців на тросі зафіксовані надійні карабіни, виконані з високоякісного металу, який захищає від корозії нейлоновий шар.

АБи запобігти розриву при навантаженні лямки троса в місцях кріплення карабінів прострочені міцною нейлоновою ниткою.

163грн.
Номер: TR707/P
 
Трос буксирувальний 8т 5,5м Особливості та переваги: Тип: стрічковий; Допустиме навантаження: 8т; Довжина: 5,5м; Гачок: сталевий; Упаковка: поліетилен. сумочка; Додаткові характеристики: З таким тросом можна легко взяти "на буксир" майже будь-який транспортний засіб. Він вирізняється винятковою надійністю при невеликому розмірі. Яскраво-оранжевий колір надзвичайно добре видно на великій відстані та при поганому освітленні. Чому варто купити Трос буксирувальний 8т 5,5м ? Тому, що це один з тих предметів, який має бути навіть в мінімальному комплекті автомобіліста. А ще приємно порадує компактна сумка-чохол, яку легко і зручно зберігати.
479грн.
Номер: TR705/P
 
Трос буксирувальний 4,5т 5м Особливості та переваги: Тип: стрічковий; Допустиме навантаження: 4,5т; Довжина: 5м; Гачок: сталевий; Упаковка: поліетилен. сумочка; Додаткові характеристики: З таким тросом можна легко взяти "на буксир" майже будь-який транспортний засіб. Він вирізняється винятковою надійністю при невеликому розмірі. Яскраво-оранжевий колір надзвичайно добре видно на великій відстані та при поганому освітленні. Чому варто купити Трос буксирувальний 4,5т 5м ? Тому, що це один з тих предметів, який має бути навіть в мінімальному комплекті автомобіліста. А ще приємно порадує компактна сумка-чохол, яку легко і зручно зберігати.
294грн.
Номер: BT65-6
 
Трос буксирувальний 6,5т 6м Особливості та переваги: Тип: Стрічковий; Допустиме навантаження: 6,5т; Довжина: 6м.; Гак: сталевий; Упаковка: зручна сумка; Додаткові характеристики: Наднадійний і компактний буксирувальний трос від Белавто! Якісні матеріали і довгий період експлуатації характерно відрізняють цей трос від всіх інших. Посилена прошивка в місці з'єднання з металевим гаком дає можливість забути про розриви. Всі, хто вирішив купити Трос буксирувальний 6,5т 6м - зробили правильний вибір. Адже трос відповідає всім діючим стандартам якості.
585грн.

Трос для буксирування: виберіть відповідний аксесуар для свого автомобіля

Трос для буксирування хоч і не входить до переліку обов'язкових автомобільних аксесуарів, але все ж його краще мати в наявності. Він може знадобитися в будь-який момент. Трос повинен бути надійним, тому що металеві кріплення, що відірвалися при буксируванні, летять в лобове скло, і це не найприємніше видовище. Тому при покупці варто звернути увагу на виробника і оригінальність товару.

Трос для буксирування

Види і переваги тросів для буксирування

У практиці водіння використовуються троси двох видів:

  • металеві: сталеві вироби є міцними і надійними. Вони можуть витримувати великі навантаження. Використовуються для буксирування важких транспортних засобів. Недоліки — жорсткість і нездатність пом'якшити інерційний момент. Якщо буксирування здійснює недосвідчений водій, це може призвести до пошкодження автомобіля. Згодом сталеві троси іржавіють, їхні окремі елементи рвуться. Щоб не поранитися і не забруднитися, доводиться користуватися тросами у рукавичках. У багажнику вони займають багато місця, тому практично не застосовуються власниками легкових авто;
  • текстильні: виготовляються з нейлону та інших синтетичних матеріалів, для підвищення міцності прошиваються стропами. Мають невелику вагу, компактні, добре очищаються. Тканинні буксирувальні троси дешевше металевих, але вони і не витримують таких навантажень. Якщо придбати виріб низької якості, то на заявлені характеристики не варто розраховувати.

Інтернет-магазин Lido здійснює продаж тросів для буксирування автомобілів брендів Condor, CarLife, БелАвто. Відвідавши сайт, ви можете дізнатися, скільки коштує хороший аксесуар, і вибрати необхідний. Ми гарантуємо достовірність та якість товарів, а також ціни від виробників. Пропонуємо купити буксирувальний трос в Україні недорого з доставкою по Львову, до Києва, Харкова, у Дніпро, Одесу та інші міста України.

Буксирний трос

Вибираємо надійний буксирний трос

Якщо ви плануєте купити аварійний трос для буксирування, то треба врахувати такі особливості під час вибору:

  • вага автомобіля: вибирайте з запасом. Заявлені характеристики по навантаженню повинні перевищувати вагу вашої машини. Особливо це стосується власників авто offroad, які люблять екстремальну їзду по бездоріжжю. Оптимальне рішення для них — купити динамічний трос, зазначене навантаження якого перевищує вагу автомобіля в 2-2,5 раза;
  • довжина троса: оптимальними вважаються показники 4-6 метрів. Цього буде достатньо для безпечного буксирування автомобіля по трасі і по міських вулицях. 8-20 метрові аксесуари підходять для того, щоб, наприклад, вирвати угрузлий в бездоріжжі джип, не ризикуючи самому опинитися в пастці. Але з ними буде складно вписуватися в повороти;
  • особливості кріплення: від цього залежать безпека і зручність використання. Це можуть бути петлі з тієї ж тканини, з якої виготовлено сам аксесуар, або ж металеві елементи — гаки, скоби. Іноді виробники або самі автовласники поєднують різні види кріплень. Тканинні петлі буває складно накинути, тому доведеться в'язати вузли. Застосування шаклів значно спростить їх використання. При виборі металевих елементів зверніть увагу на їхню якість, інакше вони можуть зламатися і пошкодити автомобіль навіть при невеликому навантаженні.

Якщо у вас ще немає буксирувального тросу, ми готові запропонувати вам аксесуар високої якості. Тканинний трос не займе багато місця, але може виручити вас або когось зі знайомих автомобілістів.