Хімія для миття двигуна

Знайдено: 1 - 46 серед 53 товари
Номер: CF515
 
Використовується для зовнішнього очищення двигуна. Видаляє дорожні та технічні забруднення, зокрема соляний накип, пригорілі масла та мастила. Не шкодить металевим, вінілові, пластиковим та гумовим покриттям. Розчин готовий до застосування. Після використання необхідно змити водою.
60грн.
Номер: CF400
 
Очищувач карбюратора професійного класу, розроблений за унікальною технологією, яка дозволяє без зняття і розбирання карбюратора усунути проблеми, пов'язані з його забрудненням: складності при холодному пуску, особливо в зимову пору року, повільний розгін, втрати потужності двигуна, збільшена витрата палива і велика кількість диму або чада в вихлопних газах.
112грн.
Номер: NX40650
 
Очищувач карбюратора NOWAX (NX40650) 400 мл. Nowax Carburetor Cleaner відновлює початкові характеристики карбюратора без розбирання. Швидко і ефективно очищає від всіх видів вуглеводневих відкладень (нагар, смоли, масляну плівку) паливні камери, повітряні та паливні жиклери, канали, голчастий клапан, камеру поплавця і заслінки карбюратора. Нейтралізує наслідки використання низькоякісного бензину, знижує токсичність вихлопу. Стабілізує роботу двигуна, зменшуючи витрати бензину. Застосовується також для очищення дросельної заслінки інжекторних двигунів. Незамінний засіб для очищення клапана вентиляції картерних газів. Рекомендується робити чистку кожні 5000-7000 км. або в міру необхідності. Безпечний для кисневих датчиків і каталітичних нейтралізаторів. Застосування: На вимкненому двигуні зніміть повітряний фільтр. Струсіть балон протягом 1-2 хв. Запустіть двигун на холостих обертах. Увага! Перед запуском двигуна без фільтра переконайтеся, що в карбюратор виключено попадання пилу і інших забруднень! Під час очищення важелем дросельної заслінки підтримуйте підвищені обороти двигуна, направте струмінь очищувача на заслінки, стінки і канали карбюратора. Розпилюйте очищувач, періодично прогазовуючи не даючи двигуну стихнути. Після чищення двигун може погано заводитися і сильно диміти через згорають відкладень. Після декількох прогазовок робота двигуна помітно поліпшується. Попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
118грн.
Номер: NX45110
 
Швидкий старт NOWAX (NX45110) 450 мл. Nowax Motor Starter забезпечує надійний і швидкий запуск бензинових і дизельних двигунів в зимовий період, при підвищеній вологості, мокрих свічках запалювання або слабкому заряді акумулятора. Містить спеціальні змащувальні добавки, що виключають знос при запуску двигуна. Засіб швидкого запуску може також використовуватися для перевірки справності системи харчування. Якщо виникли проблеми із запуском двигуна, необхідно вприснути трохи засобу у впускний трубопровід двигуна. Якщо Ви побачите, що все перебої з двигуном зникнуть, то несправна саме система харчування. Область застосування в зимовий час: бензинові та дизельні двигуни легкових і вантажних автомобілів, автобусів, будівельної і сільськогосподарської техніки, мотоциклів, мопедів, ланцюгові пилки і т.д. Область застосування в літню пору: будівельні машини, трактори, човнові мотори, газонокосарки і т. Д. застосування: Необхідно виключити запалювання. Розпорошити засіб прямо в повітряний фільтр або в повітрозабірник двигуна протягом 5-10 секунд. Також бажано зняти повітряний фільтр і розпорошувати засіб 1-2 секунди безпосередньо в сам карбюратор або в приймальний патрубок впускного колектора (для інжекторних і дизельних двигунів). Тільки після цього можна запускати двигун. При бензиновому двигуні злегка натиснути на педаль газу, при дизельному двигуні - натиснути на педаль газу в підлогу. Не розпиляти на свічки запалювання і деталі системи обігріву. попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
141грн.
Номер: NX45500
 
Очищувач поверхні двигуна NOWAX (NX45500) 450 мл. Nowax Engine Surface Cleaner зовнішній очищувач двигуна містить потужні емульгатори, які глибоко проникаючи, дозволяють розмочувати і видаляти будь-яку, навіть саму застарілий бруд, масло і пригорілі технічні рідини в моторному відсіку і на зовнішній поверхні двигуна. Також можна застосувати для чищення шасі і інших агрегатів автомобілів, мотоциклів, катерів, сільськогосподарської та садової техніки. Активна консистенція довго утримується на вертикальних поверхнях, тим самим забезпечуючи чудову очищення складних забруднень. Сучасна формула не містить органічних розчинників, що виключає ймовірність загоряння та негативної дії на пластикові та гумові деталі моторного відсіку, а також попереджає окислення електричних з'єднань. застосування: Прогрійте двигун до температури + 50 ° С і заглушите його. Захистіть всі електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсіть балон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню, уникаючи попадання очищувача на електронні блоки. Дати очищувачу подіяти протягом 10-15 хвилин і змити сильним струменем води, для цього можна використовувати мийку високого тиску. Допускається короткочасне вплив очищувача на приводні ремені допоміжних агрегатів. попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
113грн.
Номер: NX30820
 
Очищувач інжектора NOWAX (NX30820) 300 мл. Nowax Injector Cleaner - засіб для очищення паливної системи Injector Cleaner ефективно і швидко очищає забруднені системи: видаляє смоли, нагар і відкладення з інжекторів, дозаторів і клапанів. Підвищує потужність і експлуатаційні характеристики двигуна, усуває перебої і відновлює плавність роботи мотора на холостому ходу. Забезпечує точне дозування вприскування палива, відновлює факел розпилу і оптимізує процес згоряння. Сприяє економії палива. Усуває ривки, труднощі при запуску двигуна, пов'язані з нерівномірним розпиленням палива. застосування: Додати в бак перед заправкою з розрахунку 300 мл. очищувача на 40-60 л. бензину. Провести заправку паливом. Рекомендується для всіх бензинових двигунів (інжекторних і карбюраторних). Нейтральний по відношенню до каталізаторам. Доїзд до "резерву" без дозаправки. Рекомендується використовувати кожні 5000 км. При сильно забрудненої паливній системі можлива втрата потужності. В цьому випадку змініть паливний фільтр і повторіть очищення. попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
125грн.
Номер: NX30840
 
Очисник дизельної системи NOWAX (NX30840) 300 мл. Nowax Diesel Fuel System Cleaner - потужний, системний очисник форсунок дизеля. Ефективно і швидко очищає забруднені системи упорскування дизельного палива: видаляє смоли, нагар і відкладення з розпилювачів форсунок. Одночасно змащує і захищає паливну систему від корозії. Підвищує потужність і експлуатаційні характеристики двигуна, збільшує термін його служби. Стабілізує обороти холостого ходу. Знижує витрату палива. Покращує параметри вихлопних газів. Усуває труднощі при запуску, ривки, погану прийомність двигуна, пов'язану з нерівномірним розпиленням палива. застосування: Додати в бак перед заправкою в співвідношенні 300 мл. добавки на 40-60 л. палива. Провести заправку паливом. Доїзд до "резерву" без дозаправки. Рекомендується використовувати кожні 5000 км. При сильно забрудненої паливній системі можлива втрата потужності. В цьому випадку змініть паливний фільтр і повторіть очищення. попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
146грн.
Номер: 825
 
Пінка для миття та знежирення двигунів 454g (аерозоль). Сильні піноутворюючі компоненти пінки змивають забруднення, плями від змазок та масла навіть у важкодоступних місцях. Цей засіб прилягає до кожної поверхні і не діє шкідливо на гумову, лаковану та металеву поверхню. Рекомендована для чищення двигунів, транспортних засобів та для механічного сільскогосподарського обладнання. Делiкатнi поверхнi слiд накрити фольгою або пластмасою. Перед використанням струсити. Далi теплий або холодний двигун покрити пiнкою. Залишити на 5-10хв. Бризки пiнки витерти ганчiркою з мальованих поверхонь. Змити засiб сильним струменем води i залишити на кiлька хвилин для висихання.
132грн.
Номер: 824
 
Шампунь для миття двигунів 495g (рідина). Швидко та ефективно чистить двигуни автомобілів, яхт, мотоциклів, покращуючи їхній вигляд та продуктивність. Оберігає металеві частини від корозії. Не пошкоджує лакованих поверхонь та електричних пристроїв. Лагідний для шкіри рук. Слід зішкребти надлишок бруду. Нанести засіб на забруднену поверхню i залишити на 10хв. Змити сильним струменем води. Висушити двигун. Для найкращого результату застосовувати засiб на теплий, але не гарячий двигун.
127грн.
Номер: T311
 
Вже при першому застосуванні засіб чудово чистить всю систему подачі пального. Допомагає зменшити витрату пального та викиди токсичних вихлопних газів, повернути повну потужність двигуна. Полегшує запуск і продовжує термін експлуатації двигуна. Використовувати в бензинових двигунах.
58грн.
Номер: T371
 
К2 MOTOR FLUSH розчиняє бруд в самих важкодоступних ділянках, допомагає поліпшити циркуляцію масла. Крім того, чистить поршневі кільця.
42грн.
Номер: HG3319
 
«Швидкий запуск двигуна» для карбюраторних, інжекторних і дизельних ДВЗ і тестер системи живлення. Призначений для швидкого запуску бензинових (карбюраторних, інжекторних) і дизельних двигунів. Має теплотворну здатність на 45% вище, ніж у інших подібних складів. Забезпечує рівномірне і повне згоряння суміші. Містить змащувальні добавки, що виключають сухе тертя в момент пуску. Може бути використаний для швидкої перевірки справності системи живлення.
155грн.
Номер: HG3235
 
Очищувач клапанів Hi-Gear м'яко очистить впускні клапани, камеру згоряння, свічки запалювання, інжектори, карбюратори від вуглецевих відкладень і нагару. Зупиняє корозію дорогого паливного насоса, деталей системи живлення, паливопроводів. Запобігає утворенню крижаних пробок у паливній системі, покращує пуск холодного двигуна. Відновлює рівномірність оборотів холостого ходу, покращує динаміку автомобіля. Усуває детонацію. Знижує витрату палива. Застосування: Рекомендується застосовувати через кожні 3000 км пробігу.
167грн.
Номер: HG2235
 
Гарантовано запобігає протіканню (приблизно через 500 км пробігу) через прокладки і сальники системи змащення двигуна. Може використовуватися для усунення течі через сальники і прокладки механічних КПП. Сумісний з усіма типами моторних і трансмісійних масел. Дозволяє уникнути дорогих ремонтів.
184грн.
Номер: HG3225
 
Очищає інжектори і паливну систему від нерозчинних в бензині вуглецевих відкладень, відновлює рівномірність роботи циліндрів двигуна на холостому ходу і вихідну динаміку автомобіля. При його використанні покращується паливна економічність і знижується токсичність вихлопних газів, що продовжує термін служби двигуна. Очищувач інжекторів Hi-Gear видаляє губчасті відкладення з впускних клапанів і нагар з камер згоряння, нейтралізує вологу, запобігає корозії і утворення крижаних пробок у паливній системі, полегшує пуск двигуна. Рекомендується використовувати через кожні 3000 км.
120грн.
Номер: NX75007
 
Очищувач двигуна NOWAX (NX75007) 750 мл. Очищувач двигуна NOWAX - унікальна комбінація діючих речовин, для швидкої і ефективної очистки моторних відсіків від пригорілі технічних рідин, патьоків масла, антифризу, а також дорожнього нальоту, пилу, соляних розлучень. Застосуємо для автомобілів, мотоциклів, катерів, газонокосарок та ін. Може використовуватися для очищення агрегатів трансмісії, підвіски і рульового управління. Знижує ризик виникнення пожежі в підкапотному просторі, повертає деталям первісний вигляд, діє миттєво. Спосіб застосування: Прогрійте двигун до температури + 50 ° С і заглушите його. Захистіть всі електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсіть флакон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню, уникаючи попадання очищувача на електронні блоки. Дайте очищувачу подіяти протягом 1-2 хвилин і змийте сильним струменем води (для цього можна використовувати мийку високого тиску). Допускається короткочасне вплив очищувача на приводні ремені допоміжних агрегатів. попередження: Може викликати подразнення очей і шкіри. При попаданні в очі - ретельно промити їх чистою водою і, при необхідності, звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру, змити водою з милом. Не вдихати випари. Чи не ковтати, при потраплянні в організм зверніться за медичною допомогою. Берегти від дітей! Термін придатності: 5 років від дати виробництва за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки. Зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 5 ° С до + 35 ° С. Берегти від замерзання.
89грн.
Номер: T440
 
SUPER START-ефективно працює в будь-яку погоду, навіть при температурах до -54 ° C. Випробувано в умовах Сибіру. Він містить спеціальні мастильні матеріали, які вмикаються в критичний момент для захисту двигуна. Рекомендується для всіх типів двигунів.
82грн.
Номер: HG3236
 
Очищувач клапанів Hi-Gear м'яко очистить впускні клапани, камеру згоряння, свічки запалювання, інжектори, карбюратори від вуглецевих відкладень і нагару. Зупиняє корозію дорогого паливного насоса, деталей системи живлення, паливопроводів. Запобігає утворенню крижаних пробок у паливній системі, покращує пуск холодного двигуна. Відновлює рівномірність оборотів холостого ходу, покращує динаміку автомобіля. Усуває детонацію. Знижує витрату палива. Застосування: Рекомендується застосовувати через кожні 3000 км пробігу. Упаковка 325 мл розрахована на обробку 60 л палива.
154грн.
Номер: HG3444
 
Синтетична формула складу забезпечує йому найвищі очищуючі властивості серед аналогічних препаратів. Працює як каталізатор горіння, очищує видаляючи відкладення і нагар з мікротріщин металу. Повністю усуває проблеми, пов'язані з використанням дизпалива середньої якості для сучасних форсованих автомобілів. Гарантовано очищає форсунки, паливний насос, впускні клапани й камеру згоряння від нагару та відкладень. Відновлює обороти холостого ходу. Прибирає шум. Підвищує потужність двигуна і прийомистість автомобіля. Значно полегшує пуск двигуна. Різко знижує витрату палива, токсичність і димність вихлопу. Регулярне застосування подовжує термін служби дизельного двигуна в 1,5-2 рази.
187грн.
Номер: HG3222
 
Працює як каталізатор згоряння, видаляючи відкладення з поверхонь розпилювача інжекторів. Очищає інжектори, карбюратори, впускні клапани і камери згоряння. Рекомендується використовувати через кожні 5000 км.
190грн.
Номер: HG2222
 
Призначена для двигунів всіх типів при переході з мінерального на напівсинтетичне або синтетичне масло, а також при переході з напівсинтетичного на синтетичне масло. Володіє комплексним впливом на змащувану поверхню і на моторне масло. Містить синтетичний кондиціонер металу другого покоління SMT2, який захищає тертьові деталі двигуна від негативного впливу забруднень.
141грн.
Номер: HG5377
 
Рекомендується використовувати кілька разів на рік, особливо перед початком сезону, після ремонту двигуна, при передпродажному підготуванні автомобіля. Може використовуватися для очищення бетонних підлог від масла.
142грн.
Номер: HG3215
 
Економічна металева упаковка для двигунів з робочим об'ємом до 2.5 л і обсягом паливного бака 40-60 л. За одне застосування дозволяє відновити працездатність навіть безнадійно засмічених інжекторів, які необхідно було б міняти. Забезпечує мастило голчастого клапана інжектора, запобігає його зависання, продовжує термін служби інжекторів в кілька разів. Усуває детонацію. Запобігає утворенню відкладень на впускних клапанах і нагару в камері згоряння. Відновлює нормальний тепловий режим двигуна і рівномірність оборотів холостого ходу. Знижує на величину до 10% витрати бензину і токсичність вихлопу. Запобігає корозії паливної системи. Безпечний для каталітичних нейтралізаторів, кисневих датчиків і турбокомпресорів. Запобігає корозії паливної системи. Полегшує пуск двигуна. Рекомендується для очищення інжекторів автомобілів ВАЗ.
127грн.
Номер: HG3238
 
Властивості присадок до бензину. Очищувач інжекторів та системи живлення бензинових двигунів Hi-Gear з ER дозволить вам швидко і безпечно очистити розпилювачі інжекторів і інші елементи системи живлення бензинових двигунів від вуглецевих відкладень. Очисник з легкістю усуне будь-яку проблему, яка виникає при використанні бензину сумнівної якості. До складу входить кондиціонер металу ER, що зменшує тертя і зношування деталей двигуна. Присадка допоможе відновити нормальний тепловий режим двигуна, підвищити його потужність. Полегшує пуск двигуна. Застосовувати через кожні 1500 км або частіше, при використанні бензину середньої якості. Упаковка розрахована на 16 обробок паливного бака ємністю 40л, 8 обробок - 60л, 6 обробок - 80л.
242грн.
Номер: HG3410
 
Зручна упаковка (з дозатором на 40, 60, 80 л) дозволяє легко дозувати кількість складу, необхідне для паливного баку відповідного об'єму. Містить синтетичний кондиціонер металу SMT2. Рекомендується використовувати через кожні 1500 км пробігу або частіше - при використанні палива невисокої якості.
264грн.
Номер: HG3416
 
Гарантовано очищає розпилювачі форсунок від нагару і смолистих відкладень. Забезпечує додаткове змащування деталей системи живлення. Перешкоджає корозії деталей системи живлення і росту бактерій в баку. Відчутно покращує динаміку автомобіля і потужність двигуна. Упаковка розрахована на 70-90 л палива. Рекомендується застосовувати кожні 3000 км.
115грн.
Номер: HG3419
 
Гарантовано очищає розпилювачі форсунок від нагару і смолистих відкладень. Відновлює форму факела розпилу палива та динаміку його згоряння. Забезпечує додаткове змащування деталей системи живлення. Запобігає задиру і зносу прецизійних плунжерних пар паливного насоса високого тиску. Перешкоджає корозії деталей системи живлення і росту бактерій в баку. Відчутно покращує динаміку автомобіля і потужність двигуна.
783грн.
Номер: HG3415
 
Гарантовано очищає розпилювачі форсунок від нагару і смолистих відкладень. Перешкоджає корозії деталей системи живлення і росту бактерій в баку. Відчутно покращує динаміку автомобіля і потужність двигуна. Рекомендується застосовувати через кожні 3000 км або частіше - при використанні палива невисокої якості.
110грн.
Номер: HG3418
 
Поставляється в упаковці з дозатором (в унціях). Містить кондиціонер металу ER. Рекомендується використовувати через кожні 1000 км пробігу або частіше - при використанні палива невисокої якості. Фахівцями встановлено, що регулярне використання очищувача форсунок забезпечує: зменшення витрат дизпалива на 5-7%, зниження токсичності та димності вихлопних газів на 25-50%, продовження терміну служби дорогих плунжерних пар в 2-3 рази, збереження автомобілем вихідних динамічних характеристик протягом тривалого періоду. Така ефективність миючих присадок до дизпалива обумовлена тим, що вони дозволяють нейтралізувати чинники, що негативно впливають на процес згоряння а, отже, на ефективність дизеля. По-перше вони видаляють нагароутворення з розпилювачів форсунок, чим відновлюють форму факела розпилу палива та підвищують повноту його згорання з усіма витікаючими плюсами. По-друге таке очищення захищає камеру згоряння від інтенсивного нагарооутворення, а по-третє виключає локальний перегрів деталей, захищаючи від прогару поршні й клапани.
274грн.
Номер: HG3206
 
За одне застосування гарантовано очищає карбюратор і відновлює його заводські характеристики. Видаляє забруднення і відкладення з внутрішніх поверхонь, каналів і дозуючих отворів карбюратора. Відновлює обороти холостого ходу і працездатність електромагнітного клапана. Рекомендується застосовувати через кожні 3 тис. км.
127грн.
Номер: HG3121
 
Очисник карбюратора (аерозоль) Hi-Gear швидко і легко очистить від нагару та вуглецевих відкладень: дросельні заслінки, повітряні та паливні жиклери, систему і клапан холостого ходу, канали карбюратора, впускні клапани і днища поршнів. Без розбирання відновлює початкові характеристики карбюратора. Нейтралізує наслідки використання бензину низької якості. Використовується не замість, а на додаток до очисників паливної системи, оскільки не всі елементи карбюратора можна очистити присадками до палива. Рекомендується застосовувати кожен рік перед проходженням техогляду. При використанні бензину середньої якості застосовуйте кожні 5000-7000 км. Безпечний для каталітичних конвертерів.
164грн.
Номер: HG3116
 
Очисник карбюратора (аерозоль) Hi-Gear швидко і легко очистить від нагару та вуглецевих відкладень: дросельні заслінки, повітряні та паливні жиклери, систему і клапан холостого ходу, канали карбюратора, впускні клапани і днища поршнів. Без розбирання відновлює початкові характеристики карбюратора. Нейтралізує наслідки використання бензину низької якості. Використовується не замість, а на додаток до очисників паливної системи, оскільки не всі елементи карбюратора можна очистити присадками до палива. Рекомендується застосовувати кожен рік перед проходженням техогляду. При використанні бензину середньої якості застосовуйте кожні 5000-7000 км. Безпечний для каталітичних конвертерів.
133грн.
Номер: HG3208
 
Очисник карбюратора Hi-Gear з ER м'яко і ефективно видалить забруднення і відкладення з внутрішніх поверхонь карбюратора. Дозволить швидко відновити обороти холостого ходу і працездатність електромагнітного клапана. Гарантовано розчиняє і видаляє всі забруднення. Дозволяє відрегулювати карбюратор для досягнення максимальної економічності. Полегшує запуск холодного автомобіля. Містить кондиціонер металу ER, який дозволяє зменшити тертя і знос деталей циліндро-поршневої групи двигуна. Має зручний мірний дозатор. Містить кондиціонер металу ER, що зменшує тертя і зношування деталей циліндро-поршневої групи двигуна. Очищувач карбюратора рекомендується застосовувати через кожні 3000 км. Упаковка розрахована на обробку 40-60 л палива.
202грн.
Номер: HG3201
 
Очисник карбюратора Hi-Gear (аерозоль) HG3201 швидко і легко видалить забруднення і відкладення з внутрішніх поверхонь, каналів і дозуючих отворів карбюратора. Відновлює обороти холостого ходу і працездатність електромагнітного клапана. Без розбирання відновлює заводські характеристики карбюратора. Усуває проблеми, що виникають після використання неякісного бензину. Забезпечує зниження витрати бензину, токсичності відпрацьованих газів. Присадка до бензину здатна полегшити пуск двигуна. Використовуються не замість, а на додаток до очисникам паливної системи, заливається в бак. Рекомендується застосовувати кожен рік перед проходженням техогляду. При використанні бензину середньої якості, застосовуйте кожні 5000-7000 км.
130грн.
Номер: HG2206
 
Професійна формула HG2206 призначена для м'якого очищення двигуна перед заміною масла. Дозволяє відновити миючі та захисні властивості масла, очистити під час руху автомобіля масляну систему двигуна і внутрішні поверхні від вуглецевих відкладень. Відновлює рухливість маслоз'ємних і компресійних кілець, збільшує і вирівнює компресію по циліндрах, зменшує прорив гарячих газів з камери згорання в картер двигуна, тим самим продовжує термін служби масла і зменшує шкідливі вихлопи та димлення. Дозволяє зменшити або усунути стукіт гідрокомпенсаторів клапанів, відновити їх працездатність, зменшити витрату бензину і масла, збільшити потужність і прийомистість двигуна. Протестований на відповідність технічним параметрам російських автомобілів і масел. Сумісний з усіма типами масел і двигунів. Допускається спільне використання очищувача HG2206 з комплексами суперприсадок до масла, ремонтними герметиками системи мастила і кондиціонерами металу. Присутність SMT2 у складі очищувача забезпечує оптимальні умови ефективної очистки.
149грн.
Номер: HG2207
 
Ефективно очищає систему змащення двигуна, відновлює працездатність PCV-клапана і очищає систему вентиляції картера сучасних автомобілів. Звільняє залипші гідрокомпенсатори клапанів, усуваючи їх стукіт. Очищає поршневі кільця від нагару, відновлює їх рухливість і прилягання. Особливо ефективний для двигунів з середнім і великим пробігом. Додається в свіже масло після кожної його зміни. Для старих двигунів, що мають високий угар масла, рекомендується додатково застосовувати даний склад за 100-200 км до зміни масла.
144грн.
Номер: HG5505
 
Миттєво усуває «дзищання» і прослизання привідних ременів генератора, кондиціонера, підсилювача керма. Періодичне використання продовжує термін служби ременів в 1,5-2 рази. Охороняє ремні від висихання і розтріскування. Зменшує шум при роботі двигуна. Призначений для ременів будь-якого профілю. Особливо ефективний для усунення прослизання старих ремнів у випадках, якщо немає можливості їх заміни або підтяжки.
130грн.

Купуйте якісний засіб для миття двигуна на вигідних умовах

Використовуючи за необхідності якісний засіб для миття двигуна, ви зможете не тільки продовжити термін його служби, але й захистити від негативних зовнішніх впливів. І це не всі переваги використання автохімії. Правильна і своєчасна чистка мотора дозволить швидко та ефективно позбутися від нагару, масляної плівки, смоли. Таким чином, наслідки використання низькоякісного бензину нейтралізуються, стабілізується робота двигуна і як наслідок — зменшується витрата пального. Ще однією вагомою перевагою своєчасної чистки деталей мотора є зниження токсичності вихлопу. Якісна, що відповідає встановленим нормам і вимогам, хімія для мийки двигуна представлена в інтернет-магазині «Lido» в широкому асортименті.

Засоби для миття двигуна

Хімія для мийки двигуна — варіанти

В онлайн-гіпермаркеті «Lido» представлена продукція відомих світових виробників. Скориставшись нашою пропозицією, ви зможете купити засіб для миття двигуна таких брендів: Hi-Gear, Nowax, K2, StepUp, Kleen-Flo і інших. Ціна продукції доступна. Замовляйте мийний засіб для двигуна на нашому сайті, відправляємо посилки в будь-який регіон України.

Ми підібрали для вас найпопулярніші засоби для мийки двигуна. Особливим попитом користується така продукція:

  • Тотальний очищувач клапанів і системи живлення Hi-Gear. При використанні засобу через кожні 3000 км пробігу спостерігається поліпшення динаміки автомобіля, відновлюється рівномірність оборотів холостого ходу, знижується витрата палива, усувається детонація. Хімія дозволяє зупинити процес корозії деталей системи живлення, дорогого паливного насоса, паливопроводів. Спостерігається поліпшення пуску холодного двигуна. Використання засобу дозволяє запобігти утворенню льодових пробок у системі. Хімія м’яко очищає від нагару і вуглецевих відкладень карбюратори, інжектори, камеру згоряння, впускні клапани, свічки запалювання.
  • Очисник карбюратора Nowax. Швидко, м’яко, але ефективно очистить від нагару і вуглеводневих відкладень заслінки карбюратора, повітряні та паливні жиклери, канали, голчастий клапан, паливні камери, камеру поплавця. Дозволяє відновити початкові характеристики системи без розбирання. Використовується для очищення від вуглеводневих відкладень дросельної заслінки інжекторних двигунів, клапана вентиляції картерних газів. Очищення систем виконується за потреби або через кожні 5000-7000 км пробігу.
  • Засіб для очищення інжекторів K2 Turbo Benzin — для бензинових двигунів. Використання хімії дозволяє відновити повну потужність мотора. В результаті ефективної чистки системи подачі пального зменшується його витрата, знижується токсичність вихлопу, полегшується запуск двигуна. Використання засобу дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна.
  • Засіб для полегшення запуску двигуна K2 Super Start. Використовується для двигунів всіх типів. У складі засобу містяться спеціальні мастильні матеріали, що забезпечують захист мотора від негативних зовнішніх впливів в критичних ситуаціях. Аерозоль ефективний при низьких температурах — до -54°C.
  • Пінний очисник двигуна StepUp. Справляється з будь-якими забрудненнями. Засіб можна застосовувати для видалення масла з бетонних підлог, для очищення пластикових і гумових елементів. Хімія використовується двічі в рік або при потребі, а також при підготовці авто до продажу, перед ремонтними роботами мотора й агрегатів трансмісії.

В каталозі онлайн-гіпермаркету «Lido» представлено близько 70 варіантів хімічних засобів для миття двигуна, вибирайте оптимальний.