Хімія для миття двигуна

Знайдено: 1 - 46 серед 79 товарів
Номер: 875112
 
Суперефективний концентрований професійний засіб для миття зовнішньої поверхні двигуна. Призначений для видалення масляних плям, дорожнього пилу, не пероблюваних залишків технічних рідин та інших забруднень. Використовується для всіх типів двигунів транспортних засобів і промислового устаткування. Нейтральний до лакофарбових поверхонь, гумових та металевих елементів автомобіля. Не викликає корозію металу. Без розчинників. Може наноситися як на гарячий, так і на холодний двигун.
115грн.
Номер: 875003
 

Суперефективний концентрований професійний очисник зовнішньої поверхні двигуна та підкапотного простору.

Зроблено з додаванням потужних поверхнево-активних речовин, які гарантують видалення будь-яких забруднень, включаючи масляні плями, засохлий і пригорілий пил, сліди гальмівних та охолоджуючих рідин, а також інших забруднень, які важко видалити за допомогою звичайних миючих засобів.

Не містить у складі агресивних компонентів, завдяки чому є безпечним для лакофарбового покриття, елементів з гуми та пластмас, дротів, кольорових металів і може використовувати для всіх типів двигунів будь-яких транспортних засобів та промислового обладнання.

Winso ENGINE CLEANER 875003 750 мл не є концентратом і не вимагає перед застосуванням розведення з водою.

Переваги:

 • Швидко та якісно видаляє всі види забруднень з поверхні двигуна та елементів у підкапотному просторі.
 • Є безпечним для всіх видів елементів, не викликає корозії металів.
 • Підходить для очищення всіх видів двигунів, а також корпусів коробок передач.
 • Економічно витрачається завдяки високій концентрації діючої речовини.
 • Висока швидкість дії – розчиняє забруднення лише за 2-3 хвилини.
 • Може наноситися як на холодний, так і на теплий двигун.
96грн.
Номер: 810530
 
Суперефективний концентрований професійний засіб для миття зовнішньої поверхні двигуна. Призначений для видалення масляних плям, дорожнього пилу, не пероблюваних залишків технічних рідин та інших забруднень. Використовується для всіх типів двигунів транспортних засобів і промислового устаткування. Нейтральний до лакофарбових поверхонь, гумових та металевих елементів автомобіля. Не викликає корозію металу. Без розчинників. Може наноситися як на гарячий, так і на холодний двигун.
93грн.
Номер: 820110
 

Високоефективний засіб, який застосовується для швидкого очищення від вуглецевих забруднень, нагару, смоли, масляної плівки: дросельні заслінки, повітряні та паливні жиклери, систему холостого ходу, канали карбюратора, впускні клапани та днища поршнів.

Переваги

 • Відновлює заводські характеристики карбюратора.
 • Нейтралізує наслідки використання бензину низької якості.
 • Усуває детонацію та полегшує запуск двигуна.
 • Полегшує регулювання карбюратора для досягнення мінімального рівня токсичності вихлопу і витрати бензину.
 • Безпечний для каталітичних нейтралізаторів.

Рекомендується проводити процедуру очищення карбюратора через кожні 5000-7000 км. Запобігає утворенню фероцена на свічках запалювання і продовжує термін їх служби.

89грн.
Номер: CF515
 
Використовується для зовнішнього очищення двигуна. Видаляє дорожні та технічні забруднення, зокрема соляний накип, пригорілі масла та мастила. Не шкодить металевим, вінілові, пластиковим та гумовим покриттям. Розчин готовий до застосування. Після використання необхідно змити водою.
82грн.
Номер: CF457
 
Професійний аерозольний засіб для легкого запуску інжекторних та карбюраторних бензинових двигунів, а також для дизельних, зокрема з насос-форсунками та системою common rail. Забезпечує швидкий та безпроблемний пуск в будь-яку пору року.
112грн.
Номер: NX40650
 

Очищувач карбюратора NOWAX (NX40650) 400 мл.

Nowax Carburetor Cleaner відновлює початкові характеристики карбюратора без розбирання. Швидко і ефективно очищає від всіх видів вуглеводневих відкладень (нагар, смоли, масляну плівку) паливні камери, повітряні та паливні жиклери, канали, голчастий клапан, камеру поплавця і заслінки карбюратора. Нейтралізує наслідки використання низькоякісного бензину, знижує токсичність вихлопу. Стабілізує роботу двигуна, зменшуючи витрати бензину. Застосовується також для очищення дросельної заслінки інжекторних двигунів. Незамінний засіб для очищення клапана вентиляції картерних газів. Рекомендується робити чистку кожні 5000-7000 км. або в міру необхідності. Безпечний для кисневих датчиків і каталітичних нейтралізаторів.

Застосування: На вимкненому двигуні зніміть повітряний фільтр. Струсіть балон протягом 1-2 хв. Запустіть двигун на холостих обертах. Увага! Перед запуском двигуна без фільтра переконайтеся, що в карбюратор виключено попадання пилу і інших забруднень! Під час очищення важелем дросельної заслінки підтримуйте підвищені обороти двигуна, направте струмінь очищувача на заслінки, стінки і канали карбюратора. Розпилюйте очищувач, періодично прогазовуючи не даючи двигуну стихнути. Після чищення двигун може погано заводитися і сильно диміти через згорають відкладень. Після декількох прогазовок робота двигуна помітно поліпшується.

Попередження:Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

92грн.
Номер: NX45110
 

Швидкий старт NOWAX (NX45110) 450 мл.

Nowax Motor Starter забезпечує надійний і швидкий запуск бензинових і дизельних двигунів в зимовий період, при підвищеній вологості, мокрих свічках запалювання або слабкому заряді акумулятора. Містить спеціальні змащувальні добавки, що виключають знос при запуску двигуна. Засіб швидкого запуску може також використовуватися для перевірки справності системи харчування. Якщо виникли проблеми із запуском двигуна, необхідно вприснути трохи засобу у впускний трубопровід двигуна. Якщо Ви побачите, що все перебої з двигуном зникнуть, то несправна саме система харчування. Область застосування в зимовий час: бензинові та дизельні двигуни легкових і вантажних автомобілів, автобусів, будівельної і сільськогосподарської техніки, мотоциклів, мопедів, ланцюгові пилки і т.д. Область застосування в літню пору: будівельні машини, трактори, човнові мотори, газонокосарки і т. Д.

Застосування: Необхідно виключити запалювання. Розпорошити засіб прямо в повітряний фільтр або в повітрозабірник двигуна протягом 5-10 секунд. Також бажано зняти повітряний фільтр і розпорошувати засіб 1-2 секунди безпосередньо в сам карбюратор або в приймальний патрубок впускного колектора (для інжекторних і дизельних двигунів). Тільки після цього можна запускати двигун. При бензиновому двигуні злегка натиснути на педаль газу, при дизельному двигуні - натиснути на педаль газу в підлогу. Не розпиляти на свічки запалювання і деталі системи обігріву.

Попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

112грн.
Номер: NX45500
 

Очищувач поверхні двигуна NOWAX (NX45500) 450 мл.

Nowax Engine Surface Cleaner зовнішній очищувач двигуна містить потужні емульгатори, які глибоко проникаючи, дозволяють розмочувати і видаляти будь-яку, навіть саму застарілий бруд, масло і пригорілі технічні рідини в моторному відсіку і на зовнішній поверхні двигуна. Також можна застосувати для чищення шасі і інших агрегатів автомобілів, мотоциклів, катерів, сільськогосподарської та садової техніки. Активна консистенція довго утримується на вертикальних поверхнях, тим самим забезпечуючи чудову очищення складних забруднень. Сучасна формула не містить органічних розчинників, що виключає ймовірність загоряння та негативної дії на пластикові та гумові деталі моторного відсіку, а також попереджає окислення електричних з'єднань.

Застосування:
Прогрійте двигун до температури + 50°С і заглушите його. Захистіть всі електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсіть балон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню, уникаючи попадання очищувача на електронні блоки. Дати очищувачу подіяти протягом 10-15 хвилин і змити сильним струменем води, для цього можна використовувати мийку високого тиску. Допускається короткочасне вплив очищувача на приводні ремені допоміжних агрегатів.

Попередження:
Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності:
5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

96грн.
Номер: NX75007
 

Очищувач двигуна NOWAX (NX75007) 750 мл.

Очищувач двигуна NOWAX - унікальна комбінація діючих речовин, для швидкої і ефективної очистки моторних відсіків від пригорілі технічних рідин, патьоків масла, антифризу, а також дорожнього нальоту, пилу, соляних розлучень. Застосуємо для автомобілів, мотоциклів, катерів, газонокосарок та ін. Може використовуватися для очищення агрегатів трансмісії, підвіски і рульового управління. Знижує ризик виникнення пожежі в підкапотному просторі, повертає деталям первісний вигляд, діє миттєво.

Спосіб застосування:
Прогрійте двигун до температури + 50 ° С і заглушите його. Захистіть всі електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсіть флакон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню, уникаючи попадання очищувача на електронні блоки. Дайте очищувачу подіяти протягом 1-2 хвилин і змийте сильним струменем води (для цього можна використовувати мийку високого тиску). Допускається короткочасне вплив очищувача на приводні ремені допоміжних агрегатів.

Попередження:
Може викликати подразнення очей і шкіри. При попаданні в очі - ретельно промити їх чистою водою і, при необхідності, звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру, змити водою з милом. Не вдихати випари. Чи не ковтати, при потраплянні в організм зверніться за медичною допомогою. Берегти від дітей!

Термін придатності:
5 років від дати виробництва за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки. Зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 5°С до + 35°С. Берегти від замерзання.

117грн.
Номер: ЕТ3112
 
Вже при першому застосуванні засіб чудово чистить всю систему подачі пального. Допомагає зменшити витрату пального та викиди токсичних вихлопних газів, повернути повну потужність двигуна. Полегшує запуск і продовжує термін експлуатації двигуна. Використовувати в бензинових двигунах.
82грн.
Номер: T440
 
SUPER START-ефективно працює в будь-яку погоду, навіть при температурах до -54 ° C. Випробувано в умовах Сибіру. Він містить спеціальні мастильні матеріали, які вмикаються в критичний момент для захисту двигуна. Рекомендується для всіх типів двигунів.
172грн.
Номер: T371
 
К2 MOTOR FLUSH розчиняє бруд в самих важкодоступних ділянках, допомагає поліпшити циркуляцію масла. Крім того, чистить поршневі кільця.
104грн.
Номер: TR00198
 

Професійний засіб швидкої дії для усунення проблем із запуском бензинових (інжекторних, карбюраторних) та дизельних двигунів.

Застосовується для покращення запуску двигуна при мінусових температурах, низькому заряді АКБ, вологих свічках запалення, збоях в роботі системи подачі палива або стартера авто-, мото- водного транспорту, садової, сільгосп і спецтехніки.

Переваги:

 • Прискорює процес старту після тривалого простою та в умовах підвищеної вологості, негативних температур, слабкої іскри тощо.
 • Містить мастильні добавки для захисту двигуна та циліндро-поршневої групи.
 • Забезпечує рівномірне і повне згорання паливоповітряної суміші.
 • Використовується для діагностики системи живлення.

Застосування

Перед використанням добре струсіть балон.

ДЛЯ ЗАПУСКУ ДВИГУНА:
- застосовуйте засіб без попереднього запуску двигуна (на холодний двигун) та з вимкненим запаленням;
- розпилюйте аерозоль протягом 5-7 секунд в повітрозабірник повітряного фільтра;
- спробуйте запустити двигун, не натискаючи на педаль газу;
- якщо пуск був недостатнім, роз'єднайте магістраль подачі повітря і розпилюйте препарат 1-2 секунди (не більше 3-4 циклів) безпосередньо в карбюратор, відкривши повітряну і дросельну заслінки, або в приймальний патрубок впускного колектора інжекторного або дизельного двигуна, після чого зробіть пуск.

ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ СИСТЕМИ ЖИВЛЕННЯ:
- розпилюйте засіб у впускний трубопровід двигуна;
- якщо двигун дасть спалах або на час зникнуть перебої, проблема в системі живлення - зверніться у сервіс для усунення несправності;
- якщо двигун ніяк не відреагував, зверніться в сервіс для діагностики інших несправностей.

Застереження

- Балон знаходиться під тиском! Не допускати нагрівання понад +50°С!
- Не проколювати, не спалювати й не деформувати балон.
- Зберігати в сухому темному місці при температурі від +5°С до +25°С.
- Використовувати лише в добре вентильованих приміщеннях якомога далі від джерел займання та іскроутворення.
- При потраплянні на шкіру: ретельно промити водою з милом.
- При потраплянні в очі: добре промити під проточною водою.
- При потребі звернутись до лікаря та показати етикетку.
- Тримати якомога далі від дітей.
- Не зберігати разом із продуктами харчування.
- Утилізувати згідно з нормами місцевого законодавства.

Склад: суміш органічних розчинників, пропан, бутан.

Термін придатності: 5 років з дати виробництва (див. на етикетці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.

100грн.
Номер: TR00068
 

Високоефективний засіб для очищення карбюратора від залишків оливи, смол, лакових та вуглецевих відкладень корпуса карбюратора.

Переваги

 • Швидко знежирює дросельні та повітряні заслонки, дифузори, жиклери, інші елементи та деталі карбюраторної групи без демонтажу.
 • Нормалізує вприскування палива та змащує її рухомі деталі, стабілізує оберти холостого ходу, полегшує процес холодного пуску.
 • Дозволяє відрегулювати карбюратор для досягнення мінімальної витрати палива і зменшення токсичності вихлопу.
 • Не забруднює розташовані за карбюратором вузли двигуна.
 • Підходить для всіх типів двигунів і обладнання.
 • Не містить ацетону.

Застосування

1. Оптимальна температура для обробки від +5°С до +25°С.
2. Перед використанням добре струсіть балон.
3. Вимкніть двигун і дайте йому остигнути.
4. Зніміть повітряний фільтр.
5. Обробіть аерозолем всі видимі зовнішні й внутрішні поверхні карбюратора.
6. Зачекайте декілька хвилин та запустіть двигун.
7. Давши двигуну попрацювати на середніх оборотах, нанесіть засіб на повітрозабірник та збільште оберти.
8. Виключіть двигун та встановіть на місце повітряний фільтр.

Застереження

- Балон знаходиться під тиском! Не допускати нагрівання понад +50°С!
- Не проколювати, не спалювати й не деформувати балон.
- Зберігати в сухому темному місці при температурі від +5°С до +25°С.
- Використовувати лише в добре вентильованих приміщеннях якомога далі від джерел займання та іскроутворення.
- При потраплянні на шкіру: ретельно промити водою з милом.
- При потраплянні в очі: добре промити під проточною водою.
- При потребі звернутись до лікаря та показати етикетку.
- Тримати якомога далі від дітей.
- Не зберігати разом із продуктами харчування.
- Утилізувати згідно з нормами місцевого законодавства.

Склад: ароматичний розчинник, метиленхлорид, пропан, бутан.

Термін придатності: 5 років з дати виробництва (див. на етикетці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.

88грн.
Номер: W28679
 

Wynn's Turbo Cleaner очищає і розблоковує брудні турбокомпресори. При розпилюванні утворюється піна, яка дозволяє провести більш тривале і якісне «відкисання» і очистку турбокомпресора.

Характеристики

 • Очищає і розблоковує турбіни як з розбиранням так і без нього.
 • Розчиняє смоли, лак, вуглецеві та інші відкладення.
 • Відновлює потужність турбіни до її заводських параметрів.
 • Відновлює оптимальне співвідношення повітря / паливо.
 • Безпечний для всіх типів вихлопних систем.

Застосування

Для всіх бензинових і дизельних турбодвигунів.

350грн.
Номер: W29393
 

Wynn's PETROL EMISSION REDUCER (Petrol Power 3) є хімічною присадкою для обробки бензинових двигунів, забезпечує поліпшення робочих параметрів, знижує шкідливі викиди і витрату палива, захищає деталі двигуна.

Характеристики

 • Знижує рівень викидів CO і CH.
 • Покращує процес згоряння палива, підвищує потужність і прийомистість двигуна.
 • Підвищує економію палива.
 • Знижує тертя між частинами двигуна (в ГБЦ), що веде до зниження витрати палива.
 • Захищає двигуни, в яких використовується біопаливо E10.
 • Очищає і захищає інжектори і впускні клапани.
 • Забезпечує чистоту системи рециркуляції відпрацьованих газів (EGR).
 • Знижує утворення відкладень в камері внутрішнього згоряння.
 • Безпечний для каталізаторів.

Застосування

 • Рекомендований для всіх типів бензинових двигунів (впорскування, безпосереднє уприскування і карбюратор).
 • Для звичайного бензину і біобензину до Е10.

Інструкції

Додайте присадку до палива (бажано перед заправкою). Одна бутель 500 мл на 50 літрів палива.Повторюйте обробку кожні 10.000 км.

514грн.
Номер: W29793
 

Wynn's PETROL EXTREME CLEANER (Petrol Clean 3) - хімічна добавка для бензинових двигунів, забезпечує потужне очищення паливної системи бензинових двигунів в результаті разової заливки продукту. Швидко очищає і захищає інжектори, відновлює і підтримує оптимальний режим розпилу паливної суміші в камері згоряння.

Характеристики

 • Повне очищення паливної системи в результаті разової заливки продукту.
 • Швидко очищає і захищає інжектор, відновлює і підтримує оптимальний режим розпилу палива.
 • Миттєво очищає і захищає карбюратор і впускні клапани.
 • Підтримує клапани EGR в чистоті.
 • Допомагає в очищенні випускної частини.
 • Зменшує утворення відкладень в камері згоряння.
 • Відновлює оптимальний режим згоряння палива, усуває проблеми холостого ходу.
 • Усуває і запобігає проблеми запуску.
 • Зменшує викид вуглекислого газу і не згорілих вуглеводнів.

Застосування

 • Рекомендується для всіх бензинових двигунів (інжекторні, прямого впорскування або карбюраторні).
 • Для бензину та біо бензину аж до E10.

Інструкції

Додайте присадку до палива (бажано перед заправкою). Одна бутель 500 мл на 50 літрів палива.Повторюйте обробку кожні 10.000 км.

593грн.
Номер: W50393
 

WYNN'S EMISSION REDUCER (DIESEL POWER 3) добавка в дизельне паливо, яка забезпечує потужне очищення паливної системи дизельних двигунів за одну заливку.

Характеристики

 • Повне очищення паливної системи за одну заливку
 • Миттєво очищає і захищає інжектори, відновлює і підтримує оптимальний режим упорскування палива.
 • Забезпечує чистоту клапанів системи EGR і турбокомпресора.
 • Відновлює параметри згоряння палива і оптимальні характеристики роботи двигуна.
 • Ефективно змащує форсунки і деталі насоса.
 • Компенсує недолік змащення в низькосірчистому паливі і захищає схильні до стресових впливів поверхні в паливних насосах високого тиску і форсунках.
 • Перешкоджає оксидації (старіння) дизельного палива під впливом високих температур.
 • Усуває проблеми холодного запуску
 • Сприяє сепарації води в паливному фільтрі і захисту паливної системи
 • Перешкоджає засміченню паливного фільтра і паливної системи живлення в цілому.
 • Зменшує вихлопи. Не завдає шкоди каталітичному нейтралізатору.

Застосування

 • Для всіх типів дизельних двигунів.
 • Для дизпалива і біодизпалива до B30.

Інструкції

Для досягнення найкращих результатів використовуйте одну бутель не менше ніж з половиною паливного бака (± 20 літрів диз. палива).Повторювати кожні 10.000 км.

582грн.
Номер: W51272
 

Wynn's Motor Cleaner висококонцентрований миючий засіб, призначений для очищення всіх масляних мастильних систем перед заміною масла.

Характеристики

 • Очищає всередині системи змащення двигуна.
 • Розчиняє і підтримує в підвішеному стані: бруд, відкладення в масляному піддоні і відкладення в ГБЦ.
 • Запобігає злипання і випадання у вигляді опадів розчиненої бруду.
 • Запобігає забрудненню "свіжого" масла залишками відпрацьованого.
 • Утворює захисний антифрикційний шар і присадки запобігаючі знос на металевих поверхнях.
 • Сумісна з усіма мінеральними, синтетичними, напівсинтетичними, одно- і всесезоннимі, а також low SAPS маслами.
 • Не руйнує каталізатори.

Застосування

 • Для бензинових, дизельних і двигунів працюючих на газі, а також для стаціонарного обладнання.
 • У коробках передач (не автоматичних), диференціалах і корпусах редукторів.

Інструкції

Двигуни:
 • Додати 325 мл Wynn's Motor Cleaner до моторного масла в прогрітий двигун (3-6 літрів).
 • Дайте двигуну попрацювати на холостих обертах 15 хвилин або можна проїхати 15 км на середній швидкості. Замініть масло і фільтр.
Трансмісія (ручна), диференціали:
 • Додайте 5% Wynn's Motor Cleaner до масла. Необхідно проїхати від 1 до 8 годин без перевантаження двигуна. Замініть масло.
190грн.
Номер: W64401
 

Wynn's Automatic Transmission Flush присадка для промивання автоматичної трансмісії, відновлює її оптимальну роботу.

Характеристики

 • Безпечно видаляє лакові відкладення.
 • Готує коробку передач для заливки нової рідини.
 • Очищає всі внутрішні компоненти коробки передач.
 • Полегшує і робить тихіше перемикання передач.
 • Продовжує термін служби деталей.
 • Відновлює оптимальне перемикання передач.

Застосування

 • Рекомендовано при заміні оливи ATF в автоматичних коробках передач або при виникненні проблеми з перемиканням передач.
 • Для всіх типів транспортних засобів з автоматичною коробкою передач.
461грн.
Номер: W45944
 

Wynn's Cooling System Flush концентрований продукт для очищення системи охолодження автомобілів.

Характеристики

 • Потужний безкислотний очищувач радіатора.
 • Подвійна дія: Очищає від накипу. Знищує іржу, відкладення бруду і залишки масла.
 • Відмінна ефективність у всіх типах охолоджуючої рідини, в тому числі ОАТ антифризах (антифризи засновані на органічних карбонових кислотах).
 • Утримує бруд в підвішеному стані під час очищення.
 • Безпечний для гумових шлангів, ущільнень і всіх металевих частин системи охолодження.
 • Надзвичайно ефективний у всіх замкнутих системах охолодження.
 • Відновлює оптимальний режим роботи управління в системі охолодження.

Застосування

 • Для "водяних" систем охолодження всіх бензинових і дизельних двигунів.
 • Рекомендується використовувати при заміні ОЖ (слідувати рекомендаціям виробника).
 • Особливо ефективний при очищенні старих систем охолодження.

Інструкції

 • Добре струсіть банку з продуктом. Залийте його в радіатор або в розширювальний бачок, в тому випадку якщо на радіаторі немає заливної горловини.
 • Для більш високої продуктивності, спочатку замініть стару охолоджуючу рідину водою, а потім додайте в систему охолодження Wynn's Cooling System Flush.
 • Прогрійте двигун з включеним нагрівачем салону на максимальному обігріві.
 • Дайте попрацювати двигуну на холостих обертах протягом 10 хвилин. Весь цей час обігрівач салону повинен бути включений на максимальному обігріві.
 • Заглушіть двигун, дайте рідині охолонути. Злийте стару охолоджуючу рідину.
 • Промийте систему водою, до повного вимивання залишків. Закрийте зливні отвори і залийте в систему нову охолоджуючу рідину.
 • Однієї банки продукту 325 мл достатньо для обробки системи об'ємом до 12 літрів.
 • Для запобігання течі охолоджуючої рідини використовуйте Wynn's Cooling System Stop Leak.
222грн.
Номер: W47244
 

Wynn's Oil System Cleaner розчинна в маслі присадка, призначена для очищення і захисту систем змащення, а також для запобігання забруднення "свіжого" масла залишками відпрацьованого.

Характеристики

 • Розчиняє шлам, бруд і відкладення в картері двигуна, масляних каналах і всіх частинах в системі циркуляції масла.
 • Підтримує розчинений бруд в підвішеному стані, запобігаючи його злипанню.
 • Перешкоджає залягання поршневих кілець і заїдання гідравлічних штовхачів клапанів.
 • Запобігає забрудненню "свіжого" масла залишками відпрацьованого.
 • Запобігає забрудненню "свіжого" масла залишками відпрацьованого.
 • Містить протизадирні присадки для додаткового захисту від зносу під час очищення системи і першого запуску.
 • Не руйнує каталізатори.
 • Сумісна з усіма мінеральними, синтетичними, напівсинтетичними, одно- і всесезоннимі, а також low SAPS маслами.

Застосування

 • Для бензинових і дизельних двигунів з турбонаддувом або без, а також для стаціонарного обладнання.
 • У всіх гідравлічних системах і з'єднаннях.
 • У коробках передач (не автоматичних), диференціалах, головних передачах і розподільчих коробках.

Інструкції

  Двигуни:
 • Додати 325 мл Wynn's Oil System Cleaner до моторного масла в прогрітий двигун (3-6 літрів).
 • Дайте двигуну попрацювати на холостих обертах від 10 до 20 хвилин. Замініть масло.
 • Трансмісія (ручна), диференціали, головні передачі, розподільчі коробки:
 • Додайте 5% Wynn's Oil System Cleaner до масла.
 • Необхідно проїхати від 1 до 8 годин без перевантаження двигуна. Замініть масло.
201грн.
Номер: W51265
 

Wynn's Engine Flush використовується для очищення системи циркуляції масла двигунів і запобігання забруднення нового масла залишками, залишених раніше.

Характеристики

 • Швидко видаляє забруднюючі речовини з двигуна
 • Очищає двигунів всередині
 • Звільняє стирчать поршневі кільця
 • Виключає забруднення свіжого масла залишками, залишеними раніше
 • Містить протизадирні присадки для додаткового захисту
 • Захищає від зносу
 • Не пошкоджує каталітичні нейтралізатори
 • Продовжує термін служби двигуна

Застосування

Для всіх масляних систем.

Інструкції

 • Додати продукт wynn's Engine Flush до використаного моторного масла.
 • Нехай двигун працювати на холостому ходу протягом 10 хвилин
 • Зупиніть двигун і обережно злити відпрацьоване масло в гарячому стані
 • Замінити масляний фільтр і додати нове масло (для кількості, дивіться інструкції виробника)
 • Зміст банку 425 мл лікує від 3 до 6 літрів моторного масла
234грн.
Номер: W76695
 

Wynn's Injection System Purge засіб для чищення, для видалення бруду і відкладень в бензинових системах уприскування без розбирання.

Характеристики:

 • Очищує клапани, інжектори, камери згоряння і інші деталі паливної системи двигуна внутрішнього згоряння без демонтажу компонентів.
 • Відновлює розпил форсунок.
 • Покращує співвідношення балансу компресії циліндрів.
 • Звільняє прилипаючі випускні клапана.
 • Покращує співвідношення балансу повітряно-паливної суміші.
 • Відновлює час вприскування до початкового значення.
 • Відновлює хорошу роботу двигуна.
 • Усуває проблеми з мимовільною зупинкою двигуна, нерівними холостими обертами, а також погану продуктивність двигуна викликані забрудненням паливної системи.
 • Знижує токсичність вихлопних газів (CO і HC).
 • Безпечний для свічок запалювання і всієї системи вихлопу

Застосування:

Може використовуватися на всіх паливних системах бензинових двигунів таких як - карбюратор, постійне уприскування, мульти-уприскування, моно-уприскування, пряме упорскування (GDI, FSI).
Рекомендується проводити очистку кожні 20.000 - 30.000 км

Інструкції

 • Wynn's Injection System Purge для професійного використання.
 • Застосовувати тільки за допомогою установок FuelServe.
 • Час обробки для оптимального результату: 30 - 60 хв. (див. Інструкцію по застосуванню до обладнання Wynn's).
500грн.
Номер: W89195
 

Wynn's Diesel System Purge створена для усунення бруду і відкладень в системах упорскування дизельного палива. Вона використовується з обладнанням Wynn's RCP, FuelSystemServe або FuelServe.

Характеристики:

 • Очищає всю паливну систему дизельного двигуна без демонтажу компонентів.
 • Відновлює роботу форсунок і покращує процес згорання палива.
 • Знижує токсичність вихлопних газів і сажі.
 • Готовий до використання.
 • Зменшує «дизельний стук».
 • Безпечний для каталітичних нейтралізаторів і саж фільтрів (DPF).

Застосування

Може використовуватися на всіх дизельних автомобілях, вантажівках, морських і стаціонарних двигунах, з або без турбокомпресора.
Для всіх дизельних двигунів включаючи двигуни з комммон рейл і HDI, JTD, CDTi, CDI, ....

Інструкції

 • Використовувати тільки з обладнанням компанії Wynn's - RCP, FuelSystemServe або FuelServe.
 • Час промивки: 20 хв. (див. Інструкцію по експлуатації Wynn's).
 • Не можна заливати В ПАЛИВНИЙ БАК.
 • Легкові автомобілі (Двигун до 3 л): 1 літр для 1 обробки

Рекомендується робити промивання кожні 20000 км (від 400 до 600 годин роботи) або при наявності проблем з забрудненням інжекторів, чорного диму, при мінливому холостому ході, поганій приємистості і т.д.

544грн.
Номер: W76459
 

Wynn's 3XA для дизельних двигунів є хімічною обробкою, яка складається з миючих засобів і коомпонентів з потрійною дією.

Характеристики

 • Зменшує чорний дим і в результаті викиду сажі
 • Очищає і тримає у чистоті всю паливну систему (форсунки)
 • Сприяє зменшенню нагару в камері згоряння
 • Допомагає поліпшити згоряння і продуктивність двигуна
 • Знижує шум дизельного стуку
 • Знижує витрату палива
 • Продовжує термін служби фільтру сажі
 • Знижує температуру горіння частинок сажі
 • Захищає паливну систему від передчасного зносу і пошкоджень за рахунок зменшення корозії
 • Не ушкоджує каталізаторів окисних або сажових фільтрів дизельних двигунів
 • Рекомендується для всіх дизельних двигунів.

Інструкції

 1. Додати в дизельний паливний бак
 2. Одна пляшка 325 мл на 50 літрів (11 галонів) дизельного палива
 3. Переважно, щоб додати продукт перед заправкою топлівног про бака, щоб мати гарну суміш продукту з паливом Повторити очищення через кожні 5000 км (3000 миль)
240грн.
Номер: W55972
 

Wynn's Injector Cleaner для бензинових двигунів є багатофункціональною присадкою в паливо для підтримки системи упорскування бензинових двигунів в оптимальному стані.

Характеристики

 • Очищає інжектори, паливний насос і підтримує їх чистоту.
 • Запобігає утворенню відкладень на клапанах, у впускному колекторі повітряпроводу і камерах згоряння.
 • Покращує запуск двигуна в холодну пору року.
 • Запобігає появі «нерівного» холостого ходу і провалів при прискоренні.
 • Відновлює оптимальні параметри розпилу палива.
 • Змащує інжектори, клапани, насос і верхню частину циліндра.
 • Покращує процес згоряння палива і параметри роботи двигуна.
 • Захищає паливну систему від утворення іржі і корозії.
 • Зменшує рівень CO і CH.
 • Продовжує термін служби системи упорскування палива.

Застосування

 • Може бути використаний як з етилованим і неетилованим бензином.
 • Безпечний для каталітичних нейтралізаторів і турбокомпресорів.
 • Для використання в бензинових інжекторних двигунах щоб уникнути засмічення впускних клапанів, очищення та підтримання чистоти.

Інструкції

 • Додавайте продукт Injector Cleaner for Petrol Engines в паливний бак кожні 4.000 км пробігу, переважно до заливки палива.
 • 1 бутлі 325 мл достатньо для обробки до 70 літрів бензину.
240грн.
Номер: W54179
 

Wynn's Air Intake & Carburettor очищувач, призначений для усунення забруднень і відкладень в повітряних каналах, жиклерах і регулювальних гвинтах карбюратора, а також на всіх видимих компонентах карбюратора.

Характеристики

 • Активні сольвенти розчиняють і видаляють бруд дуже швидко.
 • Потужне розпорошення покращує очищаючу дію.
 • Очищає карбюратор і повітроприймальні системи без розбирання.
 • Розчиняє смолу, лак і відкладення.

Застосування

 • У системі впуску інжекторних і карбюраторних бензинових двигунів.
 • На видимих компонентах карбюратора (вентиляційні канали, регулювальні гвинти, витратомір, зовнішні частини).
 • На дросельній заслінці і дроселі.
 • На клапанах вентиляції картера.

Інструкції

Для карбюратора

Для очищення видимих компонентів: Зніміть повітряний фільтр. Запустіть двигун і дайте йому прогрітися. Встановіть дросель у відкрите положення. При прогрітому двигуні, розпорошіть продукт у впускний повітряний колектор на брудні компоненти. Розпилюйте з інтервалами. При необхідності збільште обороти двигуна щоб уникнути зупинки двигуна через збагачення суміші. Продовжуйте, поки всі компоненти не очистяться.

Впускний колектор / дросельна заслінка

Зніміть повітряний фільтр, прогрійте двигун, встановіть дросель у відкрите положення. При прогрітому двигуні, розпорошіть продукт у впускний повітряний колектор з інтервалами. Розпорошіть продукт на дросельну заслінку. При необхідності збільште обороти двигуна щоб уникнути зупинки двигуна. У разі якщо система уприскування обладнана клапаном витрати повітря, при необхідності відкрити клапан вручну.

Повітряна заслінка з автоматичним управлінням

Зніміть очисник повітря. При непрацюючому двигуні, розпорошіть продукт з двох сторін дросельної заслінки за допомогою ручного відкриття і закриття.

П.В.К. (Примусова Вентиляція Картера)

Вимкніть П.В.К. з боку картера. Вставте трубку подовжувач в відкриту частину клапана і розпилюйте продукт під час руху клапана вперед і назад. Запустіть двигун, розпорошіть продукт в клапан кілька разів, для повного його промивання.

255грн.
Номер: W71864
 

Wynn's INJECTOR CLEANER - Багатофункціональна присадка в паливо для бензинових двигунів допомагає підтримувати систему уприскування бензинових двигунів в функціональному стані.

Інструкції

Присадка додається в паливний бак через кожні 4.000 км. Бажано додавати даний засіб перед заливкою палива. 1 пляшки на 325 мл вистачає на 70 л бензину.

253грн.
Номер: W51668
 

Wynn's Injector Cleaner For Diesel Engines є хімічним продуктом, який покращує параметри роботи двигуна, знижує рівень викиду чорного диму і покращує змащення компонентів паливної системи.

Характеристики

 • Очищає інжектори і відновлює нормальне уприскування палива.
 • Покращує якість запалювання і згоряння дизельного палива.
 • Полегшує запуск двигуна в холодну пору року.
 • Знижує рівень шуму при роботі дизельного двигуна і утворення частинок сажі.
 • Знижує рівень викиду чорного диму.
 • Повністю прочищає і захищає паливну систему від іржі і корозії.
 • Змащує насоси і форсунки і компенсує недолік змащення при використанні палива з низьким вмістом сірки.
 • Запобігає засміченню паливного фільтра.

Застосування

 • Рекомендований для всіх типів дизельних двигунів з турбонаддувом і без нього.
 • При наявності стукотів в дизельному двигуні, скрутному запуску, підвищеному рівні викиду чорного диму, проблемної роботи насосів і інжекторів, високій витраті дизельного палива

Інструкції

Додати продукт Wynn's INJECTOR CLEANER FOR DIESEL ENGINES в бак з дизельним паливом, переважно перед заправкою.
* Звичайне дозування: 1 пляшка в 325 мл на кожні 4.000 (2.500 miles) проб ЄГА. * У разі засмічення інжекторів або занадто високому рівні викиду чорного диму: 1 пляшка на кожні 3 перших заправки, потім застосовувати звичайне дозування.
240грн.
Номер: W23379
 

Wynn's Diesel EGR 3 - аерозольний продукт розроблений для очищення повітряприймальної системи всіх дизельних двигунів.

Характеристики

 • Забезпечує негайне очищення повітряприймальної системи, датчика витрати повітря, впускних клапанів, системи EGR.
 • Потужне розпорошення, підсилює очищаючу дію.
 • Розчиняє смолу, сажу, графіт.
 • Легкий у використанні, очищення займає 5-10 хв. з мінімальною необхідністю в розбиранні деталей.
 • Відновлює ідеальну подачу повітря в камеру згоряння.
 • Забезпечує стабільну роботу на холостих обертах.
 • Відновлює і підтримує оптимальну роботу двигуна і витрату палива.
 • Усуває проблеми запуску двигуна.
 • Покращує набір швидкості.
 • Зменшує чорний вихлоп.
 • Безпечний для каталітичних нейтралізаторів і саж фільтрів (DPF).

Застосування

Для повітряприймальної системи, впускних клапанів, датчика витрати повітря, системи рециркуляції відпрацьованих газів (EGR), клапана EGR, а також турбін всіх дизельних двигунів.

314грн.
Номер: W14355
 
Wynn's Інжекторний декарбонізатор розроблений для видалення вуглецевих відкладень навколо форсунок двигуна та інших частин двигуна для полегшення його видалення. Використовується для розбирання форсунок, свічок запалювання, і т. д. Може використовуватися для бензинових і дизельних транспортних засобів.
499грн.
Номер: W58055
 

Wynn's Starting Fluid полегшує холодний запуск бензинових і дизельних двигунів при низьких температурах навколишнього повітря.

 • Полегшує запуск двигуна.
 • Запобігає розряду акумулятора.

Застосування

Для всіх типів двох або чотирьох-тактних бензинових і дизельних двигунів.
В т.ч. невеликі двигуни, такі як човнові мотори, бензопили, газонокосарки і т.п.

Інструкції

 • Протягом декількох секунд розпорошувати Wynn's Starting Fluid у впускний канал повітряного фільтра і потім відразу ж запустити двигун.
 • Бензиновий двигун: злегка газувати без перегазовки.
 • Дизельний двигун: без прискорення, не використовувати свічку розжарювання.
 • Холості оберти піднімуться в разі використання продукту відразу через кілька секунд після старту двигуна.
234грн.
Номер: HG3225
 
Очищає інжектори і паливну систему від нерозчинних в бензині вуглецевих відкладень, відновлює рівномірність роботи циліндрів двигуна на холостому ходу і вихідну динаміку автомобіля. При його використанні покращується паливна економічність і знижується токсичність вихлопних газів, що продовжує термін служби двигуна. Очищувач інжекторів Hi-Gear видаляє губчасті відкладення з впускних клапанів і нагар з камер згоряння, нейтралізує вологу, запобігає корозії і утворення крижаних пробок у паливній системі, полегшує пуск двигуна. Рекомендується використовувати через кожні 3000 км.
95грн.
Номер: CF400
 
Очищувач карбюратора професійного класу, розроблений за унікальною технологією, яка дозволяє без зняття і розбирання карбюратора усунути проблеми, пов'язані з його забрудненням: складності при холодному пуску, особливо в зимову пору року, повільний розгін, втрати потужності двигуна, збільшена витрата палива і велика кількість диму або чада в вихлопних газах.
92грн.
Номер: NX30820
 

Очищувач інжектора NOWAX (NX30820) 300 мл.

Nowax Injector Cleaner - засіб для очищення паливної системи Injector Cleaner ефективно і швидко очищає забруднені системи: видаляє смоли, нагар і відкладення з інжекторів, дозаторів і клапанів. Підвищує потужність і експлуатаційні характеристики двигуна, усуває перебої і відновлює плавність роботи мотора на холостому ходу. Забезпечує точне дозування вприскування палива, відновлює факел розпилу і оптимізує процес згоряння. Сприяє економії палива. Усуває ривки, труднощі при запуску двигуна, пов'язані з нерівномірним розпиленням палива.

Застосування: Додати в бак перед заправкою з розрахунку 300 мл. очищувача на 40-60 л. бензину. Провести заправку паливом. Рекомендується для всіх бензинових двигунів (інжекторних і карбюраторних). Нейтральний по відношенню до каталізаторам. Доїзд до "резерву" без дозаправки. Рекомендується використовувати кожні 5000 км. При сильно забрудненої паливній системі можлива втрата потужності. В цьому випадку змініть паливний фільтр і повторіть очищення.

Попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

110грн.
Номер: NX30840
 

Очисник дизельної системи NOWAX (NX30840) 300 мл.

Nowax Diesel Fuel System Cleaner - потужний, системний очисник форсунок дизеля. Ефективно і швидко очищає забруднені системи упорскування дизельного палива: видаляє смоли, нагар і відкладення з розпилювачів форсунок. Одночасно змащує і захищає паливну систему від корозії. Підвищує потужність і експлуатаційні характеристики двигуна, збільшує термін його служби. Стабілізує обороти холостого ходу. Знижує витрату палива. Покращує параметри вихлопних газів. Усуває труднощі при запуску, ривки, погану прийомність двигуна, пов'язану з нерівномірним розпиленням палива.

Застосування: Додати в бак перед заправкою в співвідношенні 300 мл. добавки на 40-60 л. палива. Провести заправку паливом. Доїзд до "резерву" без дозаправки. Рекомендується використовувати кожні 5000 км. При сильно забрудненої паливній системі можлива втрата потужності. В цьому випадку змініть паливний фільтр і повторіть очищення.

Попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

128грн.
Номер: 825
 
Пінка для миття та знежирення двигунів 454g (аерозоль). Сильні піноутворюючі компоненти пінки змивають забруднення, плями від змазок та масла навіть у важкодоступних місцях. Цей засіб прилягає до кожної поверхні і не діє шкідливо на гумову, лаковану та металеву поверхню. Рекомендована для чищення двигунів, транспортних засобів та для механічного сільскогосподарського обладнання. Делiкатнi поверхнi слiд накрити фольгою або пластмасою. Перед використанням струсити. Далi теплий або холодний двигун покрити пiнкою. Залишити на 5-10хв. Бризки пiнки витерти ганчiркою з мальованих поверхонь. Змити засiб сильним струменем води i залишити на кiлька хвилин для висихання.
171грн.
Номер: 824
 
Шампунь для миття двигунів 495g (рідина). Швидко та ефективно чистить двигуни автомобілів, яхт, мотоциклів, покращуючи їхній вигляд та продуктивність. Оберігає металеві частини від корозії. Не пошкоджує лакованих поверхонь та електричних пристроїв. Лагідний для шкіри рук. Слід зішкребти надлишок бруду. Нанести засіб на забруднену поверхню i залишити на 10хв. Змити сильним струменем води. Висушити двигун. Для найкращого результату застосовувати засiб на теплий, але не гарячий двигун.
165грн.
Номер: W70759
 

Wynn's 3XA PETROL - Комплексна добавка в бензинове паливо

Характеристики

 • До складу входять компоненти, які поліпшують згорання і промивні інгредієнти.
 • Підвищує ефективність роботи двигуна і покращує згорання палива.
 • Відновлює і підтримує чистоту всієї паливної системи (форсунок, карбюратора і клапанів).
 • Усуває карбонові відкладення (нагар) в камерах згоряння.
 • Знижує викид СО і СН.
 • Знижує споживання палива. Захищає паливну систему від передчасного зносу і пошкоджень, запобігаючи корозії.
 • Не ушкоджує каталітичні нейтралізатори.

Застосування

Рекомендується для всіх типів бензинових карбюраторних і інжекторних двигунів, як нових так і старих.

Інструкції

Додати в паливний бак. Однієї пляшки в 325 мл достатньо для обробки 50 л бензину. Для кращого перемішування з паливом переважно додавати його перед заправкою. Повторювати обробку через кожні 5000 км.

221грн.
Номер: W35792
 

Очисник Wynn's для паливної системи бензинових двигунів 500 мл

Характеристики:

 • забезпечує ефективну очистку всієї паливної системи;
 • відновлення ефективності згоряння; зниження димності вихлопного диму, викидів CO і HC;
 • підвищення продуктивності двигуна;
 • скорочення витрати палива;
 • очищення, відновлення ідеальної форми розпилення форсунок;
 • підходить для всіх бензинових, гібридних двигунів, включаючи двигуни з непрямим і прямим уприскуванням;
 • сумісна з усіма компонентами бензинової системи;
 • для бензину і біобензину до E10;
 • можна використовувати для профілактики порушення викидів.

Застосування

 • в бензобак, що містить не менше 30 л палива, додати 1 пляшку (500 мл) присадки;
 • до офіційної перевірки на викиди забруднюючих речовин рекомендується проїхати не менше 50 км по автостраді;
 • для максимальної ефективності використовуйте даний засіб при кожній 3 заправці, пройдіть 150 км до перевірки ТО.
567грн.

Купуйте якісний засіб для миття двигуна на вигідних умовах

Використовуючи за необхідності якісний засіб для миття двигуна, ви зможете не тільки продовжити термін його служби, але й захистити від негативних зовнішніх впливів. І це не всі переваги використання автохімії. Правильна і своєчасна чистка мотора дозволить швидко та ефективно позбутися від нагару, масляної плівки, смоли. Таким чином, наслідки використання низькоякісного бензину нейтралізуються, стабілізується робота двигуна і як наслідок — зменшується витрата пального. Ще однією вагомою перевагою своєчасної чистки деталей мотора є зниження токсичності вихлопу. Якісна, що відповідає встановленим нормам і вимогам, хімія для мийки двигуна представлена в інтернет-магазині «Lido» в широкому асортименті.

Засоби для миття двигуна

Хімія для мийки двигуна — варіанти

В онлайн-гіпермаркеті «Lido» представлена продукція відомих світових виробників. Скориставшись нашою пропозицією, ви зможете купити засіб для миття двигуна таких брендів: Hi-Gear, Nowax, K2, StepUp, Kleen-Flo і інших. Ціна продукції доступна. Замовляйте мийний засіб для двигуна на нашому сайті, відправляємо посилки в будь-який регіон України.

Ми підібрали для вас найпопулярніші засоби для мийки двигуна. Особливим попитом користується така продукція:

 • Тотальний очищувач клапанів і системи живлення Hi-Gear. При використанні засобу через кожні 3000 км пробігу спостерігається поліпшення динаміки автомобіля, відновлюється рівномірність оборотів холостого ходу, знижується витрата палива, усувається детонація. Хімія дозволяє зупинити процес корозії деталей системи живлення, дорогого паливного насоса, паливопроводів. Спостерігається поліпшення пуску холодного двигуна. Використання засобу дозволяє запобігти утворенню льодових пробок у системі. Хімія м’яко очищає від нагару і вуглецевих відкладень карбюратори, інжектори, камеру згоряння, впускні клапани, свічки запалювання.
 • Очисник карбюратора Nowax. Швидко, м’яко, але ефективно очистить від нагару і вуглеводневих відкладень заслінки карбюратора, повітряні та паливні жиклери, канали, голчастий клапан, паливні камери, камеру поплавця. Дозволяє відновити початкові характеристики системи без розбирання. Використовується для очищення від вуглеводневих відкладень дросельної заслінки інжекторних двигунів, клапана вентиляції картерних газів. Очищення систем виконується за потреби або через кожні 5000-7000 км пробігу.
 • Засіб для очищення інжекторів K2 Turbo Benzin — для бензинових двигунів. Використання хімії дозволяє відновити повну потужність мотора. В результаті ефективної чистки системи подачі пального зменшується його витрата, знижується токсичність вихлопу, полегшується запуск двигуна. Використання засобу дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна.
 • Засіб для полегшення запуску двигуна K2 Super Start. Використовується для двигунів всіх типів. У складі засобу містяться спеціальні мастильні матеріали, що забезпечують захист мотора від негативних зовнішніх впливів в критичних ситуаціях. Аерозоль ефективний при низьких температурах — до -54°C.
 • Пінний очисник двигуна StepUp. Справляється з будь-якими забрудненнями. Засіб можна застосовувати для видалення масла з бетонних підлог, для очищення пластикових і гумових елементів. Хімія використовується двічі в рік або при потребі, а також при підготовці авто до продажу, перед ремонтними роботами мотора й агрегатів трансмісії.

В каталозі онлайн-гіпермаркету «Lido» представлено близько 70 варіантів хімічних засобів для миття двигуна, вибирайте оптимальний.