Хімія для миття двигуна

Знайдено: 1 - 48 серед 63 товари
Номер: NX40650  
Очищувач карбюратора NOWAX (NX40650) 400 мл. Nowax Carburetor Cleaner відновлює початкові характеристики карбюратора без розбирання. Швидко і ефективно очищає від всіх видів вуглеводневих відкладень (нагар, смоли, масляну плівку) паливні камери, повітряні та паливні жиклери, канали, голчастий клапан, камеру поплавця і заслінки карбюратора. Нейтралізує наслідки використання низькоякісного бензину, знижує токсичність вихлопу. Стабілізує роботу двигуна, зменшуючи витрати бензину. Застосовується також для очищення дросельної заслінки інжекторних двигунів. Незамінний засіб для очищення клапана вентиляції картерних газів. Рекомендується робити чистку кожні 5000-7000 км. або в міру необхідності. Безпечний для кисневих датчиків і каталітичних нейтралізаторів. Застосування: На вимкненому двигуні зніміть повітряний фільтр. Струсіть балон протягом 1-2 хв. Запустіть двигун на холостих обертах. Увага! Перед запуском двигуна без фільтра переконайтеся, що в карбюратор виключено попадання пилу і інших забруднень! Під час очищення важелем дросельної заслінки підтримуйте підвищені обороти двигуна, направте струмінь очищувача на заслінки, стінки і канали карбюратора. Розпилюйте очищувач, періодично прогазовуючи не даючи двигуну стихнути. Після чищення двигун може погано заводитися і сильно диміти через згорають відкладень. Після декількох прогазовок робота двигуна помітно поліпшується. Попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
Номер: NX45110  
Швидкий старт NOWAX (NX45110) 450 мл. Nowax Motor Starter забезпечує надійний і швидкий запуск бензинових і дизельних двигунів в зимовий період, при підвищеній вологості, мокрих свічках запалювання або слабкому заряді акумулятора. Містить спеціальні змащувальні добавки, що виключають знос при запуску двигуна. Засіб швидкого запуску може також використовуватися для перевірки справності системи харчування. Якщо виникли проблеми із запуском двигуна, необхідно вприснути трохи засобу у впускний трубопровід двигуна. Якщо Ви побачите, що все перебої з двигуном зникнуть, то несправна саме система харчування. Область застосування в зимовий час: бензинові та дизельні двигуни легкових і вантажних автомобілів, автобусів, будівельної і сільськогосподарської техніки, мотоциклів, мопедів, ланцюгові пилки і т.д. Область застосування в літню пору: будівельні машини, трактори, човнові мотори, газонокосарки і т. Д. застосування: Необхідно виключити запалювання. Розпорошити засіб прямо в повітряний фільтр або в повітрозабірник двигуна протягом 5-10 секунд. Також бажано зняти повітряний фільтр і розпорошувати засіб 1-2 секунди безпосередньо в сам карбюратор або в приймальний патрубок впускного колектора (для інжекторних і дизельних двигунів). Тільки після цього можна запускати двигун. При бензиновому двигуні злегка натиснути на педаль газу, при дизельному двигуні - натиснути на педаль газу в підлогу. Не розпиляти на свічки запалювання і деталі системи обігріву. попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
Номер: NX45500  
Очищувач поверхні двигуна NOWAX (NX45500) 450 мл. Nowax Engine Surface Cleaner зовнішній очищувач двигуна містить потужні емульгатори, які глибоко проникаючи, дозволяють розмочувати і видаляти будь-яку, навіть саму застарілий бруд, масло і пригорілі технічні рідини в моторному відсіку і на зовнішній поверхні двигуна. Також можна застосувати для чищення шасі і інших агрегатів автомобілів, мотоциклів, катерів, сільськогосподарської та садової техніки. Активна консистенція довго утримується на вертикальних поверхнях, тим самим забезпечуючи чудову очищення складних забруднень. Сучасна формула не містить органічних розчинників, що виключає ймовірність загоряння та негативної дії на пластикові та гумові деталі моторного відсіку, а також попереджає окислення електричних з'єднань. застосування: Прогрійте двигун до температури + 50 ° С і заглушите його. Захистіть всі електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсіть балон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню, уникаючи попадання очищувача на електронні блоки. Дати очищувачу подіяти протягом 10-15 хвилин і змити сильним струменем води, для цього можна використовувати мийку високого тиску. Допускається короткочасне вплив очищувача на приводні ремені допоміжних агрегатів. попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
Номер: NX30820  
Очищувач інжектора NOWAX (NX30820) 300 мл. Nowax Injector Cleaner - засіб для очищення паливної системи Injector Cleaner ефективно і швидко очищає забруднені системи: видаляє смоли, нагар і відкладення з інжекторів, дозаторів і клапанів. Підвищує потужність і експлуатаційні характеристики двигуна, усуває перебої і відновлює плавність роботи мотора на холостому ходу. Забезпечує точне дозування вприскування палива, відновлює факел розпилу і оптимізує процес згоряння. Сприяє економії палива. Усуває ривки, труднощі при запуску двигуна, пов'язані з нерівномірним розпиленням палива. застосування: Додати в бак перед заправкою з розрахунку 300 мл. очищувача на 40-60 л. бензину. Провести заправку паливом. Рекомендується для всіх бензинових двигунів (інжекторних і карбюраторних). Нейтральний по відношенню до каталізаторам. Доїзд до "резерву" без дозаправки. Рекомендується використовувати кожні 5000 км. При сильно забрудненої паливній системі можлива втрата потужності. В цьому випадку змініть паливний фільтр і повторіть очищення. попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
Номер: NX30840  
Очисник дизельної системи NOWAX (NX30840) 300 мл. Nowax Diesel Fuel System Cleaner - потужний, системний очисник форсунок дизеля. Ефективно і швидко очищає забруднені системи упорскування дизельного палива: видаляє смоли, нагар і відкладення з розпилювачів форсунок. Одночасно змащує і захищає паливну систему від корозії. Підвищує потужність і експлуатаційні характеристики двигуна, збільшує термін його служби. Стабілізує обороти холостого ходу. Знижує витрату палива. Покращує параметри вихлопних газів. Усуває труднощі при запуску, ривки, погану прийомність двигуна, пов'язану з нерівномірним розпиленням палива. застосування: Додати в бак перед заправкою в співвідношенні 300 мл. добавки на 40-60 л. палива. Провести заправку паливом. Доїзд до "резерву" без дозаправки. Рекомендується використовувати кожні 5000 км. При сильно забрудненої паливній системі можлива втрата потужності. В цьому випадку змініть паливний фільтр і повторіть очищення. попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
Номер: NX75007  
Очищувач двигуна NOWAX (NX75007) 750 мл. Очищувач двигуна NOWAX - унікальна комбінація діючих речовин, для швидкої і ефективної очистки моторних відсіків від пригорілі технічних рідин, патьоків масла, антифризу, а також дорожнього нальоту, пилу, соляних розлучень. Застосуємо для автомобілів, мотоциклів, катерів, газонокосарок та ін. Може використовуватися для очищення агрегатів трансмісії, підвіски і рульового управління. Знижує ризик виникнення пожежі в підкапотному просторі, повертає деталям первісний вигляд, діє миттєво. Спосіб застосування: Прогрійте двигун до температури + 50 ° С і заглушите його. Захистіть всі електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсіть флакон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню, уникаючи попадання очищувача на електронні блоки. Дайте очищувачу подіяти протягом 1-2 хвилин і змийте сильним струменем води (для цього можна використовувати мийку високого тиску). Допускається короткочасне вплив очищувача на приводні ремені допоміжних агрегатів. попередження: Може викликати подразнення очей і шкіри. При попаданні в очі - ретельно промити їх чистою водою і, при необхідності, звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру, змити водою з милом. Не вдихати випари. Чи не ковтати, при потраплянні в організм зверніться за медичною допомогою. Берегти від дітей! Термін придатності: 5 років від дати виробництва за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки. Зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 5 ° С до + 35 ° С. Берегти від замерзання.
Номер: 825  
Пінка для миття та знежирення двигунів 454g (аерозоль). Сильні піноутворюючі компоненти пінки змивають забруднення, плями від змазок та масла навіть у важкодоступних місцях. Цей засіб прилягає до кожної поверхні і не діє шкідливо на гумову, лаковану та металеву поверхню. Рекомендована для чищення двигунів, транспортних засобів та для механічного сільскогосподарського обладнання. Делiкатнi поверхнi слiд накрити фольгою або пластмасою. Перед використанням струсити. Далi теплий або холодний двигун покрити пiнкою. Залишити на 5-10хв. Бризки пiнки витерти ганчiркою з мальованих поверхонь. Змити засiб сильним струменем води i залишити на кiлька хвилин для висихання.
Номер: 824  
Шампунь для миття двигунів 495g (рідина). Швидко та ефективно чистить двигуни автомобілів, яхт, мотоциклів, покращуючи їхній вигляд та продуктивність. Оберігає металеві частини від корозії. Не пошкоджує лакованих поверхонь та електричних пристроїв. Лагідний для шкіри рук. Слід зішкребти надлишок бруду. Нанести засіб на забруднену поверхню i залишити на 10хв. Змити сильним струменем води. Висушити двигун. Для найкращого результату застосовувати засiб на теплий, але не гарячий двигун.
Номер: T312  
Препарат чудово чистить всю систему подачі пального. Допомагає зменшити витрату пального та емісію токсичних вихлопних газів, повернути повну потужність двигуна. Полегшує запуск і продовжує термін експлуатації двигуна. Використовувати в дизельних двигунах.
Номер: T311  
Вже при першому застосуванні засіб чудово чистить всю систему подачі пального. Допомагає зменшити витрату пального та викиди токсичних вихлопних газів, повернути повну потужність двигуна. Полегшує запуск і продовжує термін експлуатації двигуна. Використовувати в бензинових двигунах.
Номер: T440  
SUPER START-ефективно працює в будь-яку погоду, навіть при температурах до -54 ° C. Випробувано в умовах Сибіру. Він містить спеціальні мастильні матеріали, які вмикаються в критичний момент для захисту двигуна. Рекомендується для всіх типів двигунів.
Номер: SP3321  
Аерозоль для запуску двигуна StepUp SP3321 ефективно допомагає вирішити проблему запуску двигуна в зимовий час. Полегшуючи пуск двигуна, допомагає тим самим збільшити термін служби акумулятора. Аерозоль для запуску двигуна StepUp підходить як для бензинових, так і для дизельних двигунів. До його складу входить синтетичний кондиціонер металу SMT2, який має змащувальні властивості і дозволяє уникнути тертя при запуску двигуна. Застосування. Розпиліть вміст балона протягом однієї секунди в повітрозабірник. Потім відразу заведіть двигун. У бензинових двигунах при запуску видавити педаль газу. При дуже сильному морозі повторити розпорошення протягом декількох секунд після старту. Не використовувати при наявності спеціальних приладів попереднього підігріву двигуна. Намагайтеся не торкатися балоном клем акумулятора, стартера, котушки запалювання. Використовуйте засіб для запуску двигуна тільки в добре провітрюваних приміщеннях. При попаданні на шкіру та в очі - ретельно помити. Зберігати при температурі не вище +50 ° С.
Номер: SP3110  
Розчиняє і змиває вуглецеві відкладення з стінок змішувальних камер і каналів карбюратора. Видаляє нагар з впускних клапанів і днища поршнів. Відновлює заводські характеристики карбюратора без розбирання. Рекомендується застосовувати щорічно і додатково - перед проходженням техогляду.
Номер: SP2255  
Містить активоване частки поліфлона (на основі PTFE) і комплексанти окислювальних, протизносних, антифрикційних і стабілізуючих присадок. Утворює на поверхнях деталей надслизьку стійку плівку, яка залишається на деталях після заміни масла.
Номер: SP5435  
Видаляє з поверхонь двигуна, коробки передач і моторного відсіку будь-які забруднення. Безпечний для пластика і гуми. Запобігає руйнуванню електропроводки моторного відсіку і захищає від небезпеки виникнення пожежі. Додатково може використовуватися для очищення бетонних підлог від масла. Рекомендується використовувати двічі на рік, а також перед ремонтними роботами двигуна і агрегатів трансмісії, елементів підвісок, при передпродажній підготовці автомобіля.
Номер: SP3211  
М'яко і безпечно відновлює працездатність інжекторів бензинових двигунів, рівномірність оборотів холостого ходу, усуває провали при розгоні. Полегшує пуск двигуна (особливо взимку). Знижує токсичність вихлопу і витрата бензину на 4-6%. Відчутно покращує прийомистість автомобіля. Безпечний для каталітичних нейтралізаторів, кисневих датчиків, турбокомпресорів.
Номер: NX44310  
Промивання двигуна NOWAX (NX44310) 450 мл. Nowax Motor Flush засіб для промивки двигуна 10 хв застосовується для нейтралізації опадів, забруднень, видалення шламу і продуктів зносу деталей двигуна. Очищає масляну систему і фільтруючі сітки масляних насосів. В процесі промивки забезпечує надійне змащення, запобігаючи знос деталей двигуна. За рахунок мийно-диспергуючих присадок унікального складу забезпечує високоефективне і безпечне видалення шламу, смол і лаків (в тому числі з піддона картера двигуна). Зміщуваність з усіма мінеральними і синтетичними маслами. Стосується для промивання будь-яких бензинових і дизельних двигунів з каталізатором, турбо наддувом і без. Свіже масло і фільтр працюють більш ефективно. Масло зберігає свої властивості більш тривалий час, що призводить до подовження терміну служби двигуна в цілому. застосування: Препарат додається (перед вживанням обов'язково збовтати вміст) в моторне масло перед його заміною при робочій температурі в заглушений двигун. Після 10 хв. роботи двигуна на холостому ходу злити відпрацьоване масло, замінити масляний фільтр і залити нове масло. Вмісту однієї ємності досить для промивання двигунів з об'ємом масляної системи до 6 літрів. Для промивки сильно забруднених двигунів, або для системи змащення більшого обсягу допускається використовувати 2 упаковки. Використання промивок більшого обсягу для 4-х циліндровим двигуном може привести до пошкодження сальників і прокладок. попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. У разі потрапляння в очі ретельно промивати водою протягом 15 хвилин. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
Номер: 795  
Очистка інжектора для дизельних двигунів 395ml (рідина). Засіб відновлює повноцінну подачу пального у циліндри та досконало очищає форсунки при одноразовому застосуванні, забезпечує ефективну роботу двигуна при регулярному використанні. Спеціально підібраний склад присадок гарантує надійне змащення помпи та паливної системи вцілому. Забезпечує реальну економію пального у межах 7-12,5%. Не містить метилового спирту, що руйнує деталі двигуна та паливної апаратури. Відновлює втрачену потужність та динаміку. Влити безпосередньо до паливного баку. Ємність пляшки розрахована на 270л дизельного палива. Оптимального ефекту досягається при використаннi препарату кожні 4-5 тис.км.
Номер: 735  
Засіб для полегшення запуску двигуна 211g (аерозоль, застосовувати до -51 С). Засіб на основі ефіру для запуску бензинових і дизельних двигунів. Містить субстанції, які полегшують запалення і змащують верхню частину циліндрів, завдяки чому ефективно запобігають надмірному зношуванню двигуна. Застосовується в легкових автомобілях, вантажних, автобусах, будівельних, с/г, човнах, літаках, гірничому обладнанні. Ідеальний для запуску двигуна при низьких температурах. Подовжує термін дії акумулятора. Ефективний при температурі до -51 С.Розпилити засіб в камеру карбюратора, одночасно запускаючи двигун. Ємніcть упаковки вистачає на 75 запусків.
Номер: HG3319  
«Швидкий запуск двигуна» для карбюраторних, інжекторних і дизельних ДВЗ і тестер системи живлення. Призначений для швидкого запуску бензинових (карбюраторних, інжекторних) і дизельних двигунів. Має теплотворну здатність на 45% вище, ніж у інших подібних складів. Забезпечує рівномірне і повне згоряння суміші. Містить змащувальні добавки, що виключають сухе тертя в момент пуску. Може бути використаний для швидкої перевірки справності системи живлення.
Номер: HG3235  
Очищувач клапанів Hi-Gear м'яко очистить впускні клапани, камеру згоряння, свічки запалювання, інжектори, карбюратори від вуглецевих відкладень і нагару. Зупиняє корозію дорогого паливного насоса, деталей системи живлення, паливопроводів. Запобігає утворенню крижаних пробок у паливній системі, покращує пуск холодного двигуна. Відновлює рівномірність оборотів холостого ходу, покращує динаміку автомобіля. Усуває детонацію. Знижує витрату палива. Застосування: Рекомендується застосовувати через кожні 3000 км пробігу.
Номер: HG3236  
Очищувач клапанів Hi-Gear м'яко очистить впускні клапани, камеру згоряння, свічки запалювання, інжектори, карбюратори від вуглецевих відкладень і нагару. Зупиняє корозію дорогого паливного насоса, деталей системи живлення, паливопроводів. Запобігає утворенню крижаних пробок у паливній системі, покращує пуск холодного двигуна. Відновлює рівномірність оборотів холостого ходу, покращує динаміку автомобіля. Усуває детонацію. Знижує витрату палива. Застосування: Рекомендується застосовувати через кожні 3000 км пробігу. Упаковка 325 мл розрахована на обробку 60 л палива.
Номер: HG3444  
Синтетична формула складу забезпечує йому найвищі очищуючі властивості серед аналогічних препаратів. Працює як каталізатор горіння, очищує видаляючи відкладення і нагар з мікротріщин металу. Повністю усуває проблеми, пов'язані з використанням дизпалива середньої якості для сучасних форсованих автомобілів. Гарантовано очищає форсунки, паливний насос, впускні клапани й камеру згоряння від нагару та відкладень. Відновлює обороти холостого ходу. Прибирає шум. Підвищує потужність двигуна і прийомистість автомобіля. Значно полегшує пуск двигуна. Різко знижує витрату палива, токсичність і димність вихлопу. Регулярне застосування подовжує термін служби дизельного двигуна в 1,5-2 рази.
Номер: HG3222  
Працює як каталізатор згоряння, видаляючи відкладення з поверхонь розпилювача інжекторів. Очищає інжектори, карбюратори, впускні клапани і камери згоряння. Рекомендується використовувати через кожні 5000 км.
Номер: HG2222  
Призначена для двигунів всіх типів при переході з мінерального на напівсинтетичне або синтетичне масло, а також при переході з напівсинтетичного на синтетичне масло. Володіє комплексним впливом на змащувану поверхню і на моторне масло. Містить синтетичний кондиціонер металу другого покоління SMT2, який захищає тертьові деталі двигуна від негативного впливу забруднень.
Номер: HG2235  
Гарантовано запобігає протіканню (приблизно через 500 км пробігу) через прокладки і сальники системи змащення двигуна. Може використовуватися для усунення течі через сальники і прокладки механічних КПП. Сумісний з усіма типами моторних і трансмісійних масел. Дозволяє уникнути дорогих ремонтів.
Номер: HG5377  
Рекомендується використовувати кілька разів на рік, особливо перед початком сезону, після ремонту двигуна, при передпродажному підготуванні автомобіля. Може використовуватися для очищення бетонних підлог від масла.
Номер: HG3225  
Очищає інжектори і паливну систему від нерозчинних в бензині вуглецевих відкладень, відновлює рівномірність роботи циліндрів двигуна на холостому ходу і вихідну динаміку автомобіля. При його використанні покращується паливна економічність і знижується токсичність вихлопних газів, що продовжує термін служби двигуна. Очищувач інжекторів Hi-Gear видаляє губчасті відкладення з впускних клапанів і нагар з камер згоряння, нейтралізує вологу, запобігає корозії і утворення крижаних пробок у паливній системі, полегшує пуск двигуна. Рекомендується використовувати через кожні 3000 км.
Номер: HG3216  
За одне застосування дозволяє відновити працездатність навіть безнадійно засмічених інжекторів, які необхідно було б міняти. Забезпечує змащення голчастого клапана інжектора, запобігає його зависання, продовжує термін служби інжекторів в кілька разів. Усуває детонацію. Запобігає утворенню відкладень на впускних клапанах і нагару в камері згоряння. Відновлює нормальний тепловий режим двигуна і рівномірність оборотів холостого ходу. Знижує на величину до 10% витрати бензину і токсичність вихлопу. Запобігає корозії паливної системи. Безпечний для каталітичних нейтралізаторів, кисневих датчиків і турбокомпресорів. Запобігає корозії паливної системи. Полегшує пуск двигуна.
Номер: HG3215  
Економічна металева упаковка для двигунів з робочим об'ємом до 2.5 л і обсягом паливного бака 40-60 л. За одне застосування дозволяє відновити працездатність навіть безнадійно засмічених інжекторів, які необхідно було б міняти. Забезпечує мастило голчастого клапана інжектора, запобігає його зависання, продовжує термін служби інжекторів в кілька разів. Усуває детонацію. Запобігає утворенню відкладень на впускних клапанах і нагару в камері згоряння. Відновлює нормальний тепловий режим двигуна і рівномірність оборотів холостого ходу. Знижує на величину до 10% витрати бензину і токсичність вихлопу. Запобігає корозії паливної системи. Безпечний для каталітичних нейтралізаторів, кисневих датчиків і турбокомпресорів. Запобігає корозії паливної системи. Полегшує пуск двигуна. Рекомендується для очищення інжекторів автомобілів ВАЗ.
Номер: HG3237  
Містить синтетичний кондиціонер металу другого покоління SMT2, що зменшує тертя і зношування деталей циліндро-поршневої групи двигуна. Мірний бачок, що має градацію в літрах оброблюваного палива, дозволяє швидко відміряти потрібну кількість присадки. Рекомендується використовувати через кожні 1500 км або частіше - при використанні бензину невисокої якості. Застосовувати через кожні 1500 км або частіше, при використанні бензину середньої якості. Упаковка розрахована на 16 обробок паливного бака ємністю 40л, 8 обробок - 60л, 6 обробок - 80л.
Номер: HG3238  
Властивості присадок до бензину. Очищувач інжекторів та системи живлення бензинових двигунів Hi-Gear з ER дозволить вам швидко і безпечно очистити розпилювачі інжекторів і інші елементи системи живлення бензинових двигунів від вуглецевих відкладень. Очисник з легкістю усуне будь-яку проблему, яка виникає при використанні бензину сумнівної якості. До складу входить кондиціонер металу ER, що зменшує тертя і зношування деталей двигуна. Присадка допоможе відновити нормальний тепловий режим двигуна, підвищити його потужність. Полегшує пуск двигуна. Застосовувати через кожні 1500 км або частіше, при використанні бензину середньої якості. Упаковка розрахована на 16 обробок паливного бака ємністю 40л, 8 обробок - 60л, 6 обробок - 80л.
Номер: HG4242  
Відповідає тестам на очищаючі властивості CUMMINS N-14 і L-10. Підвищує цетанове число дизпалива. Володіє особливою ефективністю в зниженні токсичності відпрацьованих газів (NOx, CH, CO). Містить синтетичний кондиціонер металу SMT2. Рекомендується застосовувати через кожні 3000 км і перед проходженням перевірки на токсичність.
Номер: HG3410  
Зручна упаковка (з дозатором на 40, 60, 80 л) дозволяє легко дозувати кількість складу, необхідне для паливного баку відповідного об'єму. Містить синтетичний кондиціонер металу SMT2. Рекомендується використовувати через кожні 1500 км пробігу або частіше - при використанні палива невисокої якості.
Номер: HG3409  
Усуває мікродефекти контактуючих поверхонь. Відповідає тестам на очищуючі властивості CUMMINS N-14 і L-10. Містить синтетичний кондиціонер металу SMT2. Рекомендується застосовувати через кожні 3000 км або частіше - при використанні палива невисокої якості.
Номер: HG3416  
Гарантовано очищає розпилювачі форсунок від нагару і смолистих відкладень. Забезпечує додаткове змащування деталей системи живлення. Перешкоджає корозії деталей системи живлення і росту бактерій в баку. Відчутно покращує динаміку автомобіля і потужність двигуна. Упаковка розрахована на 70-90 л палива. Рекомендується застосовувати кожні 3000 км.
Номер: HG3419  
Гарантовано очищає розпилювачі форсунок від нагару і смолистих відкладень. Відновлює форму факела розпилу палива та динаміку його згоряння. Забезпечує додаткове змащування деталей системи живлення. Запобігає задиру і зносу прецизійних плунжерних пар паливного насоса високого тиску. Перешкоджає корозії деталей системи живлення і росту бактерій в баку. Відчутно покращує динаміку автомобіля і потужність двигуна.
Номер: HG3415  
Гарантовано очищає розпилювачі форсунок від нагару і смолистих відкладень. Перешкоджає корозії деталей системи живлення і росту бактерій в баку. Відчутно покращує динаміку автомобіля і потужність двигуна. Рекомендується застосовувати через кожні 3000 км або частіше - при використанні палива невисокої якості.
Номер: HG3417  
Поставляється в упаковці з дозатором (в унціях). Містить кондиціонер металу ER. Рекомендується використовувати через кожні 1000 км пробігу або частіше - при використанні палива невисокої якості. Фахівцями встановлено, що регулярне використання очищувача форсунок забезпечує: зменшення витрат дизпалива на 5-7%, зниження токсичності та димності вихлопних газів на 25-50%, продовження терміну служби дорогих плунжерних пар в 2-3 рази, збереження автомобілем вихідних динамічних характеристик протягом тривалого періоду. Така ефективність миючих присадок до дизпалива обумовлена тим, що вони дозволяють нейтралізувати чинники, що негативно впливають на процес згоряння а, отже, на ефективність дизеля. По-перше вони видаляють нагароутворення з розпилювачів форсунок, чим відновлюють форму факела розпилу палива та підвищують повноту його згорання з усіма витікаючими плюсами. По-друге таке очищення захищає камеру згоряння від інтенсивного нагарооутворення, а по-третє виключає локальний перегрів деталей, захищаючи від прогару поршні й клапани.
Номер: HG3418  
Поставляється в упаковці з дозатором (в унціях). Містить кондиціонер металу ER. Рекомендується використовувати через кожні 1000 км пробігу або частіше - при використанні палива невисокої якості. Фахівцями встановлено, що регулярне використання очищувача форсунок забезпечує: зменшення витрат дизпалива на 5-7%, зниження токсичності та димності вихлопних газів на 25-50%, продовження терміну служби дорогих плунжерних пар в 2-3 рази, збереження автомобілем вихідних динамічних характеристик протягом тривалого періоду. Така ефективність миючих присадок до дизпалива обумовлена тим, що вони дозволяють нейтралізувати чинники, що негативно впливають на процес згоряння а, отже, на ефективність дизеля. По-перше вони видаляють нагароутворення з розпилювачів форсунок, чим відновлюють форму факела розпилу палива та підвищують повноту його згорання з усіма витікаючими плюсами. По-друге таке очищення захищає камеру згоряння від інтенсивного нагарооутворення, а по-третє виключає локальний перегрів деталей, захищаючи від прогару поршні й клапани.
Номер: HG3206  
За одне застосування гарантовано очищає карбюратор і відновлює його заводські характеристики. Видаляє забруднення і відкладення з внутрішніх поверхонь, каналів і дозуючих отворів карбюратора. Відновлює обороти холостого ходу і працездатність електромагнітного клапана. Рекомендується застосовувати через кожні 3 тис. км.
Номер: HG3205  
За одне застосування гарантовано очищає карбюратор і відновлює його заводські характеристики. Видаляє забруднення і відкладення з внутрішніх поверхонь, каналів і дозуючих отворів карбюратора. Відновлює обороти холостого ходу і працездатність електромагнітного клапана. Очисник карбюратора рекомендується застосовувати через кожні 3000 км. Упаковка розрахована на обробку 40 л палива. Гарантовано знижує витрату палива на 5-7%. Полегшує запуск холодного автомобіля.
Номер: HG3121  
Очисник карбюратора (аерозоль) Hi-Gear швидко і легко очистить від нагару та вуглецевих відкладень: дросельні заслінки, повітряні та паливні жиклери, систему і клапан холостого ходу, канали карбюратора, впускні клапани і днища поршнів. Без розбирання відновлює початкові характеристики карбюратора. Нейтралізує наслідки використання бензину низької якості. Використовується не замість, а на додаток до очисників паливної системи, оскільки не всі елементи карбюратора можна очистити присадками до палива. Рекомендується застосовувати кожен рік перед проходженням техогляду. При використанні бензину середньої якості застосовуйте кожні 5000-7000 км. Безпечний для каталітичних конвертерів.
Номер: HG3116  
Очисник карбюратора (аерозоль) Hi-Gear швидко і легко очистить від нагару та вуглецевих відкладень: дросельні заслінки, повітряні та паливні жиклери, систему і клапан холостого ходу, канали карбюратора, впускні клапани і днища поршнів. Без розбирання відновлює початкові характеристики карбюратора. Нейтралізує наслідки використання бензину низької якості. Використовується не замість, а на додаток до очисників паливної системи, оскільки не всі елементи карбюратора можна очистити присадками до палива. Рекомендується застосовувати кожен рік перед проходженням техогляду. При використанні бензину середньої якості застосовуйте кожні 5000-7000 км. Безпечний для каталітичних конвертерів.