Хімія для миття двигуна

Знайдено: 1 - 46 серед 95 товарів
Артикул: 875112
 
Суперефективний концентрований професійний засіб для миття зовнішньої поверхні двигуна. Призначений для видалення масляних плям, дорожнього пилу, не пероблюваних залишків технічних рідин та інших забруднень. Використовується для всіх типів двигунів транспортних засобів і промислового устаткування. Нейтральний до лакофарбових поверхонь, гумових та металевих елементів автомобіля. Не викликає корозію металу. Без розчинників. Може наноситися як на гарячий, так і на холодний двигун.
120грн.
Артикул: 810670
 

Суперефективний концентрований професійний очищувач зовнішньої поверхні двигуна і підкапотного простору. Зроблений з додаванням потужних поверхнево-активних речовин, які гарантують видалення будь-яких забруднень, включаючи масляні плями, засохлий і пригорілий пил, сліди гальмівних і охолоджуючих рідин, а також інших забруднень, які важко видалити за допомогою звичайних миючих засобів. Не містить в складі агресивних компонентів, завдяки чому є безпечним для лакофарбового покриття, елементів з гуми і пластмас, проводів, кольорових металів і може використовувати для всіх типів двигунів будь-яких транспортних засобів і промислового устаткування. Winso ENGINE CLEANER INTENSE 810670 500мл не є концентратом і не вимагає перед застосуванням розведення з водою.

Переваги:

 • Швидко і якісно видаляє всі види забруднень з поверхні двигуна і елементів в підкапотному просторі.
 • Є безпечним для всіх видів елементів, не викликає корозію металів.
 • Підходить для очищення всіх видів двигунів, а також корпусів коробок передач.
 • Економічно витрачається завдяки високій концентрації діючої речовини.
 • Висока швидкість дії - розчиняє забруднення всього за 2-3 хвилини.
 • Може наноситься як на холодний, так і на теплий двигун.
84грн.
Артикул: 875003
 

Суперефективний концентрований професійний очисник зовнішньої поверхні двигуна та підкапотного простору.

Зроблено з додаванням потужних поверхнево-активних речовин, які гарантують видалення будь-яких забруднень, включаючи масляні плями, засохлий і пригорілий пил, сліди гальмівних та охолоджуючих рідин, а також інших забруднень, які важко видалити за допомогою звичайних миючих засобів.

Не містить у складі агресивних компонентів, завдяки чому є безпечним для лакофарбового покриття, елементів з гуми та пластмас, дротів, кольорових металів і може використовувати для всіх типів двигунів будь-яких транспортних засобів та промислового обладнання.

Winso ENGINE CLEANER 875003 750 мл не є концентратом і не вимагає перед застосуванням розведення з водою.

Переваги:

 • Швидко та якісно видаляє всі види забруднень з поверхні двигуна та елементів у підкапотному просторі.
 • Є безпечним для всіх видів елементів, не викликає корозії металів.
 • Підходить для очищення всіх видів двигунів, а також корпусів коробок передач.
 • Економічно витрачається завдяки високій концентрації діючої речовини.
 • Висока швидкість дії – розчиняє забруднення лише за 2-3 хвилини.
 • Може наноситися як на холодний, так і на теплий двигун.
102грн.
Артикул: 810530
 
Суперефективний концентрований професійний засіб для миття зовнішньої поверхні двигуна. Призначений для видалення масляних плям, дорожнього пилу, не пероблюваних залишків технічних рідин та інших забруднень. Використовується для всіх типів двигунів транспортних засобів і промислового устаткування. Нейтральний до лакофарбових поверхонь, гумових та металевих елементів автомобіля. Не викликає корозію металу. Без розчинників. Може наноситися як на гарячий, так і на холодний двигун.
98грн.
Артикул: 820170
 

Професійний засіб Winso для швидкого запуску двигуна.

Використовується для прискорення пуску двигуна зимою, при слабкому заряді акумулятора, збоях в роботі стартера, мокрих свічках розжарювання. До складу входять елементи, які захищають двигун від зношення під час запуску. Використовується при температурі до -50 °С.

115грн.
Артикул: 820110
 

Високоефективний засіб, який застосовується для швидкого очищення від вуглецевих забруднень, нагару, смоли, масляної плівки: дросельні заслінки, повітряні та паливні жиклери, систему холостого ходу, канали карбюратора, впускні клапани та днища поршнів.

Переваги

 • Відновлює заводські характеристики карбюратора.
 • Нейтралізує наслідки використання бензину низької якості.
 • Усуває детонацію та полегшує запуск двигуна.
 • Полегшує регулювання карбюратора для досягнення мінімального рівня токсичності вихлопу і витрати бензину.
 • Безпечний для каталітичних нейтралізаторів.

Рекомендується проводити процедуру очищення карбюратора через кожні 5000-7000 км. Запобігає утворенню фероцена на свічках запалювання і продовжує термін їх служби.

94грн.
Артикул: CF515
 
Використовується для зовнішнього очищення двигуна. Видаляє дорожні та технічні забруднення, зокрема соляний накип, пригорілі масла та мастила. Не шкодить металевим, вінілові, пластиковим та гумовим покриттям. Розчин готовий до застосування. Після використання необхідно змити водою.
110грн.
Артикул: CF457
 
Професійний аерозольний засіб для легкого запуску інжекторних та карбюраторних бензинових двигунів, а також для дизельних, зокрема з насос-форсунками та системою common rail. Забезпечує швидкий та безпроблемний пуск в будь-яку пору року.
142грн.
Артикул: CF400
 
Очищувач карбюратора професійного класу, розроблений за унікальною технологією, яка дозволяє без зняття і розбирання карбюратора усунути проблеми, пов'язані з його забрудненням: складності при холодному пуску, особливо в зимову пору року, повільний розгін, втрати потужності двигуна, збільшена витрата палива і велика кількість диму або чада в вихлопних газах.
117грн.
Артикул: NX40650
 

Очищувач карбюратора NOWAX (NX40650) 400 мл.

Nowax Carburetor Cleaner відновлює початкові характеристики карбюратора без розбирання. Швидко і ефективно очищає від всіх видів вуглеводневих відкладень (нагар, смоли, масляну плівку) паливні камери, повітряні та паливні жиклери, канали, голчастий клапан, камеру поплавця і заслінки карбюратора. Нейтралізує наслідки використання низькоякісного бензину, знижує токсичність вихлопу. Стабілізує роботу двигуна, зменшуючи витрати бензину. Застосовується також для очищення дросельної заслінки інжекторних двигунів. Незамінний засіб для очищення клапана вентиляції картерних газів. Рекомендується робити чистку кожні 5000-7000 км. або в міру необхідності. Безпечний для кисневих датчиків і каталітичних нейтралізаторів.

Застосування: На вимкненому двигуні зніміть повітряний фільтр. Струсіть балон протягом 1-2 хв. Запустіть двигун на холостих обертах. Увага! Перед запуском двигуна без фільтра переконайтеся, що в карбюратор виключено попадання пилу і інших забруднень! Під час очищення важелем дросельної заслінки підтримуйте підвищені обороти двигуна, направте струмінь очищувача на заслінки, стінки і канали карбюратора. Розпилюйте очищувач, періодично прогазовуючи не даючи двигуну стихнути. Після чищення двигун може погано заводитися і сильно диміти через згорають відкладень. Після декількох прогазовок робота двигуна помітно поліпшується.

Попередження:Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

117грн.
Артикул: NX75007
 

Очищувач двигуна NOWAX (NX75007) 750 мл.

Очищувач двигуна NOWAX - унікальна комбінація діючих речовин, для швидкої і ефективної очистки моторних відсіків від пригорілі технічних рідин, патьоків масла, антифризу, а також дорожнього нальоту, пилу, соляних розлучень. Застосуємо для автомобілів, мотоциклів, катерів, газонокосарок та ін. Може використовуватися для очищення агрегатів трансмісії, підвіски і рульового управління. Знижує ризик виникнення пожежі в підкапотному просторі, повертає деталям первісний вигляд, діє миттєво.

Спосіб застосування:
Прогрійте двигун до температури + 50 ° С і заглушите його. Захистіть всі електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсіть флакон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню, уникаючи попадання очищувача на електронні блоки. Дайте очищувачу подіяти протягом 1-2 хвилин і змийте сильним струменем води (для цього можна використовувати мийку високого тиску). Допускається короткочасне вплив очищувача на приводні ремені допоміжних агрегатів.

Попередження:
Може викликати подразнення очей і шкіри. При попаданні в очі - ретельно промити їх чистою водою і, при необхідності, звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру, змити водою з милом. Не вдихати випари. Чи не ковтати, при потраплянні в організм зверніться за медичною допомогою. Берегти від дітей!

Термін придатності:
5 років від дати виробництва за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки. Зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 5°С до + 35°С. Берегти від замерзання.

161грн.
Артикул: NX44310/325
 

Промивання двигуна NOWAX (NX44310) 450 мл.

Nowax Motor Flush засіб для промивки двигуна 10 хв застосовується для нейтралізації опадів, забруднень, видалення шламу і продуктів зносу деталей двигуна. Очищає масляну систему і фільтруючі сітки масляних насосів. В процесі промивки забезпечує надійне змащення, запобігаючи знос деталей двигуна. За рахунок мийно-диспергуючих присадок унікального складу забезпечує високоефективне і безпечне видалення шламу, смол і лаків (в тому числі з піддона картера двигуна). Зміщуваність з усіма мінеральними і синтетичними маслами. Стосується для промивання будь-яких бензинових і дизельних двигунів з каталізатором, турбо наддувом і без. Свіже масло і фільтр працюють більш ефективно. Масло зберігає свої властивості більш тривалий час, що призводить до подовження терміну служби двигуна в цілому.

Застосування: Препарат додається (перед вживанням обов'язково збовтати вміст) в моторне масло перед його заміною при робочій температурі в заглушений двигун. Після 10 хв. роботи двигуна на холостому ходу злити відпрацьоване масло, замінити масляний фільтр і залити нове масло. Вмісту однієї ємності досить для промивання двигунів з об'ємом масляної системи до 6 літрів. Для промивки сильно забруднених двигунів, або для системи змащення більшого обсягу допускається використовувати 2 упаковки. Використання промивок більшого обсягу для 4-х циліндровим двигуном може привести до пошкодження сальників і прокладок.

Попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. У разі потрапляння в очі ретельно промивати водою протягом 15 хвилин.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

126грн.
Артикул: NX45110
 

Швидкий старт NOWAX (NX45110) 450 мл.

Nowax Motor Starter забезпечує надійний і швидкий запуск бензинових і дизельних двигунів в зимовий період, при підвищеній вологості, мокрих свічках запалювання або слабкому заряді акумулятора. Містить спеціальні змащувальні добавки, що виключають знос при запуску двигуна. Засіб швидкого запуску може також використовуватися для перевірки справності системи харчування. Якщо виникли проблеми із запуском двигуна, необхідно вприснути трохи засобу у впускний трубопровід двигуна. Якщо Ви побачите, що все перебої з двигуном зникнуть, то несправна саме система харчування. Область застосування в зимовий час: бензинові та дизельні двигуни легкових і вантажних автомобілів, автобусів, будівельної і сільськогосподарської техніки, мотоциклів, мопедів, ланцюгові пилки і т.д. Область застосування в літню пору: будівельні машини, трактори, човнові мотори, газонокосарки і т. Д.

Застосування: Необхідно виключити запалювання. Розпорошити засіб прямо в повітряний фільтр або в повітрозабірник двигуна протягом 5-10 секунд. Також бажано зняти повітряний фільтр і розпорошувати засіб 1-2 секунди безпосередньо в сам карбюратор або в приймальний патрубок впускного колектора (для інжекторних і дизельних двигунів). Тільки після цього можна запускати двигун. При бензиновому двигуні злегка натиснути на педаль газу, при дизельному двигуні - натиснути на педаль газу в підлогу. Не розпиляти на свічки запалювання і деталі системи обігріву.

Попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

142грн.
Артикул: NX45500
 

Очищувач поверхні двигуна NOWAX (NX45500) 450 мл.

Nowax Engine Surface Cleaner зовнішній очищувач двигуна містить потужні емульгатори, які глибоко проникаючи, дозволяють розмочувати і видаляти будь-яку, навіть саму застарілий бруд, масло і пригорілі технічні рідини в моторному відсіку і на зовнішній поверхні двигуна. Також можна застосувати для чищення шасі і інших агрегатів автомобілів, мотоциклів, катерів, сільськогосподарської та садової техніки. Активна консистенція довго утримується на вертикальних поверхнях, тим самим забезпечуючи чудову очищення складних забруднень. Сучасна формула не містить органічних розчинників, що виключає ймовірність загоряння та негативної дії на пластикові та гумові деталі моторного відсіку, а також попереджає окислення електричних з'єднань.

Застосування:
Прогрійте двигун до температури + 50°С і заглушите його. Захистіть всі електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсіть балон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню, уникаючи попадання очищувача на електронні блоки. Дати очищувачу подіяти протягом 10-15 хвилин і змити сильним струменем води, для цього можна використовувати мийку високого тиску. Допускається короткочасне вплив очищувача на приводні ремені допоміжних агрегатів.

Попередження:
Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності:
5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

140грн.
Артикул: NX30820
 

Очищувач інжектора NOWAX (NX30820) 300 мл.

Nowax Injector Cleaner - засіб для очищення паливної системи Injector Cleaner ефективно і швидко очищає забруднені системи: видаляє смоли, нагар і відкладення з інжекторів, дозаторів і клапанів. Підвищує потужність і експлуатаційні характеристики двигуна, усуває перебої і відновлює плавність роботи мотора на холостому ходу. Забезпечує точне дозування вприскування палива, відновлює факел розпилу і оптимізує процес згоряння. Сприяє економії палива. Усуває ривки, труднощі при запуску двигуна, пов'язані з нерівномірним розпиленням палива.

Застосування: Додати в бак перед заправкою з розрахунку 300 мл. очищувача на 40-60 л. бензину. Провести заправку паливом. Рекомендується для всіх бензинових двигунів (інжекторних і карбюраторних). Нейтральний по відношенню до каталізаторам. Доїзд до "резерву" без дозаправки. Рекомендується використовувати кожні 5000 км. При сильно забрудненої паливній системі можлива втрата потужності. В цьому випадку змініть паливний фільтр і повторіть очищення.

Попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

175грн.
Артикул: NX30840
 

Очисник дизельної системи NOWAX (NX30840) 300 мл.

Nowax Diesel Fuel System Cleaner - потужний, системний очисник форсунок дизеля. Ефективно і швидко очищає забруднені системи упорскування дизельного палива: видаляє смоли, нагар і відкладення з розпилювачів форсунок. Одночасно змащує і захищає паливну систему від корозії. Підвищує потужність і експлуатаційні характеристики двигуна, збільшує термін його служби. Стабілізує обороти холостого ходу. Знижує витрату палива. Покращує параметри вихлопних газів. Усуває труднощі при запуску, ривки, погану прийомність двигуна, пов'язану з нерівномірним розпиленням палива.

Застосування: Додати в бак перед заправкою в співвідношенні 300 мл. добавки на 40-60 л. палива. Провести заправку паливом. Доїзд до "резерву" без дозаправки. Рекомендується використовувати кожні 5000 км. При сильно забрудненої паливній системі можлива втрата потужності. В цьому випадку змініть паливний фільтр і повторіть очищення.

Попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

204грн.
Артикул: T419
 

Швидкий запуск двигуна Super Start - це незамінний помічник для легкого і безпроблемного запуску вашого автомобіля в будь-яку погоду. Цей ефективний аерозоль допомагає швидко розпалювати пальне в системі запалювання, забезпечуючи швидкий старт двигуна і заощаджуючи ваш час та зусилля.

Формула Super Start містить спеціальні компоненти, які активно розпалюють пальне і стимулюють запуск двигуна в умовах низьких температур. Завдяки своїй високоякісній технології, цей засіб надійно працює в будь-яку погоду, допомагаючи запускати двигун без зайвих зусиль та спроб.

Super Start не тільки забезпечує швидкий старт двигуна, але й допомагає підтримувати оптимальну роботу системи запалювання. Він захищає ваш автомобіль від зайвого зносу і передчасного зношування, що позитивно позначається на тривалості життя вашого авто.

Крім того, зручний аерозольний формат Super Start дозволяє легко та швидко використовувати засіб в будь-який час. Компактний розмір зручно поміщається в багажник вашого автомобіля, завжди готовий прийти на допомогу при необхідності.

Довіртеся надійності та ефективності швидкого запуску двигуна Super Start, і ви завжди будете впевнені у легкому і безпроблемному старті вашого автомобіля, навіть у холодну пору року.

Попередня підготовка: добре струсити перед використанням.

Застосування: розпилити прямо в карбюратор або впускний колектор короткими імпульсами впродовж декількох секунд. Потім якнайшвидше запустити двигун. На дизелях зі свічками розжарювання не потрібно чекати на їхнє прогрівання.

113грн.
Артикул: W160
 

Паста для притирання клапанів Mega Grind K2 - паста для притирання клапанів і сідел клапанів у двигунах внутрінього згоряння. Для всіх типів двигунів (бензиновий, дизельний, зріджений газ та ін.). Ефективно видаляє пошкодження, нальоти, осади та корозію з металевих елементів, забезпечуючи у такий спосіб безперебійну роботу клапанної системи. Може використовуватися вручну та машинно. Продукт призначений для професійного використання.

Можна використовувати засіб, щоб впоратися з:

 • пошкодженнями;
 • нальотами;
 • корозією.

Застосування:
1. Нанести пасту на клапан
2. Ввести клапан у сідло клапана та обертальний рухом досягти клапана гнізда.
3. Після завершення протерти чистою сухою тканиною.

127грн.
Артикул: W158
 

Універсальний засіб для чищення K2 Surfo 750мл - професійний засіб для чищення для жирних забруднень в гаражі, майстерні, саду і будинку. K2 Surfo - засіб для чищення та знежирення, призначений для більшості поверхонь з металу, скла та пластику.

Знежирює та очищує всі види інструментів, меблі для майстерень, садові меблі та обладнання, деталі автомобілів, деталі машин та пластмасові елементи. Видаляє масляні плями. Відмінно справляється з чищенням нержавіючої сталі.

Універсальний аерозольний очищувач K2 Surfo також підходить для чищення спецодягу. Видаляє плями від олії, жиру, трави, кави та чаю. Ефективний. Не залишає розлучень і швидко випаровується. Незамінно у гаражі, майстерні, на дачі.

Застосування:

 • Очищення та знежирення інструментів та пристроїв у майстерні, гаражі, саду тощо
 • Видалення жирних забруднень з різних поверхонь, наприклад, металу, пластику
 • Видалення плям з робочого одягу

Використання:
1. Нанесіть на поверхню за допомогою розпилювача.
2. Зачекайте хвилинку. Протріть паперовим рушником, вологою тканиною або губкою.
3. За потреби повторіть.

89грн.
Артикул: W128
 

Засіб в аерозольному балончику розроблений спеціально для очищення карбюраторів від нагару, відкладень, олив та інших забруднень. Підвищує стабільність і ефективність роботи, стабілізує впорскування палива та нормалізує роботу двигуна на холостому ходу та під час розгону. Не потребує розбирання карбюратора для очищення. Допомагає досягти чудової повітряно-паливної суміші, яка сприяє економнішій витраті бензину та підвищенню потужності двигуна. Не містить шкідливих компонентів, здатних пошкодити кисневий датчик. Рекомендується для застосування кожні 3000 км, під час використання неякісного палива допускається частіше застосування.

Переваги:

 • Швидкодійний засіб, що дає змогу провести якісне очищення карбюратора лише за 10 хвилин.
 • Спеціальні розчинники в складі ефективно розчиняють будь-які забруднення, включно з нагаром.
 • Підходить для використання як в автомобілях вітчизняного, так і в закордонному походження.
 • Прочищає повітряні та паливні жиклери, впускні клапани, заслінки та інші частини карбюратора, гарантує вільний рух палива та повітря.
 • Сприяє економічному витраті палива та зменшенню кількості шкідливих речовин у вихлопі.
132грн.
Артикул: ET3122
 
Препарат чудово чистить всю систему подачі пального. Допомагає зменшити витрату пального та емісію токсичних вихлопних газів, повернути повну потужність двигуна. Полегшує запуск і продовжує термін експлуатації двигуна. Використовувати в дизельних двигунах.
95грн.
Артикул: T440
 

З проблемою під час запуску двигуна в холодну погоду стикалося багато власників авто. Мороз негативно відбивається на пускових реакціях, як наслідок, машина не реагує на команди. Але тепер таку проблему легко вирішити зі швидким запуском двигуна K2 Super Start.

Продукт славиться високим вмістом ефіру. Завдяки цьому він дозволяє запустити двигун авто навіть у найхолоднішу погоду. Засіб демонструє свою ефективність за умов температури до -54 °С. Воно універсальне, тому застосовувати його можна у всіх типах двигунів. Підходить також для вантажних автомобілів, мотоциклів.

Правила використання
Правила використання нескладні. Достатньо струсити флакон і:
- відкрити фільтр;
- розпорошити засіб усередину карбюратора;
- запустити двигун.

Якщо бажаного результату досягти не вдалося, слід знову повторити процедуру.

Переваги використання

Засіб ретельно змащує двигун, допомагає в процесі його запуску. Його використання дозволяє продовжити термін експлуатації акумулятора. Іншими перевагами вважаються:
можливість використання навіть за умов підвищеної вологості;
ефективність та при мінімальному заряді акумулятора;
гарна робота навіть із паливом низької якості.

179грн.
Артикул: 100501
 

Аерозольний очищувач карбюраторів. Є сучасним продуктом, який універсально підходить для використання як імпортних, так і у вітчизняних автомобілях, включаючи обладнані карбюратором типу "Солекс". Засіб MOTUL INTAKE CLEAN 100501 ефективно розчиняє нагарні, сажові і інші забруднення, відновлює нормальну циркуляцію палива і повітря, забезпечує правильне формування паливо-повітряної суміші. Використання очищувача MOTUL INTAKE CLEAN 100501 підвищує продуктивність двигуна, нормалізує його роботу на холостих обертах, покращує динаміку розгону і сприяє більш економічній витраті палива. Засіб MOTUL INTAKE CLEAN 100501 є повністю безпечним для кисневих датчиків, не викликає збоїв в їх роботі.

Переваги:

 • Ефективно очищає жиклери, дросельні заслінки, клапани, систему холостого ходу і інші частини карбюратора без його розбирання.
 • Розчиняє нагарні і вуглецеві відкладення, після чого сприяє їх згорянню в двигуні.
 • Відновлює циркуляцію повітря і палива.
 • Знижує витрату бензину і кількість диму і чаду в вихлопних газах.
 • Швидко діє - процес очищення займає всього 10 хвилин.
 • Економічно витрачається - одного флакона достатньо для багаторазового застосування.

Застосування
1. Збовтати перед використанням;
2. Використовувати з вимкненим двигуном, розберіть повітряний фільтр та розпорошити MOTUL Intake Clean у повітрозабірник, дайте 10 хвилин постояти;
3. Після того, як впускний колектор, карбюратор або корпус інжектора розібрані: Розпиліть з невеликої дистанції на поверхню для очищення;
4. Дайте постояти і знову розпорошити на забруднених поверхнях;
5. Протріть сухою тканиною. Для 4-тактних бензинових двигунів після використання Intake Clean використовуйте MOTUL Fuel System Clean.

415грн.
Артикул: 817616
 

Очисник карбюратора спеціально створений для видалення відкладень, лаків на таких частинах карбюратора, як дифузор, обертовий золотник, жиклери, поплавкова камера, поплавок.
Дуже швидко розчиняє відкладення, лаки, смоли. MOTUL P1 Carbu Clean стабілізує холостий хід і покращує роботу двигуна.

Застосування:

Струсити. На непрацюючому двигуні зняти повітряний фільтр. Розпорошити в повітроприймальник. Залишити на 10 хвилин. Повторити операцію при запущеному двигуні, розпилюючи продукт безпосередньо в камери, на жиклери і т. д. На знятому карбюраторі або системі упорскування розпорошити з короткої відстані на оброблювану поверхню. Почекати кілька хвилин. Сильно забруднені частини протерти ганчір'ям. Для 4-х тактних двигунів додатково рекомендовано використання MOTUL Fuel System Сlean.

468грн.
Артикул: 102115
 

ENGINE CLEAN AUTO PROFESSIONAL – очищувач двигуна перед заміною масла 15хвилин, 300мл.

Застосування

Професійний засіб для промивання масляної системи Engine Clean розроблений для використання у всіх типах бензинових двигунів і дизелях, атмосферних або з турбонагнітачами, з/без каталітичного нейтралізатора, що працюють на всіх видах палива. Ефективно розщеплює та видаляє з двигуна всі шлами та відкладення. Утримує всі мікрочастинки, і надалі видаляє їх з двигуна разом зі старим маслом. Engine Clean забезпечує відмінне мастило під час процесу очищення.

Властивості

Engine Clean додається до олії перед її заміною та дозволяє:

 • зменшити знос;
 • зменшити витрати масла та палива;
 • відновити компресію в циліндрах;
 • зменшити вміст шкідливих речовин у відпрацьованих газах;
 • видаляє відкладення, лаки та інші продукти неповного згоряння робочої суміші з гідрокомпенсаторів, поршневих канавок та кілець;
 • забезпечити повноту та продовжити роботу олії;
 • продовжити термін безвідмовної експлуатації систем доочищення відпрацьованих газів (TWC, DPF, SCR).

Рекомендації щодо застосування

Перед кожною заміною масла додати до прогрітого двигуна засіб Engine Clean. Дати двигуну попрацювати у режимі холостого ходу 15 хвилин. Замінити моторне масло та фільтр.

Вміст флакона достатньо для об'єму олії 5 літрів. Для великих обсягів, необхідно додавати 60 мл продукту Engine Clean на кожний додатковий літр олії. Не перевищувати рекомендовану пропорцію.

При спільному використанні з Fuel System Clean та Diesel System Clean дозволяє суттєво знизити викиди шкідливих речовин під час проходження технічного огляду.

359грн.
Артикул: W28879
 

Очищувач Wynn's Direct Injection Valve Cleaner W28879 - це потужний пінний очищувач, розроблений спеціально для ефективного видалення затверділого вуглецю та інших забруднень із системи впуску повітря, впускних клапанів, сідел клапанів і камери згоряння. Цей продукт забезпечує швидке і легке очищення, відновлюючи правильну роботу двигуна.

Властивості:

 • Очищає штоки та сідла клапанів (затверділий вуглець може призвести до проблем із герметичністю клапанів, що негативно позначається на продуктивності двигуна)
 • Очищає камеру згоряння і днище поршня (видаляючи нагар і відкладення, які можуть знижувати ефективність згоряння палива)
 • Допомагає відновити правильне функціонування клапанів
 • Відновлює правильний потік повітря до двигуна
 • Відновлює правильну роботу двигуна, що веде до підвищення його продуктивності та ефективності

Об'єм 500 мл забезпечує достатню кількість очищувача для проведення повного процесу очищення системи впуску повітря та інших компонентів двигуна. Це дає змогу використовувати продукт протягом тривалого часу і забезпечує економічну вигоду.

885грн.
Артикул: 102915
 

Очисна присадка, розроблена для додавання в трансмісійну рідину перед її заміною. Відноситься до професійної серії продуктів Motul, завдяки чому забезпечує чудову очищення трансмісій від нагарних, сажових, лакових та інших забруднень, які з'являються під час експлуатації автомобіля. Є універсальним продуктом, який відмінно підходить для автоматичних трансмісій, включаючи моделі з гідротрансформатором, роботизовані з подвійним зчепленням, а також варіатори. MOTUL Automatic Transmission Clean 102915 розчиняє навіть щільний шар забруднень і утримує їх в підвішеному стані в тілі рідини, перешкоджаючи повторному осіданню. Мінімізує вплив забруднень на нову рідину і сприяє продовженню її терміну служби.

Переваги:

 • Якісно і швидко очищає всі види автоматичних коробок передач, включаючи роботизовані, варіатори, а також з електронним управлінням.
 • Розчиняє відкладення, бруд, лак, продукти окислення і інші забруднення.
 • Сприяє зниженню тертя в вузлах, за рахунок чого підвищує ефективність роботи трансмісії і захищає його від зносу.
 • Гарантує чудову чистоту прецизійних елементів, таких як датчики, сервоприводи, гідравлічні клапани для оптимальної продуктивності трансмісії.
 • Присадка абсолютно безпечна для прокладок, сальників та інших ущільнювачів.
384грн.
Артикул: 102515
 

Очисник впускних клапанів та системи інжекції спеціально розроблений для видалення відкладень та лаків з впускних клапанів і форсунок системи впорскування. Видаляє усі відкладення, які утворюються в системі паливоподачі під час експлуатації та забезпечує ефективне очищення впускних клапанів форсунок та впускного колектора без розбирання.

362грн.
Артикул: 102015
 

MOTUL DPF CLEAN – це додаток для покращення процесу очистки фільтру твердих часток (DPF), використовується в усіх типах дизелів, з безпосереднім впорскуванням чи ні, атмосферних чи турбодизелях, сумісний з чутливими системами доочищення відпрацьованих газів (наприклад SCR). MOTUL DPF CLEAN створений на основі високоефективного компоненту, який підвищує ефективність регенерації DPF. Змішаний з дизельним паливом, забезпечує: - Швидке та ефективне очищення DPF; - Відновлює потужність та економічність двигуна; - Забезпечує ідеальне мащення в процесі очищення, ефективно розчеплю та утримує в підвішеному стані усі мікрочастинки відкладень. Також запобігає окисненню палива та розмноженню мікроорганізмів.

351грн.
Артикул: AD0027
 

Очисник двигуна від бренду AUTO DRIVE моделі Engine Cleaner AD0027 250мл - це суперефективний засіб для очищення зовнішньої поверхні двигуна та підкапотного простору. Зроблений з додаванням потужних поверхнево-активних речовин, які гарантують видалення будь-яких забруднень, включаючи масляні плями, засохлий і пригорілий пил, сліди гальмівних і охолоджуючих рідин, а також інших забруднень, які важко видалити за допомогою звичайних миючих засобів. Не містить в складі агресивних компонентів, завдяки чому є безпечним для лакофарбового покриття, елементів з гуми і пластмас, проводів, кольорових металів і може використовувати для всіх типів двигунів будь-яких транспортних засобів і промислового устаткування. AUTO DRIVE Engine Cleaner AD0027 250мл не є концентратом і не вимагає перед застосуванням розведення з водою.

Переваги:

 • Швидко і якісно видаляє всі види забруднень з поверхні двигуна і елементів в підкапотному просторі.
 • Є безпечним для всіх видів елементів, не викликає корозію металів.
 • Підходить для очищення всіх видів двигунів, а також корпусів коробок передач.
 • Економічно витрачається завдяки високій концентрації діючої речовини.
 • Висока швидкість дії.
 • Може наноситься як на холодний, так і на теплий двигун.
57грн.
Артикул: TR00198
 

Професійний засіб швидкої дії для усунення проблем із запуском бензинових (інжекторних, карбюраторних) та дизельних двигунів.

Застосовується для покращення запуску двигуна при мінусових температурах, низькому заряді АКБ, вологих свічках запалення, збоях в роботі системи подачі палива або стартера авто-, мото- водного транспорту, садової, сільгосп і спецтехніки.

Переваги:

 • Прискорює процес старту після тривалого простою та в умовах підвищеної вологості, негативних температур, слабкої іскри тощо.
 • Містить мастильні добавки для захисту двигуна та циліндро-поршневої групи.
 • Забезпечує рівномірне і повне згорання паливоповітряної суміші.
 • Використовується для діагностики системи живлення.

Застосування

Перед використанням добре струсіть балон.

ДЛЯ ЗАПУСКУ ДВИГУНА:
- застосовуйте засіб без попереднього запуску двигуна (на холодний двигун) та з вимкненим запаленням;
- розпилюйте аерозоль протягом 5-7 секунд в повітрозабірник повітряного фільтра;
- спробуйте запустити двигун, не натискаючи на педаль газу;
- якщо пуск був недостатнім, роз'єднайте магістраль подачі повітря і розпилюйте препарат 1-2 секунди (не більше 3-4 циклів) безпосередньо в карбюратор, відкривши повітряну і дросельну заслінки, або в приймальний патрубок впускного колектора інжекторного або дизельного двигуна, після чого зробіть пуск.

ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ СИСТЕМИ ЖИВЛЕННЯ:
- розпилюйте засіб у впускний трубопровід двигуна;
- якщо двигун дасть спалах або на час зникнуть перебої, проблема в системі живлення - зверніться у сервіс для усунення несправності;
- якщо двигун ніяк не відреагував, зверніться в сервіс для діагностики інших несправностей.

Застереження

- Балон знаходиться під тиском! Не допускати нагрівання понад +50°С!
- Не проколювати, не спалювати й не деформувати балон.
- Зберігати в сухому темному місці при температурі від +5°С до +25°С.
- Використовувати лише в добре вентильованих приміщеннях якомога далі від джерел займання та іскроутворення.
- При потраплянні на шкіру: ретельно промити водою з милом.
- При потраплянні в очі: добре промити під проточною водою.
- При потребі звернутись до лікаря та показати етикетку.
- Тримати якомога далі від дітей.
- Не зберігати разом із продуктами харчування.
- Утилізувати згідно з нормами місцевого законодавства.

Склад: суміш органічних розчинників, пропан, бутан.

Термін придатності: 5 років з дати виробництва (див. на етикетці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.

153грн.
Артикул: TR00068
 

Високоефективний засіб для очищення карбюратора від залишків оливи, смол, лакових та вуглецевих відкладень корпуса карбюратора.

Переваги

 • Швидко знежирює дросельні та повітряні заслонки, дифузори, жиклери, інші елементи та деталі карбюраторної групи без демонтажу.
 • Нормалізує вприскування палива та змащує її рухомі деталі, стабілізує оберти холостого ходу, полегшує процес холодного пуску.
 • Дозволяє відрегулювати карбюратор для досягнення мінімальної витрати палива і зменшення токсичності вихлопу.
 • Не забруднює розташовані за карбюратором вузли двигуна.
 • Підходить для всіх типів двигунів і обладнання.
 • Не містить ацетону.

Застосування

1. Оптимальна температура для обробки від +5°С до +25°С.
2. Перед використанням добре струсіть балон.
3. Вимкніть двигун і дайте йому остигнути.
4. Зніміть повітряний фільтр.
5. Обробіть аерозолем всі видимі зовнішні й внутрішні поверхні карбюратора.
6. Зачекайте декілька хвилин та запустіть двигун.
7. Давши двигуну попрацювати на середніх оборотах, нанесіть засіб на повітрозабірник та збільште оберти.
8. Виключіть двигун та встановіть на місце повітряний фільтр.

Застереження

- Балон знаходиться під тиском! Не допускати нагрівання понад +50°С!
- Не проколювати, не спалювати й не деформувати балон.
- Зберігати в сухому темному місці при температурі від +5°С до +25°С.
- Використовувати лише в добре вентильованих приміщеннях якомога далі від джерел займання та іскроутворення.
- При потраплянні на шкіру: ретельно промити водою з милом.
- При потраплянні в очі: добре промити під проточною водою.
- При потребі звернутись до лікаря та показати етикетку.
- Тримати якомога далі від дітей.
- Не зберігати разом із продуктами харчування.
- Утилізувати згідно з нормами місцевого законодавства.

Склад: ароматичний розчинник, метиленхлорид, пропан, бутан.

Термін придатності: 5 років з дати виробництва (див. на етикетці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.

135грн.
Артикул: W28679
 

Wynn's Turbo Cleaner очищає і розблоковує брудні турбокомпресори. При розпилюванні утворюється піна, яка дозволяє провести більш тривале і якісне «відкисання» і очистку турбокомпресора.

Характеристики

 • Очищає і розблоковує турбіни як з розбиранням так і без нього.
 • Розчиняє смоли, лак, вуглецеві та інші відкладення.
 • Відновлює потужність турбіни до її заводських параметрів.
 • Відновлює оптимальне співвідношення повітря / паливо.
 • Безпечний для всіх типів вихлопних систем.

Застосування

Для всіх бензинових і дизельних турбодвигунів.

387грн.
Артикул: W29393
 

Wynn's PETROL EMISSION REDUCER (Petrol Power 3) є хімічною присадкою для обробки бензинових двигунів, забезпечує поліпшення робочих параметрів, знижує шкідливі викиди і витрату палива, захищає деталі двигуна.

Характеристики

 • Знижує рівень викидів CO і CH.
 • Покращує процес згоряння палива, підвищує потужність і прийомистість двигуна.
 • Підвищує економію палива.
 • Знижує тертя між частинами двигуна (в ГБЦ), що веде до зниження витрати палива.
 • Захищає двигуни, в яких використовується біопаливо E10.
 • Очищає і захищає інжектори і впускні клапани.
 • Забезпечує чистоту системи рециркуляції відпрацьованих газів (EGR).
 • Знижує утворення відкладень в камері внутрішнього згоряння.
 • Безпечний для каталізаторів.

Застосування

 • Рекомендований для всіх типів бензинових двигунів (впорскування, безпосереднє уприскування і карбюратор).
 • Для звичайного бензину і біобензину до Е10.

Інструкції

Додайте присадку до палива (бажано перед заправкою). Одна бутель 500 мл на 50 літрів палива.Повторюйте обробку кожні 10.000 км.

625грн.
Артикул: W29793
 

Wynn's PETROL EXTREME CLEANER (Petrol Clean 3) - хімічна добавка для бензинових двигунів, забезпечує потужне очищення паливної системи бензинових двигунів в результаті разової заливки продукту. Швидко очищає і захищає інжектори, відновлює і підтримує оптимальний режим розпилу паливної суміші в камері згоряння.

Характеристики

 • Повне очищення паливної системи в результаті разової заливки продукту.
 • Швидко очищає і захищає інжектор, відновлює і підтримує оптимальний режим розпилу палива.
 • Миттєво очищає і захищає карбюратор і впускні клапани.
 • Підтримує клапани EGR в чистоті.
 • Допомагає в очищенні випускної частини.
 • Зменшує утворення відкладень в камері згоряння.
 • Відновлює оптимальний режим згоряння палива, усуває проблеми холостого ходу.
 • Усуває і запобігає проблеми запуску.
 • Зменшує викид вуглекислого газу і не згорілих вуглеводнів.

Застосування

 • Рекомендується для всіх бензинових двигунів (інжекторні, прямого впорскування або карбюраторні).
 • Для бензину та біо бензину аж до E10.

Інструкції

Додайте присадку до палива (бажано перед заправкою). Одна бутель 500 мл на 50 літрів палива.Повторюйте обробку кожні 10.000 км.

663грн.
Артикул: W70759
 

Wynn's 3XA PETROL - Комплексна добавка в бензинове паливо

Характеристики

 • До складу входять компоненти, які поліпшують згорання і промивні інгредієнти.
 • Підвищує ефективність роботи двигуна і покращує згорання палива.
 • Відновлює і підтримує чистоту всієї паливної системи (форсунок, карбюратора і клапанів).
 • Усуває карбонові відкладення (нагар) в камерах згоряння.
 • Знижує викид СО і СН.
 • Знижує споживання палива. Захищає паливну систему від передчасного зносу і пошкоджень, запобігаючи корозії.
 • Не ушкоджує каталітичні нейтралізатори.

Застосування

Рекомендується для всіх типів бензинових карбюраторних і інжекторних двигунів, як нових так і старих.

Інструкції

Додати в паливний бак. Однієї пляшки в 325 мл достатньо для обробки 50 л бензину. Для кращого перемішування з паливом переважно додавати його перед заправкою. Повторювати обробку через кожні 5000 км.

274грн.
Артикул: W51272
 

Wynn's Motor Cleaner висококонцентрований миючий засіб, призначений для очищення всіх масляних мастильних систем перед заміною масла.

Характеристики

 • Очищає всередині системи змащення двигуна.
 • Розчиняє і підтримує в підвішеному стані: бруд, відкладення в масляному піддоні і відкладення в ГБЦ.
 • Запобігає злипання і випадання у вигляді опадів розчиненої бруду.
 • Запобігає забрудненню "свіжого" масла залишками відпрацьованого.
 • Утворює захисний антифрикційний шар і присадки запобігаючі знос на металевих поверхнях.
 • Сумісна з усіма мінеральними, синтетичними, напівсинтетичними, одно- і всесезоннимі, а також low SAPS маслами.
 • Не руйнує каталізатори.

Застосування

 • Для бензинових, дизельних і двигунів працюючих на газі, а також для стаціонарного обладнання.
 • У коробках передач (не автоматичних), диференціалах і корпусах редукторів.

Інструкції

Двигуни:
 • Додати 325 мл Wynn's Motor Cleaner до моторного масла в прогрітий двигун (3-6 літрів).
 • Дайте двигуну попрацювати на холостих обертах 15 хвилин або можна проїхати 15 км на середній швидкості. Замініть масло і фільтр.
Трансмісія (ручна), диференціали:
 • Додайте 5% Wynn's Motor Cleaner до масла. Необхідно проїхати від 1 до 8 годин без перевантаження двигуна. Замініть масло.
213грн.
Артикул: W64401
 

Wynn's Automatic Transmission Flush присадка для промивання автоматичної трансмісії, відновлює її оптимальну роботу.

Характеристики

 • Безпечно видаляє лакові відкладення.
 • Готує коробку передач для заливки нової рідини.
 • Очищає всі внутрішні компоненти коробки передач.
 • Полегшує і робить тихіше перемикання передач.
 • Продовжує термін служби деталей.
 • Відновлює оптимальне перемикання передач.

Застосування

 • Рекомендовано при заміні оливи ATF в автоматичних коробках передач або при виникненні проблеми з перемиканням передач.
 • Для всіх типів транспортних засобів з автоматичною коробкою передач.
510грн.
Артикул: W45944
 

Wynn's Cooling System Flush концентрований продукт для очищення системи охолодження автомобілів.

Характеристики

 • Потужний безкислотний очищувач радіатора.
 • Подвійна дія: Очищає від накипу. Знищує іржу, відкладення бруду і залишки масла.
 • Відмінна ефективність у всіх типах охолоджуючої рідини, в тому числі ОАТ антифризах (антифризи засновані на органічних карбонових кислотах).
 • Утримує бруд в підвішеному стані під час очищення.
 • Безпечний для гумових шлангів, ущільнень і всіх металевих частин системи охолодження.
 • Надзвичайно ефективний у всіх замкнутих системах охолодження.
 • Відновлює оптимальний режим роботи управління в системі охолодження.

Застосування

 • Для "водяних" систем охолодження всіх бензинових і дизельних двигунів.
 • Рекомендується використовувати при заміні ОЖ (слідувати рекомендаціям виробника).
 • Особливо ефективний при очищенні старих систем охолодження.

Інструкції

 • Добре струсіть банку з продуктом. Залийте його в радіатор або в розширювальний бачок, в тому випадку якщо на радіаторі немає заливної горловини.
 • Для більш високої продуктивності, спочатку замініть стару охолоджуючу рідину водою, а потім додайте в систему охолодження Wynn's Cooling System Flush.
 • Прогрійте двигун з включеним нагрівачем салону на максимальному обігріві.
 • Дайте попрацювати двигуну на холостих обертах протягом 10 хвилин. Весь цей час обігрівач салону повинен бути включений на максимальному обігріві.
 • Заглушіть двигун, дайте рідині охолонути. Злийте стару охолоджуючу рідину.
 • Промийте систему водою, до повного вимивання залишків. Закрийте зливні отвори і залийте в систему нову охолоджуючу рідину.
 • Однієї банки продукту 325 мл достатньо для обробки системи об'ємом до 12 літрів.
 • Для запобігання течі охолоджуючої рідини використовуйте Wynn's Cooling System Stop Leak.
237грн.
Артикул: W47244
 

Wynn's Oil System Cleaner розчинна в маслі присадка, призначена для очищення і захисту систем змащення, а також для запобігання забруднення "свіжого" масла залишками відпрацьованого.

Характеристики

 • Розчиняє шлам, бруд і відкладення в картері двигуна, масляних каналах і всіх частинах в системі циркуляції масла.
 • Підтримує розчинений бруд в підвішеному стані, запобігаючи його злипанню.
 • Перешкоджає залягання поршневих кілець і заїдання гідравлічних штовхачів клапанів.
 • Запобігає забрудненню "свіжого" масла залишками відпрацьованого.
 • Запобігає забрудненню "свіжого" масла залишками відпрацьованого.
 • Містить протизадирні присадки для додаткового захисту від зносу під час очищення системи і першого запуску.
 • Не руйнує каталізатори.
 • Сумісна з усіма мінеральними, синтетичними, напівсинтетичними, одно- і всесезоннимі, а також low SAPS маслами.

Застосування

 • Для бензинових і дизельних двигунів з турбонаддувом або без, а також для стаціонарного обладнання.
 • У всіх гідравлічних системах і з'єднаннях.
 • У коробках передач (не автоматичних), диференціалах, головних передачах і розподільчих коробках.

Інструкції

  Двигуни:
 • Додати 325 мл Wynn's Oil System Cleaner до моторного масла в прогрітий двигун (3-6 літрів).
 • Дайте двигуну попрацювати на холостих обертах від 10 до 20 хвилин. Замініть масло.
 • Трансмісія (ручна), диференціали, головні передачі, розподільчі коробки:
 • Додайте 5% Wynn's Oil System Cleaner до масла.
 • Необхідно проїхати від 1 до 8 годин без перевантаження двигуна. Замініть масло.
229грн.
Артикул: W51265
 

Wynn's Engine Flush використовується для очищення системи циркуляції масла двигунів і запобігання забруднення нового масла залишками, залишених раніше.

Характеристики

 • Швидко видаляє забруднюючі речовини з двигуна
 • Очищає двигунів всередині
 • Звільняє стирчать поршневі кільця
 • Виключає забруднення свіжого масла залишками, залишеними раніше
 • Містить протизадирні присадки для додаткового захисту
 • Захищає від зносу
 • Не пошкоджує каталітичні нейтралізатори
 • Продовжує термін служби двигуна

Застосування

Для всіх масляних систем.

Інструкції

 • Додати продукт wynn's Engine Flush до використаного моторного масла.
 • Нехай двигун працювати на холостому ходу протягом 10 хвилин
 • Зупиніть двигун і обережно злити відпрацьоване масло в гарячому стані
 • Замінити масляний фільтр і додати нове масло (для кількості, дивіться інструкції виробника)
 • Зміст банку 425 мл лікує від 3 до 6 літрів моторного масла
259грн.
Артикул: W76695
 

Wynn's Injection System Purge засіб для чищення, для видалення бруду і відкладень в бензинових системах уприскування без розбирання.

Характеристики:

 • Очищує клапани, інжектори, камери згоряння і інші деталі паливної системи двигуна внутрішнього згоряння без демонтажу компонентів.
 • Відновлює розпил форсунок.
 • Покращує співвідношення балансу компресії циліндрів.
 • Звільняє прилипаючі випускні клапана.
 • Покращує співвідношення балансу повітряно-паливної суміші.
 • Відновлює час вприскування до початкового значення.
 • Відновлює хорошу роботу двигуна.
 • Усуває проблеми з мимовільною зупинкою двигуна, нерівними холостими обертами, а також погану продуктивність двигуна викликані забрудненням паливної системи.
 • Знижує токсичність вихлопних газів (CO і HC).
 • Безпечний для свічок запалювання і всієї системи вихлопу

Застосування:

Може використовуватися на всіх паливних системах бензинових двигунів таких як - карбюратор, постійне уприскування, мульти-уприскування, моно-уприскування, пряме упорскування (GDI, FSI).
Рекомендується проводити очистку кожні 20.000 - 30.000 км

Інструкції

 • Wynn's Injection System Purge для професійного використання.
 • Застосовувати тільки за допомогою установок FuelServe.
 • Час обробки для оптимального результату: 30 - 60 хв. (див. Інструкцію по застосуванню до обладнання Wynn's).
540грн.
Артикул: W89195
 

Wynn's Diesel System Purge створена для усунення бруду і відкладень в системах упорскування дизельного палива. Вона використовується з обладнанням Wynn's RCP, FuelSystemServe або FuelServe.

Характеристики:

 • Очищає всю паливну систему дизельного двигуна без демонтажу компонентів.
 • Відновлює роботу форсунок і покращує процес згорання палива.
 • Знижує токсичність вихлопних газів і сажі.
 • Готовий до використання.
 • Зменшує «дизельний стук».
 • Безпечний для каталітичних нейтралізаторів і саж фільтрів (DPF).

Застосування

Може використовуватися на всіх дизельних автомобілях, вантажівках, морських і стаціонарних двигунах, з або без турбокомпресора.
Для всіх дизельних двигунів включаючи двигуни з комммон рейл і HDI, JTD, CDTi, CDI, ....

Інструкції

 • Використовувати тільки з обладнанням компанії Wynn's - RCP, FuelSystemServe або FuelServe.
 • Час промивки: 20 хв. (див. Інструкцію по експлуатації Wynn's).
 • Не можна заливати В ПАЛИВНИЙ БАК.
 • Легкові автомобілі (Двигун до 3 л): 1 літр для 1 обробки

Рекомендується робити промивання кожні 20000 км (від 400 до 600 годин роботи) або при наявності проблем з забрудненням інжекторів, чорного диму, при мінливому холостому ході, поганій приємистості і т.д.

585грн.

Купуйте якісний засіб для миття двигуна на вигідних умовах

Використовуючи за необхідності якісний засіб для миття двигуна, ви зможете не тільки продовжити термін його служби, але й захистити від негативних зовнішніх впливів. І це не всі переваги використання автохімії. Правильна і своєчасна чистка мотора дозволить швидко та ефективно позбутися від нагару, масляної плівки, смоли. Таким чином, наслідки використання низькоякісного бензину нейтралізуються, стабілізується робота двигуна і як наслідок — зменшується витрата пального. Ще однією вагомою перевагою своєчасної чистки деталей мотора є зниження токсичності вихлопу. Якісна, що відповідає встановленим нормам і вимогам, хімія для мийки двигуна представлена в інтернет-магазині «Lido» в широкому асортименті.

Засоби для миття двигуна

Хімія для мийки двигуна — варіанти

В онлайн-гіпермаркеті «Lido» представлена продукція відомих світових виробників. Скориставшись нашою пропозицією, ви зможете купити засіб для миття двигуна таких брендів: Hi-Gear, Nowax, K2, StepUp, Kleen-Flo і інших. Ціна продукції доступна. Замовляйте мийний засіб для двигуна на нашому сайті, відправляємо посилки в будь-який регіон України.

Ми підібрали для вас найпопулярніші засоби для мийки двигуна. Особливим попитом користується така продукція:

 • Тотальний очищувач клапанів і системи живлення Hi-Gear. При використанні засобу через кожні 3000 км пробігу спостерігається поліпшення динаміки автомобіля, відновлюється рівномірність оборотів холостого ходу, знижується витрата палива, усувається детонація. Хімія дозволяє зупинити процес корозії деталей системи живлення, дорогого паливного насоса, паливопроводів. Спостерігається поліпшення пуску холодного двигуна. Використання засобу дозволяє запобігти утворенню льодових пробок у системі. Хімія м’яко очищає від нагару і вуглецевих відкладень карбюратори, інжектори, камеру згоряння, впускні клапани, свічки запалювання.
 • Очисник карбюратора Nowax. Швидко, м’яко, але ефективно очистить від нагару і вуглеводневих відкладень заслінки карбюратора, повітряні та паливні жиклери, канали, голчастий клапан, паливні камери, камеру поплавця. Дозволяє відновити початкові характеристики системи без розбирання. Використовується для очищення від вуглеводневих відкладень дросельної заслінки інжекторних двигунів, клапана вентиляції картерних газів. Очищення систем виконується за потреби або через кожні 5000-7000 км пробігу.
 • Засіб для очищення інжекторів K2 Turbo Benzin — для бензинових двигунів. Використання хімії дозволяє відновити повну потужність мотора. В результаті ефективної чистки системи подачі пального зменшується його витрата, знижується токсичність вихлопу, полегшується запуск двигуна. Використання засобу дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна.
 • Засіб для полегшення запуску двигуна K2 Super Start. Використовується для двигунів всіх типів. У складі засобу містяться спеціальні мастильні матеріали, що забезпечують захист мотора від негативних зовнішніх впливів в критичних ситуаціях. Аерозоль ефективний при низьких температурах — до -54°C.
 • Пінний очисник двигуна StepUp. Справляється з будь-якими забрудненнями. Засіб можна застосовувати для видалення масла з бетонних підлог, для очищення пластикових і гумових елементів. Хімія використовується двічі в рік або при потребі, а також при підготовці авто до продажу, перед ремонтними роботами мотора й агрегатів трансмісії.

В каталозі онлайн-гіпермаркету «Lido» представлено близько 70 варіантів хімічних засобів для миття двигуна, вибирайте оптимальний.