Домкрати ромби

Знайдено: 1 - 9 серед 10 товарів

Ромбоподібний домкрат — комфортна заміна колеса за 10 хвилин!

В кожному автомобілі має знаходитись певний мінімальний набір інструментів, що дозволяє самостійно та швидко усунути неполадки у дорозі або ж у домашніх умовах. В цей набір входить й ромбоподібний домкрат. Він дозволяє швидко замінити колесо або замінити пасок ГРМ.

Особливості й призначення

Ромбоподібний домкрат відноситься до пристроїв механічного типу. Вони дозволяють піднімати легкові авто для подальшої роботи з ними. Головна мета ромбоподібного домкрата — підйом машини для заміни колеса.

Основні характеристики пристрою:

 • вантажопідйомність — від 1,2 до 2 тонн;
 • висота підхвату — 9-15 см;
 • висота підйому — до 40 см;
 • вага— від 1, до 4 кг.

Для забезпечення нормальної роботи домкрата, потрібно кожні три місяці змащувати його рухомі частини. А після кожного використання, необхідно очищувати пристрій від пилу, рідини та інших забруднень.

До переваг ромбоподібних домкратів відносяться:

 • компактність та зручність зберігання. Невеликі розміри домкрата дозволяють покласти його в автомобіль таким чином, що пристрій не буду займати багато місця. Особливих вимог до транспортування немає, тому продукт може бути встановлений в горизонтальному, вертикальному або боковому положенні.
 • Проста конструкція. Невелика кількість деталей конструкції зумовлює мінімальну кількість неполадок.
 • Оптимальна вантажопідйомність. Ромбоподібні домкрати розраховано на підйом виключно легкових автомобілів — до 2 тонн. Купуючи такий пристрій, не потрібно переплачувати за велику вантажопідйомність, яку ви не будете використовувати.
 • Надійний корпус. Ромбоподібний домкрат виготовлено з нержавіючої сталі. Цей матеріал є стійким до впливу рідин, перепаду температур та навіть часу.
 • Низька ціна. Знайти дешевий автомобільний домкрат не завжди дуже просто. На нашому сайті представлено моделі високої якості за оптимальною ціною. Середня вартість ромбоподібного домкрата складає 250 грн.

Ромбоподібний домкрат ідеально підійде як для індивідуального використання, так і для встановлення в невеликих майстернях по ремонту легкових авто. Якщо ви займаєтесь ремонтом легкових та вантажних авто, варто придивитися до іншого типу домкрата, адже конструкція ромбоподібного домкрата може не витримати вагу фури. Проте сервіси із заміни шин успішно використовують у своїй практиці саме ромбоподібні домкрати.

Ромбоподібний домкрат

Засоби безпеки

Ромбоподібні домкрати дуже зручні у користуванні. На жаль, саме тому більшість водіїв забувають про правила роботи з таким конструкціями. Проте саме правильне користування дозволяє подовжити термін життя техніки та вберегти себе від травмувань:

 1. Не користуйтесь пошкодженими конструкціями. Якщо ви помітили подряпину на корпусі домкрата та будете використовувати таке обладнання, нічого страшного не відбудеться. А ось якщо має місце глибокий дефект металу, пристрій погнуто, такий домкрат може не втримати потрібного навантаження та виронити автомобіль.
 2. Використовуйте домкрат суто за його призначенням. Ромбоподібний домкрат призначено задля підйому виключно легкових автомобілів. Для роботи з іншими видами техніки й конструкцій спеціально створено підйомники та гідравлічні домкрати.
 3. Вибір вірного місця. Впевніться, що авто стоїть на рівній та твердій горизонтальній поверхні. Та тільки потім використовуйте домкрат.
 4. Після підйому автомобіля необхідно закріпити його на підтримуючих стійках. За час заміни колеса можна випадково зачепити домкрат та трохи його посунути. Надійність конструкції в такому положенні ставиться під сумнів. Убезпечте себе — використовуйте стійки для додаткової фіксації машини.
 5. Вибір місця роботи. Не працюйте під автомобілем, який встановлено на домкраті. Якщо вам необхідно замінити колесо, станьте поруч з авто.

Важливо! Не запускайте двигун, доки автомобіль знаходиться на домкраті.

Оформлення покупки

Купити ромбоподібний домкрат ви можете на нашому сайті. В каталозі продукції ви знайдете пристрої, призначені для легкових автомобілів різної ваги.

Ціну на продукцію вказано безпосередньо під товаром. У нас ви можете придбати домкрати для легкових автомобілів вагою до 1,2 тонн лише за 200 грн! Якщо ваш автомобіль важить більше, до домкрат коштуватиме 300-350 грн.

Ми розуміємо, що крім вартості продукції, для вас важлива й її якість. Тому за запитом ми надамо вам всі необхідні сертифікати якості на обраний домкрат.

Придбати ромбоподібний домкрат ви можете, оформивши покупку через кошик. Просто натисніть на кнопку «Купити» під обраним продуктом та заповніть форму оплати та доставки.

Якщо у вас виникли питання стосовно вибору ромбоподібного домкрату, телефонуйте нам у робочий час за номерами 067-367-07-75 та 050-106-28-82. Наші менеджери допоможуть підібрати оптимальний товар та оформлять ваше замовлення.

Не відкладайте покупку — робіть замовлення прямо зараз!