Автохімія для скла

Знайдено: 1 - 33 серед 34 товари
Артикул: 875115
 
Очисник скла – засіб преміум-класу для очищення скла і дзеркал автомобіля. Ефективно видаляє відбитки пальців, дорожній пил і тютюнові відкладення. Не пошкоджує лакофарбового покриття та гумових елементів автомобіля. Антистатична добавка перешкоджає осіданню пилу. Відновлює блиск. Економічний і простий у застосуванні. Не залишає розводів. Має приємний цитрусовий аромат.
65грн.
Артикул: 810700
 

Засіб для очищення скла і дзеркал автомобіля.

Переваги:

 • Ефективно видаляє відбитки пальців, дорожній пил і тютюнові відкладення.
 • Не пошкоджує лакофарбового покриття та гумових елементів автомобіля.
 • Антистатична добавка перешкоджає осіданню пилу.
 • Відновлює блиск.
 • Економічний і простий у застосуванні.
 • Не залишає розводів.
 • Має приємний цитрусовий аромат.
48грн.
Артикул: 810560
 

Очисник скла – засіб преміум-класу для очищення скла і дзеркал автомобіля.

Переваги

 • Ефективно видаляє відбитки пальців, дорожній пил і тютюнові відкладення.
 • Не пошкоджує лакофарбового покриття та гумових елементів автомобіля.
 • Антистатична добавка перешкоджає осіданню пилу.
 • Відновлює блиск.
 • Економічний і простий у застосуванні.
 • Не залишає розводів.
 • Має приємний цитрусовий аромат.
60грн.
Артикул: CF210
 

Антизапотівач скла CarLife Anti-Fog Agent CF210 - це високоефективний засіб, який захищає автомобільне скло від запотівання. Він допоможе водієві зберегти чистоту і прозорість у салоні в будь-яку погоду, що забезпечить безпеку на дорозі.

Цей антизапотівач скла має ємність 200 мл, що достатньо для обробки великої кількості стекол і використання на тривалий час. Він легко наноситься на скло і не залишає слідів або розводів.

CarLife Anti-Fog Agent - це високоякісний засіб, який призначений для використання на будь-яких типах автомобільного скла. Він ефективно бореться із запотіванням, запобігаючи утворенню пари на склі. Завдяки цьому водій зможе чітко бачити дорогу, навіть за поганої видимості. Застосування цього антизапотівача скла легко і швидко. Потрібно просто нанести невелику кількість засобу на скло і розподілити його за допомогою м'якої ганчірочки. Він швидко висихає і залишає скло чистим і прозорим.

CarLife Anti-Fog Agent - це надійний помічник у дорозі, який забезпечує безпеку водія та пасажирів. Він не містить шкідливих для здоров'я речовин і не чинить негативного впливу на навколишнє середовище.

Якщо ви шукаєте ефективний засіб для захисту скла від запотівання, то CarLife Anti-Fog Agent CF210 - це чудовий вибір. Він забезпечить чистоту і прозорість скла в будь-яку погоду і допоможе зробити водіння більш безпечним і комфортним.

89грн.
Артикул: CF028
 
Засіб для очищення скла від забруднень органічного та неорганічного походження. Не лишає розводів. Не пошкоджує лакофарбові, хромовані, пластикові, гумові поверхні тощо.
43грн.
Артикул: CF516
 
Засіб для очищення скла від забруднень органічного та неорганічного походження. Не лишає розводів. Не пошкоджує лакофарбові, хромовані, пластикові, гумові поверхні тощо.
60грн.
Артикул: NX75008
 

Очищувач від комах NOWAX (NX75008) 750 мл.

Очищувач від комах NOWAX - засіб для очищення слідів комах, деревних смол і інших трудноудаляємиє забруднень. Завдяки унікальній формулі, очищувач утримується на плямі, що забезпечує максимальний вплив. Маючи глибокі проникаючі здібності, видаляє забруднення з пір і мікротріщин.

Спосіб застосування:
Змийте з забрудненої поверхні водою під тиском верхній шар пилу, після чого нанесіть з розпилювача миючий розчин, витримаєте 20-30 с, не допускаючи висихання. Видаліть забруднення м'якою вологою тканиною, сполосніть поверхню чистою водою.

Попередження:
Може викликати подразнення очей і шкіри. Уникати потрапляння в очі. При попаданні в очі - ретельно промити їх чистою водою і, при необхідності, звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру, змити водою з милом. Берегти від дітей!

Термін придатності
: 5 років від дати виробництва за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки. Зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 5 ° С до + 35 ° С. Берегти від замерзання.

138грн.
Артикул: NX75005
 

Очищувач скла NOWAX (NX75005) 750 мл.

Очищувач скла NOWAX - засіб містять активні нано-детергенти. Новітня формула швидко видаляє стійкий маслянистий шар нальоту, дорожню грязь, жир, створюючи сверкающе чисту поверхню з зовнішніх і внутрішніх поверхонь скла. Не залишає розводів і плям, проникає в мікроподряпини скла. Сприяє плавній роботі щіток склоочисника, зменшує блікованіе.

Спосіб застосування:
Добре струсіть флакон, і обприсніть скло з відстані 15-20 см. Протріть сухою паперовою серветкою або ганчіркою, частіше перевертаючи її, щоб уникнути подряпин скла видаляється брудом.

Попередження:
Може викликати подразнення очей. При попаданні в очі - ретельно промити їх чистою водою і, при необхідності, звернутися до лікаря. Берегти від дітей!

Термін придатності:
5 років від дати виробництва за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки. Зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 5°С до + 35°С.

91грн.
Артикул: NX25231
 

Очищувач від комах NOWAX - засіб для очищення слідів комах, деревних смол і інших складних забруднень. Завдяки унікальній формулі, очищувач утримується на плямі, що забезпечує максимальний вплив. Маючи глибоку проникну дію, видаляє забруднення з пір і мікротріщин.

Спосіб застосування:
Змийте з забрудненої поверхні водою під тиском верхній шар пилу, після чого нанесіть з розпилювача мийний розчин, витримаєте 20-30 с., не допускаючи висихання. Видаліть забруднення м'якою вологою тканиною, сполосніть поверхню чистою водою.

Попередження:
Може викликати подразнення очей і шкіри. Уникати потрапляння в очі. При попаданні в очі - ретельно промити їх чистою водою і, при необхідності, звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру, змити водою з милом. Берегти від дітей!

Термін придатності
: 5 років від дати виробництва за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки. Зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 5°С до + 35°С. Берегти від замерзання.

81грн.
Артикул: NX20007
 

Nowax Glass Anti-Fogging Agent - засіб проти запотівання скла.

Переваги:

 • Захищає звичайні і пластикові скла від запотівання.
 • Запобігає запотівання скла в салоні автомобіля, забрала мотошоломів та окулярів.
 • Забезпечує хороший огляд.
 • Може використовуватися в побуті: вікна, дзеркала в ванних кімнатах.
 • Покриття, що утворюється на внутрішній стороні скла надає йому додаткові водовідштовхувальні властивості, в результаті чого, запобігає осідання конденсату.
 • Тривалість дії - до чотирьох тижнів.

Застосування:

- Nowax Glass Anti-Fogging Agent наноситься на внутрішню частину скла автомобіля.
- Ретельно вимити скло за допомогою очищувача скла і витерти насухо мікрофіброю для скла.
- Рясно розпорошити Nowax Glass Anti-Fogging Agent на скло і дати висохнути.
- Ретельно витерти висохлий Nowax Glass Anti-Fogging Agent за допомогою мікрофібри для скла до глибокого блиску.
- Якщо обробка скла проводиться вперше або після значного проміжку часу (більше 1 місяця), процедуру рекомендується повторити.

Попередження:

- Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С.
- Знаходиться під тиском.
- Чи не деформувати.
- Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення.
- Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях.
- Перед утилізацією повністю спорожнити банку.
- Берегти від дітей.

Термін придатності:

5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

88грн.
Артикул: K500
 
Серветки K2 NUTA для очищення скла. Призначені для очищення автомобільного скла, вікон, дзеркал, екранів телевізорів та інших скляних, хромованих, пластмасових поверхонь. Добре очищають автомобільне скло, не залишаючи розлучень.
62грн.
Артикул: K636
 

K2 Fox високоефективний автозасіб для покращення видимості в транспорті в негоду. Реалізується у формі розчину, який при застосуванні перетворюється на піну, що надійно захищає скло від осідання конденсату. У зв'язку із цим товар називають також антитуманом.

Властивості
Піна застосовується для обробки внутрішньої та зовнішньої поверхонь автомобільного скла, кахлю, дзеркал у ванних кімнатах, хромованих поверхонь у кухнях. Діє миттєво. Не залишає розводів та плям. Економічна у витраті, має сумісність із будь-якими скляними поверхнями. Ефект від застосування зберігається протягом тривалого часу. Запобігає повторному накопиченню вологи на поверхнях.

Застосування
Оброблювану поверхню слід попередньо очистити та висушити. Флакон з антизапотівником струшують, після чого наносять засіб на скло рівномірним шаром. Після обробки поверхню полірують м'якою серветкою або безворсовою тканиною.

82грн.
Артикул: K506
 

З проблемою забруднення скла стикався кожен власник авто. Але тепер існує сертифікована автохімія та автокосметика, завдяки якій легко досягти чистоти. Перевірений очищувач дозволить усунути зі скла різні типи забруднень:

 • пил;
 • бруд;
 • інше сміття.

Сертифікований засіб не залишає розлучень, тому після його застосування автомобіль виглядатиме ніби новий. Понад те, застосування товару дозволить сформувати спеціальний захисний шар, що з наночастинок. Завдяки цьому вдасться запобігти негативному впливу зовнішніх факторів.

Особливості використання

Скористатися засобом нескладно. Спочатку потрібно ретельно струсити флакон, а потім:

 • розпорошити його вміст на поверхню (вона має бути
 • попередньо оброблена водою);
 • залишити засіб на 3-5 хвилин;
 • протерти ділянку чистою тканиною.

Очищувач підходить не тільки для скла, але й для інших деталей авто. Наприклад, з його допомогою можна очищати кузов.

90грн.
Артикул: K631
 

Антизапотівач вікон K2 Fox Spray K631 150мл - засіб, який запобігає запотівання стекол в умовах підвищеної вологості, а також в прохолодну і вологу погоду (особливо коли йде дощ, падає сніг і т.д.)

 • Антитуман відрізняється швидкістю дії, добре працює при рівні підвищеної вологості, безпечний для скла, не впливає на зміни його структури і не завдає будь-які пошкодження, після нанесення не залишає розлучень, а формує надійну захисну плівку.
 • Засіб ефективний на основі регулярного використання, ефект від антитумана протримається близько 3-4 тижнів, далі процедуру нанесення слід повторити.
 • Працювати з засобом краще з відкритими дверима салону авто, щоб була хороша вентиляція, так як в складі антитумана є ізопропиловий спирт.
 • Засіб хоч і випускається невеликого обсягу, але дуже економічний у використанні.
 • Після обробки засіб не викликає зорових деформацій, а тільки лише забезпечує хорошу видимість.
70грн.
Артикул: K507M
 

Очисник скла з розпилювачем К2 Perfect Nuta K507M 750 мл ─ надійний автопродукт, без проблем прибирає різні види забруднень (сліди нікотину, бруд і пил) з вінілових, скляних, пластмасових поверхонь з нержавіючої сталі, кузова, хромованих елементів. Засіб не залишає розводів, а сформований захисний шар з наночасток, що входять до складу, перешкоджає утворенню вологи на склі і повторного осіданню пилу. Продукт також має гідрофобні характеристики, ідеальним чином зберігаючи відмінну видимість через скло під час дощу.

Характеристики:

 • Гідрофобні особливості
 • У складі наночастинки
 • Підходить для різних поверхонь, а не тільки скла
 • Немає розводів після застосування
 • Прибирає пил, сліди нікотину і бруд
 • Об'єм: 750 мл

Інструкція по використанню:

 • Флакон струсити
 • Розпорошити на поверхню, оброблену невеликою кількістю води
 • Почекати дві-три хвилини
 • Натерти чистою тканиною до блиску

Додаткова інформація:

Не заморожувати. Працювати в приміщеннях, з вільною циркуляцією повітря, або на вулиці. Не давати дітям. Берегти від тварин.

70грн.
Артикул: 850151
 

Очищувач слідів комах і органічних залишків. Швидка дія на всіх поверхнях. Спрей.

MOTUL Insect Remover-видаляє сліди комах, органічні залишки (послід) на всіх поверхнях автомобілів: лобове скло, капот, дзеркала, бампери тощо.

Не агресивна формула, підходить для будь-яких автомобілів і для всіх зовнішніх типів поверхонь.

 • Спеціальна формула ніжно очищає кузовні поверхні.
 • Ефективно розчиняє забруднення, не залишаючи слідів.
 • Готовий до використання, не вимагає розведення.
 • Швидке і ефективне дію на всіх поверхнях.
 • Підходить для всіх типів поверхонь, які зустрічаються на автомобілях: пластик, лакофарбове покриття, скло.

Застосування:

 • Струсити балон перед застосуванням.
 • Нанести MOTUL Insect Remover для видалення забруднення безпосередньо на оброблювану поверхню.
 • Залишити на 1-2 хвилини і витерти чистою MOTUL Car Body Microfibre. Не допускати висихання.
 • Можна застосовувати перед миттям автомобіля з MOTUL Car Body Shampoo.
 • Не використовувати під прямими сонячними променями і на гарячих поверхнях.
343грн.
Артикул: 103002
 

Motul E7 Insect Remover — спрей для видалення слідів комах та інших органічних забруднювачів. Застосовується для всіх типів мотоциклів.

 • Видаляє сліди комах та інших органічних залишків (пташиний послід) на вітровому склі, обтічниках, фарбі, металі, дзеркалах і пластикових частинах мотоциклів.
 • Завдяки спеціальній формулі не потрібні серйозні механічні дії.
 • Ефективно розчиняє бруд, не залишаючи розводів.
 • Продукт готовий до застосування й не потребує розведення.
 • Застосовується для всіх типів конструкційних матеріалів мотоцикла: метали, пластики, пофарбовані поверхні.

Рекомендації щодо застосування
Розпилити на зовнішніх поверхнях.
Залишити на 1-2 хвилини, потім протерти м'якою ворсистою тканиною.
Наносити на холодну поверхню.
Не розпиляти під прямими сонячними променями.

321грн.
Артикул: 850153
 

Очищувач для всіх типів скляних поверхонь. Не агресивна формула, яка не залишає слідів. Спрей.

MOTUL Glass Clean це спеціальний очищувач, яких ефективно видаляє забруднення з усіх типів скляних поверхонь: (скло, оргскло і т. д.).

Ефективно очищає і знежирює скло, глянцеві елементи інтер'єру та екстер'єру автомобіля, не залишаючи слідів. Підходить для всіх типів автомобілів.

 • MOTUL Glass Clean ефективно розчиняє дорожню бруд і пил на вікнах.
 • Ексклюзивна формула на основі рослинної етанолу, злегка ароматизована і безбарвна.
 • Ефективно очищає і знежирює всі скляні поверхні, не залишаючи слідів.
 • Не агресивна лакофарбовим покриттям.

Застосування:

Збовтати перед застосуванням.
Нанести MOTUL Glass Clean безпосередньо на оброблювану поверхню і витерти чистою тканиною.
Для отримання оптимального результату використовувати разом з MOTUL Glass Microfiber.
Не використовувати під прямими сонячними променями або на гарячих поверхнях.

238грн.
Артикул: AD0028
 

Очищувач від бренду AUTO DRIVE моделі Glass Cleaner AD0028 250мл необхідний для видалення різноманітних забруднень з скла транспортного засобу. Через те, що такий очищувач має високоякісні компоненти в складі, він відрізняється своєю високою ефективністю і містить унікальну формулу для ідеального вигляду скла. При використанні гарантує максимальний вплив на різноманітні забруднення. Не має негативні ефекти та впливи на гумові, вінілові, хромовані, металеві елементи транспортного засобу, нейтральний до лакофарбовим поверхням. Після використання, такий очищувач не залишає за собою розводів на склі. Засіб економічний у використанні, завдяки зручній аерозольній упаковці. Засіб не є концентратом , тому достатньо рівномірно нанести на поверхню скла та ретельно протерти сухою м’якою серветкою з мікрофібри. Завдяки даному очищувачу, скло завжди буде чистим, що дуже важливо під час довгих подорожей. Не залишає різноманітні плями та смуги, забезпечує неймовірний вигляд та прозорість скла.

Особливості та властивості даного засобу для скла:

 • Високоефективний проти різноманітних забруднень на лобовому склі.
 • Засіб гарантує прозорість скла, через що водію зручно керувати транспортним засобом.
 • Безпечний для багатьох елементів авто.
 • Має приємний аромат.
 • Також підходить для вітрин, вікон та дзеркал.
39грн.
Артикул: TR00181
 

Засіб для запобігання утворення конденсату на склі автомобіля та візорах мотошоломів.

Переваги

 • Застосовується для обробки віконного скла автомобіля, дзеркал авто- і мототранспорту, а також в побутових умовах для дзеркал та вікон.
 • Утворює на обробленій поверхні захисний шар, який запобігає запотіванню.
 • Не впливає на якість огляду, прозорість та світлопропускну здатність оброблених поверхонь.
 • Не впливає на гумові, пластикові, металеві елементи автомобіля та щітки склоочисника.
 • Не пошкоджує лакофарбове покриття.

Застосування

1. Перед використанням добре струсіть балон.
2. Вимийте оброблювану поверхню та дочекайтесь її повного висихання.
3. Нанесіть засіб та протріть серветкою з мікрофібри або сухою м’якою тканиною.
4. Регулярне застосування забезпечить триваліший ефект.

Застереження

- Балон знаходиться під тиском! Не допускати нагрівання понад +50°С!
- Не проколювати, не спалювати й не деформувати балон.
- Зберігати в сухому темному місці при температурі від +5°С до +25°С.
- Використовувати лише в добре вентильованих приміщення якомога далі від джерел займання та іскроутворення.
- При потраплянні на шкіру: ретельно промити водою з милом.
- При потраплянні в очі: добре промити під проточною водою.
- При потребі звернутись до лікаря та показати етикетку.
- Тримати якомога далі від дітей.
- Не зберігати разом із продуктами харчування.
- Утилізувати згідно з нормами місцевого законодавства.

Склад: вода демінералізована, ізопропіловий спирт, неіоногенні ПАР < 5%, силікон, консервант, інгібітор корозії, пропан, бутан.

Термін придатності: 5 років з дати виробництва (див. на етикетці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.

77грн.
Артикул: AD0055
 

Професійний засіб для видалення органічних і неорганічних забруднень зі скла. Не ушкоджує лакофарбові, гумові, хромовані, пластикові поверхні.

Застосування:

 • 1. Добре збовтати флакон, і розпорошити рідину на забруднену поверхню.
 • 2. Почекати 2-3 хвилини для активації.
 • 3. Змити водою і протерти сухою мікрофіброю.

54грн.
Артикул: AD0056
 

Професійний засіб для видалення залишків комах зі скла, лакофарбових, пластикових, хромованих поверхонь та решіток радіатора. Не пошкоджує вищезазначені поверхні.

Застосування:

 • 1. Добре збовтати флакон та розпилити рідину на забруднену поверхню.
 • 2. Зачекати 2-3 хвилини для активації.
 • 3. Змити водою та протерти сухою мікрофіброю.

80грн.
Артикул: 875006
 

Засіб для очищення скла і дзеркал автомобіля.

Переваги:

 • Ефективно видаляє відбитки пальців, дорожній пил і тютюнові відкладення.
 • Не пошкоджує лакофарбового покриття та гумових елементів автомобіля.
 • Антистатична добавка перешкоджає осіданню пилу.
 • Відновлює блиск.
 • Економічний і простий у застосуванні.
 • Не залишає розводів.
 • Має приємний цитрусовий аромат.
57грн.
Артикул: NX20021
 
Універсальний високоефективний очищувач глибоких забруднень тканинної та вінілової оббивки салону автомобіля, а також килимових покриттів. Швидко й ефективно видаляє бруд, жир, шоколад і застарілий бруд, повертає колір, відновлює первинний зовнішній вигляд тканин і килимових матеріалів, піднімає ворс. Завдяки унікальній формулі очищувача, поверхня залишається практично сухою після обробки. Усуває неприємні запахи, залишаючи свіжість і зберігає стійкий аромат протягом тривалого часу. Пінний очисник салону Multi-purpose Foam cleaner може застосовуватися в домашньому господарстві для меблів, килимів і чохлів. Застосування: Ретельно пропорохотяжити оббивку; добре струсити вміст флакона; перевірити дію складу на непомітній ділянці (деякі тканини линяють); рясно і рівномірно розпилити піну на невелику ділянку; втерти піну в поверхню за допомогою щітки; витримати 3-5 хвилин для витіснення бруду на поверхню; м'яко натискаючи, протерти оброблену ділянку чистою, м'якою, вологою тканиною; після повного висихання пропорохотяжити оббивку ще раз. Попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання понад 50°С. Знаходиться під тиском. Не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. на упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
0грн.
Артикул: NX25239
 

Nowax Tar Remover мультифункціональний очищувач призначений для видалення бруду органічного та неорганічного походження. Ідеально підходить для очищення лакофарбових і хромованих поверхонь, скла, скляних фар, бамперів і молдингів автомобілів і мотоциклів, слідів комах, смолистих забруднень, бітуму, дорожніх реагентів. Розчинники, що входять до складу засобу, дозволяють легко проникати в пори й мікротріщини поверхні, що очищається.

Застосування:
Добре струсіть вміст флакона. Розпорошити склад на оброблювану поверхню і дати йому добре вбратися. При сильних забрудненнях протерти губкою або вологою серветкою зі штучної замші і промити водою. Не застосовувати на пластикових поверхнях незахищених лакофарбовим покриттям.

Попередження:
Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С. Знаходиться під тиском. Не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спустошити банку. Берегти від дітей. Не рекомендується попадання на шкіру рук - може викликати подразнення.

Термін придатності:
5 років від дати виробництва (див. на упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

117грн.
Артикул: DD6754
 
Затікаючий герметик силіконовий для ремонту автомобільного скла. Спеціальна «затікаюча» формула «знаходить» і герметизує місця протікання через ущільнювачі. Може застосовуватися для ремонту акваріумів. Зберігає працездатність при температурі від -65 °С до +205 °С.
108грн.
Артикул: DW5673
 
Очищувач скла. Містить потужні очищувачі в поєднанні з найтоншими абразивами і поліролями для скла. За одне застосування видаляє плівки, які утворилися. Полірує мікротріщини і мікрорискі, тим самим збільшує прозорість скла, покращує огляд, полегшує роботу двірників. Дозволяє отримати ідеально прозоре скло, поліпшити безпеку та комфортність їзди. Склад особливо ефективний для обробки фар.
123грн.
Артикул: K632
 
Видаляє ефект роси і запобігає запотіванню скла протягом декількох тижнів. Є простим у використанні, не залишають розлучень на склі. Ефективний не тільки взимку, але і під час вологої, дощової погоди протягом усього року.
0грн.
Артикул: W77395
 
Wynn's Super Concentrated -70С Screen-Wash 21+ (Рідина для очищення вітрового скла в зимовий час.)
Захищає систему омивання лобового скла від замерзання до -70 ° C.
Безпечний для забарвлених і гумових поверхонь.
Не залишає білих плям на кузові автомобіля.
Не містить метанолу.
Отдушка: лимон
Колір синій

Інструкції Залийте засіб в концентрованому або розведеному вигляді в бачок омивача лобового скла.
Для отримання рідини омивача з температурою замерзання:
до-8С необхідно розвести концентрат з водою в співвідношенні 3 до 1 (3 літри води на 1 літр концентрату);
до -23С необхідно розвести концентрат з водою у співвідношенні 1 до 1 (1 літр води на 1 літр концентрату);
до-34С необхідно розвести концентрат з водою у співвідношенні 1 до 2 (1 літр води на 2 літри концентрату);
до -70С - не розводити (Концентрат в чистому вигляді).
245грн.
Артикул: HG5640
 
Поліроль-захист для скла. Високотехнологічна полімерна композиція. Створює на поверхні тонку, прозору захисну плівку, полімеризуючись, створює ідеально рівну поверхню. Збільшує прозорість скла, дозволяє краще бачити дорогу в нічний час. Надає склу водо-і брудовідштовхуючі властивості. В аварійному режимі дозволяє їхати без двірників. Полегшує рух щіток склоочисника, зменшує їх знос. Прекрасний засіб для дзеркал та окулярів.
93грн.
Артикул: HG5644
 
Поліроль-захист для скла. Високотехнологічна полімерна композиція. Створює на поверхні тонку, прозору захисну плівку, яка має змочуваність значно нижче, ніж у скла. Полімеризуючись, створює ідеально рівну поверхню. Збільшує прозорість скла, дозволяє краще бачити дорогу в нічний час. Надає склу водо-і брудовідштовхуючі властивості. В аварійному режимі дозволяє їхати без двірників. Полегшує рух щіток склоочисника, зменшує їх знос. Прекрасний засіб для дзеркал та окулярів.
135грн.