Автохімія для кондиціонерів

Знайдено: 1 - 2 серед 3 товари
Номер: NX55018
 
Очищувач систем вентиляції та кондиціонування всіх типів (опалення/вентиляція, кондиціонер, клімат-контроль та ін.). Запобігає ризику розвитку алергії та інших захворювань дихальних шляхів. Очищає і дезінфікує систему. Дезодорує повітря. Застосування: Добре струсити балон перед використанням. Вимкнути кондиціонер і запустити двигун на холостих обертах. Використовуючи подовжену трубку, розпорошити засіб у всі вхідні решітки забору повітря і в дренажну трубку випарника кондиціонера. Заглушити мотор, дати вбратися засобу протягом 5 хвилин. Знову запустити мотор і залишити працювати на холостих обертах протягом 10 хвилин, включивши систему вентиляції на максимальну потужність при цьому перемкнути регулятор температури в подачу максимально охолодженого повітря. В процесі очищення аж до повного випаровування піни необхідно тримати вікна і двері автомобіля відкритими. Вмісту одного балона достатньо для повного очищення системи кондиціонування. Попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С. Знаходиться під тиском. Не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спустошити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. на упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
152грн.
Номер: W100
 
Властивості: дезінфікує кондиціонер; ефективно знищує бактерії і грибки; залишає приємний, свіжий аромат, може бути застосована до будь-якого типу кондиціонування.
94грн.
Номер: SP5152
 
Пінний очисник автокондиціонера призначений для професійного очищення та дезінфекції повітряних каналів автомобільних кондиціонерів. Без розбирання усуває нагромадження шкідливих мікроорганізмів (бактерій, спорів, цвілі, вірусів, грибків та ін.), запобігає їх розмноженню в подальшому.
155грн.