Автохімія для кондиціонерів

Знайдено: 1 - 4 серед 5 товарів
Номер: NX55018
 

Очищувач систем вентиляції та кондиціонування всіх типів (опалення/вентиляція, кондиціонер, клімат-контроль та ін.). Запобігає ризику розвитку алергії та інших захворювань дихальних шляхів. Очищає і дезінфікує систему. Дезодорує повітря.

Застосування:
Добре струсити балон перед використанням. Вимкнути кондиціонер і запустити двигун на холостих обертах. Використовуючи подовжену трубку, розпорошити засіб у всі вхідні решітки забору повітря і в дренажну трубку випарника кондиціонера. Заглушити мотор, дати вбратися засобу протягом 5 хвилин. Знову запустити мотор і залишити працювати на холостих обертах протягом 10 хвилин, включивши систему вентиляції на максимальну потужність при цьому перемкнути регулятор температури в подачу максимально охолодженого повітря. В процесі очищення аж до повного випаровування піни необхідно тримати вікна і двері автомобіля відкритими. Вмісту одного балона достатньо для повного очищення системи кондиціонування.

Попередження:
Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С. Знаходиться під тиском. Не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спустошити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності:
5 років від дати виробництва (див. на упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

103грн.
Номер: W1001
 
Властивості: дезінфікує кондиціонер; ефективно знищує бактерії і грибки; залишає приємний, свіжий аромат, може бути застосована до будь-якого типу кондиціонування.
135грн.
Номер: W30205
 

Wynn's Airco-Clean® - ультразвуковий дезінфектор, що видаляє неприємні запахи з системи кондиціонування. Використовується разом з обладнанням Wynn's Aircomatic®. Нейтралізує бактеріальні зараження, грибки і бактерії в системі кондиціонування повітря і вимиває їх з випарника.

Характеристики

 • Видаляє жирові відкладення, пил та інший бруд з випарника кондиціонера.
 • Усуває неприємні запахи і запах сигаретного диму в системах кондиціонування повітря і запобігає їх повторній появі протягом тривалого періоду часу.
 • Нейтралізує бактеріальні зараження, грибки і бактерії в системі кондиціонування повітря і вимиває їх з випарника.
 • Запобігає алергічні реакції (чхання, кашель, подразнення очей, біль в горлі).
 • Завдяки гарному розпорошенню, з використанням установки Wynn's Aircomatic®, випарник ретельно очищається.
 • Залишає приємний освіжаючий запах в машині після обробки.
 • Використовувані біорозкладні поверхнево-активні речовини відповідно до методу випробувань OECD 301 AF.
 • Ефективність продукту проти бактерій і грибків була протестована відповідно до стандартів: NEN-EN1040; NEN-EN 1275; NEN-EN 1276; NEN-EN 1650; NEN-EN 13697 (чиста поверхня і забруднена поверхня), для таких мікроорганізмів: синьогнійної палички (1); Кишкова паличка (2); Золотистий стафілокок (3); Ентерококи (4); Кандида біла (5); Чорна цвіль (6).
 • Ефективність препарату була продемонстрована після обробки більш ніж 15 хвилин за винятком тестів NEN-EN 13697 (забруднені поверхні), бактерицидний ефект на (3) і (4) був зареєстрований після 60 хвилин часу обробки.

Застосування

Всі системи повітряного кондиціонування автомобілів, вантажівок і автобусів.Обробку рекомендовано проводити щорічно.

785грн.
Номер: W30202
 

Wynn's Airco-Fresh® високотехнологічний хімічний продукт на водній основі в аерозолях для обробки систем кондиціонування і вентиляції.

Характеристики:

 • Очищає поверхню випарника системи кондиціонування.
 • Усуває неприємні запахи і запобігає їх повторній появі.
 • Допомагає уникнути алергічних реакцій: чхання, застуда, кашель, біль у горлі, подразнення очей
 • Не горючий, складається з нетоксичних, що не викликають роздратування і окислення реагентів.
 • Розпорошується при будь-якому положенні балона.
 • У якості газу пропеленту використовується очищене повітря.

Застосування

Для всіх систем кондиціонування легкових і вантажних автомобілів з салонним фільтром або без нього.
Не використовувати в якості дезодоранту в салоні.

449грн.
Номер: HG5505
 
Миттєво усуває «дзищання» і прослизання привідних ременів генератора, кондиціонера, підсилювача керма. Періодичне використання продовжує термін служби ременів в 1,5-2 рази. Охороняє ремні від висихання і розтріскування. Зменшує шум при роботі двигуна. Призначений для ременів будь-якого профілю. Особливо ефективний для усунення прослизання старих ремнів у випадках, якщо немає можливості їх заміни або підтяжки.
125грн.