Дзеркала

Знайдено: 1 - 33 серед 34 товари
Номер: 210220
 
Додаткове дзеркало Winso.
Призначене для використання в міських умовах, на дорогах з щільним трафіком, на стоянках, під час руху заднім ходом. Збільшує кут огляду і зменшує сліпі зони.
64грн.
Номер: VM720
 
Призначено для використання в міських умовах, на дорогах зі щільним трафіком, на стоянках, при русі заднім ходом. Збільшує кут огляду і зменшує сліпі зони. ВАЗ 2104, 05, 07, колір хром, сф., антиблік.
740грн.
Номер: 210230
 
Регульований кут нахилу

Додаткове дзеркало Winso.
Призначене для використання в міських умовах, на дорогах з щільним трафіком, на стоянках, під час руху заднім ходом. Збільшує кут огляду і зменшує сліпі зони.
74грн.
Номер: 210210
 
Регульований кут нахилу

Додаткове дзеркало Winso.
Призначене для використання в міських умовах, на дорогах з щільним трафіком, на стоянках, під час руху заднім ходом. Збільшує кут огляду і зменшує сліпі зони.
78грн.
Номер: VM921
 
Призначено для використання в міських умовах, на дорогах зі щільним трафіком, на стоянках, при русі заднім ходом. Збільшує кут огляду і зменшує сліпі зони. ВАЗ 2108, 09, 099, 13, 14,15, хром, з повтором повороту, сф. антиблік.
762грн.
Номер: VM321
 
Призначено для використання в міських умовах, на дорогах зі щільним трафіком, на стоянках, при русі заднім ходом. Збільшує кут огляду і зменшує сліпі зони. Універсальні, колір хром, з LED повторювачем повороту+габарит, сф.комп.
582грн.
Номер: VM520
 
Призначено для використання в міських умовах, на дорогах зі щільним трафіком, на стоянках, при русі заднім ходом. Збільшує кут огляду і зменшує сліпі зони. Універсальні, колір хром, з шарніром, сферичне - опукле, антиблікове покриття.
570грн.
Номер: VM920
 
Призначено для використання в міських умовах, на дорогах зі щільним трафіком, на стоянках, при русі заднім ходом. Збільшує кут огляду і зменшує сліпі зони. ВАЗ 2108, 09, 099, 13, 14,15, хром, сф.антиблік
740грн.
Номер: VM721
 
Призначено для використання в міських умовах, на дорогах зі щільним трафіком, на стоянках, при русі заднім ходом. Збільшує кут огляду і зменшує сліпі зони. ВАЗ 2104, 05, 07 колір хром, з повтором повороту, сф. антиблік.
956грн.
Номер: 3R-058
 

Зеркало "мертвая зона" 3R-058 предназначено для использования в легковых автомобилях и других транспортных средствах с боковыми зеркалами обзора. Зеркало имеет круглую форму с сферически выгнутым отражателем. Несмотря на малый размер, всего 52 мм, благодаря своей форме зеркало отражает значительно больший участок, чем штатные зеркала, и помогает избежать эффекта "мертвая зона

Комплектация зеркала 3R-058 включает специальные накладки для регулирования наклона зеркала. В комплекте также предусмотрен двусторонний скотч, уже нанесенный на тыльную сторону зеркала, с помощью которого монтаж зеркала займет считанные секунды.

0грн.
Номер: 3R-098
 

Внутрисалонное зеркало "мертвая зона" 3R-098 диаметром 98mm на присоске. Зеркало крепится на лобовое стекло автомобиля и подразумевает два вида использования: первое, это обзор салона, второе это устранение эффекта "мертвая зона".

Отрегулировать зеркало для максимальной эффективности поможет гибкая ножка, но которую установлено зеркало, а за простоту крепления отвечает основание ножки в виде большой резиновой присоски.

0грн.
Номер: 3R-091
 

Зеркало "мертвая зона" 3R-091 имеет размер отражательного элемента 130x70mm. Зеркало крепится на верхнюю или нижнюю часть бокового зеркала с помощью двух угловых металлических креплений. Зеркала имеют выпуклый пластиковый корпус и высококачественное зеркало с отражающим слоем из алюминия.

Зеркало подвешено внутри корпусна на шарнир , что позволяет производить его регулировку в двух плоскостях. Благодаря наклону зеркала можно подобрать угол и максимально перекрыть зону слепого пятна "мертвой зоны".

0грн.
Номер: 3R-092
 

Дзеркало "мертва зона" 3R-092 з великим розміром дзеркального елемента, що дорівнює 130x70mm. Дзеркало кріпиться на нижню або верхню частину бічного дзеркала за допомогою двох металевих кутових кріплень. Дзеркала мають опуклий пластиковий корпус і високоякісне дзеркало з шаром, що відбиває з алюмінію.

Дзеркало підвішене всередині корпусу на шарнір, що дозволяє проводити його регулювання у двох площинах. Завдяки нахилу дзеркала можна підібрати кут і максимально перекрити зону сліпої плями «мертвої зони».

0грн.
Номер: 21774
 

Baseus Full View – набір додаткових автомобільних дзеркал.

Основні характеристики:

  • кріпляться на дзеркала бічного огляду;
  • збільшують кут огляду;
  • фіксація на 3М-клей;
  • обертаються на 360°;
  • водовідштовхувальне покриття;
  • матеріал: скло;
  • у комплекті 2 дзеркала, 3М-плівка для кріплення, шпатель для зняття.

Безпечний рух

Дзеркала Baseus Full View допомагають усунути сліпі зони, які водій не може контролювати.

Прикріпивши їх на бічні дзеркала автомобіля, ви збільшите свій кут огляду, що зробить дорожній рух і паркування зручнішими та безпечнішими.

Стійкі до зносу та негоди

Дзеркала виготовлені зі справжнього скла та мають водовідштовхувальне покриття, тому не тьмяніють і стійкі до подряпин, а видимість не погіршується під час дощу.

Безпечне кріплення

Для фіксації використовується плівка із 3М-клеєм, яка надійно закріплює аксесуар, не втрачає своїх властивостей під дією спеки або вологи та не залишає слідів при видаленні.

0грн.