Ароматизатор-спрей WINSO Spray Lux Exclusive plus CARD – Gold створений для освіження повітря в салоні автомобіля. Завдяки компактній упаковці та зручному розпилювачу його легко використовувати у будь-який момент. Дизайнерська картка в комплекті підсилює ефект і додає стильний акцент. Продукт відрізняється преміальною якістю та елегантним оформленням. Підходить для особистого користування або як приємний подарунок.
Автолампа DriveX LED LE-07 H4 H/L 6000K 55W 9-32V з лінзою 2шт
LED лампи головного світла DriveX LE-07 H4 6000K 55W з лінзою
Ці лампи забезпечують яскраве, чисте та безпечне освітлення для будь-якого автомобіля з цоколем H4, поєднуючи високі технології та комфорт на дорозі.
Переваги:
- 6000K температура кольору: Природне біле світло, яке не сліпить і не втомлює очі водія.
- Тип LED елементу Customized CSP: Спеціалізовані світлодіоди для лінзованої оптики, висока яскравість і стабільність.
- Чітка світлотіньова межа: Покращує видимість та запобігає сліпленню зустрічних водіїв.
- Широке рівномірне світло: Забезпечує відмінну видимість на дорозі без сліпих зон.
- Потужний дальній: Два чіпи для дальнього світла в Н4 цоколі для максимального освітлення.
- Активне охолодження: Система з радіатором і вентилятором, що запобігає перегріву.
- Зовнішній драйвер: Захищає лампи від перегріву, перенапруги та коротких замикань.
- Потужність 55 Вт: Висока енергоефективність, споживає в 2-3 рази менше енергії ніж галогенні лампи.
Характеристики:
- Температура кольору: 6000K
- Тип LED елементу: Customized CSP (спеціалізовані для роботи в лінзованій оптиці)
- Чітка світлотіньова межа: Для покращення контрастності на дорозі.
- Потужний дальній: Два чіпи дальнього світла в Н4 цоколі.
- Тип охолодження: Активне (радіатор з вентилятором).
- Тип драйверу: Зовнішній.
- Потужність: 55 Вт.
- Напруга: 9-32 В.
Міні лінзи DriveX LE-07 – компактні лампи, які легко встановлюються в штатні фари без доробок. Вбудована лінза фокусується на правильний світловий промінь, що покращує видимість на дорозі. Лампа також оснащена обманкою Can-Bus, щоб уникнути помилок на панелі приладів. Їхній світловий потік досягає 5000 Лм, що гарантує рівномірний розподіл світла без засліплення інших водіїв.
Ці лампи ідеальні для покращення освітлення та безпеки на дорозі, а також надають вашому автомобілю сучасний вигляд.
-
ТипH4
-
Потужність, Вт55
-
Вольтаж, V9-32
-
ВидСвітлодіодні
-
КолірБілий
-
Кількість ламп в упаковці, шт.2