АЗП Baseus FM Launcher S-13 2USB + Type-C чорний

Бренд: Baseus
Артикул: 24070
999грн.
В наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.

Baseus S-13 Bluetooth FM Launcher 2USB + Type-C — автомобільний зарядний пристрій c FM-передавачем, який допомагає відповідати на виклики і відтворювати музику з вашого телефона, USB-накопичувача або карти пам'яті Micro SD на аудіосистемі автомобіля.

Основні характеристики

  • максимальна потужність: до 36Вт;
  • оснащений 3 портами: 2 USB роз'єми і Type-C;
  • підтримує швидку зарядку (PD; QC4.0);
  • програє музику з мобільного телефона, USB-накопичувача або карти пам'яті Micro SD;
  • підтримує голосовий зв'язок;
  • встановлена версія Bluetooth 5.0;
  • можна перемикати пісні за допомогою кнопок;
  • заряджає 3 пристрої одночасно;
  • обладнаний світлодіодним LED дисплеєм, який відображає рівень потужності і частоту радіохвилі;
  • підключає 2 телефони паралельно.

Програє музику

Пристрій оснащений FM-передавачем, який дозволяє відтворювати музику з вашого смартфона, USB-накопичувача або SD карти на аудіосистемі вашої машини. Оберіть вільну радіочастоту і встановіть таку ж на пристрої.

Оснащений кнопками і регулятором. Дозволяє легко і швидко перемикати пісні, регулювати гучність, ставити на паузу і на програвання, не відволікаючись від управління автомобілем.

Управляє викликами

Відповідайте на дзвінки швидко і зручно, не відволікаючись під час водіння, завдяки вбудованому в пристрій мікрофону і кнопки управління викликами.

Підходить до усіх автомобілів

Ця модель ЗП універсальна і її можна використати у будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці, автобусі і так далі. Пристрій компактний по своїх розмірах, а його дизайн виконаний в строгому стилі, який прикрасить салон кожної машини.

Заряджає 3 пристрої одночасно

Type - C і 2 USB роз'єми дозволять вам заряджати паралельно 3 гаджети при сумарній потужності 36Вт на 3 порти. Type - C роз'єм забезпечить швидку зарядку вашого iPhone з максимальною потужністю 18 Вт. А щоб ви змогли відстежувати, наскільки швидко вони заряджаються, пристрій оснащений цифровим LED дисплеєм, який показує точну потужність струму.

Має захисні властивості

У зарядний пристрій вбудована 9-рівнева система захисту, яка оберігає ваш гаджет від високої напруги, перегрівання, короткого замикання і перезарядки.

Гарантія: 12 місяців

Характеристики
  • FM-трансміттер
    Так
  • Потужність, Вт
    36
  • З кабелем
    Ні
  • Вихід Type-C
    +
  • Вихід USB
    +
  • Швидка зарядка, QC3/QC4
    +
Аксесуари
Артикул: 59408 black
 

Заряджайтесь швидко з Baseus Gem Fast-Charging!

Основні характеристики:

  • Матеріал: цинковий сплав;
  • Обплетення: тканина;
  • Конектор: Type-C;
  • Швидкість передачі: 480Мбіт/с;
  • Сила струму: 6А;
  • Потужність: 100W;
  • Довжина: 1м.

Функціонал

Кабель Type-C to Lightning підтримує передачу даних зі швидкістю до 480 Мбіт/с, що дозволяє швидко передавати файли. Завдяки силі струму 6А та потужності 100W, кабель зможе швидко зарядити необхідний девайс. Довжина 1 метр забезпечує зручність використання, а чорний колір додає стильний вигляд.

Особливості

Цей кабель відрізняється високою міцністю завдяки поєднанню цинкового сплаву та тканинного обплетення, що надає йому стійкість до перегинів і розривів.

Гарантія: 12 місяців

180грн.
Артикул: 6941991107481
 

Bluetooth-ресивер BOROFONE BC49 June ─ це високоякісний спосіб слухати улюблену музику в автомобілі, не підключаючи телефон до автомагнітоли кабелем. Він легко підключається до роз'єму USB та AUX в автомобілі та гарантує, що подорож пройде з гарною музикою на фоні.

Програвач BOROFONE BC49 June зробить бездротовою аудіосистему автомобіля: більше не знадобиться аудіокабель для прослуховування музики зі смартфона через колонки машини. Сполучення з мобільним пристроєм відбувається через Bluetooth.

Аксесуар компакний і не займе багато місця у сумці чи бардачку машини. Для початку роботи програвач вставляється в роз'єм 3.5 мм аудіопристрою, а також підключається до роз'єму USB автомобільного зарядного пристрою для живлення. Тепер програвач увімкнений і готовий до роботи. Після цього відразу можна підключати до нього свій смартфон, з якого транслюватиметься музика на колонки автомобіля.

Гарантія: 12 місяців

315грн.
Артикул: 45222
 

Універсальна мобільна батарея Brevia 20000mAh 22.5W

Ємність батареї: 3.7V 20000mAh / 77Wh
Номінальна ємність: 12000mAh (5V/3A)
Тип батареї: Li-Polymer
Вхід:

  • Type C: 5V-3A 9V-2A 12V-1.5A
  • Кабель Type C: 5V-3A 9V-2A 12V-1.5A
Вихід:
  • USB: 4,5V-5A 5V-3A 9V-2A 12V-1.5A
  • Кабель Type C: 5V-3A 9V-2,22A 12V-1.67A
  • Кабель Lightning: 5V-2.4A
LCD-дисплей
Комплектація: 1хУМБ, 1хКабель USB - type C, 1хІнструкція з використання.
Гарантія: 12 місяців

Розрахунок фактичної ємності універсальної мобільної батареї проводиться так (на прикладі ємності 20000mAh):

Виробником вказана номінальна ємність 20000mAh при напрузі 3.7V, в той час як звичайна (не швидка) зарядка через інтерфейс USB має 5V і вище. При конвертації втрачається частина ємності, і чим швидша зарядка (5V, 9V, 12V, 15V, 20V), тим більші втрати.
Розраховується ємність заряду так: Номінальну ємність множимо на напругу на елементах живлення (стандартно 3.7V), ділимо на напругу інтерфейсу USB, і множимо на коефіцієнт корисної дії (у сучасних моделях становить близько 85%, тобто 0.85).
Наприклад, при зарядці на 5V фактична ємність буде становити:

  • 20000 * 3.7 / 5 * 0.85 ≈ 12600 mAh
  • 20000 * 3.7 / 9 * 0.85 ≈ 7000 mAh
  • 20000 * 3.7 / 12 * 0.85 ≈ 5300 mAh
  • 20000 * 3.7 / 15 * 0.85 ≈ 4200 mAh
  • 20000 * 3.7 / 20 * 0.85 ≈ 3200 mAh
Так працюють всі повербанки.

1 149грн.
959грн.
Артикул: 201200
 
Призначений для легкого та надійного становлення телефону або планшету в салоні авто. Дозволяє комфортно та безпечно використовувати девайс під час руху.
На дефлектор
102грн.
Переглянуті товари
Артикул: 21745
 

Baseus Circular Plastic PD3.0 QC 4.0 + 30W USB + Type-C — автомобільний зарядний пристрій, оснащений вихідними роз'ємами USB + Type-C з підтримкою швидкого заряджання.

Основні характеристики:

  • номінальна вхідна напруга: 12–24 В;
  • 2 вихідні роз'єми (USB + Type-C);
  • дозволяє заряджати 2 гаджети одночасно;
  • підтримує швидку зарядку;
  • вихідна потужність: до 30 Вт;
  • оснащений LED-підсвічуванням;
  • чип інтелектуального захисту;
  • корпус з міцного пластику (АБС+ПК).

Підходить до всіх автомобілів

Зарядний пристрій є універсальним і може використовуватися в будь-якій машині: легковій, сімейному мікроавтобусі, вантажівці тощо. Нековзна конструкція зберігає з'єднання навіть під час руху на нерівній дорозі або при різкому гальмуванні.

Можливості заряджання

Baseus Square Metal PD 3.0 QC 4.0+ 30W USB+Type-C підходить для зарядки смартфонів, планшетів та інших невеликих гаджетів. 2 роз'єми із потужністю до 30 Вт та підтримкою протоколів швидкої зарядки дозволяють заряджати ваші пристрої швидко та ефективно: до 50% заряду акумулятора за 30 хвилин.

LED-підсвічування позначає робочий статус адаптера живлення та полегшує пошук роз'єму у темряві.

Захисні властивості

Вбудована інтелектуальна система розпізнає підключений пристрій та регулює подачу енергії, оберігаючи ваші гаджети від надлишку струму або напруги, високих температур та короткого замикання.

Стійкий до корозії та подряпин пластиковий корпус гарантує тривалий термін служби.

Гарантія: 12 місяців

349грн.