Деко для випікання на грилі

Знайдено: 1 - 4 серед 5 товарів
Артикул: 5325959
 

Міні-деко Char-Broil Grill+

Розширюйте свої кулінарні здібності та спрощуйте процес приготування з унікальною системою Grill+ від Char-Broil.

Міні-деко Char-Broil Grill+ виготовлений з нержавіючої сталі для досконалого стилю приготування, що робить його ідеальним для вашої печі або гриля. Комбінуйте цей лист з глибоким листом Grill + і готуйте відразу в два страви окремо.

За допомогою системи Grill + використовуйте кожен аксесуар Grill + самостійно або пару для нескінченних можливостей.

690грн.
Артикул: 2448481
 

Немає нічого кращого за хрустку піцу на грилі. З нашим 40-сантиметровим деко для піци робіть смачну піцу так часто, як ви хочете, на грилі або в духовці. Рівномірно випікайте піцу або хліб. Сталь з керамічним покриттям легко чистити, тому що вона безпечна для миття в посудомийній машині.

Виготовлено в США

Технічні характеристики:

  • Діаметр: 40 см
  • Висота: 1 см
  • Вага: 1кг
1 650грн.
Артикул: 7495408
 

Високоякісний протвінь з антипригарним керамічним покриттям не дозволить підгоріти або провалитись під решітку таким дрібним продуктам як овочі, бекон та морепродукти.

1 390грн.
Артикул: 8414516
 

Високоякісний деко з антипригарним керамічним покриттям не дозволить підгоріти або провалитися під решітку таким дрібним продуктам, як овочі, бекон і морепродукти.

1 590грн.
Артикул: 3526981
 

Глибоке деко і обробна дошка Grill+ – це універсальний кухонний аксесуар преміум-класу, який ідеально підходить для широкого кола завдань, пов’язаних з приготуванням на грилі.

Глибоке деко з нержавіючої сталі розміром 22 на 35 см досить міцне, щоб витримувати температуру вашого гриля, також ідеально підходить для використання в духовці, що робить його ідеальним для смаження, випічки або грилювання.

Пластикова обробна дошка з канавкою для соку служить також кришкою для противня при приготуванні, зберіганні і транспортуванні, дозволяючи замаринувати м’ясо і зберігати його в холодильнику до готовності до приготування на грилі.

З системою аксесуарів Grill+ використовуйте кожен аксесуар Grill+ окремо або в парі, щоб отримати безмежні можливості при готуванні на грилі.

2 190грн.