Рідини для гідропідсилювача

Знайдено: 1 - 3 серед 4 товари
Номер: NX30211
 
Використовується для герметизації з’єднань. Запобігає роз’єднанню деталей через вібрації та удари. Зберігає від вібрації та корозії. Нетоксичний, стійкий до більшості хімічних речовин.
212грн.
Номер: 583
 
Рідина для гідропідсилювача керма 1L Засіб призначений для повного заповнення або доливки рідини в системі гідропідсилювача керма. Підтримує еластичність прокладок та сальників, при постійному використанні зменшує їх зношуваність. Не піниться. Зберігає свої властивості при екстремальних температурах. Запобігає утворенню корозії. Може застосовуватись до зубчастих механізмів. Не рекомендується застосовувати в автомобілях марки Honda і Audi. При вимкненому двигуні влити рідину до ємності системи гідропідсилювача до необхідного рівня. Перевіряйте постійно рівень рідини і поповнюйте, якщо виникає така потреба.
149грн.
Номер: HG7024
 
Герметик і кондиціонер. Призначена для запобігання та усунення течі в гідропідсилювачі керма, викликаної можливою втратою герметичності (висиханням, затвердінням) ущільнюючих елементів. Сприяє збільшенню терміну служби гідронасосу і виконавчих механізмів гідропідсилювача керма. Усуває більшість незначних витікань через ущільнення гідросистеми. Володіє ефективними антикорозійними властивостями. Може бути використана в якості робочої рідини для системи гідропідсилення рульового механізму.
370грн.