Домкрат гідравлічний телескоп 2 т 2х циліндр. min 150мм - max 370мм

Бренд: Vitol
Артикул: DB-20002C
1 499грн.
В наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.

Домкрат виконаний з високоякісного металу на сучасному обладнанні, має сертифікат відповідності стандартам ЄС і України.

Надійна гідравлічна система підйому має високий ККД.

Виріб має оптимальний розмір підстави без виїмок, що забезпечує стійкість конструкції.

Даний вид також відрізняється зручністю експлуатації, оскільки вимагає менших зусиль і часу для підйому авто.

Переваги

  • універсальність у виборі точки підйому
  • вимагають менше зусиль у порівнянні з механічними
  • компактний, займає мало місця в багажнику

Підходить для авто з малим кліренсом (дорожній просвіт).

Характеристики
  • Тип
    Бутилочні
  • Тоннаж, т
    2
  • Двоштокові
    Ні
  • min висота, мм (кліренс)
    130
  • Висота підйому, мм
    372
Аксесуари
Артикул: AD0141
 

Зимовий омивач Auto Drive Peach - засіб для швидкого очищення скла автомобіля від льоду, соляних та масляних забруднень. Забезпечує захист від замерзання до -19°C. Ефективно видаляє дорожній бруд та не залишає розводів. Не пошкоджує лакофарбове покриття автомобіля, безпечний для склоочисника та гумових ущільнювачів. Має приємний аромат. Не містить метанолу, ацетону та сірчаної кислоти.

Застосування: залити готовий розчин в бачок склоомивача.
Термін придатності: 30 місяців з дати виробництва.

Склад: вода підготовлена, органічні спиртовмісні речовини, активні добавки, ПАР 5%-15%, антибактеріальна добавка, барвник, ароматизатор.

205грн.
Артикул: 02-005-M
 
Бинт нестерильний (5м х 5см) 3 шт
Лейкопластир котушковий (1см х 5м) 1 шт
Бинт нестерильний (7м х 14см) 1 шт
Термопокривало (210х160 см) 1 шт
Рукавички п/е 1 пара
Сертифікат 1 шт
Довідник надання першої допомоги 1 шт
Футляр для аптечки червоний(19 х 8 х 14) 1 шт
Серветка медична антимікробна з фурагіном (10 х 13 см) 1 шт
Серветка медична з хлоргексидином (6 х 10 см) 1 шт
Бинт стерильний (5м х 10см) 3 шт
Серветка для обробки ран стерильна 2 шт в компл. (10см х 10см) 3 компл.
Серветка для обробки ран №1 (45см х 29см) 2 шт
Лейкопластир бактерицидний (7,2см х 1,9см) 3 шт
Косинка медична перев'язувальна (90см х 90см) 1 шт
Ножиці тупокінцеві 1 шт
515грн.
Артикул: CF770
 
Засіб, призначений для чищення і догляду за пластиковими, вініловими та гумовими елементами панелі приладів та інших деталей салону автомобіля. Ретельно видаляє жирні плями, не лишає розводів. Має антистатичні властивості, перешкоджає швидкому осіданню пилу. Запобігає старінню та пошкодженню поверхонь. Захищає панель приладів від впливу ультрафіолетового випромінювання. Поліроль для панелі приладів ароматизована. Завдяки поступовому випаровуванню речовини, лишає приємний аромат протягом тривалого часу.
153грн.
Артикул: 132540
 
Трос буксирувальний. Призначений для буксирування транспортних засобів. Обладнаний гаками з блокуванням, що гарантує надійне кріплення під час транспортування. Довжина тросу 4 м, витримує навантаження до 2,5 т.
226грн.
Переглянуті товари
Артикул: 15DB96
 
Специфікації і допуски: ACEA E6, E7, E9; API CJ-4; JASO DH-2; CAT ECF-3 Cummins CES 20.081 Deutz DQC IV-10LA Mack EO-O Premium Plus MAN M3271-1, M 3477 MB-Approval 228.51 MTU Oil Category 3.1 RVI RLD-3 Volvo CNG VDS 4 For Iveco trucks requiring ACEA E6/E7/E9 Meets DAF requirements.
52 144грн.
44 322грн.
Артикул: WR4022
 
Характеристики:
  • Пластиковий тримач
  • Нікель-хромоване покриття
  • Твердість 44-51 HRC
  • Хромово-ванадієва сталь CR-V
  • DIN 3113
  • Кільце під кутом 15°
126грн.
Віртуальна АТС
Віртуальна АТС
Хочете, зателефонуємо
у зручний для Вас час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ