Герметики для радіаторів

Знайдено: 1 - 7 серед 8 товарів
Артикул: 820180
 
Ефективний та швидкодійний засіб для усунення протікання в радіаторах, з’єднаннях шлангів радіатора, прокладках головки блоку циліндрів, помпи та термостата.
Герметизує та запобігає виникненню нового протікання. Проникає в мікротріщини під впливом перепадів температур, полімеризується та утворює міцне покриття, яке зупиняє протікання. Застосовують як для бензинових, так і для дизельних двигунів. Не містить кислот, нетоксичний.
Безпечний для сталевих, чавунних, пластикових, алюмінієвих, гумових і поліметалічних деталей. Містить ефективні мастильні присадки для водних помп та інгібітори корозії.
Використовується в системах охолодження, заповнених антифризом, тосолом або водою. Вміст флакона розрахований на систему охолодження об’ємом до 12 л.
81грн.
Артикул: NX32520
 

Герметик радіатора NOWAX (NX32520) 325 мл.

Nowax Radiator Leak Stop надійно і швидко усуває течі радіаторів грубок обігрівача, з'єднань шлангів радіатора і обігрівача, прокладки головки блоку, помпи і термостата, краником і регуляторів. Запобігає виникненню течі в подальшому. Відновлює втрачену еластичність і пружність ущільнень. Витікаючи разом з охолоджувальною рідиною з тріщини або отвори під впливом перепадів температури, складу полимеризуется і формуючи міцну пробку, закладає текти. Чи не вимивається, що не фарбує, не забиває трубки радіатора й грубки обігрівача. Безпечний для сталевих, чавунних, пластикових, алюмінієвих, гумових і поліметалічних деталей. Чи не взаємодіє з антикорозійними і іншими функціональними добавками тосола (антифризу). Може використовуватися в системах охолодження, заповнених антифризом (тосолом) або водою. Упаковка розрахована на обробку системи охолодження об'ємом до 12 л.

Застосування: У разі сильного забруднення системи охолодження рекомендується спочатку очистити її за допомогою Radiator Flush. Перевірити рівень охолоджувальної рідини. Завести двигун, прогріти до робочої температури і включити опалення салону. Добре збовтати і залити вміст банки в радіатор. При необхідності долити охолоджуючу рідину. Закрити систему і дати двигуну попрацювати 5-10 хвилин поки текти не припиниться. Вміст банки досить для обробки системи охолодження ємністю до 12 літрів. Якщо протягом декількох днів течі усуваються, то потрібно механічний ремонт.

Попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. У разі потрапляння в очі ретельно промивати водою протягом 15 хвилин.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

102грн.
Артикул: T2331
 

Рідкий герметизатор радіатора K2 Radiator Stop Leak призначений для систем охолодження всіх типів радіаторів об'ємом до 10 літрів, а також застосовується для нагрівачів, блоків двигуна та прокладок, змащує водяний насос. Герметик швидко та ефективно усуває навіть великі витоки, спричинені сколами, вібрацією або іншими механічними пошкодженнями.

Герметик K20055 поєднується з будь-яким типом охолоджуючої рідини, включаючи новітні типи. Герметик створює еластичний шар металу, що надійно заповнює зазори. Містить інгібітори, що протистоять іржі та корозії. Чи не закупорює систему охолодження і не перешкоджає циркуляції рідини всередині системи. Попереджає відкладення котлового каменю. Безпечний для елементів системи охолодження. Діє швидко та ефективно.

Інструкція із застосування

 • двигун повинен бути холодним, запалення - вимкнено;
 • відкрутіть кришку розширювального бака або кришку радіатора (якщо розширювальний бачок відсутній);
 • струшіть упаковку;
 • залийте вміст у радіатор (для систем, ємність яких не перевищує 10 літрів, використовуйте всю упаковку);
 • закрийте кришку, запустіть двигун і дайте йому попрацювати, поки він не досягне робочої температури;
 • іноді збільшуйте оберти двигуна, щоб герметик розподілився рівномірно.

Якщо витоки не зупиняються, знадобиться механічний ремонт на СТО.

66грн.
Артикул: 102715
 

Продукт спеціально розроблений для використання в бензинових двигунах і дизелях, атмосферних чи з турбонаддувом, з каталізаторами чи без них, в двигунах, які працюють на всіх видах палива. Motul Radiaror Stop Leak використовується для герметизації протікань радіатору та теплообмінників, водяних насосів, термостатів, в місцях з’єднання та пошкодження шлангів.
Застосовується в усіх типах закритих систем рідинного охолодження легкових автомобілів, комерційної техніки та промислових теплообмінниках. Використовується в цілях ремонту системи і для профілактики. Додаток сумісний з усіма видами охолоджуючих рідин (неорганічними, гібридними, Lobrid & OAT). Додаток забезпечує мащення під час процесу герметизації системи охолодження

234грн.
Артикул: W55872
 

Wynn's Radiator Stop Leak є герметиком, призначеним для зупинки незначної течі в радіаторі і системі охолодження, з антикорозійними присадками.

Характеристики:

 • Зупиняє і запобігає незначні течі в радіаторі, системах охолодження і обігріву.
 • Зупиняє течі через прокладки ГБЦ.
 • Безпечний для гумових шлангів, ущільнень і всіх частин системи охолодження.
 • Сумісний з усіма антифризами і охолоджуючими рідинами, в тому числі ОАТ антифризами (антифризи засновані на органічних карбонових кислотах).
 • Не блокує і не засмічує радіатори, шланги і датчики температури.
 • Запобігає утворенню іржі і корозії.

Застосування

Підходить для всіх систем "водяного" охолодження бензинових, дизельних і двигунів працюючих на газу, для усунення незначної течі.
Може використовуватися як профілактичний засіб.

Інструкції

 • Заведіть двигун, прогрійте його до робочої температури (відкрийте кран пічки до max).
 • Добре збовтайте і залийте вміст бутлі в систему охолодження через заливну горловину радіатора або, в разі повністю закритого радіатора, через розширювальний бачок.
 • У разі необхідності додайте охолоджуючу рідину.
 • Закрийте систему і дайте двигуну попрацювати 5-10 хвилин поки течі не припиняться.
 • Вмісту бутлі досить для обробки системи охолодження ємністю 5-12 літрів.
 • У разі сильного забруднення системи охолодження рекомендується спочатку очистити її за допомогою Wynn's Cooling System Flush, замінити її на нову перед застосуванням Radiator Stop Leak.
209грн.
Артикул: W45644
 

Wynn's Cooling System Stop Leak є герметиком, призначеним для зупинки незначної течі в радіаторі і системі охолодження, з антикорозійними присадками.

Характеристики:

 • Зупиняє і запобігає незначні течі в радіаторі, системах охолодження і обігріву.
 • Зупиняє течі через прокладки ГБЦ.
 • Безпечний для гумових шлангів, ущільнень і всіх частин системи охолодження.
 • Сумісний з усіма антифризами і охолоджуючими рідинами, в тому числі ОАТ антифризами (антифризи засновані на органічних карбонових кислотах).
 • Не блокує і не засмічує радіатори, шланги і датчики температури.
 • Запобігає утворенню іржі і корозії.

Застосування

Підходить для всіх систем "водяного" охолодження бензинових, дизельних і двигунів, які працюють на газу, для усунення незначної течі.
Може використовуватися як профілактичний засіб.

Інструкції

 • У разі сильного забруднення системи охолодження рекомендується спочатку очистити її за допомогою Wynn's Cooling System Flush.
 • Перевірте рівень охолоджувальної рідини.
 • Заведіть двигун, прогрійте його до робочої температури (відкрийте кран пічки до max).
 • Добре збовтайте і залийте вміст банки в систему охолодження через заливну горловину радіатора або, в разі повністю закритого радіатора, через розширювальний бачок.
 • Закрийте систему і дайте двигуну попрацювати 5-10 хвилин поки текти не припиниться.
 • При необхідності долийте охолоджуючу рідину.
 • Вмісту банки (325 мл.) Досить для обробки системи охолодження ємністю 5-12 літрів.
212грн.
Артикул: ET2311
 
Рідкий герметизатор радіатора, нагрівачів, блоків мотора і прокладок. Змащує водяний насос. Створює еластичний шар металу, який надійно заповнює щілини. Містить інгібітори, що протистоять іржі і корозії. Не затикає системи охолодження. Попереджає відкладенню котлового каменю. Діє швидко і ефективно.
85грн.