Очисники акрилових поверхонь

Знайдено: 1 - 1 серед 2 товари
Артикул: PE50441
 
Засіб для делікатного очищення акрилових поверхонь. Підходить для щоденного миття ванн, джакузі, раковин, душових кабін та іншої акрилової сантехніки. Видаляє вапняний наліт, мильні плями, сліди від іржі, органічні та неорганічні забруднення. Суміш мийних компонентів відновлюють блиск, первинний білий колір та зберігають цілісність акрилового покриття протягом тривалого часу. Має pH, бережний до поверхонь, не містить хлору, абразивів, та інших компонентів, що можуть пошкодити поверхню. Спеціальні сировинні компоненти, модифікатори поверхні, забезпечують додатковий пролонгований захист та полегшують наступні миття. Спосіб застосування: Нанести на поверхню розпилювачем, зачекати декілька хвилин. Змити водою. У разі необхідності нанести засіб повторно. При застосуванні рекомендується одягати гумові рукавиці.

Запобіжні заходи: Зберігати в місцях, недоступних для дітей! Зберігати в темному сухому місці при температурі від +10⁰С до +35⁰С щільно закритим. Не допускати потрапляння в очі! При попаданні в очі або на шкіру ретельно промити водою. У разі потреби звернутись до лікаря.

Склад: вода демінералізована, неіоногенні ПАР <5%, органічні кислоти, Д-лімонен, барвник, консервант.

Термін придатності: 3 роки з дати виробництва (див. на упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.
90грн.
Артикул: SB50847
 
Універсальний засіб для чищення акрилових поверхонь та сантехніки, зокрема ванн, раковин, душових кабін тощо. Мийні компоненти засобу ефективно видаляють різні види забруднень, такі як вапняний наліт, мильні плями, сліди іржі, а також відновлюють блиск, первинний колір та захищають акрилове покриття. Має нейтральний pH. Не містить хлору та абразивів. Спеціальна формула забезпечує тривалий захист поверхонь та полегшує наступне миття.
64грн.