Очисники форсунок

Знайдено: 1 - 9 серед 10 товарів
Номер: NX30840
 

Очисник дизельної системи NOWAX (NX30840) 300 мл.

Nowax Diesel Fuel System Cleaner - потужний, системний очисник форсунок дизеля. Ефективно і швидко очищає забруднені системи упорскування дизельного палива: видаляє смоли, нагар і відкладення з розпилювачів форсунок. Одночасно змащує і захищає паливну систему від корозії. Підвищує потужність і експлуатаційні характеристики двигуна, збільшує термін його служби. Стабілізує обороти холостого ходу. Знижує витрату палива. Покращує параметри вихлопних газів. Усуває труднощі при запуску, ривки, погану прийомність двигуна, пов'язану з нерівномірним розпиленням палива.

Застосування: Додати в бак перед заправкою в співвідношенні 300 мл. добавки на 40-60 л. палива. Провести заправку паливом. Доїзд до "резерву" без дозаправки. Рекомендується використовувати кожні 5000 км. При сильно забрудненої паливній системі можлива втрата потужності. В цьому випадку змініть паливний фільтр і повторіть очищення.

Попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

234грн.
Номер: ET3122
 
Препарат чудово чистить всю систему подачі пального. Допомагає зменшити витрату пального та емісію токсичних вихлопних газів, повернути повну потужність двигуна. Полегшує запуск і продовжує термін експлуатації двигуна. Використовувати в дизельних двигунах.
92грн.
Номер: ET3121
 

Достатньо одного застосування концентрованої новинки, щоб усунути забруднення, які виникають у системі подачі дизельного палива. Завдяки використанню професійного засобу вдається відновити повноцінну потужність двигуна авто.

Користуватися засобом нескладно. Достатньо залити його в паливний бак перед його заправкою.

Переваги використання
Сертифікований засіб дозволить відновити форсунки після одного застосування. Також його перевагами вважаються:

  • Зниження споживання пального. Це дозволить регулярно заощаджувати на паливі.
  • Відновлення повноцінної роботи двигуна.
  • Спрощення запуску транспортного засобу. Це особливо актуально за низької температури.
  • Продовження терміну експлуатації двигуна авто.
63грн.
Номер: HG3444
 
Синтетична формула складу забезпечує йому найвищі очищуючі властивості серед аналогічних препаратів. Працює як каталізатор горіння, очищує видаляючи відкладення і нагар з мікротріщин металу. Повністю усуває проблеми, пов'язані з використанням дизпалива середньої якості для сучасних форсованих автомобілів. Гарантовано очищає форсунки, паливний насос, впускні клапани й камеру згоряння від нагару та відкладень. Відновлює обороти холостого ходу. Прибирає шум. Підвищує потужність двигуна і прийомистість автомобіля. Значно полегшує пуск двигуна. Різко знижує витрату палива, токсичність і димність вихлопу. Регулярне застосування подовжує термін служби дизельного двигуна в 1,5-2 рази.
180грн.
Номер: HG3410
 
Зручна упаковка (з дозатором на 40, 60, 80 л) дозволяє легко дозувати кількість складу, необхідне для паливного баку відповідного об'єму. Містить синтетичний кондиціонер металу SMT2. Рекомендується використовувати через кожні 1500 км пробігу або частіше - при використанні палива невисокої якості.
255грн.
Номер: HG3416
 
Гарантовано очищає розпилювачі форсунок від нагару і смолистих відкладень. Забезпечує додаткове змащування деталей системи живлення. Перешкоджає корозії деталей системи живлення і росту бактерій в баку. Відчутно покращує динаміку автомобіля і потужність двигуна. Упаковка розрахована на 70-90 л палива. Рекомендується застосовувати кожні 3000 км.
111грн.
Номер: HG3419
 
Гарантовано очищає розпилювачі форсунок від нагару і смолистих відкладень. Відновлює форму факела розпилу палива та динаміку його згоряння. Забезпечує додаткове змащування деталей системи живлення. Запобігає задиру і зносу прецизійних плунжерних пар паливного насоса високого тиску. Перешкоджає корозії деталей системи живлення і росту бактерій в баку. Відчутно покращує динаміку автомобіля і потужність двигуна.
753грн.
Номер: HG3415
 
Гарантовано очищає розпилювачі форсунок від нагару і смолистих відкладень. Перешкоджає корозії деталей системи живлення і росту бактерій в баку. Відчутно покращує динаміку автомобіля і потужність двигуна. Рекомендується застосовувати через кожні 3000 км або частіше - при використанні палива невисокої якості.
106грн.
Номер: HG3418
 
Поставляється в упаковці з дозатором (в унціях). Містить кондиціонер металу ER. Рекомендується використовувати через кожні 1000 км пробігу або частіше - при використанні палива невисокої якості. Фахівцями встановлено, що регулярне використання очищувача форсунок забезпечує: зменшення витрат дизпалива на 5-7%, зниження токсичності та димності вихлопних газів на 25-50%, продовження терміну служби дорогих плунжерних пар в 2-3 рази, збереження автомобілем вихідних динамічних характеристик протягом тривалого періоду. Така ефективність миючих присадок до дизпалива обумовлена тим, що вони дозволяють нейтралізувати чинники, що негативно впливають на процес згоряння а, отже, на ефективність дизеля. По-перше вони видаляють нагароутворення з розпилювачів форсунок, чим відновлюють форму факела розпилу палива та підвищують повноту його згорання з усіма витікаючими плюсами. По-друге таке очищення захищає камеру згоряння від інтенсивного нагарооутворення, а по-третє виключає локальний перегрів деталей, захищаючи від прогару поршні й клапани.
263грн.