Різне

Знайдено: 1 - 6 серед 7 товарів
Номер: W31705
 

Wynn's Air Purifier - ультразвуковий дезодоратор, що видаляє і нейтралізує неприємні запахи в автомобілях, контейнерах, яхтах та інших місцях. Миттєво нейтралізує залишковий озон в салоні автомобіля після обробки озоном за допомогою установки Aircomatic® III.

Характеристики

 • Забезпечує сухе змащування.
 • Нейтралізує неприємні запахи за допомогою хімічних реакцій на молекулярному рівні.
 • Усуває такі неприємні запахи як, запах тютюну, тварин, поту, зіпсованих продуктів харчування, блювоти, прілий запах, запах вогкості.
 • Довгостроковий ефект завдяки використанню молекулярної технології з нейтралізацією молекул продуктів-джерел запаху.
 • Не маскує запах, а усуває його.
 • Завдяки розщепленню продукту на дуже дрібні частинки установками Wynn's Aircomatic II або III обробляється повністю вся поверхня.
 • Усуває неприємні запахи з оббивки салону, наприклад тканини, сидінь в автомобілі, килимах і т.п.
 • У поєднанні з функцією озонування в установці Aircomatic III, досягається кращий результат і нейтралізація і більш стійких неприємних запахів.
 • Миттєво нейтралізує залишковий озон (агент загасання) в салоні автомобіля після обробки озоном установкою Aircomatic III, таким чином забезпечується безпека при поверненні водія в салон автомобіля
 • На водній основі, нетоксичний, негорючий, готовий до використання продукт.
 • Залишає легкий приємний запах.
 • Не залишає плям.
 • Використовується виключно з установками Wynn's Aircomatic II або III.

Застосування

Салон і багажник автомобілів, вантажівок, автобусів, караванів і контейнерів.

335грн.
Номер: DD6840
 
Двостороння клейка стрічка для установки обробки автомобіля Призначена для заміни або установки молдингів, емблем та інших деталей внутрішньої і зовнішньої обробки автомобіля. Стійка до дії стандартних миючих засобів і води. Скріплені елементи витримують численні мийки, тривалі вібраційні навантаження і різкий перепад температур. Відповідає стандартам ОЕМ. Має хорошу адгезію до пофарбованих і нефарбованих металу, різним пластикам, дереву, бетону, штукатурці, картону і склу.
112грн.
Номер: DW5248
 
Очищувач «Протектант» для вінілу, шкіри, пластику, гуми, з ароматом лимона Оновлює зовнішній вигляд і відновлює структуру шкіряних, вінілових і пластикових оббивок, молдингів, бамперів. Оберігає їх від старіння і розтріскування. Очищає і захищає за одне застосування. Не залишає жирної плівки. Затікає в мікротріщини поверхонь, витісняючи і видаляючи забруднення. Містить FadeStop, що захищає вініл, пластик і шкіру від ультрафіолету. Видаляє з салону запах синтетики і знімає статичну напругу.
106грн.
Номер: DW5171
 
Екологічно чистий поглинач запахів «Подих Альп». Нетоксичний. На відміну від ароматизаторів повітря не маскує, а поглинає неприємні запахи синтетики, тютюнового диму, затхлості, тварин, продуктів, поту. Особливо ефективний для підтримки свіжого запаху в салонах легкових і вантажних автомобілів, човнів - скрізь, де велика кількість пористих і ворсистих матеріалів які створюють умови для зростання бактерій, які виробляють неприємні запахи. Дія однієї упаковки препарату поширюється на 36 м2 площі і триває до 3 місяців. У салоні автомобіля тримається до півроку.
126грн.
Номер: HG5200
 
Видаляє більшість свіжих плям від чаю, кави, молока, соків, крові, губної помади, машинного масла і т. д. Може використовуватися для очищення всього інтер'єру автомобіля, включаючи вінілові і пластикові оббивки, панель приладів, молдинги, деталі з хрому, кераміки.
103грн.
Номер: HG5202
 
Видаляє більшість свіжих плям від чаю, кави, молока, соків, крові, губної помади, машинного масла і т. д. Може використовуватися для очищення всього інтер'єру автомобіля, включаючи вінілові і пластикові оббивки, панель приладів, молдинги, деталі з хрому, кераміки.
167грн.
Номер: HG5611
 
Прекрасно очищає, оновлює і захищає торпедо, панель приладів, оббивку з вінілу, шкіри, пластику, дерева. Використовується для поновлення гумових ущільнювачів, молдингів, пластикових деталей. Оберігає їх від старіння і розтріскування, відновлює структуру. Захищає від пилу, бруду і засалювання. Володіє антистатичним ефектом. Не створює маслянистого глянцю. Широко використовується в побуті - для оновлення шкіряних меблів, взуття, сумок і т. д.
109грн.