Швидкий старт двигуна

Знайдено: 1 - 7 серед 8 товарів
Артикул: 820170
 

Професійний засіб Winso для швидкого запуску двигуна.

Використовується для прискорення пуску двигуна зимою, при слабкому заряді акумулятора, збоях в роботі стартера, мокрих свічках розжарювання. До складу входять елементи, які захищають двигун від зношення під час запуску. Використовується при температурі до -50 °С.

114грн.
Артикул: CF457
 
Професійний аерозольний засіб для легкого запуску інжекторних та карбюраторних бензинових двигунів, а також для дизельних, зокрема з насос-форсунками та системою common rail. Забезпечує швидкий та безпроблемний пуск в будь-яку пору року.
135грн.
Артикул: NX45110
 

Швидкий старт NOWAX (NX45110) 450 мл.

Nowax Motor Starter забезпечує надійний і швидкий запуск бензинових і дизельних двигунів в зимовий період, при підвищеній вологості, мокрих свічках запалювання або слабкому заряді акумулятора. Містить спеціальні змащувальні добавки, що виключають знос при запуску двигуна. Засіб швидкого запуску може також використовуватися для перевірки справності системи харчування. Якщо виникли проблеми із запуском двигуна, необхідно вприснути трохи засобу у впускний трубопровід двигуна. Якщо Ви побачите, що все перебої з двигуном зникнуть, то несправна саме система харчування. Область застосування в зимовий час: бензинові та дизельні двигуни легкових і вантажних автомобілів, автобусів, будівельної і сільськогосподарської техніки, мотоциклів, мопедів, ланцюгові пилки і т.д. Область застосування в літню пору: будівельні машини, трактори, човнові мотори, газонокосарки і т. Д.

Застосування: Необхідно виключити запалювання. Розпорошити засіб прямо в повітряний фільтр або в повітрозабірник двигуна протягом 5-10 секунд. Також бажано зняти повітряний фільтр і розпорошувати засіб 1-2 секунди безпосередньо в сам карбюратор або в приймальний патрубок впускного колектора (для інжекторних і дизельних двигунів). Тільки після цього можна запускати двигун. При бензиновому двигуні злегка натиснути на педаль газу, при дизельному двигуні - натиснути на педаль газу в підлогу. Не розпиляти на свічки запалювання і деталі системи обігріву.

Попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

134грн.
Артикул: T419
 

Швидкий запуск двигуна Super Start - це незамінний помічник для легкого і безпроблемного запуску вашого автомобіля в будь-яку погоду. Цей ефективний аерозоль допомагає швидко розпалювати пальне в системі запалювання, забезпечуючи швидкий старт двигуна і заощаджуючи ваш час та зусилля.

Формула Super Start містить спеціальні компоненти, які активно розпалюють пальне і стимулюють запуск двигуна в умовах низьких температур. Завдяки своїй високоякісній технології, цей засіб надійно працює в будь-яку погоду, допомагаючи запускати двигун без зайвих зусиль та спроб.

Super Start не тільки забезпечує швидкий старт двигуна, але й допомагає підтримувати оптимальну роботу системи запалювання. Він захищає ваш автомобіль від зайвого зносу і передчасного зношування, що позитивно позначається на тривалості життя вашого авто.

Крім того, зручний аерозольний формат Super Start дозволяє легко та швидко використовувати засіб в будь-який час. Компактний розмір зручно поміщається в багажник вашого автомобіля, завжди готовий прийти на допомогу при необхідності.

Довіртеся надійності та ефективності швидкого запуску двигуна Super Start, і ви завжди будете впевнені у легкому і безпроблемному старті вашого автомобіля, навіть у холодну пору року.

Попередня підготовка: добре струсити перед використанням.

Застосування: розпилити прямо в карбюратор або впускний колектор короткими імпульсами впродовж декількох секунд. Потім якнайшвидше запустити двигун. На дизелях зі свічками розжарювання не потрібно чекати на їхнє прогрівання.

107грн.
Артикул: T440
 

З проблемою під час запуску двигуна в холодну погоду стикалося багато власників авто. Мороз негативно відбивається на пускових реакціях, як наслідок, машина не реагує на команди. Але тепер таку проблему легко вирішити зі швидким запуском двигуна K2 Super Start.

Продукт славиться високим вмістом ефіру. Завдяки цьому він дозволяє запустити двигун авто навіть у найхолоднішу погоду. Засіб демонструє свою ефективність за умов температури до -54 °С. Воно універсальне, тому застосовувати його можна у всіх типах двигунів. Підходить також для вантажних автомобілів, мотоциклів.

Правила використання
Правила використання нескладні. Достатньо струсити флакон і:
- відкрити фільтр;
- розпорошити засіб усередину карбюратора;
- запустити двигун.

Якщо бажаного результату досягти не вдалося, слід знову повторити процедуру.

Переваги використання

Засіб ретельно змащує двигун, допомагає в процесі його запуску. Його використання дозволяє продовжити термін експлуатації акумулятора. Іншими перевагами вважаються:
можливість використання навіть за умов підвищеної вологості;
ефективність та при мінімальному заряді акумулятора;
гарна робота навіть із паливом низької якості.

179грн.
Артикул: TR00198
 

Професійний засіб швидкої дії для усунення проблем із запуском бензинових (інжекторних, карбюраторних) та дизельних двигунів.

Застосовується для покращення запуску двигуна при мінусових температурах, низькому заряді АКБ, вологих свічках запалення, збоях в роботі системи подачі палива або стартера авто-, мото- водного транспорту, садової, сільгосп і спецтехніки.

Переваги:

  • Прискорює процес старту після тривалого простою та в умовах підвищеної вологості, негативних температур, слабкої іскри тощо.
  • Містить мастильні добавки для захисту двигуна та циліндро-поршневої групи.
  • Забезпечує рівномірне і повне згорання паливоповітряної суміші.
  • Використовується для діагностики системи живлення.

Застосування

Перед використанням добре струсіть балон.

ДЛЯ ЗАПУСКУ ДВИГУНА:
- застосовуйте засіб без попереднього запуску двигуна (на холодний двигун) та з вимкненим запаленням;
- розпилюйте аерозоль протягом 5-7 секунд в повітрозабірник повітряного фільтра;
- спробуйте запустити двигун, не натискаючи на педаль газу;
- якщо пуск був недостатнім, роз'єднайте магістраль подачі повітря і розпилюйте препарат 1-2 секунди (не більше 3-4 циклів) безпосередньо в карбюратор, відкривши повітряну і дросельну заслінки, або в приймальний патрубок впускного колектора інжекторного або дизельного двигуна, після чого зробіть пуск.

ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ СИСТЕМИ ЖИВЛЕННЯ:
- розпилюйте засіб у впускний трубопровід двигуна;
- якщо двигун дасть спалах або на час зникнуть перебої, проблема в системі живлення - зверніться у сервіс для усунення несправності;
- якщо двигун ніяк не відреагував, зверніться в сервіс для діагностики інших несправностей.

Застереження

- Балон знаходиться під тиском! Не допускати нагрівання понад +50°С!
- Не проколювати, не спалювати й не деформувати балон.
- Зберігати в сухому темному місці при температурі від +5°С до +25°С.
- Використовувати лише в добре вентильованих приміщеннях якомога далі від джерел займання та іскроутворення.
- При потраплянні на шкіру: ретельно промити водою з милом.
- При потраплянні в очі: добре промити під проточною водою.
- При потребі звернутись до лікаря та показати етикетку.
- Тримати якомога далі від дітей.
- Не зберігати разом із продуктами харчування.
- Утилізувати згідно з нормами місцевого законодавства.

Склад: суміш органічних розчинників, пропан, бутан.

Термін придатності: 5 років з дати виробництва (див. на етикетці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.

127грн.
Артикул: W58055
 

Wynn's Starting Fluid полегшує холодний запуск бензинових і дизельних двигунів при низьких температурах навколишнього повітря.

  • Полегшує запуск двигуна.
  • Запобігає розряду акумулятора.

Застосування

Для всіх типів двох або чотирьох-тактних бензинових і дизельних двигунів.
В т.ч. невеликі двигуни, такі як човнові мотори, бензопили, газонокосарки і т.п.

Інструкції

  • Протягом декількох секунд розпорошувати Wynn's Starting Fluid у впускний канал повітряного фільтра і потім відразу ж запустити двигун.
  • Бензиновий двигун: злегка газувати без перегазовки.
  • Дизельний двигун: без прискорення, не використовувати свічку розжарювання.
  • Холості оберти піднімуться в разі використання продукту відразу через кілька секунд після старту двигуна.
249грн.
Артикул: HG3319
 
«Швидкий запуск двигуна» для карбюраторних, інжекторних і дизельних ДВЗ і тестер системи живлення. Призначений для швидкого запуску бензинових (карбюраторних, інжекторних) і дизельних двигунів. Має теплотворну здатність на 45% вище, ніж у інших подібних складів. Забезпечує рівномірне і повне згоряння суміші. Містить змащувальні добавки, що виключають сухе тертя в момент пуску. Може бути використаний для швидкої перевірки справності системи живлення.
122грн.