Швидкий старт двигуна

Знайдено: 1 - 5 серед 6 товарів
Номер: NX45110
 
Швидкий старт NOWAX (NX45110) 450 мл. Nowax Motor Starter забезпечує надійний і швидкий запуск бензинових і дизельних двигунів в зимовий період, при підвищеній вологості, мокрих свічках запалювання або слабкому заряді акумулятора. Містить спеціальні змащувальні добавки, що виключають знос при запуску двигуна. Засіб швидкого запуску може також використовуватися для перевірки справності системи харчування. Якщо виникли проблеми із запуском двигуна, необхідно вприснути трохи засобу у впускний трубопровід двигуна. Якщо Ви побачите, що все перебої з двигуном зникнуть, то несправна саме система харчування. Область застосування в зимовий час: бензинові та дизельні двигуни легкових і вантажних автомобілів, автобусів, будівельної і сільськогосподарської техніки, мотоциклів, мопедів, ланцюгові пилки і т.д. Область застосування в літню пору: будівельні машини, трактори, човнові мотори, газонокосарки і т. Д. застосування: Необхідно виключити запалювання. Розпорошити засіб прямо в повітряний фільтр або в повітрозабірник двигуна протягом 5-10 секунд. Також бажано зняти повітряний фільтр і розпорошувати засіб 1-2 секунди безпосередньо в сам карбюратор або в приймальний патрубок впускного колектора (для інжекторних і дизельних двигунів). Тільки після цього можна запускати двигун. При бензиновому двигуні злегка натиснути на педаль газу, при дизельному двигуні - натиснути на педаль газу в підлогу. Не розпиляти на свічки запалювання і деталі системи обігріву. попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
84грн.
Номер: HG3319
 
«Швидкий запуск двигуна» для карбюраторних, інжекторних і дизельних ДВЗ і тестер системи живлення. Призначений для швидкого запуску бензинових (карбюраторних, інжекторних) і дизельних двигунів. Має теплотворну здатність на 45% вище, ніж у інших подібних складів. Забезпечує рівномірне і повне згоряння суміші. Містить змащувальні добавки, що виключають сухе тертя в момент пуску. Може бути використаний для швидкої перевірки справності системи живлення.
130грн.
Номер: 735
 
Засіб для полегшення запуску двигуна 211g (аерозоль, застосовувати до -51 С). Засіб на основі ефіру для запуску бензинових і дизельних двигунів. Містить субстанції, які полегшують запалення і змащують верхню частину циліндрів, завдяки чому ефективно запобігають надмірному зношуванню двигуна. Застосовується в легкових автомобілях, вантажних, автобусах, будівельних, с/г, човнах, літаках, гірничому обладнанні. Ідеальний для запуску двигуна при низьких температурах. Подовжує термін дії акумулятора. Ефективний при температурі до -51 С.Розпилити засіб в камеру карбюратора, одночасно запускаючи двигун. Ємніcть упаковки вистачає на 75 запусків.
118грн.
Номер: SP3321
 
Аерозоль для запуску двигуна StepUp SP3321 ефективно допомагає вирішити проблему запуску двигуна в зимовий час. Полегшуючи пуск двигуна, допомагає тим самим збільшити термін служби акумулятора. Аерозоль для запуску двигуна StepUp підходить як для бензинових, так і для дизельних двигунів. До його складу входить синтетичний кондиціонер металу SMT2, який має змащувальні властивості і дозволяє уникнути тертя при запуску двигуна. Застосування. Розпиліть вміст балона протягом однієї секунди в повітрозабірник. Потім відразу заведіть двигун. У бензинових двигунах при запуску видавити педаль газу. При дуже сильному морозі повторити розпорошення протягом декількох секунд після старту. Не використовувати при наявності спеціальних приладів попереднього підігріву двигуна. Намагайтеся не торкатися балоном клем акумулятора, стартера, котушки запалювання. Використовуйте засіб для запуску двигуна тільки в добре провітрюваних приміщеннях. При попаданні на шкіру та в очі - ретельно помити. Зберігати при температурі не вище +50 ° С.
134грн.
Номер: T440
 
SUPER START-ефективно працює в будь-яку погоду, навіть при температурах до -54 ° C. Випробувано в умовах Сибіру. Він містить спеціальні мастильні матеріали, які вмикаються в критичний момент для захисту двигуна. Рекомендується для всіх типів двигунів.
93грн.