Ізострічка PVC 20м синя

Бренд: Pulso
Артикул: ІС 20С
25грн.
В наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.

Ізострічка PVC 20м синя

Характеристики
  • Колір
    Синій
  • Довжина, м
    20
Переглянуті товари
Артикул: NX01000
 
Засіб для ручного миття поверхні автомобіля.
Утворюючи стійку активну піну, легко і ефективно розчиняє і видаляє бруд, сажу, масляні плями, сіль з кузова автомобіля. Нейтральний до лакофарбового покриття, гумових і пластикових деталей автомобіля. Розчиняється в холодній і теплій воді. Не залишає розводів після змивання.

Спосіб застосування:
Змийте водою застарілий бруд з автомобіля. Розведіть шампунь з водою у співвідношенні 1:100 (наприклад: на 10 л води 100 мл засобу) і вимийте кузов, використовуючи чисту м’яку губку, промийте кузов автомобіля чистою водою. Після змивання протріть автомобіль замшею або іншою абсорбуючою ганчіркою.
112грн.
Артикул: 138300
 

Пускові кабеля Winso призначенні для зєднання одноймених клем АКБ автомобілів щоб здійснити додаткове підживлення розрядженого АКБ, легкого та швидкого пуску на іншому автомобілі. Пускові кабеля ізольовані термоеластопластом, що зумовлює високу зносостійкість, та стійкі до перепадів температури від -40̊С до +70̊С. Ручки затискачів надійно ізольовані, що оберігає від замикання. Так само великим плюсом є збільшений перетин мідного дроту що зменшує опір струму та покращує тепловіддачу кабелю. Цей пусковий кабель має вигідну перевагу щодо інших торгових марок тим, що упакований в зручній сумці, що дозволить зберегти виріб на довгі роки.

БУДЬ ЛАСКА, ПРОЧИТАЙТЕ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ

а) Підключіть затискачі згідно з показаною схемою (послідовно 1-2-3-4).
б) Відійдіть від автомобіля з неробочою батареєю.
в) Спочатку запустіть автомобіль з робочою батареєю, через кілька хвилин запустіть автомобіль з неробочою батареєю.
г) Як тільки автомобіль запуститься, від'єднайте дроти прикурювачі. Зробіть це в зворотному порядку.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Батареї виробляють вибухонебезпечні гази. Перед підключенням автомобіля до автомобіля ознайомтеся з керівництвом по експлуатації автомобіля. Не заводьте автомобіль, якщо знайдете тріщини, витоки або інші пошкодження на акумуляторній батареї. Одягніть захисні окуляри і рукавички, перш ніж підключати затискачі. Зелені і чорні затискачі кабелів ніколи не повинні торкатися один одного, коли вони підключені до батарей.

274грн.