Тримачі

Знайдено: 1 - 0 серед 1 товар
Артикул: MT65151
 

Високоякісний інструмент, який дозволяє міцно встановити насадку на шуруповерт або ключ, а також подовжити робочу частину біти. Актуальний під час роботи у важкодоступних місцях.

Вороток Molder MT65151 призначений для роботи зі знімними торцевими головками. Матеріал стрижня – хромованадієва сталь. Рукоятка – полімер. Загальна довжина інструменту – 150 мм. Посадковий квадрат – 1/4”.

При ремонті автомобіля не обійтися без ряду інструментів, одним із таких є комір. На сьогоднішній день ринок надає широкий вибір кількох різновидів даного інструменту. Відрізняються вони в першу чергу формою і пристроєм, що робить їх кращими для різних ситуацій, де має значення конструкція інструменту. По суті є рукояттю, на кінчику якої розташоване оснащення у вигляді посадкового квадрата певного діаметра, на нього встановлюється відповідна насадка - головка.

При виборі відповідного інструменту варто звернути увагу на такі критерії: зручність в експлуатації, простота у використанні, висока якість матеріалів. Подана модель повністю відповідає вищезазначеним показникам. Як основний матеріал для стрижня була використана легована сталь високої якості, що добре чинить опір корозійному впливу, має високу міцність і стійкість до різного роду пошкоджень, що забезпечує надійність в роботі і хорошу довговічність.

Інструмент зручний для застосування як на промислових підприємствах, так і в ремонтних майстернях у побуті.

97грн.