Трос буксирувальний Vitol 3т стрічка 46ммх5м помаранч/гак

Бренд: Vitol
Артикул: ТР-250-3-1
161грн.
В наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.
Трос буксирувальний Vitol 3т (стрічка 46 мм × 5 м) з помаранчевою стрічкою та металевим гаком призначений для буксирування легкових і вантажних автомобілів. Виготовлений із міцного поліестеру, витримує навантаження до 3 тонн і забезпечує надійну та безпечну тягу.
Характеристики
  • Тоннаж, т
    3, 3
  • Матеріал
    Поліестер, Поліестер
  • Довжина, м
    5, 5
Переглянуті товари
Артикул: VAF-810
 

VOIN ActiveFoam — це активна піна розроблена для безконтактного миття легкових і вантажних автомобілів. Завдяки багатокомпонентній структурі вона швидко та ефективно усуває різноманітні забруднення. Ідеально підходить для першого етапу миття, забезпечуючи видалення динамічних забруднень, таких як дорожній пил, пісок, пташиний послід та інші органічні сліди. При застосуванні пінокомплекту засіб утворює густу, стійку піну, яка тривалий час утримується на поверхні автомобіля.

Засіб можна використовувати з різними типами обладнання: пінокомплектами, дозаторами, піногенераторами або розпилювачами. Його багатокомпонентна формула сприяє швидкому розчиненню та видаленню органічних забруднень (залишків комах, пташиного посліду, тощо). Препарат легко змивається водою, не залишаючи розводів, плям чи тьмяності, забезпечуючи чисту і прозору поверхню. При правильному застосуванні згідно інструкції безпечний для лакофарбових покриттів, а також деталей із хрому, пластику та гуми.

Рекомендації щодо застосування:

  • Розбавити засіб у співвідношенні відповідно до обладнання, яке використовується:
    • пінокомплект: 1:8-1:10 (80-100 грам засобу на 1 літр води);
    • піногенератор, розпилювач: 1:100 (10-12 грам засобу на 1 літр води).
  • Для кращого результату рекомендується використовувати теплу воду.
  • Нанести засіб рівномірно на поверхню авто. Зачекати до 2-х хвилин, не допускаючи висихання засобу, ретельно змити засіб з поверхні прямолінійними рухами знизу вгору.
1 020грн.
Артикул: 376300
 
Зимові шини Yokohama забезпечують відмінне зчеплення на снігу та льоду, стійкість на мокрій дорозі та комфортне керування. Завдяки сучасним технологіям, таким як м'які гумові суміші з високим вмістом силіки та ламелі з 3D-дизайном, вони гарантують безпеку та ефективність у зимових умовах. Популярні моделі: iceGUARD iG53, iceGUARD G075, BluEarth*Winter V905.
8 085грн.