Задній перемикач MicroSHIFT 8/9s, коротка лапка, max зірка 28T, ємність 33T

Бренд: MicroSHIFT
Артикул: RD-R32S
704грн.
В наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.

Задній перемикач MicroSHIFT 8/9s, коротка лапка, max зірка 28T, ємність 33T

Основні характеристики

  • Колір: BK
  • Серія: R8
  • Кількість швидкостей: 2 x 8/9
  • Сумісність: Shimano Road
  • Максимальна зірка: 28Т
  • Ємність: 33Т
  • Коротка лапка
Характеристики
  • Ємність
    33Т
  • Довжина лапки перемикача
    Коротка
  • Сумісність
    Shimano Road
  • Кількість швидкостей
    9
  • Тип товарів
    Перемикачі
Аксесуари
Артикул: GR24229
 

Ланцюг велосипедний Grey's 9шв. (SH9 Silver/Grey)

  • Сумісність: для 9 швидкісних касет (Shimano, SRAM і ін.).
  • Розмір ланки: 1/2"x11 / 128"
  • Ширина Піна: 6.4 mm
  • Колір: срібний
  • Довжина ланцюга: 116 ланок.
  • Замок: в комплекті.

Технології:
SL - це спеціальна виїмка вирізана лазером на зовнішньому ланці, яка дозволяє знизити вагу, зберігаючи при цьому довговічність і продуктивність.
DHA Pin - пін покритий спеціальним шаром карбіду хрому.
Bushing Less - технологія, де втулка, є частиною пластини. Сприяє плавну передачу і переключенню без затримки.
Inner Chamfer - фаска на внутрішній пластині і зовнішньої пластині, для запобігання спадання ланцюга, при зворотному обертанні педалей.
Outer Chamfer - обробка зовнішнього краю фаски ланки ланцюга знижує тертя ланцюга при перемиканні на 80%.
Noiseless - забезпечує тихе перемикання на підвищенні і зниженні передачі.
Circle Riveting - кругла заклепка Піна, забезпечує максимальну міцність ланцюга, при максимальних навантаженнях на пін.

Приклад розрахунку довжини ланцюга:

Щоб порахувати довжину ланцюга на 116 ланок, треба врахувати, що ланка велосипедного ланцюга має стандартну ширину 1/2" (12,7 мм) між пинами. Тому загальна довжина ланцюга буде:

Довжина ланцюга=116
ланок×12,7мм
Довжина ланцюга=116ланок×12,7мм

Обчислюємо:

116×12,7=1473,2мм

Отже, довжина ланцюга на 116 ланок становить 1473,2 мм (або 1,473 м).

1 014грн.
Артикул: CS-H093A 11-42
 

Касета MicroSHIFT H093A 11-42T на 9 швидкостей

Основні характеристики:

  • Колір: ED Black
  • Серія: ADVENT
  • Кількість швидкостей: 9 (11-13-15-18-21-24-28-34-42(Al))
  • Особливості: Aluminum
1 491грн.
Артикул: GR21214
 

Шолом спеціально призначений для катання на велосипеді, роликових ковзанах, самокатах та скейтбордах. Шолом не призначений для використання під час занять іншими видами спорту і не призначений для катання на моторизованих транспортних засобах.

Переконайтеся, що шолом зафіксований на голові правильним чином, затягнутий до потрібного розміру і в правильному положенні. Переконайтеся, що шолом не заважає огляду. У разі падіння на шолом замініть його на новий.

Шолом сконструйований таким чином, щоб поглинати удари, тому він може бути пошкоджений навіть якщо зовнішніх ознак поломки не спостерігається. Не піддавайте шолом нагріву вище 60°С. Не піддавайте шолом дії хімічних розчинників, що ґрунтуються на бензині, ацетоні, перхлорині тощо. Для миття шолома використовуйте теплу воду або миючі засоби, що розчиняються у воді.

Увага: шолом заборонено використовувати під час скелелазіння або інших заняттях, які можуть призвести до ризику задушення у разі застрягання голови у шоломі.

Призначений для використання під час користування:

- велосипедом;
- самокатом;
- роликовими ковзанами;
- скейтбордом.

Переваги:

  • Низька вага
  • Система фіксації
  • Максимальний захист
  • Оптимальна вентиляція
  • Технологія: In-Mold
  • Зйомний козирок
  • Регулятор окружності голови
  • 17 вентиляційних отворів
  • Термопресований м'який лайнер із антимоскітною сіткою
  • Світлодіодна задня сигнальна лампа
  • Вага 240±10гр
  • Колір: чорний, матовий

Розмір: L (58-60 см)

Технологія IN MOLD є найсучаснішим методом виробництва, завдяки якому ти можемо досягти найвищих захисних властивостей із найменшою можливою вагою. Міцна основа шолома, виготовлена із високоякісного полістиролу за допомогою термічного та компресійного формування. Шолом покращує амортизацію за рахунок кращого розподілу сили удару.

При виготовленні шолом Grey’s велика увага приділяється максимальній кількості отворів і, перш за все, ідеально спрямованому потоку повітря всередині шолома. Ми прагнемо, щоб Ви відчували себе не тільки безпечно, але й максимально комфортно під час занять спортом.

1 185грн.
Артикул: GR17610
 

Грипси з м'якого силікону забезпечують повний контроль над Вашим велосипедом, їм властива відмінна амортизація, їх використання гасить дрібні вібрації на нерівностях дороги. Немає прокручування при намоканні, забезпечують відмінне зчеплення долоні та рифлену поверхню грипс навіть коли йде дощ. Грипси м'які та приємні на дотик навіть без рукавичок.

Матеріал: силікон
Заглушки: 2 шт
Довжина: 165 мм
Колір: червоний
Вага: 170 г

221грн.
Переглянуті товари
Артикул: 139510
 

Зарядний пристрій АКБ WINSO PRO LCD 6A, 12V, 4-150Ah

Основні характеристики

Струм зарядки: 6A
Напруга батареї: 12В
Потужність: 100 Вт
Ємність АКБ: 4-150Ah
Типи АКБ: WET, EFB, AGM, GEL
Тип зарядки: 10 етапів, повністю автоматична
Довжина кабелю: 1,5 м
Cтупінь захисту: IP65
Клас захисту: II
Індикація: LCD-екран

Інструкції:

  • 12В STD: заряджання свинцево-кислотних акумуляторів (WET, EFB) з рідким електролітом;
  • 12В AGM: заряджання AGM акумуляторів;
  • Winter/❆: рекомендовано для використання в холодну пору року (від -10°С до +5°С) для свинцево-кислотних батарей з рідким електролітом -WET та батареї AGM;
  • 12В М: для заряду акумуляторів малої ємності та для заряджання малим струмом пристроїв;
  • RECOND: заряджання акумуляторних батарей вищою напругою та постійним струмом. Застосовується для відновлення повністю розряджених свинцево-кислотних акумуляторів WET. Не підходить для гелевих та AGM батарей!
  • SUPPLY: Використовується як джерело живлення постійної напруги 12В
1 926грн.
Артикул: 33521 black
 

Baseus Easy Control Clamp Pyste Type + Air Outlet set - універсальний автомобільний тримач для смартфона, який можна закріпити як на приладову панель, так і на решітку повітропроводу.

Основні характеристики:
  • виготовлений з пластику (ПК+АБС);
  • в комплекті затискач на дефлектор і підставка з присоском;
  • висота підставки регулюється;
  • кріпиться на решітку повітропроводу або приладову панель;
  • шарнірне кріплення обертається на 360°;
  • підходить для смартфонів розміром 4,7-6,7 дюйма;
  • виділена кнопка розблокування пристрою;
  • силіконові накладки на фіксаторах для смартфона.
Стильний дизайн

Поєднання прозорого пластику та металевих затискачів виглядає ефектно та сучасно. Тримач прикрашає салон автомобіля і чудово поєднується з будь-яким інтер'єром.

Універсальна установка

У комплект входять затискач і підставка на присоску з адгезивом. Автотримач можна закріпити як на решітку повітропроводу, так і на приладову панель. Підставка має складану конструкцію, що дозволяє регулювати висоту, на якій розташований ваш телефон.

Надійна конструкція

Смартфон міцно утримується з 3 сторін. Силіконові накладки на фіксаторах амортизують тряску від різкого гальмування і руху по нерівній дорозі, а також перешкоджають появі подряпин на корпусі гаджета.

Зручне використання

Механічний затискач підходить для всіх смартфонів розміром 4,7-6,7 дюйма і оснащений кнопкою розблокування, тому пристрій легко встановити і зняти однією рукою.

Шарнірне кріплення тримача обертається на 360° - положення гаджета регулюється без обмежень. Фіксатори не порушують доступ до роз’єму, щоб смартфон можна було заряджати під час поїздки.

Безпечне водіння

Тримач не блокує огляд і не відволікає водія від дороги, зберігаючи швидкий доступ до смартфона для роботи з навігатором або дзвінків з гучним зв'язком.

699грн.
Артикул: XFMF4L
 

Мінеральна олія 15W-40 підходить для автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами, у тому числі з упорскуванням палива, багатоклапанними та з турбонаддувом.

Специфікації

Comma рекомендує використовувати цей продукт у таких випадках: MB 228.1, MB 229.1; VW 50101, VW 50500; ACEA A3/B3; API SL CF CG-4

1 411грн.
1 270грн.
Артикул: AC806
 

Зарядний пристрій для свинцево-кислотних АКБ.

Характеристики

  • Вхідна напруга: AC 230V/50Hz
  • Вихідна напруга: DC 12V
  • Макс. напруга підзарядки: 15V
  • Макс. струм підзарядки: 18A
  • Макс. ємність АКБ: 120Ah
  • Кабель живлення: 1,1м
  • Зарядний кабель: 1,1м
  • Індикаторна шкала: +
  • Гарантія: 12 місяців

Особливості

1. Підходить для зарядки звичайних кислотних АКБ
Але є нюанс: після зарядки до 100% їх не можна утримувати далі на зарядці.
2. Підходять для зарядки AGM акумуляторів
Але є нюанс: акумулятор має мати захисну пластину (всередині АКБ)
3. НЕ підходить для зарядки гелевих АКБ.

1 559грн.